Εεε, πες μια καλή κουβέντα ντε!!

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
XAXAXA Michelle :clapup:

"Γλυκιά και ήρεμη κοπέλα"..... ΧΑΧΑΧΑ και εγώ που νομίζω ότι είμια αγριάνθρωπος ΧΑΧΑΧΑ :D

Έχω πει Αθηνά με λένε, αλλά δε μου αρέσει και πολύ :P

Michelle: Ένα κορίτσι ώριμο και ισορροπημένο, εργατικό και με καλή συμπεριφορά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ο Breather είναι από τα πιο ευγενικά και σεμνά μέλη που υπάρχουν.Και θέλω να πιστεύω ότι η ευγένεια αυτή είναι και ευγένεια ψυχής όχι μόνο τρόπων.
Αισιόδοξος και το μεταδίδει.
Φιλιά στην πανέμορφη Ρόδο με τους ωραίους ανθρώπους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ prime:) !Εγώ τώρα τί να πώ! Δεν σε ξέρω πολύ αλλά σίγουρα είσαι πολύ ευγενική! Και οι περισσότεροι εδώ μέσα.:)

Αυτό το φορουμ έχει γενικά ένα πολύ καλό επίπεδο! Χιούμορ, σοβαρότητα και ...

ε δεν λέω άλλα, ας τα πεί ο επόμενος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Αυτό το φορουμ έχει γενικά ένα πολύ καλό επίπεδο! Χιούμορ, σοβαρότητα και ...

...και γκρινιάρηδες :P

(σορρυ δεν άντεξα, δεν εννοώ εσένα ε!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
...και γκρινιάρηδες :P

(σορρυ δεν άντεξα, δεν εννοώ εσένα ε!:P)

Ε κάποια στιγμή όλοι(εγώ τουλάχιστον γίνομαι) γινόμαστε γκρινιάρηδες! Άρα καλά το είπες και γκρινιάριδες:) !

Και οι ... φιλοφρονήσεις συνεχίζονται :clapup: !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και μονο που εισαι απο την Ροδο φτανει! Δεν σε ξερω καλα ακομα για να σχολιασω ειδικα, αλλα φενεσε πολυ καλο παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Dark_Kronos είσαι ένα πολύ καλό παιδί με ωραίες απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Bill_Slayer! Ο μικρούλης της παρέας μας!!! Πολύ καλό παιδάκι. Κάθε φορά που βλέπω ποστ του, μου θυμίζει κάτι από τα μαγικά χρόνια της ξενοιασιάς και της αθωότητας, όταν πήγαινα σχολείο! Παρ' όλα αυτά έχω παρατηρήσει οτι έχει άποψη και πολύ καλή μάλιστα και μπορεί να ανταπεξέλθει επάξια σε κάθε συζήτηση.
Τέλος, η περιοχή του θα μου θυμίζει πάντα τα φοιτητικά μου χρόνια!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ επανήλθα στο φόρουμ μόλις χθες,μετά από αρκετό καιρό απουσίας και δεν γνωρίζω την stalitsa τόσο καλά όσο κάποια άλλα φορουμοπαιδάκια..όμως,από τα ποστς της που πρόλαβα να διαβάσω μέχρι στιγμής,πιστεύω ότι είναι μια πολύ γλυκιά και έξυπνη κοπέλα και προπαντώς,είμαι κι εγώ φαν της Σταλίτσας από τους Φλίντστοουνς,οπότε την πάω ήδη με 1000..!!! :clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
burbuja: Το κορίτσι με τα χρ'ωματα! Γλυκιά και χρωματιστή με γοητευτικό avatar, είναι πάντα μια νότα δροσιάς μέσα στο φορουμ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Isiliel: Πάντα με πολύ καλές απόψεις για όλα τα θέματα, έξυπνη και φοβερή υπογραφή που λέει πολλά! Είναι και σε διακοπές! Καλά να περάσειιιιις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
παιδια ολοι εισαστε τελοιοι πολυ καλοι

νικολ φοβερη υπογραφη αυτο το κατσουλη

εχω ομως μια μικρη αδυναμια εδω μεσα την μισελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Όπου Πειραιάς και μάλαμα! Ladycat, δεν τα έχουμε πει και πολλές φορές αλλά η αγάπη σου για τα ζώα φανερώνει ένα καλό άνθρωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
founes σε ευχαριστω κ εσυ αφου εισαι γαυρακι μεσα στην καρδια μου καλη ειμαι μωρε τρωγομαι που λεει κ το αφεντικο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έχεις πολύ ωραία υπογραφή ειλικρινά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αχ κ η δικη σου κουνελακι ειναι φοβερη αφου με εβαλες σε σκεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
απο το Τζενάκι την έκλεψα χιχι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Κουνέλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Μια με twisted sister, τώρα με judas priest... Πως μπορεί να μην σε συμπαθεί κάποιος lost_in_space; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Βρυκόλακας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top