Ιστορία χωρίς τέλος!!!!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα ξεκινήσω μια ιστορία και ο επώμενος που θα μπεί θα το συνεχίζει. Δεν υπάρχουν κανόνες εκτός απο τους παρακάτω. Όχι μεγάλα κατεβατά και ο κάθένας πρέπει να βρεί όνομα απο βραζιλιάνικη σαπουνόπερα για να συμετέχει. Λοιπόν ξεκινάναω βάλτε τον φόσκολο να δουλεψει. Για να ξεχωρίζουν τα σχόλια απο το σενάριο προσθέτεται με Italics.


Ο Χουάν καρλος μαρία σαντάνα πέρο ντολόρες σέντο (εγώ είμαι αυτός) κάθεται στην παραλία της κόπα καμπάνα με ένα μαρτίνι στο χέρι και ένα διπλό πίττα απο όλα στο άλλο και αγναντεύει το πέλαγος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
όταν ο Pablo Huanito Gonzalez τον πλησιάζει και με το silenced 9mm του ρίχνει 3 σφαίρες ανάμεσα στα μάτια και αφού βρεθεί στο χώμα ρίχνει άλλες 3 στη καρδιά για σιγουριά..

Game over for you.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
όταν ο Pablo Huanito Gonzalez τον πλησιάζει και με το silenced 9mm του ρίχνει 3 σφαίρες ανάμεσα στα μάτια και αφού βρεθεί στο χώμα ρίχνει άλλες 3 στη καρδιά για σιγουριά..

Game over for you.

ο Pablo Huanito Gonzalez λέει πάλι βλακείες και ο Ο Χουάν καρλος μαρία σαντάνα πέρο ντολόρες σέντο είναι και αλεξίσφαιρός! και δεν καταλαβαίνει τίποτα, σηκώνετε ατάραχος τρώει το σουβλάκι φωνάζει τους μπράβους που σαπίζουν στο ξύλο τον Pablo Huanito Gonzalez και συνεχίζει να τρώει το σουβλάκι του

Χαρητωμένο! :blink: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έλα ρε, θα σε σώσω εγω... διέγραψε αυτότο τελευταιo σου, κάντο ένα edit  :tongue:
>>>>>>
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
  ο Pablo Huanito Gonzalez λέει πάλι βλακείες και ο Ο Χουάν καρλος μαρία σαντάνα πέρο ντολόρες σέντο είναι και αλεξίσφαιρός! και δεν καταλαβαίνει τίποτα, σηκώνετε ατάραχος τρώει το σουβλάκι φωνάζει τους μπράβους που σαπίζουν στο ξύλο τον Pablo Huanito Gonzalez και συνεχίζει να τρώει το σουβλάκι του

Χαρητωμένο!  :blink: :fool:

Λοιπόν... και τώρα η συνέχει του....

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
όταν ο Pablo Huanito Gonzalez τον πλησιάζει και με το silenced 9mm του ρίχνει 3 σφαίρες ανάμεσα στα μάτια και αφού βρεθεί στο χώμα ρίχνει άλλες 3 στη καρδιά για σιγουριά..

Game over for you.

Η επιθεωρήτρια Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα, παρακολουθούσε με αγωνία την σκηνή...
Ήταν σίγουρη ότι τα άσφαιρα που έβαλε στο όπλο του Pablo Huanito Gonzalez είχαν κάνει σωστά τη δουλειά τους!
Πλησίασε τον Χουάν και τον κοίταξε χαμογελώντας....
Σου υποσχέθηκα ότι όλα θα πάνε καλά του αποκρίθηκε.... θα τον συλλάβουν λίγο πιο κάτω αφού πρώτα κάνει την συναλλαγή για τα ναρκωτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο Χουάν θαμπωμένος απο την απερίγραπτη ομορφιά και το λιγερό κορμί της Μαρία Ντολόρες με μια κίνηση της προσφέρει ένα κατακκόκινο τριαντάφυλλο.
-Θα καθήσεις να φάμε μαζί ? της λεέι δείχνοντας το τάπερ με την βαρελίσσια φέτα που μόλις του έφεραν απο ένα βοσκό στον Δομοκό. Η τυρίλα είναι διάχητη στην ατμόσφαιρά μαζί με το άρωμα της ακριβής σαμπάνιας και της φρέσκιας ρέγγας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Η σατανική ομορφιά της Juliana Huanita Helena los Villanos ήταν σήμερα κρυμμένη πίσω τα μάυρα γυαλιά και το καπέλο, μαζί με το βλέμμα δηλητηριώδους ζήλειας που έριχνε στο ζευγάρι. Αμφέβαλλε οτι ο Pablo Huanito Gonzalez θα κατάφερνε να κάνει σωστή δουλεια. Γιατί είχε τσιγγουνευτεί άραγε να προσλάβει έναν πιό επαγγελματία, αφού ηταν η μονάκριβη κόρη του ζαμπλουτου διευθαρμένου δημάρχου, ιδιοκτήτη όλων σχεδών των επιχειρήσεων της πόλης και τοπικού αρχηγού της μαφίας Raul Frederico Jalapeino los Villanos;

"Απέλαυσε τον Τελεμε που σου πούλησαν για φέτα στο Δομοκό όσο μπορείς Huan." μονολόγησε με μίσος. "Εγώ η Juliana Huanita Helena los Villanos θα σε κάνω να μετανοιώσεις που με παράτησες για την αδέκαστη επιθεωρήτρια Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα παρά τα ασυγκράτητα αισθήματα που ακόμα έχω για εσένα." Η μυρωδιά της τυρίλας της έφερε στο μυαλό τις στιγμές πάθους που είχαν μοιραστεί πολλάκις στη στάνη, ανάμεσα στα κατσίκια. Πάσχισε άδικα να τις διώξει και όταν δέν τα κατάφερε κοίταξε τη Μαρία Ντολόρες. "Οσο για εσένα Μαρία Ντολόρες... εσένα σε μισώ τοσο πολύ που δεν σου αξίζει ο θανατος!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Η σατανική ομορφιά της Juliana Huanita Helena los Villanos ήταν σήμερα κρυμμένη πίσω τα μάυρα γυαλιά και το καπέλο, μαζί με το βλέμμα δηλητηριώδους ζήλειας που έριχνε στο ζευγάρι. Αμφέβαλλε οτι ο Pablo Huanito Gonzalez θα κατάφερνε να κάνει σωστή δουλεια. Γιατί είχε τσιγγουνευτεί άραγε να προσλάβει έναν πιό επαγγελματία, αφού ηταν η μονάκριβη κόρη του ζαμπλουτου διευθαρμένου δημάρχου, ιδιοκτήτη όλων σχεδών των επιχειρήσεων της πόλης και τοπικού αρχηγού της μαφίας Raul Frederico Jalapeino los Villanos;

"Απέλαυσε τον Τελεμε που σου πούλησαν για φέτα στο Δομοκό όσο μπορείς Huan." μονολόγησε με μίσος.  "Εγώ η Juliana Huanita Helena los Villanos θα σε κάνω να μετανοιώσεις που με παράτησες για την αδέκαστη επιθεωρήτρια Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα παρά τα ασυγκράτητα αισθήματα που ακόμα έχω για εσένα." Η μυρωδιά της τυρίλας της έφερε στο μυαλό τις στιγμές πάθους που είχαν μοιραστεί πολλάκις στη στάνη, ανάμεσα στα κατσίκια. Πάσχισε άδικα να τις διώξει και όταν δέν τα κατάφερε κοίταξε τη Μαρία Ντολόρες. "Οσο για εσένα Μαρία Ντολόρες... εσένα σε μισώ τοσο πολύ που δεν σου αξίζει ο θανατος!"

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ο Huan βρισκόταν στην κοσμάρα του για μία ακόμα φορά, ούτε την Juliana Huanita δεν είχε πάρει χαμπάρι ούτε ότι η φέτα ήταν τελεμές. Κοιτόντας με νόημα την Μαρία Ντολόρες χαιδέυει τα κατάξανθα μαλλιά της με το χέρι που πριν λίγο είχε πιάσει την ρέγγα. η Juliana Huanita είχε στηγματίσει την ζωή του για πάντα, αλλα μπροστά του βρισκόταν ένας καινούργιος πειρασμος.
Θές να πάμε μια βόλτα με το κότερο? Ρώτησε στην Μαρια Ντολόρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παράλληλα, σε κάποιο άλλο σημείο της περιοχής, ο κυρ Βαγγέλης, τυρέμπορας από το Αγρίνιο (εγώ), μόνιμος κάτοικος στην Κοπα Καμπάνα τα τελευταία 25 χρόνια, και διακεκριμένος έμπορας γαλακτομικών προϊόντων, με τρόμο διαπιστώνει ότι το βαρέλι φέτα/τελεμές που πούλησε πριν από λίγο στον ζάπλουτο Χουάν Καρλος Μαρία Σαντάνα Πέρο Ντολόρες Σέντο, περιείχε μεγάλη ποσότητα δηλητηρίου που είχε αγοράσει από έναν μάγο της περιοχής για να ξεκάνει την γυναίκα του Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα, γιατί είχε βάσιμες υποψίες ότι τον απατά με το ψυχογιο του, τον Ζήκο (!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Παράλληλα, σε κάποιο άλλο σημείο της περιοχής, ο κυρ Βαγγέλης, τυρέμπορας από το Αγρίνιο (εγώ), μόνιμος κάτοικος στην Κοπα Καμπάνα τα τελευταία 25 χρόνια, και διακεκριμένος έμπορας γαλακτομικών προϊόντων, με τρόμο διαπιστώνει ότι το βαρέλι φέτα/τελεμές που πούλησε πριν από λίγο στον ζάπλουτο Χουάν Καρλος Μαρία Σαντάνα Πέρο Ντολόρες Σέντο, περιείχε μεγάλη ποσότητα δηλητηρίου που είχε αγοράσει από έναν μάγο της περιοχής για να ξεκάνει την γυναίκα του Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα, γιατί είχε βάσιμες υποψίες ότι τον απατά με το ψυχογιο του, τον Ζήκο (!!!!)

βρε μανία να με ξεκάνουν σήμερα! Τρέχα να σώσει την κατάσταση πτωχέ μου τυρέμπορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η Μαρία Ντολόρες ένοιωσε ένα ρίγος να την διαπερνά σε κάθε πόρο του κορμιού της...
Ενοιωθε σαν κάποιος να την παρακολουθεί... σαν δύο παγωμένα μάτια να είναι καρφωμένα πάνω της...
Ισως ο μάγος άντρας της να της έστελνε κάποιο μήνυμα....
Ισως να ήταν και η μυρωδία της τυρίλας που αναδυόταν απ το τάπερ του Χουάν που της θύμισε τις βουκωλικές νύχτες στο Πάνθεον πριν χρόνια τότε που ήταν ελεύθερη με τον Μαουρίτσιο.... δεν ήξερε με σιγουριά τι της συμβαίνει...

Λυπάμαι Χουάν... δεν έχω χρόνο τώρα για να δειπνήσουμε ούτε να πάμε βόλτα με το κότερο... ίσως μια άλλη φορά... τώρα πρέπει να δω τι γίνεται με την υπόθεση των ναρκωτικών...
Πήρε το τριαντάφυλλο .... τίναξε τα μαλλιά της πίσω με δύναμη... και με την ίδια αποφασιστικότητα άρχισε να διασχίζει τους πολύβοους δρόμους της Κόπα Καμπάνα....

Και ξαφνικά.... γυρίζει πίσω τρέχοντας.... το τυρί!!!!
Κάτι δεν πήγαινε καλά με το τυρί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τινάζοντας πίσω τα μαλλια της κομμάτια ρέγγας πετάγονται στα μούτρα του Χουάν
-Μην φεύγεις Μαρία Ντολόρες φώναξε ο χουάν βλέποντας την να απομακρύνετε. Η χαρά του ήταν μεγάλη που όταν την βλέπει να γυρνά.
-Τι πρόβλημα έχει το τυρί Μαρία Ντολόρες μόνο 3 μήνες το έχω έξω απο το ψυγείο ολόφρεσκο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ο κυρ Βαγγέλης πανικόβλητος τρέχει στο παλάτι του Χουαν να τον προειδοποιήσει για το τυρί/τελεμέ/δηλητήριο, όταν τα μάτια του αντικρύζουν την γυναίκα του, να κρατά ένα τριαντάφυλλο και να τινάζει τα ξανθά υπέροχα μαλλιά της, μια αναπνοή μακρυά από την αγκαλιά του Χουάν Καρλος Μαρία Σαντάνα Πέρο Ντολόρες Σέντο.
- Όχι και μ'αυτόν, σκέφτηκε απελπισμένος ο τυρέμπορας για την άπιστη γυναίκα του.
Έκανε να φύγει, όμως τότε το βλέμμα του συνάντησε το βλέμμα της γυναίκας του, της Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα. Κάτι δεν πήγαινε καλά.....
Μια τρομερή υποψία τον συγκλόνισε.
"Η Μαρία έφαγε από την φέτα/τελεμέ/δηλητήριο...... Όχι Θεε μου....."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο χουάν παρατηρώντας την φέτα/τελεμέ/δηλητήριο σκέφτεται..... Το θερμοσίφωνο το έχω κλείσει? Ο αθώως Χουάν δεν καταλαβαίνει τίποτα ουτε καν η μούχλα και τα βρυα πάνω στην φέτα/τελεμέ/δηλητήριο δεν τον κάνουν να προβλιματιστεί. Εκνευρισμένος εντοπίζει τον τυρέμπορα να του τρέχουν τα σάλια στην είσοδο της Βίλας
-Φέρτε εδώ τον τυρέμπορα φωνάζει στους μπράβους του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Οι μπράβοι εμφανίζουν μπροστά στον Χουάν τον έντρομο φτωχό πλην τίμιο τυρέμπορα.
- Θα σε σκοτώσω σκύλε, του φώναξε ο Χουάν.
-Κάνε ότι θέλεις αφεντικό, μουρμούρισε ο κυρ Βαγγέλης. Χωρίς την γυναίκα μου Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα, δεν αξίζει να ζω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γειά σου ρε τυρέμπορα με την ανωτερώτητα σου :thumbsup:

Ο Χουάν εκτιμόντας τα ειλικρινή λόγια του τυρέμπορα τον καλει κοντά του. Αυτή η φέτα/τελεμές/δηλητήριο/μούχλα/βρύα έχει αρχίζει να μυρίζει έντονα, μήπως έχει χαλάσει? αναρωτιέται ο Χούαν.
-Κάτσε στην παρέα μας τυρέμπορα, κάτσε και ενα ποτηράκι πιάσε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η Μαρία Ντολόρες δεν ξέρει τι να σκεφτεί.... έχει σαστίσει!
Βαγγέλη... τι λες?? Ποιός σου είπε ότι δεν θα ζήσεις χωρίς εμένα? Τι ασυναρτησίες είναι αυτές...
Με κάνεις ρεζίλι στον Χουάν... είμαι εδώ για υπόθεση της υπηρεσίας μου....

Παίρνει μια βαθιά ανάσα και τον κοιτάζει έντονα μέσα στα μάτια...
Διακρίνει τον τρόμο του...
Βαγγέλη... τι συμβαίνει με τη φέτα?!?
Μίλα για όνομα του Θεού... μίλα όσο ακόμα είναι νωρίς!
Μίλα καταραμένε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο Χουάν έχει αρχίσει να προβληματίζεται με την συμπεριφορά του τυρέμπορα, κάτι δεν πάει καλά. Τι κρύβει ο τυρέμπορας? Γιατί συμπεριφέρεται έτσι? Απο πού κλάνει το μπαρμπούνι?Τι είναι το περπελότο? Αναπάντητα ερωτήματα βασανιζουν το μυαλο του.
-Δέστε τον στην καρέκλα και κάντε τον να τα πεί όλα. Αν δεν μιλήσει κάντε τον να φάει ..... την ΦΕΤΑ (τελεμέ/δηλητήριο/μούχλα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
"Εγώ θα σου πώ όλη την αλήθεια" Φώναξε η Juliana Huanita Helena los Villanos τραβόντας την προσοχή. "Αυτός ο ποταπός τυρέμπορας εμαθε για τη σχέση σου με την Μαρία Ντολόρες Σποζίτα Ντε Λα Ρόσσα και έβαλε τον Pablo Huanito Gonzalez (που τον ήξερε απο τη θυτεία του στο Σοβιετικό στρατό στα εργαστήρια βιολογικου πολέμου*) να σε πυροβολήσει. Το τυρί ήταν απλώς ασφάλεια σε περίπτωση που η γυναίκα του υποψιαζόταν κάτι, όπως και έγινε. Υποθέτω οτι το φημισμένο δηλητηριώδες Rocford έχει ήδη κανονίσει τον Pablo Huanito Gonzalez"

*Το DeathCheese(c) ηταν η μεγαλύτερη του επιτυχία. Εχει βαση τον Τελεμέ και έχει μεσα μούχλα, φυτοφάρμακο για τη Μουχρίτσα και λιγη τεκίλα. Το μοναδικό αντίδωτο που είναι το σαλεπι το ξέρει μόνο ο ίδιος ο Βαγγέλης και 3 απόστρατα μέλη της KGB.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ο τυρέμπορας από τη φύση του αγωνιστής και θαρραλέος, αντιστέκεται μέχρι την στιγμή που νιώθει μέσα στο στόμα του το κομμάτι φέτας/τελεμέ/δηλητήριο κ.λ.π. να του κόβει τη ζωή. Το φτύνει και απόφασίζει να σώσει τη ζωή του και τη ζωή της αγαπημένης του άπιστης γυναίκας.
-Ομολογώ Χουάν. Είσαι το νόθο παιδί της μητέρας μου. Είσαι αδελφός μου από άλλον πατέρα, ο οποίος όταν ήσουν βρέφος σε αντάλλαξε με τον πραγματικό ζάπλουτο άρχοντα της Κοπα Καμπάνα, ο οποίος δεν είναι άλλος από τον ψυχογιό μου, τον Ζήκο. Και εσύ Μιχαλίδα, άτιμη και άπιστη γυναίκα, δεν το ξέρεις, αλλά στο λέω εγώ, είσαι έγκυος με το παιδί του ʼρχοντα, του Ζήκου και περιμένεις δίδυμα, όπως και η ξαδέλφη σου, η Χουάνα, η Παρθένα! Η Juliana Huanita Helena los Villanos είναι μυστικός πράκτορας της Μυκόνου και θέλει να καταστρέψει τον τουρισμό της πατρίδας μας, της τιμημένης Κόπα Καμπάνα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωστε έτσι λοιπόν.... σκουλίκι τυρέμπορα κάνε την προσευχή σου.
-Juliana δεν έπρεπε να σε αφήσω ποτέ, αλλα εσύ που τα έμαθες όλα αυτά, για στάσου.... τον τυρέμπορα εσύ μου τον πρότεινες... και το τυρί το έφερες εσύ.. μαζί με μισό κιλό φασολάκια φρέσκα που τα φάγαμε με μπακαλιάρο το Σάββατο στα γενέθλια του άλκη...κρύβεις κάτι Juliana? Μήπως είσαι και εσύ της KGB ή της κλαδικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top