Διάλεξε μέλος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Και εγώ @Agaphbou θα πω επειδή δείχνει ευγενική και πρόσχαρη και θα τη συμπαθούσε .

Ποιον θα ήθελαν οι γονείς σου για γαμπρό/νύφη και γιατί ;
Περιττό να πω @Aura για μια ακόμη φορά διότι είναι ήπια, ευαίσθητη, έχει πλάκα και το κυριότερο δεν δίνει δικαιώματα.

Επίσης ειδική μνεία στη @Λένω θα συμπαθούσε πολύ η μάνα μου διότι είναι εξαιρετικά μορφωμένη και δεν μασάει τα λόγια της, χώρια την 200% ακριβέστατη διαίσθησή της (κατα μια έννοια ειναι κόπια της μάνας μου στο πως αντιλαμβάνεται τα πράγματα και πόσο θέλει να βοηθάει τους άλλους)

Ιδια ερωτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Την @yorkie γιατι ειναι αυθεντικη,ειναι αυτο που λεει και απιστευτα ειλικρινης με καταστασεις και ανθρωπους.Θα στα πει οπως ειναι διχως ωραιοποιησεις και κουκουλωματα και κυριως χωρις πισωπλατες μαχαιριες.Ναι θα την επελεγα ξανα και ξανα χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχω ξεχωρισει και αλλα ατομα βεβαιως μεσα απο εδω.Λοιπον υποκλινομαι στην αυθεντικη γνωμη σου και σκεψη σου, @yorkie εισαι ολα τα λεφτα!!!!!!:worship::worship:


Ερωτηση
Ποιο μελος πιστευεις οτι είναι πιθανότερο να σκοτώσει κάποιον κατά λάθος?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η @Εχέμυθη, την κάνω εικόνα μετά να λέει "ωχ μαλ@κια έκανα, σορρυυυυυ" :laugh:


Ποιο (ανύπαντρο) μέλος πιστεύεις ότι θα παντρευτεί πρώτο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η διαίσθηση μου λέει η @Λένω


Ποιος πιστεύεις ότι γράφει τις μεγαλύτερες μπούρδες.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
εσύ με ελάχιστες εξαιρέσεις που δεν ξέρω τι σε πιάνει.
ίδια ερώτηση
χμμμμμ δε ξέρω ποιον να πρωτοδιαλεξω! Χμμμ @Devil πάρε ένα βραβείο!

Ποιό μέλος πιστεύεις ότι θα άφηνε απλήρωτο λογαριασμό αν δεν έβλεπε ο σερβιτόρος καί θα έφευγε στα κρυφά χωρίς να πληρώσει;

@Agaphbou φίλε κλαίω αλήθεια!
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ποιό μέλος πιστεύεις ότι θα άφηνε απλήρωτο λογαριασμό αν δεν έβλεπε ο σερβιτόρος καί θα έφευγε στα κρυφά χωρίς να πληρώσει;
Δεν έχω κανέναν ικανό για κάτι τέτοιο, παρά μόνο έναν σταρ που ήδη η παρουσία του στο μαγαζί θα αντικαταστουσε τη χρηματική αμοιβή..
@Luke. στο δίνω

Ποιος είναι ο πιο μαχμουρλής από εδώ μέσα ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ γιατί κάθε φορά που γράφεις πρέπει να ανήξουμε Μπαμπινιώτη, Το Λεξικό των τοπικών ελληνικών διαλεκτων, για να απαντήσουμε σε ένα ποστ.


Ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πιο τσιγγουνης εδώ μέσα;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ γιατί κάθε φορά που γράφεις πρέπει να ανήξουμε Μπαμπινιώτη, Το Λεξικό των τοπικών ελληνικών διαλεκτων, για να απαντήσουμε σε ένα ποστ.


Ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πιο τσιγγουνης εδώ μέσα;
το έκανα πρίν ρε φίλε ,ναι
ο πιο τσιγγούνης νομίζω θα είναι ο @Slytherin για κάποιο λόγο
Ποιος-α πιστεύεις έχει το πιο ωραίο σωμα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
το έκανα πρίν ρε φίλε ,ναι
ο πιο τσιγγούνης νομίζω θα είναι ο @Slytherin για κάποιο λόγο
Ποιος-α πιστεύεις έχει το πιο ωραίο σωμα;

H @Nelliel

Ποιός/α πιστεύεις ότι έχει συνήθειο να ξύνει την ευαισθητη περιοχή του και μετά μυρίζει το χέρι του;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Εσύ γιατί κάθε φορά που γράφεις πρέπει να ανήξουμε Μπαμπινιώτη, Το Λεξικό των τοπικών ελληνικών διαλεκτων, για να απαντήσουμε σε ένα ποστ.
Θα βάζω επεξηγήσεις για σένα από δω και μπρος :)
Πάντως κερδίζουμε και κάτι ανοίγοντας το λεξικό, δες το και έτσι
το έκανα πρίν ρε φίλε ,ναι
Μην του δίνεις πόντους, παίρνει αέρα :hehe:

Στο θέμα μας...
Ποιός/α πιστεύεις ότι έχει συνήθειο να ξύνει την ευαισθητη περιοχή του και μετά μυρίζει το χέρι του;
Ο @McManus γιατί από τα λίγα μηνύματα του που έχω δει μου φαίνεται τρολλ τυπακι που θα μπορούσε και να κάνει κάτι τέτοιο

Ποιον/α σου έρχεται να τον/την σφαλιαρίσεις ώρες ώρες εδώ μέσα;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Την @Shakira:P

Ποιον συμπαθεις πιο πολυ στο φορουμ?
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ποιον/α θα εβγαζες εξω για ενα ραντεβου;
Χμμ θα πω δυο άτομα... ένα συνδυασμό φωτιά με @NikosM.5 και @giannhs2001 🔥
Έχω περιέργεια να δω ποιος θα καταφέρει να πρωτομιλήσει καθώς και τις χιαστί πολιτικές διαφωνίες που θα έχουμε.
Κατεβείτε Αθήνα, σας περιμένω σπείρα για καφέ
ΥΓ: αποκλείω να πέσει τσακωμός.. ο Νίκος είναι πολύ κουλ και οι δυο συνονόματοι δεν μένουμε σε μικροπολιτικά

Σε ποιον/α θα ανέθετες να σε υπερασπιστεί σε μια δίκη ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,297 μηνύματα.
Άλλο είδος ραντεβού βέβαια εννοούσε αλλά συνονόματη δεν πήρες μόνο το όνομα αλλά και την χάρη μου να απογοητεύουμε αυτούς που περιμένουν spicy αποκαλύψεις :P

Στον @Nihilist ΠΡΟΦΑΝΩΣ. Ο @Libertus θα με έβαζε μέσα επίτηδες.

Με ποιον θα κατέβαινες ντουέτο για καραόκε;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Με κανέναν

Ποιος θα έμπλεκε σε καβγάδες με μπουνιές/μαλλιοτραβήγματα ;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
@EvanescenceQ γιατί έτσι μου αρέσει .

Ποιο άτομο του φύλου σου όμως (αν είσαι στρέιτ )θα επέλεγες για αγόρι/κοπέλα σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@EvanescenceQ γιατί έτσι μου αρέσει .

Ποιο άτομο του φύλου σου όμως (αν είσαι στρέιτ )θα επέλεγες για αγόρι/κοπέλα σου;
Εσενα @Aura αν δεν ηθελες ,θα επελεγα την @yorkie , και με τις δυο αισθανομαι να ειμαι ο εαυτος μου χωρις να πρεπει να κρυψω κατι ή να λογοκριθω γιαυτο. :clapping:


Ιδια ερωτηση παιδια
Ποιο άτομο του φύλου σου όμως (αν είσαι στρέιτ )θα επέλεγες για αγόρι/κοπέλα σου;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top