Ιστορία χωρίς τέλος!!!!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Ο τυρέμπορας από τη φύση του αγωνιστής και θαρραλέος, αντιστέκεται μέχρι την στιγμή που νιώθει μέσα στο στόμα του το κομμάτι φέτας/τελεμέ/δηλητήριο κ.λ.π. να του κόβει τη ζωή. Το φτύνει και απόφασίζει να σώσει τη ζωή του και τη ζωή της αγαπημένης του άπιστης γυναίκας.
-Ομολογώ Χουάν. Είσαι το νόθο παιδί της μητέρας μου. Είσαι αδελφός μου από άλλον πατέρα, ο οποίος όταν ήσουν βρέφος σε αντάλλαξε με τον πραγματικό ζάπλουτο άρχοντα της Κοπα Καμπάνα, ο οποίος δεν είναι άλλος από τον ψυχογιό μου, τον Ζήκο. Και εσύ Μιχαλίδα, άτιμη και άπιστη γυναίκα, δεν το ξέρεις, αλλά στο λέω εγώ, είσαι έγκυος με το παιδί του ʼρχοντα, του Ζήκου και περιμένεις δίδυμα, όπως και η ξαδέλφη σου, η Χουάνα, η Παρθένα! Η Juliana Huanita Helena los Villanos είναι μυστικός πράκτορας της Μυκόνου και θέλει να καταστρέψει τον τουρισμό της πατρίδας μας, της τιμημένης Κόπα Καμπάνα!!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Αχταρμά τα έκανες!!! :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εμ, τι? Καλύτερος είναι ο Φώσκολος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι αυτό ήταν? κάτσε να κάνω reboot την ιστορία...

Μετά τις απροσμενες εξεηλήξεις ο Χουαν αποφασίζει να κάνει ένα μεγάλο πάρτυ στην βίλα του στην κόπα καμπάνα με καλεσμένους όλους τους κάτοικους της όμορφης πόλης.
Στις 10 ώρα έναρξης του πάρτυ οι εκλεκτοί προσκεκλημένοι αρχίζουν να καταφτάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Στις 11.45 φθάνει στην βίλα ο Juan Hilberto Founes, αφού καλησπερίζει τον οικοδεσπότη κατευθύνετε στο μπαρ! Amaretto με 3-4 λεμονάκια μέσα παρακαλώ... Η τεράστια βεράντα με θέα τη κοπα καμπάνα είναι το ιδανικό μέρος Του σπιτιού για να απολαύσει κανείς το ποτό του! Χμ... παρατηρώ πολύ όμορφες παρουσίες στο πάρτι σου Χουαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
-H πρόσκληση έλεγε 10 Juan Hilberto Founes, για μια ακόμα φορά δεν είσαι στην ώρα σου.. Του είπε ο Χουάν χαμογελοντας και χτυπώντας του φιλικά τον όμο.
- Πώς και ήρθες μόνος? Η Μαριέττα γιανάκου κουτσίκου δεν ήρθε μαζί σου? περίεργο και απο ότι βλέπω πάλι πάρκαρες την ferrari μέσα στην πισίνα. Χαίρομαι πάντως που σε βλέπω παλιέ μου φίλε... γνώριμε.... συμμαθητη... θαμώνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με συγχωρείς για ακόμη μια φορά για την πισίνα!
ʼργησα γιατί προσπαθούσα να ξεφορτωθώ την μαριέττα γιαννάκου κουτσίκου... τώρα έχω μάτια μόνο για την μια, την θεά, την καλύτερη, την οπτασία, το Όνειρο κάθε άνδρα!!! Για την Φάνη Πάλλη Πετραλία λεω βεβαίως αλλά φαντάζομαι το είχες καταλάβει ε?
Μήπως την είδες πουθενά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Με συγχωρείς για ακόμη μια φορά για την πισίνα!
ʼργησα γιατί προσπαθούσα να ξεφορτωθώ την μαριέττα γιαννάκου κουτσίκου... τώρα έχω μάτια μόνο για την μια, την θεά, την καλύτερη, την οπτασία, το Όνειρο κάθε άνδρα!!! Για την Φάνη Πάλλη Πετραλία λεω βεβαίως αλλά φαντάζομαι το είχες καταλάβει ε?
Μήπως την είδες πουθενά ?

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

-Μα..... αυτή ειναι η δικιά μου αγαπημένη, πως τολμάς να θέλεις την μητέρα των παιδιών μου τον μοναδικό μου έρωτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
-Ωωωωω αγαπητέ Juan Hilberto Founes, επιτέλους σας ξαναβρίσκω, λέει με την μελιστάλαχτη φωνή της η Φάνη Πάλη Πετραλιά, που εμφανίστηκε εκείνη τη στιγμή κρατώντας ένα ποτήρι σαμπάνια στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
-Ωωωωω αγαπητέ Juan Hilberto Founes, επιτέλους σας ξαναβρίσκω, λέει με την μελιστάλαχτη φωνή της η Φάνη Πάλη Πετραλιά, που εμφανίστηκε εκείνη τη στιγμή κρατώντας ένα ποτήρι σαμπάνια στο χέρι.

Τιιιιιιιι μα Φάνη... πάλι, πετραλιά? Πολυαγαπημένη με φτήνεις για τον Hilberto όπως λεει και ο πτωχός λαός με κλα%#$%? Εγώ που έκανα τόσα για εσένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :

Τιιιιιιιι μα Φάνη... πάλι, πετραλιά? Πολυαγαπημένη με φτήνεις για τον Hilberto όπως λεει και ο πτωχός λαός με κλα%#$%? Εγώ που έκανα τόσα για εσένα? 

- Καλέ μου Χουάν, νόμιζα ότι θα είχες καταλάβει πια..... Δεν μπορούμε να είμαστε άλλο μαζί, είμαι και γω γυναίκα και θέλω επιτέλους να ζήσω μια φορά την έννοια του έρωτα, του πάθους.... Με σένα καλέ μου τρόμπα, μια ζωή ανικανοποίητη μένω.... Ενώ με τον Juan Hilberto Founes έχω περισσότερες ελπίδες.... Δεν βλέπεις τι μεγάλη και πλακουτσωτή μύτη που έχει? Πάρτυ θα κάνω η γυναίκα! απάντησε δίχως δισταγμό η Φάνη Πάλη Πετραλιά και έπεσε στην αγκαλιά του Juan Hilberto Founes μπροστά στα έκπληκτα μάτια του Χουάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χάνει πάλι πετραλιά!!! μοναδικη μου αγαπη!!! επιτελους σμιξαμε! θα σου έλεγα να φύγουμε αλλά η φεραρι κάνει μπάνιο στην πισινα του Χουαν! Να τηλ. να έρθει ελικόπτερο?
Χουαν πρέπει να δεχθείς την μοίρα σου! (αν θες πάλι σου πασαρω και τη μαριεττα γιαννακου κουκουτσικου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
- Χουάν, Χουάν, τι σου συνέβει? Γιατί δεν μιλάς, ρώτησε έντρομη η Φάνη βλέποντας τον Χουάν να προσπαθεί να λύσει τον κόμπο της γραβάτας του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ώστε έτσι ε.... αν και με πονάει Φάνι χάλη πετραλια το ότι σε χάνω θα σεβαστώ την απόφαση σου. - ʼσε το ελικόπτερο παλίε μου φίλε έκανες σκατά την πισίνα θα μου χαλάσεις και τον κήπο τώρα? Πάρε τα κλειδιά απο το Yugo μου, είναι το δώρο μου για τον γάμο σας. Ααααα και πρίν το ξεχάσω να βάλεις λάδια και βενζίνη, ρίξε και μια ματιά στα τακάκια, η πρώτη κολάει λίγο και το χειρόφρενο δεν δουλέυει αλλα σε γενικές γραμμές πηγαίνει περίφημα. Πάρε και αυτόν τον τάκο μήπως θες να παρκάρεις πουθενά. Αντίο αγαπημένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ώστε έτσι ε.... αν και με πονάει Φάνι χάλη πετραλια το ότι σε χάνω θα σεβαστώ την απόφαση σου. - ʼσε το ελικόπτερο παλίε μου φίλε έκανες σκ**ά την πισίνα θα μου χαλάσεις και τον κήπο τώρα? Πάρε τα κλειδιά απο το Yugo μου, είναι το δώρο μου για τον γάμο σας. Ααααα και πρίν το ξεχάσω να βάλεις λάδια και βενζίνη, ρίξε και μια ματιά στα τακάκια, η πρώτη κολάει λίγο και το χειρόφρενο δεν δουλέυει αλλα σε γενικές γραμμές πηγαίνει περίφημα. Πάρε και αυτόν τον τάκο μήπως θες να παρκάρεις πουθενά. Αντίο αγαπημένη...

- Αντίο Χουάν, δεν θα σε ξεχάσω ποτέ. Κανείς άλλος άλλωστε δεν ήταν τόσο ανύπαρκτος στο κρεβάτι όσο εσύ. Πώς να σε ξεχάσω λοιπον? Αααα και μάθε και κάτι άλλο..... Το παιδί μας, ο Δον Κωστακ Καραμανλέδο, δεν είναι δικό σου παιδί. Το είχα κάνει με τον τυρέμπορο (!!! έτσι νομιζες ότι θα γλίτωνες από αυτόν?!!!) τον κυρ Βαγγέλη, είπε η Φάνη Πάλη Πετραλιά και έβγαλε την βέρα και την πέταξε στο πάτωμα αφήνοντας άναυδο τον Χουάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
- Αντίο Χουάν, δεν θα σε ξεχάσω ποτέ. Κανείς άλλος άλλωστε δεν ήταν τόσο ανύπαρκτος στο κρεβάτι όσο εσύ. [/i]
:rofl: :rofl: :rofl:

Δεν είναι δικό μου παιδι????? ʼτιμε τυρέμπορα!!! Δεν πειράζει πρώην αγαπημένη μου όντως η απουσιά σου θα είναι αρκετά εντονη για τα επόμενα 10 λεπτά. Θα σε θυμάμε για κανα δύο ωρο ακόμα, άλλωστε ειδικά στην κόπα καμπάνα το να βρείς μια δίμετρι κουκλάρα που να γουστάρει τα δισεκατομύρια μου είναι πολύ δύσκολο. Δεν νομίζω μετά απο εσένα να μπορώ να βρω καμία άλλη, γράψε λάθος μόλις είδα μια γνωστή μου. Κράτα την βέρα όμως γιατί σου έχω μπλοκάρει όλα τα λεφτά θα σου χρειαστεί, πάρε και το μούλικο του τυρέμπορα απο το σπίτι και πηγένεται σαν μια ευτηχισμένη οικογένεια να ζητιανέυσετε στα φανάρια. Κρίμα και είχα τόσα όνειρα για εμάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
κρατα τα λεφτα σου γλειωδες υποκειμενο πριν λιγη ωρα πεθανε η ζαμπλουτη θεια μου και μου εφησε 8 εστιατορια 10 καραβια και μια φουσκωτη βαρκα...δεν σε εχω αναγκη ευτηχως μου εισαι πλεον περιττος (καταλληλη μουσικη υποκρουση)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
(επειδη δεν εχω συμπαθησει τον Δον Χουαν θα κανω μια γυριστη)

εκεινη την στιγμη ο Μιτσος ξυπνησε μεσα στην νυχτα και συνηδιτοποιησε οτι εβλεπε ενα ονειρο με Ισπανικα χαζα ονοματα "τι περιεργο ονειρο" σκεφτηκε...την σκεψη του διεκοψε η φωνη της πολυαγαπημενης του γυναικας που ηταν στο διπλα δωματιο αντι να κοιμαται διπλα του και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
...βογκούσε δυνατά, καθώς επίσης και η φώνή του Μπάμπη του μπακάλη της γειτονιάςπου φώναζε "Τι σου κάνω, τι σου κάνω!"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
σηκωνεται παει στο διπλα δωματιο σιγα σιγα και βλεπει την γυναικα του αγκαλια με τον Μπαμπη τον μπακαλη...ολο το σπιτι βρομουσε ζαρζαβατικα... Παει στην κουζηνα παιρνει ενα μαχαιρι και σκεφτεται θα του την κανω κομματακια του π...η" πλησιαζει το δωματιο και φωναζει:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
..."Καρέκλες, τραπέζια, κατωσέντονα, γαρδένιες, καρπούζια, πατααάτες"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top