Διάλεξε μέλος

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kανένα, αν ήθελα να είμαι κοντά με κάποιο, θα ήμουν. :P

Ποιο μέλος ήταν το πρώτο σου ιγκνορ;
 

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@Valder να μου πει γιατί τον εκνευρίζω :P


Ποιο μέλος πιστεύεις ότι είναι διπλό προφίλ ;

Και με ποιον :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,589 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Την @EvanescenceQ για να δω πόσες ειδοποιήσεις θα έχω μετά, έτσι από περιέργεια. :P



Ποιο μέλος θα κλειδωνες σε ένα δωμάτιο μαζί με τον κολλητό σου/την κολλητή σου για ένα 24ωρο και γιατί;
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Τον @hack3r, γιατί η κολλητή μου με έχει συγχίσει αυτές τις μέρες
ίδια ερώτηση
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον @Valder, θα είχαν πολλά να πουν για τις ερωτικές τους απογοητεύσεις.

Με ποιον δεν θα έβγαινες για κανένα λόγο;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Τον @Valder, θα είχαν πολλά να πουν για τις ερωτικές τους απογοητεύσεις.

Με ποιον δεν θα έβγαινες για κανένα λόγο;
Τύπε δεν ειμαι πια απογοητευμένος. Τώρα είμαι χαρούμενος κι ελεύθερος για κατακτήσεις νέων θεμάτων για την Αυτοκρατορία. Πάντα με προφυλάξεις!

velisarios_profylakseis.jpg



Σοβαρά τώρα. Με όλους θα έβγαινα, ακόμα και με αυτούς που δεν τα πάω καλά, εαν είχαν κι αυτοί όρεξη για να θάψουμε τσεκούρια του πολέμου και να συζητάμε ήπια, ναι δεν έχω κανένα πρόβλημα να βγω.


Ποιανού μέλους όταν διαβάζεις τα ποστ τα προσπερνάς χωρίς καν να τα διαβάσεις;
 

Guest 675594

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,589 μηνύματα.
Είσαι savage man. Αν και εγώ Devil θα έλεγα, είπα να μείνω ουδέτερος αλλά δεν κατάλαβα από που μου ήρθε.

Ίδια ερώτηση, αφού ούτε ο exotic άφησε ερώτηση.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαυρίκιος για μένα
Ποιο παλιό μέλος που δεν έχει πλέον λογαριασμό σου λείπει;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,589 μηνύματα.
Μη βάζετε ένα ρε μάγκες, πολλά χδ. Μου λείπει φουλ ο @Βλα, αν και εντελώς αντίθετος πολιτικά ( και σε όλα αντίθετος ήταν :P ) κάναμε ωραίες συζητήσεις.

Απο τους παλιούς που δεν πρόλαβα να γνωρίσω ποτέ θα έλεγα @Πατρεύς


Ίδια ερώτηση.
 

Guest 675594

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,589 μηνύματα.
Αυτός που έγραφε στην καθαρεύουσα; :lol:
Ο @Rempeskes είχε πλάκα και εβαζε ενδιαφερον υλικο για μαθηματικά
Ίδια ερώτηση
Ναι ωραίο τυπακι φαινόταν, δεν μίλαγε στην καθαρεύουσα, νεοελληνική ήταν απλά με πολυτονικό. Και ο Ρεμπεσκες συμφωνώ φαινόταν κουλ και άλλα παλιά μέλη μου έχουν κάνει εντύπωση αλλά έπρεπε να περιοριστω αλλιώς θα κατέβαζα ομάδα για πρωτάθλημα. Γενικά πολλές φορές μπαίνω και βλέπω τις συζητήσεις των παλιών μελών του φόρουμ στις παλιές καλές εποχές 2005-2013. Τότε ήμουν παιδάκι οπότε ήταν φύσει αδύνατον να είμαι παρών στο φόρουμ.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ο Mr crowley η κάπως έτσι από το ischool
που να χάθηκε αυτό το παλιοανάρχι..

ίδια ερώτηση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ο Physiognomist, ανέβαζε πολύ ωραία μουσική και έριχνε πολύ πετυχημένο δούλεμα.


Ποιο μέλος πιστεύεις ότι θα τα πήγαινε τέλεια με τη μάνα σου και γιατί;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
H @Aura δεν ξέρω μου βγάζει πως είναι χαμηλων τόνων, ακούει και είναι ήρεμη γενικά ώστε να την ανεχτεί.
Ο,τι δηλαδή δεν ήμουν και δεν είμαι εγώ
ίδια ερώτηση
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η @Agaphbou, θα λέγαν για θεωρίες συνομοσιας και θα κουνουσαν τα κεφάλια συγκαβατικα όταν η κάθε μία έλεγε κάτι λες και ανακάλυψαν την κρυφη αλήθεια του σύμπαντος.

Ίδια ερώτηση.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Και εγώ @Agaphbou θα πω επειδή δείχνει ευγενική και πρόσχαρη και θα τη συμπαθούσε .

Ποιον θα ήθελαν οι γονείς σου για γαμπρό/νύφη και γιατί ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top