Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θα φάω πρώτα.... Κι εσύ να προσέξεις μετά να ξεκουραστείς αν βρείς ευκαιρία, επειδή είμαι χώμα δε σημαίνει ότι δεν αντελήφθην ότι πονάς. Μας έχουν μουτζώσει σήμερα μου φαίνεται ματάκια...:(

Δεν πειράζει όμως ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!:clapup::clapup::clapup:

Εγώ ξέρω και ποιός με μούτζωσε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εγώ ξέρω και ποιός με μούτζωσε!!! :P

Αν είναι αυτό που νομίζω μη δίνεις σημασία. Εδώ να κοιτάς το κλαπαπάκι --->:clapup:, στο λέω και στο υπογράφω, και δέκα μέτρα κάτω απ' τη γη να με χώσουνε, ακόμα κι από κει θα προσπαθώ συνέχεια να σε κάνω να νιώθεις καλύτερα!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!

Πάμε κι ένα άσμα!!! I like it ladidadidamdam, you like it ladidadidamdam, I take you higher, we play with fireeee!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν είναι αυτό που νομίζω μη δίνεις σημασία. Εδώ να κοιτάς το κλαπαπάκι --->:clapup:, στο λέω και στο υπογράφω, και δέκα μέτρα κάτω απ' τη γη να με χώσουνε, ακόμα κι από κει θα προσπαθώ συνέχεια να σε κάνω να νιώθεις καλύτερα!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!

Πάμε κι ένα άσμα!!! I like it ladidadidamdam, you like it ladidadidamdam, I take you higher, we play with fireeee!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Α, μπα ... έχω την εντύπωση ότι η μούτζα που έφαγα λίγο μου χρειαζόταν! :devil: Κι έτσι δεν αισθάνομαι χάλια ..... :devil::devil: ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Α, μπα ... έχω την εντύπωση ότι η μούτζα που έφαγα λίγο μου χρειαζόταν! :devil: Κι έτσι δεν αισθάνομαι χάλια ..... :devil::devil: ... :whistle:

Δηλαδή δεν εκτιμάς όσα κάνω για σένα;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
:bigarmhug Εντάξει τώρα απαιτητικέ άντρα;;;;;:D

Αααααχ...:D Τέλεια!:redface:

Έφαγα και ξύπνησα λιγάκι. Ανακάλυψα και ότι ένας έστειλε ένα κείμενο καταγγελίας μου -που είχα δημοσιεύσει σε άλλο φόρουμ αλλά τελικά δεν το στειλα- και πήρε πίσω πάγιο ενός μηνός. Τι σφαλιάρες θέλω Θεε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αααααχ...:D Τέλεια!:redface:

Έφαγα και ξύπνησα λιγάκι. Ανακάλυψα και ότι ένας έστειλε ένα κείμενο καταγγελίας μου -που είχα δημοσιεύσει σε άλλο φόρουμ αλλά τελικά δεν το στειλα- και πήρε πίσω πάγιο ενός μηνός. Τι σφαλιάρες θέλω Θεε μου...

Τη μια θες αγκαλίτσες, την άλλη σφαλιάρες... ε αποφάσισε επιτέλους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Τη μια θες αγκαλίτσες, την άλλη σφαλιάρες... ε αποφάσισε επιτέλους!:D

Εντάξει βασικά σπάστηκα γιατί ήταν δικό μου κείμενο και θα μπορούσα να χα πάρει το 30αρι κι εγώ:P, αλλά απ' την άλλη λέω εντάξει έστω το παλικάρι τους ταρακούνησε και τώρα δεν έχουμε προβλήματα, αυτό έχει σημασία και τα 30 ευρώ είναι απλά δωροδωκία για να μη τους ρίξουν φυστίκι οι πελάτες οπότε η άρνηση των 30 ευρώ μου φαίνεται πιό ηθικά σωστή πράξη (το βράδυ όμως που θα χω συνέλθει είμαι σίγουρος ότι θα έχω άλλη γνώμη επ αυτού!:P)

Ότι μου δίνεις με αγάπη, καλό είναι πάντα και μ' αρέσει! Ακόμα κι οι σφαλιάρες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εντάξει βασικά σπάστηκα γιατί ήταν δικό μου κείμενο και θα μπορούσα να χα πάρει το 30αρι κι εγώ:P, αλλά απ' την άλλη λέω εντάξει έστω το παλικάρι τους ταρακούνησε και τώρα δεν έχουμε προβλήματα, αυτό έχει σημασία και τα 30 ευρώ είναι απλά δωροδωκία για να μη τους ρίξουν φυστίκι οι πελάτες οπότε η άρνηση των 30 ευρώ μου φαίνεται πιό ηθικά σωστή πράξη (το βράδυ όμως που θα χω συνέλθει είμαι σίγουρος ότι θα έχω άλλη γνώμη επ αυτού!:P)

Ότι μου δίνεις με αγάπη, καλό είναι πάντα και μ' αρέσει! Ακόμα κι οι σφαλιάρες!:)

Δες το κι αλλιώς, είσαι ο ηθικός αυτουργός για τη συμμόρφωσή τους! :P
Όσον αφορά στις σφαλιάρες, ουαου.... με εντυπωσιάζεις, που τις δέχεσαι από μένα! Αλλά δεν μπορείς να βρεις λίγο ον παλιό καλό ζόρικό και αντιδραστικό εαυτό σου;;;;; :confused: ..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Δες το κι αλλιώς, είσαι ο ηθικός αυτουργός για τη συμμόρφωσή τους! :P
Όσον αφορά στις σφαλιάρες, ουαου.... με εντυπωσιάζεις, που τις δέχεσαι από μένα! Αλλά δεν μπορείς να βρεις λίγο ον παλιό καλό ζόρικό και αντιδραστικό εαυτό σου;;;;; :confused: ..... :D

Το σκέφτομαι κι αλλιώς, είδα τι δύναμη έχει ο λόγος μου έστω και μέσα από το όφελος κάποιου άλλου και τώρα ξέρω κάθε φορά τι πρέπει να κάνω. Επιπλέον, εξαιτίας αυτής της δύναμης του λόγου μου, μπορώ να φτιάξω 100 τέτοιες επιστολές για κάθε κακοτοπιά στη ζωή μου, ενώ το παλικάρι απλά δανείστηκε για λίγο αυτή τη δύναμη (και καλά έκανε, χαίρομαι γι αυτόν!:D). Κατάλαβα πόσο πλούσιος είμαι δηλαδή!:D

Τι να σε κάνω ρε Σίμπυ που μέχρι και οι σφαλιάρες σου είναι νέκταρ κι αμβροσία για μένα;:P Για πιό ζόρικα πράγματα, όχι μέσα στο στέκι, αρκετά λέμε ήδη, μη το κάνουμε Αμέρικαν Μπαρ, ας κρατήσουμε και κάτι πιό ιδιαίτερο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το σκέφτομαι κι αλλιώς, είδα τι δύναμη έχει ο λόγος μου έστω και μέσα από το όφελος κάποιου άλλου και τώρα ξέρω κάθε φορά τι πρέπει να κάνω. Επιπλέον, εξαιτίας αυτής της δύναμης του λόγου μου, μπορώ να φτιάξω 100 τέτοιες επιστολές για κάθε κακοτοπιά στη ζωή μου, ενώ το παλικάρι απλά δανείστηκε για λίγο αυτή τη δύναμη (και καλά έκανε, χαίρομαι γι αυτόν!:D). Κατάλαβα πόσο πλούσιος είμαι δηλαδή!

Θα σε στεναχωρήσω αλλά δεν είναι μόνο η δύναμη του λόγου στη συγκεκριμένη περίπτωση. Μάλλον για τη δύναμη της "καμπάνας" μου κάνει. Θέλω να πω ότι αν αγνοούσαν τη συγκεκριμενη καταγγελία, μπορεί και να αντιμετώπιζαν ζήτημα σοβαρότερο αν ο συγκεκριμένος το τράβαγε, π.χ. προστασία καταναλωτών, αγωγές κλπ. Συν το κόστος της δυσφήμισης. Όχι βέβαια ότι δεν παίζει μεγάλο ρόλο και το πως λες/γράφεις κάτι. ;)

Τι να σε κάνω ρε Σίμπυ που μέχρι και οι σφαλιάρες σου είναι νέκταρ κι αμβροσία για μένα;:P Για πιό ζόρικα πράγματα, όχι μέσα στο στέκι, αρκετά λέμε ήδη, μη το κάνουμε Αμέρικαν Μπαρ, ας κρατήσουμε και κάτι πιό ιδιαίτερο.:)

Ότι πείς μαστερ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Θα σε στεναχωρήσω αλλά δεν είναι μόνο η δύναμη του λόγου στη συγκεκριμένη περίπτωση. Μάλλον για τη δύναμη της "καμπάνας" μου κάνει. Θέλω να πω ότι αν αγνοούσαν τη συγκεκριμενη καταγγελία, μπορεί και να αντιμετώπιζαν ζήτημα σοβαρότερο αν ο συγκεκριμένος το τράβαγε, π.χ. προστασία καταναλωτών, αγωγές κλπ. Συν το κόστος της δυσφήμισης. Όχι βέβαια ότι δεν παίζει μεγάλο ρόλο και το πως λες/γράφεις κάτι. ;)



Ότι πείς μαστερ! :D


Δε με στενοχωρείς, θα σου δείξω άλλη στιγμή τι είχα γράψει και θα καταλάβεις τι εννοώ ότι ήταν πολύ σπέσιαλ κείμενο! Όλα αυτά που λες τα "γλύφει" πολύ έντεχνα, θα ισοπεδωθείς μπροστά στο μεγαλείο του πνεύματός μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δε με στενοχωρείς, θα σου δείξω άλλη στιγμή τι είχα γράψει και θα καταλάβεις τι εννοώ ότι ήταν πολύ σπέσιαλ κείμενο! Όλα αυτά που λες τα "γλύφει" πολύ έντεχνα, θα ισοπεδωθείς μπροστά στο μεγαλείο του πνεύματός μου!:D

Για πόση ακριβώς ισοπέδωση μιλάμε; ένα με το πεζοδρόμιο ή πιο κάτω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Για πόση ακριβώς ισοπέδωση μιλάμε; ένα με το πεζοδρόμιο ή πιο κάτω;:P

Θα σου δείξω είπαμε, αμαν ανυπόμονο Σιμπύλλι, δεν μπορείς να περιμένεις να με θαυμάσεις αχ! :inlove:

Κάτσε να βάλω κανα σοι άσμα να βάλω, όλο ρομαντζάδικα ρομαντζάδικα, θα με κάνεις ούφο στο τέλος! ΑΤΙΑ πίου πίου! (πρέπει να βρω το ΑΤΙΑ πλάκα πλάκα σε ατάρι, τα σπαγε!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θα σου δείξω είπαμε, αμαν ανυπόμονο Σιμπύλλι, δεν μπορείς να περιμένεις να με θαυμάσεις αχ! :inlove:

Κάτσε να βάλω κανα σοι άσμα να βάλω, όλο ρομαντζάδικα ρομαντζάδικα, θα με κάνεις ούφο στο τέλος! ΑΤΙΑ πίου πίου! (πρέπει να βρω το ΑΤΙΑ πλάκα πλάκα σε ατάρι, τα σπαγε!:D)

Βάλε, βάλε ... :clapup::clapup::clapup: ..... κανένα καλό όμως ν' ανέβουμε!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Jesus..... τι σου κάναμε καλέ!!! :eek:

Τίποτα! Να τι με ανεβάζει εμένα όμως!



και να κάτι πιό ήπιο:



Προσοχή έχει βρισιές αλλά είναι για την Εθνική ρε γαμώτο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top