Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κανουμε ανταλλαγή σπιτιού;;:P εγώ είμαι πιο κάτω από σένα και σήμερα είχε πολύ ζέστη!! Τώρα ίσα που φυσάει ασε !! Εκει καμια πισινα-καφετερια δεν εχετε;
Τι νέα εσύ; Εσύ που θα δουλεύει από τις 10 ιουλιου;:hmm:

Ανταλλάζουμε:P
Μόλις γύρισα από το σπίτι ενός πρώην συμμαθητή μου. Φεύγουν μόνιμα Γερμανία αύριο και πήγα να τους χαιρετήσω :'(

Δουλεύω ήδη:P *γι αυτό χάνομαι και από το βάιμπερ:redface: . Στον μπαμπά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ανταλλάζουμε:P
Μόλις γύρισα από το σπίτι ενός πρώην συμμαθητή μου. Φεύγουν μόνιμα Γερμανία αύριο και πήγα να τους χαιρετήσω :'(

Δουλεύω ήδη:P *γι αυτό χάνομαι και από το βάιμπερ:redface: . Στον μπαμπά μου
Θέλετε βοηθό;;:P ευκαιρία να ανεβω προς τα πάνω!!:P(τι δουλειά κανείς δηλαδή; )
Εγώ εχτες είδα το βίντεο του γάμου από την κυπροΤελειοοο ήταν!!!:inlove:
Αυτά κάνει ζέστη ζέστη ζέστη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θέλετε βοηθό;;:P ευκαιρία να ανεβω προς τα πάνω!!:P(τι δουλειά κανείς δηλαδή; )
Εγώ εχτες είδα το βίντεο του γάμου από την κυπροΤελειοοο ήταν!!!:inlove:
Αυτά κάνει ζέστη ζέστη ζέστη!!:P

Αν θέλεις έλα γιατί μερικές φορές ειδικά το πρωί μέχρι να έρθει η μαμά μου πλήττω μέχρι θανάτου. Τιμολόγια κόβω, αποδείξεις και τέτοια:P

Αγαπώ τα βίντεο των γάμων :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Αν θέλεις έλα γιατί μερικές φορές ειδικά το πρωί μέχρι να έρθει η μαμά μου πλήττω μέχρι θανάτου. Τιμολόγια κόβω, αποδείξεις και τέτοια:P

Αγαπώ τα βίντεο των γάμων :inlove:
Ερχομαι! Ποσά θα παίρνω;;:P:P
Ασε ασε είμαι σε φάση" θέλω να παντρευτώ γιατί θέλω να κάνω κι εγώ βίντεο γάμου!!":redface::P






Έβαλε αέρα!!!:clapup: τέλος η ζέστη !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
[QUOTE=wherever;4192658]Ερχομαι! Ποσά θα παίρνω;;:P:P
Ασε ασε είμαι σε φάση" θέλω να παντρευτώ γιατί θέλω να κάνω κι εγώ βίντεο γάμου!!":redface::P






Έβαλε αέρα!!!:clapup: τέλος η ζέστη !!!![/QUOTE]

Εγώ το πάω κάθε χρόνο και ταξίδι:P μετρητά δεν παίρνω:P:P:P

Εδώ έβρεξε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εγώ το πάω κάθε χρόνο και ταξίδι:P μετρητά δεν παίρνω:P:P:P

Εδώ έβρεξε!:clapup:
Ωραία !! Κλεισαμε ερχομαι!!! Ταξίδι στην Αγγλία το επόμενο καλοκαίρι!!:P:P ή να πάμε στο Βερολίνο να με ξεναγεις κιόλας;;:redface:
Πας το πρωί και σχολάς απόγευμα δηλαδή; Ένσημα σου κολλάνε ή να φωναξω το ΣΔΟΕ;;;:whistle:
:P

Κι εδώ είπαν για βροχές αύριο!!!Τέτοια χαρά για βροχή δεν μου το 'χα!!:clapup:
Καληνύχτα ααα!!:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ωραία !! Κλεισαμε ερχομαι!!! Ταξίδι στην Αγγλία το επόμενο καλοκαίρι!!:P:P ή να πάμε στο Βερολίνο να με ξεναγεις κιόλας;;:redface:
Πας το πρωί και σχολάς απόγευμα δηλαδή; Ένσημα σου κολλάνε ή να φωναξω το ΣΔΟΕ;;;:whistle:
:P

Κι εδώ είπαν για βροχές αύριο!!!Τέτοια χαρά για βροχή δεν μου το 'χα!!:clapup:
Καληνύχτα ααα!!:sleep:

Βερολίνο!!! Πάμε πάμε :'( γιατί δεν μπορώ να περιμένω την εκδρομή μας. Όπως και τους γονείς μου μέχρι να πούνε σίγουρα ναι θα πάμε τον Δεκέμβρη Γερμανία:(

Ανασφάλιστη με έχουν χωρίς ένσημα :'( φώναξε το ΣΔΟΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Βερολίνο!!! Πάμε πάμε :'( γιατί δεν μπορώ να περιμένω την εκδρομή μας. Όπως και τους γονείς μου μέχρι να πούνε σίγουρα ναι θα πάμε τον Δεκέμβρη Γερμανία:(

Ανασφάλιστη με έχουν χωρίς ένσημα :'( φώναξε το ΣΔΟΕ
Δώρο Πάσχα και Χριστουγέννων παίρνεις;; Αν κι εδώ όχι τότε λυπάμαι ατυχησατε τηλεφωνω στο ΣΔΟΕ!!:P
Ποια εκδρομή;;:confused: κοιτά καλοκαίρι είναι ωραία ή Ελλάδα να ενισχυσουμε και τον τουρισ μο μας λιγάκι!!χριστούγεννα να πάμε με τα χιόνια ή άνοιξη γιατί όχι!!! Αν έρθω εγώ μαζί σου θα πούμε ότι θα πάμε εκπαιδευτική εκδρομή στα πλαίσια ενός προγράμματος μπλα μπλα θα τους πω ότι νικησες σε ένα διαγωνισμό μπλα μπλα θα το παίξω και καθηγήτρια με το ταγεράκι και γυαλιά και θα σε αφήσουν να έρθεις μαζί μου!!!:D:D

Άσχετο αλλά θέλω να το πω: όλες κάτω των τριάντα που ξέρω τα έχουν φτιάξει με αστυνομικούς/αστυφύλακας κτλ δεν λέω καλά παιδιά ειναι αλλά τέτοια σύμπτωση πια!! Και μόνο το άγχος που θα έχεις αν πάθει κάτι στην δουλειά τρελενεσαι..:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δώρο Πάσχα και Χριστουγέννων παίρνεις;; Αν κι εδώ όχι τότε λυπάμαι ατυχησατε τηλεφωνω στο ΣΔΟΕ!!:P
Ποια εκδρομή;;:confused: κοιτά καλοκαίρι είναι ωραία ή Ελλάδα να ενισχυσουμε και τον τουρισ μο μας λιγάκι!!χριστούγεννα να πάμε με τα χιόνια ή άνοιξη γιατί όχι!!! Αν έρθω εγώ μαζί σου θα πούμε ότι θα πάμε εκπαιδευτική εκδρομή στα πλαίσια ενός προγράμματος μπλα μπλα θα τους πω ότι νικησες σε ένα διαγωνισμό μπλα μπλα θα το παίξω και καθηγήτρια με το ταγεράκι και γυαλιά και θα σε αφήσουν να έρθεις μαζί μου!!!:D:D

Άσχετο αλλά θέλω να το πω: όλες κάτω των τριάντα που ξέρω τα έχουν φτιάξει με αστυνομικούς/αστυφύλακας κτλ δεν λέω καλά παιδιά ειναι αλλά τέτοια σύμπτωση πια!! Και μόνο το άγχος που θα έχεις αν πάθει κάτι στην δουλειά τρελενεσαι..:ermm:

Δεν παίρνω τίποτα σου λέω :(
Πέρυσι πήγα και διακοπές στην Ελλάδα και στην Γερμανία:P
Για χριστούγεννα δεν το συζητώ είναι πανέμορφη η Γερμανία :inlove:
Χριστούγεννα λέω και στους γονείς μου και με έχουν στο ''θα δούμε'':(
Εκδρομή με το σχολείο θέλουμε να πάμε Γερμανία:P

Ξέρουν την γερμανικών μου:P πως θα με πάρεις λέγοντας ότι είσαι καθηγήτριά μου;:hmm: δεν μοιάζετε κι όλας:eek: ΑΜΑΝ. ΑΜΑΝ. Πρέπει να της μοιάσεις ή να σου μοιάσει:P:P

Και εγώ ξέρω πολλές με αστυνόμους :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Δεν παίρνω τίποτα σου λέω :(
Πέρυσι πήγα και διακοπές στην Ελλάδα και στην Γερμανία:P
Για χριστούγεννα δεν το συζητώ είναι πανέμορφη η Γερμανία :inlove:
Χριστούγεννα λέω και στους γονείς μου και με έχουν στο ''θα δούμε'':(
Εκδρομή με το σχολείο θέλουμε να πάμε Γερμανία:P

Ξέρουν την γερμανικών μου:P πως θα με πάρεις λέγοντας ότι είσαι καθηγήτριά μου;:hmm: δεν μοιάζετε κι όλας:eek: ΑΜΑΝ. ΑΜΑΝ. Πρέπει να της μοιάσεις ή να σου μοιάσει:P:P

Και εγώ ξέρω πολλές με αστυνόμους :eek:
Εντάξει δύο ταξιδακια για ανταλλαγή είναι δίκαια μην γκρινιαζουμε κιόλας για τους ανθρώπους!!:P
Ωραία κλεισαμε χριστούγεννα θα πάμε για ρεβεγιόν!!
Με το σχολείο γαι του χρόνου δηλαδή η τώρα καλοκαίρι κανονιζετε;:hmm:
Θα έρθει ή γερμανικού σου και θα πείσει τους γονεις σου για την Γερμανία! Μετά θα πει ότι δεν θα μπορέσει να πάει γιατί έχει πέσει πολύ δουλειά και έστειλε μια πολύ γνωστή της μαζί σου πχ μου έκανε κι εμένα γερμανικά και είμαι απόφοιτη κι εγώ της γερμανικής σχολής μπλα μπλα κι ότι είναι κρίμα να ακυρωθούν όλα τώρα δύο μέρες από το ταξίδι μπλα μπλα και θα παμε παρέα!!(έχω έμπνευση σήμερα τι σκέφτηκα πάλι!!:P)

Αλήθεια;; Μάλλον τους τραβάει ή στολή και ο παχυλος μισθός δεν εξηγείται αλλιώς!!:whistle: Εγώ πάντως δεν θα αντεχα και μόνο στην ιδέα ότι κινδυνεύει ειδικά αν είναι σε τίποτα ματ κτλ απαπαπα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εντάξει δύο ταξιδακια για ανταλλαγή είναι δίκαια μην γκρινιαζουμε κιόλας για τους ανθρώπους!!:P
Ωραία κλεισαμε χριστούγεννα θα πάμε για ρεβεγιόν!!
Με το σχολείο γαι του χρόνου δηλαδή η τώρα καλοκαίρι κανονιζετε;:hmm:
Θα έρθει ή γερμανικού σου και θα πείσει τους γονεις σου για την Γερμανία! Μετά θα πει ότι δεν θα μπορέσει να πάει γιατί έχει πέσει πολύ δουλειά και έστειλε μια πολύ γνωστή της μαζί σου πχ μου έκανε κι εμένα γερμανικά και είμαι απόφοιτη κι εγώ της γερμανικής σχολής μπλα μπλα κι ότι είναι κρίμα να ακυρωθούν όλα τώρα δύο μέρες από το ταξίδι μπλα μπλα και θα παμε παρέα!!(έχω έμπνευση σήμερα τι σκέφτηκα πάλι!!:P)

Αλήθεια;; Μάλλον τους τραβάει ή στολή και ο παχυλος μισθός δεν εξηγείται αλλιώς!!:whistle: Εγώ πάντως δεν θα αντεχα και μόνο στην ιδέα ότι κινδυνεύει ειδικά αν είναι σε τίποτα ματ κτλ απαπαπα !!

Για του χρόνου αλλά με την γερμανικών μπορούμε να κανονίζουμε και για 10 χρόνια μετά αν θέλεις:P:whistle:

Χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχ. Τότε εντάξει:P αρκεί να της πω και να συμφωνήσει:P:P

Και εγώ:worry: και να λείπει και όλη μερα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Για του χρόνου αλλά με την γερμανικών μπορούμε να κανονίζουμε και για 10 χρόνια μετά αν θέλεις:P:whistle:

Χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχ. Τότε εντάξει:P αρκεί να της πω και να συμφωνήσει:P:P

Και εγώ:worry: και να λείπει και όλη μερα:worry:

Ειδες ειδες άμα θέλουμε πάντα βρίσκουμε μια λύση!! :D κανόνισε εσύ και θα βρεθώ κι εγώ με την δασκάλα σου έστω και από το viber να μιλήσουμε για τις λεπτομερειες πείτε μου και κανένα γερμανικό να λέω να πειθώ ότι την κατέχω την γλωσσα και λύθηκε το θέμα μας!! :P::D

Σήμερα Σαββατο αυτή ή εβδομάδα μου φάνηκε αιώνας!!

Καλά και σε αλλά επαγγέλματα λείπουν όλη μέρα αλλά αυτή ή νύχτα και ανάμεσα σε τόσους κινδύνους είναι επιπλέον άγχος που εγώ το αποφεύγω όσο μπορώ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα μου πέρασε νερό πάντως η εβδομάδα. :P Πήγα παραλία, κάθε μέρα έξω ήμουν. Τώρα Σάββατο θα κάτσω να δω καμια σειρά/ταινία γιατί δεν αντέχω 4η μέρα να βγω. :P

Και η φίλη μου θα φύγει τετραήμερο οπότε θα βγω πάλι στη μέση της βδομάδας... Μέχρι τη μέση της εβδομάδας θα βλέπουμε Doctor και θα ψηνόμαστε στον ήλιο! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ είμαι αρρωστούλα κορίτσια :( και έτσι είμαι σπίιιτι όλη μέρα...

wherever αν καταφέρεις να συνεννοηθείς με την καθηγήτριά μου στο Viber θα σου κάνω άγαλμα :hehe:

Ρε, σοβαρά τώρα, ο Säuble θέλει Grexit για 5 χρόνια και μετά επιστροφή στο Όιρο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εμένα μου πέρασε νερό πάντως η εβδομάδα. :P Πήγα παραλία, κάθε μέρα έξω ήμουν. Τώρα Σάββατο θα κάτσω να δω καμια σειρά/ταινία γιατί δεν αντέχω 4η μέρα να βγω. :P

Και η φίλη μου θα φύγει τετραήμερο οπότε θα βγω πάλι στη μέση της βδομάδας... Μέχρι τη μέση της εβδομάδας θα βλέπουμε Doctor και θα ψηνόμαστε στον ήλιο! 8)
Ή εβδομάδα έχει εφτά μέρες όχι 4!:sly:
Εγώ δεν είδα τελικά κανένα doctor who ακόμα γιατί ξεκίνησα το suits!!:P:)

Εγώ είμαι αρρωστούλα κορίτσια :( και έτσι είμαι σπίιιτι όλη μέρα...

wherever αν καταφέρεις να συνεννοηθείς με την καθηγήτριά μου στο Viber θα σου κάνω άγαλμα :hehe:

Ρε, σοβαρά τώρα, ο Säuble θέλει Grexit για 5 χρόνια και μετά επιστροφή στο Όιρο;:confused:
Κάπου είδα ότι θέλει να βάλει ενέχυρο ελληνική περιουσία για το δάνειο....

Περαστικά!!!!!!!!!:huglove:
Άντε είσαι και σε αναρρωτική άδεια τώρα!!:P

Έλα εδώ το έμαθα σε μια θεία μου ,αργησαμε βέβαια:P, δεν θα το μάθει ή κύρια σου π είναι και πιο νέα από αυτήν!? Αυτή θα μ κάνει ιδιαίτερα γερμανικών κι εγώ ιδιαίτερα για το viber!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κάπου είδα ότι θέλει να βάλει ενέχυρο ελληνική περιουσία για το δάνειο....

Περαστικά!!!!!!!!!:huglove:
Άντε είσαι και σε αναρρωτική άδεια τώρα!!:P

Έλα εδώ το έμαθα σε μια θεία μου ,αργησαμε βέβαια:P, δεν θα το μάθει ή κύρια σου π είναι και πιο νέα από αυτήν!? Αυτή θα μ κάνει ιδιαίτερα γερμανικών κι εγώ ιδιαίτερα για το viber!!:P:P

Ευχαριστώ :flowers:
Είμαι εδώ και 3 μέρες:P:P:whistle:

Ρε θα σου πω ενα κορυφαίο αλλά μην γελάσεις:redface:
Έχουμε και οι 2 το iPhone το 4s και θέλαμε μια μέρα να δούμε αν δουλεύει το facetime ( βιντεοκλήση) και για κάποιο λόγο δεν μπορούσαμε να το κάνουμε.
Αφού κοιτούσε κανα 10λεπτο έτσι::hmm: γυρίζει και μου λέει: βρήκα γιατί δεν μπορούμε.
Της λέω γιατί;
Μου λέει γιατί είμαστε συνδεμένες και οι 2 στο ίδιο δίκτυο WiFi

:worry::worry::whistle:

και εγώ ήμουν κάπως: :hehe::blink::worship::rofl::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ευχαριστώ :flowers:
Είμαι εδώ και 3 μέρες:P:P:whistle:

Ρε θα σου πω ενα κορυφαίο αλλά μην γελάσεις:redface:
Έχουμε και οι 2 το iPhone το 4s και θέλαμε μια μέρα να δούμε αν δουλεύει το facetime ( βιντεοκλήση) και για κάποιο λόγο δεν μπορούσαμε να το κάνουμε.
Αφού κοιτούσε κανα 10λεπτο έτσι::hmm: γυρίζει και μου λέει: βρήκα γιατί δεν μπορούμε.
Της λέω γιατί;
Μου λέει γιατί είμαστε συνδεμένες και οι 2 στο ίδιο δίκτυο WiFi

:worry::worry::whistle:

και εγώ ήμουν κάπως: :hehe::blink::worship::rofl::stunned:
:hehe::hehe::stunned::P
Ε εντάξει θέλει εντατικά μαθήματα και από την αρχή σιγά σιγά!!:P
Βγαινω τα λέμε αργότερα!! :-*:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hehe::hehe::stunned::P
Ε εντάξει θέλει εντατικά μαθήματα και από την αρχή σιγά σιγά!!:P
Βγαινω τα λέμε αργότερα!! :-*:hello:

Πιο άσχετο άνθρωπο δεν θα συναντήσεις:P

Καλά να περάσεις :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Πιο άσχετο άνθρωπο δεν θα συναντήσεις:P

Καλά να περάσεις :*
Καλημέρα!
Έχω συναντήσει πολλούς ειδικά εδώ που μενω!!:P
Τι κανείς εσύ αρρωστουλα σήμερα;;:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλημέρα!
Έχω συναντήσει πολλούς ειδικά εδώ που μενω!!:P
Τι κανείς εσύ αρρωστουλα σήμερα;;:console:

Πήγα δουλειά το πρωί, έγινα χάλια και τώρα είμαι σπιτάκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top