Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το περιστέρι 1 ή 2; :P
Για να ποζάρει πολύ με παίδεψε! :mad:

Μπα... πριζόνι είμαι. :whistle:


Εσύ τι ΘΑ είσαι με το καλό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Aφιερωμένο...:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

πς. καλά αν πάρεις απλά μην πάρεις τις λίλα- τις θέλω. ΟΛΕΣ :X

Έχετε λίλα; :stunned:
Εγώ πρέπει να τρέχω σε σούπερ μάρκετ γμτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άσε ρε Καλυψούδα. :P Σ' αυτό το κυλικείο δεν βρίσκω τυρόπιτες πάντως... ποτέ. Μα πού χάνονται, φτερά έχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το περιστέρη 1 ή 2; :P
Για να ποζάρει πολύ με παίδεψε! :mad:

Μπα... πριζόνι είμαι. :whistle:


Εσύ τι ΘΑ είσαι με το καλό; :P

Το τρίτο περιστέρι απ'το τέλος...:D

Εγώ δεν ξέρω ακόμα τι θα είμαι.
Ελπίζω "Εσωτερική αρχιτέκτονας, Διακοσμήτρια και Σχεδιάστρια αντικειμένων"
Όνομα σχολής τώρα είναι αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έχετε λίλα; :stunned:
Εγώ πρέπει να τρέχω σε σούπερ μάρκετ γμτ.

Ναι έχουμε!! :D:D:D:D


Άσε ρε Καλυψούδα. :P Σ' αυτό το κυλικείο δεν βρίσκω τυρόπιτες πάντως... ποτέ. Μα πού χάνονται, φτερά έχουν;

Ε αμα πας μετά τις 10.30 έχουν φύγει
"είναι πολλοί οι Μηχανολόγοι Ζωρζ" ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:P


Εσύ Καλυψούδι πού τριγυρνάς αυτόν τον καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λοιπον πειτε μου καλα μου φιλαρακια ποσο ρεζιλι μπορει να γινει καποιος αν παρει μαζι του εκει που θα μεινει για σαββατοκυριακο τα δημητριακα που τρωει γιατι ξερει οτι δεν θα εχει στο σπιτι που θα παει... αν θα ειναι λιγο ρεζηλι τοτε οκ αν θα ειναι πολυ πειτε το να μην το κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
λοιπον πειτε μου καλα μου φιλαρακια ποσο ρεζιλι μπορει να γινει καποιος αν παρει μαζι του εκει που θα μεινει για σαββατοκυριακο τα δημητριακα που τρωει γιατι ξερει οτι δεν θα εχει στο σπιτι που θα παει... αν θα ειναι λιγο ρεζηλι τοτε οκ αν θα ειναι πολυ πειτε το να μην το κανω:P

"Ελα μουνλαϊτ, θα φας πρωινο; Εχουμε ετοιμασει"
"Ε, ενταξει εχω φερει κατι δημητριακα απ'το σπιτι μου. Ειμαι οκ. Γαλα εχει;"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εξαρτάται από τη σχέση που έχεις με τους οικοδεσπότες. Αν είναι καλοί σου φίλοι - κολλητοί ένα πράμα - και είσαι σίγουρη πως δεν θα παρεξηγήσουνε την κίνησή σου, γιατί να χαλάσεις τις διατροφικές σου συνήθειες;

Αν όμως είναι π.χ. η κακίστρω πεθερά ή η στριμένη κουνιάδα, ε... άσ' το καλύτερα! Δεν θα πάθεις και τίποτα αν μείνεις 1-2 πρωινά χωρίς τα δημητριακά σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: αστο καλο σας γιαυτο σας αγαπω!!! εκανα εικονα τωρα αυτα που ειπατε και ξεραθηκα στο γελιο!!!!!
κολληταρια ειναι φυσικα και αυτοι ολοι τους την βγαζουνε νηστικοι τα καθαρματα μονο εγω πρεπει να σηκωστω να φαω γιατι αλλιως το στομαχακι θα ποναει:(

σκεψου να πας σε σπιτι με τους ανθρωπους να κανουν πρωινο και συ παραμασχαλα τα δημητριακα χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Να τα παρεις, αν τα αγαπας τοσο πολυ.

Το σκεφτηκες τρεις μερες μακρια απ'τα δημητριακα σου; :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Να τα παρεις, αν τα αγαπας τοσο πολυ.

Το σκεφτηκες τρεις μερες μακρια απ'τα δημητριακα σου; :cry_x:


:baby::baby::baby::baby::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Προβάδισμα του ΠΑΣΟΚ 37,7% έναντι 30,6% του ΝΔ προβλέπει το exit poll της Κάπα Research για το in.gr και Το Βήμα, με επεξεργασία του 70% του δείγματος. Τρίτο κόμμα το ΚΚΕ με 9%. Ενισχυμένος ο ΛΑΟΣ με 6,4%. Στο 5,5% ο ΣΥΡΙΖΑ και 5,1% οι Οικολόγοι Πράσινοι.
:mad:
Καταγγέλλω την ύπουλη προσπάθεια Πασόκων και Νεοδημοκρατών, οικολόγων, χορτοφάγων υποκριτών, εθνικοσοσιαλιστών λαϊκιστών και μονολιθικών κομμουνιστών να απαξιώσουν το μοναδικό κίνημα που μπορεί να φέρει ένα νέο άνεμο ανατροπής στα ήδη οπισθοδρομικά πρότυπα που έχουν πλέον δοκιμαστεί και αποτύχει.

Σύντροφοι, τίποτα δεν χάθηκε ακόμα!
Στις εθνικές εκλογές στηρίξτε μαζικά με την ψήφο σας "Κυνηγούς και ψαράδες."

"ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΕΣ"
για τους Έλληνες που θέλουν να είναι περήφανοι και χορτάτοι.

"ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΕΣ"
για μια Ελλάδα ευρωπαϊκή, χωρίς φραγμούς κι ενοχές.

"ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΕΣ"
για την ελεύθερη απόλαυση της μπεκάτσας και της πέρδικας, της πέστροφας και του Ροφού.


Γροθιά στο κατεστημένο! :P

πάω να φάω τώρα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες Κόσμε (μάταιε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα Βορατιε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι κάνεις μαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ολα καλα..Μολις εφαγα ενα γυρο και δυσκολευομαι να τον χωνευψω..

Εσυ? Πως και ξεμεινες Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,027 μηνύματα.
:mad:
Καταγγέλλω την ύπουλη προσπάθεια Πασόκων και Νεοδημοκρατών, οικολόγων, χορτοφάγων υποκριτών, εθνικοσοσιαλιστών λαϊκιστών και μονολιθικών κομμουνιστών να απαξιώσουν το μοναδικό κίνημα που μπορεί να φέρει ένα νέο άνεμο ανατροπής στα ήδη οπισθοδρομικά πρότυπα που έχουν πλέον δοκιμαστεί και αποτύχει.

Σύντροφοι, τίποτα δεν χάθηκε ακόμα!
Στις εθνικές εκλογές στηρίξτε μαζικά με την ψήφο σας "Κυνηγούς και ψαράδες."

"ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΕΣ"
για τους Έλληνες που θέλουν να είναι περήφανοι και χορτάτοι.

"ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΕΣ"
για μια Ελλάδα ευρωπαϊκή, χωρίς φραγμούς κι ενοχές.

"ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΕΣ"
για την ελεύθερη απόλαυση της μπεκάτσας και της πέρδικας, της πέστροφας και του Ροφού.


Γροθιά στο κατεστημένο! :P

πάω να φάω τώρα...


Πλάκα πλάκα πάλι καλά που έχω τον φάδερ που κυνηγάει και χτυπάει κανα λαγό κανα γουρούνι και κόβουμε κάμποσο κρεατάκι και μου στέλνουν!:D

Πόσο πήγαν οι Κυνηγοί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έμεινα Αθήνα για να χαρώ την ησυχία.:P


Και εγώ τσάκισα 2 κεμπάπ μόλις τώρα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top