Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
«όταν κάποιος μας πληγώνει, πρέπει να το γράφουμε στην άμμο
όπου οι άνεμοι της συγνώμης μπορούν να το σβήσουν.
Αλλά όταν κάποιος κάνει κάτι καλό για μας, πρέπει να το χαράζουμε στην πέτρα,
όπου κανένας άνεμος δεν μπορεί να το σβήσει».

προσπαθώ , προσπαθώ αλλά έρχονται φορές που οι άνεμοι δεν φυσούνε και η άμμος δεν αλλάζει και οι πέτρες κατρακυλούνε και χάνονται

π.σ. Τι ;;; δεν σ' αρέσει το τραγούδι ; :eek:

το τραγουδάω από την ώρα που έπεσα για ύπνο (ίσως γι αυτό δεν κοιμήθηκα) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εγω αρχισα να νυσταζω γιαυτο αν εχεις κατι σε νανουρισμα:redface: ειναι η ωρα μου βλεπεις μολις εφαγα τα κορν φλεικς μου και σαν καλο μωρακι πρεπει να παρω και ενα υπνακο τωρα:baby:

αμα δεν φυσαει ο ανεμος ουτε ερχεται το κυμα αστο εκει και ο χρονος θα το σβησει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε σιντ γ....το άλλαξε avatar. Σε μπερδεύω με το κορψ.


Σπέρα 2 all. Έχει κανείς σκόρδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ελα ρε αεκαρα!!


καναμε την αρχη!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ρε σιντ γ....το άλλαξε avatar. Σε μπερδεύω με το κορψ.


Σπέρα 2 all. Έχει κανείς σκόρδο;

Το άβαταρ σωστό είναι , το όνομα είναι λάθος . Η κορψ είμαι βρε κουτό . Ο σιντ διορίστηκε


(στην κόλαση , μόνιμος)

Βασικά ήθελα να μιλήσουμε για το θέμα του σκόρδου - έκοψα εχτές 4 σκόρδα και παρόλο που έχω αδειάσει τα μισά εγχώρια αποθέματα σαπουνιού , ακόμα βρωμάω :mad:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Βρε άτιμο, σ' άφησα ελεύθερο (απ' τη διόπτρα μου) μερικές μέρες και να πως κατάντησες:...!!!
Γίνεσαι μετά αυστηρός ή δε γίνεσαι; Ακόμη και να μην είναι στο χαρακτήρα και στις αρχές σου, γίνεσαι, όταν αγαπάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
νωεύς τώρα που το σκέφτομαι , θα σου πήγαινε να σαι δράκουλας

είσαι μυστήριος , αθόρυβος , γοητευτικά σοφός και ασκείς μια ακατανίκητη έλξη στα θηλυκά . Επίσης είσαι στο στέκι όταν όλοι κοιμούνται

Ωραία αλλάζω ρόλο , θα είμαι ο βοηθός σου , μοχθηρός και αιώνια πιστός

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:...και έτσι, παρά ταύτα, είσαι μία απόλαυση! Ώρε Σιντ, μου έλειψες φαίνεται τούτες τις μέρες...πράγματι, αν ήθελα ποτέ μου βοηθό σε "μοναχικό έργο" μου, θα διάλεγα έναν κόλακα, με τα δικά σου μέτρα και χαρίσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:...και έτσι, παρά ταύτα, είσαι μία απόλαυση! Ώρε Σιντ, μου έλειψες φαίνεται τούτες τις μέρες...πράγματι, αν ήθελα ποτέ μου βοηθό σε "μοναχικό έργο" μου, θα διάλεγα έναν κόλακα, με τα δικά σου μέτρα και χαρίσματα!




π.σ. ξέχνα την εικόνα την έβαλα να καλύπτει τα δάκρυα συγκίνησης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι τεράστιος που 'ναι αυτός ο Τοροσίδης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Τι τεράστιος που 'ναι αυτός ο Τοροσίδης.

Άλλαξε άβαταρ και βάλε μια μελαχρινή να γουστάρεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άλλαξε άβαταρ και βάλε μια μελαχρινή να γουστάρεις!:P
Η επόμενη πράγματι, μελαχρινή θα 'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Δευτέρα κάτι έχω, την Τρίτη δεν αντέχω, Τετάρτη πώς βαριέμαι, την Πέμπτη δεν κρατιέμαι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δευτερα το χαπακι, την Τριτη χασισακι, Τεταρτη ηρωΐνη, την Πεμπτη κοκαΐνη, Παρασκευη πρωΐ, τα περνω ολα μαζι, σαββατο ειμαι σε κομμα την κυριακη στο χωμα!...!

Ελπιζω να μην ειναι παρανομη η δημοσιευση τραγουδιων με τετιους στοιχους... Οχι και τιποτα αλλο, απο σημερα παω μεσα οπως ειμαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
I don't care if Mondays black
Tuesday, Wednesday - heart attack
Thursday, never looking back
It's Friday, I'm in love

Αμάν, αυτές οι Παρασκεύες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γκαντ ντέμοντ , οι γάτες μας πρόλαβαν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top