Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααααααα!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλημέρα στην κοπελιά με το όμορφο όνομα :D


(το Φοίβη είναι υποψήφιο όνομα αν κάνω κόρη :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Kαλημέραααααααααααααα! :D
Τελευταία μέρα στη δουλειά!!!!

Μετά ελευθερία! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Πως πέρασε έτσι ένας χρόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέρα στις από πάνω κοπελιές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια!!! Τι μου κάνετε;

Φεύγω σήμερα και ήρθα να σας χαιρετήσω... :D Καλό Πάσχα και καλά να περάσετε!!! Και μην το παρακάνετε με το αρνί, να μπορούμε να τρώμε και τις υπόλοιπες μέρες :P

Φιλάκια πολλά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα στην κοπελιά με το όμορφο όνομα :D


(το Φοίβη είναι υποψήφιο όνομα αν κάνω κόρη :D)


Καλημέρααα Κακή Επιρροή! :D:D:D Με συγκινείς για το όνομα! :redface::P:P:P:P:P

Kαλημέραααααααααααααα! :D
Τελευταία μέρα στη δουλειά!!!!

Μετά ελευθερία! :clapup: :clapup: :clapup:

Πως πέρασε έτσι ένας χρόνος!


Καλημέραααααα!!!! :D:D:D

Τελευταία μέρα; Συγχαρητήριααααα!!!! :clapup::clapup::clapup:


Καλημέρα στις από πάνω κοπελιές.:P


Καλημέραααα!!!! :D:D:D

Καλημέρα παιδάκια!!! Τι μου κάνετε;

Φεύγω σήμερα και ήρθα να σας χαιρετήσω... :D Καλό Πάσχα και καλά να περάσετε!!! Και μην το παρακάνετε με το αρνί, να μπορούμε να τρώμε και τις υπόλοιπες μέρες :P

Φιλάκια πολλά!!!!!


Καλημέρααααα!!! Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις!!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλό Πάσχα fielda!
Kαλημέρα Μπιλλ. :D

Εγώ πάλι φεύγω αύριο για το εξωτικό χωριό μου το οποίο βεβαίως βεβαίως έχει άριστο τεχνολογικό εξοπλισμό και υπερσύγχρονη θέρμανση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια!!! Τι μου κάνετε;

Φεύγω σήμερα και ήρθα να σας χαιρετήσω... :D Καλό Πάσχα και καλά να περάσετε!!! Και μην το παρακάνετε με το αρνί, να μπορούμε να τρώμε και τις υπόλοιπες μέρες :P

Φιλάκια πολλά!!!!!
Kαλά να περάσεις!:D

Καλημέραααααααααα!!!!!! :D:D:D
Καλημέραααααα!!!! :D:D:D
Καλημέραααα!!!! :D:D:D
Καλημέρααααα!!! Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις!!!! :clapup::clapup:
Καλημέρα!:D:P Γειά



Καλό Πάσχα fielda!
Kαλημέρα Μπιλλ. :D

Εγώ πάλι φεύγω αύριο για το εξωτικό χωριό μου το οποίο βεβαίως βεβαίως έχει άριστο τεχνολογικό εξοπλισμό και υπερσύγχρονη θέρμανση :P
Και κατά πού πεφτει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Κι εγώ αύριο θα κατεβω στα πατρώα εδάφη για τρελες μάσες και πολλά τσιπουρα. (Θεσσαλία γαρ!) :wacko:

Aντε να περάσει η μέρα σήμερα, δεν την παλεύω καθόλου όμως! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λολ, βλέπω είμαστε΄ολοι ενθουσιασμένοι για το επερχόμενο φαγοπότι. :P Εμένα το μαγευτικό και γραφικότατο :sick: χωριουδάκι μου βρίσκεται έξω από την Αλεξανδρούπολη.

Η τουαλέτα δεν έχει θέρμανση.
Το σπίτι δεν έχει Ίντερνετ φυσικά.
Για την τηλεόραση κάνουν μάχη τα αδέρφια μου.
και εγώ θέλω να αυτοκτονήσω. :P

Δανείστηκα 10 βιβλια από 3 βιβλιοθήκες για να αντέξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Κι εμάς το σπίτι είναι κούτσικο, κοιμάμαι σε έναν καναπέ του οποιου του πλάτος ισούται με την απόσταση από το δεξί μέχρι τον αριστερό ωμο μου, η θέρμανση είναι άστα να πάνε, και το πιο κοντινό πράγμα σε δίκτυο είναι το φιλε για τον κότσο της γιαγιάς μου!:loltooth:

Αλλα όταν έχεις πιει όλο το Βόσπορο (η μάλλον τον Πηνειό...) ούτε που τα καταλαβαίνεις όλα αυτά, τουλάχιστον μέχρι τη στιγμή που σκας κάτω από τον καναπέ γιατί έκανες το λάθος να πας να γυρίσεις πλευρό! :drunk:

Το γεγονός πάντως είναι ότι περνάμε τέλεια με το σόι κάθε χρόνο και δε βλέπω την ώρα να κατεβω!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και το πιο κοντινό πράγμα σε δίκτυο είναι το φιλε για τον κότσο της γιαγιάς μου!:loltooth:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Idril σε χρεώνω με πληκτρολόγιο.... φτυσμένος καφές πάνω του γαρ...

:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημερα!

Πέθανε μια φίλη της μάνας μου...:(

τι κάνετε το Μεγάλο Σάββατο εσείς ?

Ο Ιούδας που λες εσύ καίγεται ακόμα σε κάποια χωριά, όχι όμως στην Αθήνα. Κυρίως σε νησιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημερα!

Πέθανε μια φίλη της μάνας μου...:(



Ο Ιούδας που λες εσύ καίγεται ακόμα σε κάποια χωριά, όχι όμως στην Αθήνα. Κυρίως σε νησιά...

Καλημέρα!!!
Λοιπόν, ο Ιούδας καίγεται και στην Ύδρα! Το έχω δεί πολλές φορές επειδή απο εκει είναι η μανούλα μου και είναι φανταστικό αυτό που γίνεται εκεί!
Φτιάχνουν βαρελάκια και τα πετάνε επάνω του...καλά χαμός !!!

Τι κανετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολύ Καλημέρα σας!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημερα!

Πέθανε μια φίλη της μάνας μου...:(



Ο Ιούδας που λες εσύ καίγεται ακόμα σε κάποια χωριά, όχι όμως στην Αθήνα. Κυρίως σε νησιά...

Καλημέρα!!!
Λοιπόν, ο Ιούδας καίγεται και στην Ύδρα! Το έχω δεί πολλές φορές επειδή απο εκει είναι η μανούλα μου και είναι φανταστικό αυτό που γίνεται εκεί!
Φτιάχνουν βαρελάκια και τα πετάνε επάνω του...καλά χαμός !!!

Τι κανετε???


Καλημέραααααα!!!! :D


Συλληπητήρια Tetragrammaton!:)


Καλημέραααα cibyllian!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολλες ηλιολουστες και ζεστες καλημερες στα μουτρακια σας!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλησπέρα!Ελάτε να γίνουμε πολλές!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top