Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
:retiropalakaibeating: εγω μαζι σου ειμαι!!! Τα μπουζουκτζιδικα ειναι τα πλεον "κωλομαγαζα"!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
:retiropalakaibeating: εγω μαζι σου ειμαι!!! Τα μπουζουκτζιδικα ειναι τα πλεον "κωλομαγαζα"!:P

:renapeistoprotosoupaidikainanaikiagori::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Πώς σας φαίνεται η υπογραφή μου;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
o σιντ ειναι πολυ αγριος..:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τζέι τζέι ροτ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ρε σιντ αδικείσαι εδώ πέρα, υπό άλλες συνθήκες θα ήσουν πρώτη μούρη στα τηλεοπτικά παράθυρα. Η Λαμπίρη θα ήταν περήφανη για σένα… αλλά τι λέω…τι περήφανη… θα είχε πρασινίσει πιο πολύ κι από σένα :ρ (αλλά αυτή απʼ το κακό της!!) Θα είχες δική σου εκπομπή στο Star, μιλάμε φυσικά για κουτσομπολιό υψηλού επιπέδου, η θεαματικότητα θα ξεπερνούσε και αυτή του Λαζόπουλου… μη σου πω ότι αργότερα θα μεσουρανούσες και στο εξωτερικό.

Λοιπόν… εκείνη την αποφράδα νύχτα είχα την τύχη (και την ατυχία) να βρίσκομαι μαζί με λοβ, βίκυ (και σιντ: εξού και ατυχία). Πιθανολογώ πως πολλοί παρατηρητές μυρίστηκαν πως θα επακολουθήσουν σκηνές απείρου κάλλους και – εκτός απʼ τα αλκοολούχα που μοιράστηκαν δίπλα από κάθε p.c- έσπευσαν να προμηθευτούν πίτσες, πατατάκια, ποπ κορν, γιατί ξεροσφύρι δε λέει. Ο σιντ, όμως, ως γνήσιος ρεπόρτερ, παρέμεινε επί ώρες ολόκληρες νηστικός (και νηφάλιος), κάνοντας λίγες παρεμβάσεις για να ρίξει στάχτη στα μάτια και να μην φανεί ο ζήλος που κατέγραφε τα γεγονότα, ώστε να αποτυπώσει γλαφυρά αυτές τις στιγμές που θα ήταν κρίμα να χαθούν στο χρόνο. Βέβαια, όπως όλοι οι μεγάλοι ρεπόρτερ, υπέπεσε κι αυτός σε υποκειμενικές εκτιμήσεις. :ropalo:

Αγαπητέ μου σιντ, μέχρι τώρα με έχεις ζευγαρώσει τέσσερις φορές, το ενδιαφέρον σου ανεβάζει τις μετοχές μου στο χρηματιστήριο του έρωτα. [FONT=&quot] Η δε κατά κόρον χρήση του "αντωνάκης" από εσέ, θα έλεγα πως μου προσδίδει μια ξεχωριστή αύρα αρρενωπότητας [/FONT]:hmm:[FONT=&quot]αφυπνίζοντας υποσυνείδητα τον ερωτικό πόθο στις υποψήφιες νύφες.[/FONT] Με συγκινείς βαθύτατα. Βέβαια, οι συνθήκες είναι κάπως αντίξοες, αλλά με σένα στο πλευρό μου δεν απελπίζομαι,
στα 100 προξενιά όλο και κάποιο θα πετύχει :P


:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ναι σιντακο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


γιατι ρε σιδ μας ψυχοπλακωνεις παλι??:(


τι ωραια που ταν εκεινο το βραδακι με τον αντωνακη και το βικακι και τα παιδακια που σχεδιαζαν να κανουν..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πες νέα , πες τι έχεις μποροστά σου , τι σκέφτεσαι , πώς πάει , γιατι δεν εχεις προφιλομηνυματα , και γιατί διάολο αλλάζει ο χρόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Nεα?? Καλα ρε σιντακο..Μολις γυρισα απο περιοδια στην αγορα 7 ωρων..Χειροτερα απο δουλεια στο εργοταξιο ηταν..:D

Μπροστα μου εχω ενα καφε και το πσ..

Γιατι ετσι γουσταρω..:P

Αστον μωρε να αλλαξει,μπας και ο νεος φερει τιποτας καλυτερο..λεμε τωρα..:)

Εσυ??Πως σε βρισκω 26 ωρες και 10 λεπτα πριν τη μεγαλη αλλαγη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα στο πω με ένα τραγούδι : https://www.youtube.com/watch?v=3PPdncX-EO8&feature=related

πάλι πήρες δώρα για όλους εκτός από σένα ;
αχ να ήτανε όλοι οι άνθρωποι σαν εσένα.........




























































θα τελείωνε όλη η άμστελ του κόσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top