Διάλεξε μέλος

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τη @Λένω, πιστεύω θα γυρίσω και θα το βρω πιο καθαρό και τακτοποιημένο απ' ό,τι ήταν :laugh:
(το μαλλί θα το έβαφα ροζ σε ένα παράλληλο σύμπαν που όρισε η cinefil, προς το παρόν I'll stick to my blonde balayage :laugh: )



Ποιος πιστεύεις ότι θα κάρφωνε ακόμη και τη μάνα του στην αστυνομία αν έκανε την παραμικρή παρανομία;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ @Fast

Ποιο μέλος θεωρείτε ότι παραμένει μονογαμικό κατά τη διάρκεια της σχέσης του και ποιο ότι θα την κάνει την παρασπονδία του;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ξεκαθαρα ο @jj!

Ποιος πιστεύεις ότι είναι βαρετός στο σεκσ;
Εσύ @Fast

Ποιο μέλος θεωρείτε ότι παραμένει μονογαμικό κατά τη διάρκεια της σχέσης του και ποιο ότι θα την κάνει την παρασπονδία του;
TI δικαστηριο ηταν αυτο....

χωρις να παιρνω ορκο αλλα απο κατι τελευταια ποστ που εχω δει εδω κ εκει θα πω @Valder (για το πιστο) και @Alex☆ μου φαινεται λιγο ευαισθητη στο εν λογω ζητημα
για παρασπονδια @Fast
αλλα γενικα και στις 2 περιπτωσεις ειναι παρα πολλα τα ΑΝΑΛΟΓΑ (τη σχεση,την ηλικια, τις περιστασεις κλπ κλπ κλπ) οποτε νιωθω λιγο αδικη tbh γιατι αντικειμενικα μπορεις να ταγκαρεις τους παντες και στα 2

Ποιο μελος πιστευεις οτι εχει το μεγαλυτερο character development ?(απο τη στιγμη που πηρες πρεφα την υπαρξη του στο φορουμ μεχρι σημερα εννοοντας παντα)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
TI δικαστηριο ηταν αυτο....

χωρις να παιρνω ορκο αλλα απο κατι τελευταια ποστ που εχω δει εδω κ εκει θα πω @Valder (για το πιστο) και @Alex☆ μου φαινεται λιγο ευαισθητη στο εν λογω ζητημα
για παρασπονδια @Fast
αλλα γενικα και στις 2 περιπτωσεις ειναι παρα πολλα τα ΑΝΑΛΟΓΑ (τη σχεση,την ηλικια, τις περιστασεις κλπ κλπ κλπ) οποτε νιωθω λιγο αδικη tbh γιατι αντικειμενικα μπορεις να ταγκαρεις τους παντες και στα 2

Ποιο μελος πιστευεις οτι εχει το μεγαλυτερο character development ?(απο τη στιγμη που πηρες πρεφα την υπαρξη του στο φορουμ μεχρι σημερα εννοοντας παντα)

Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Εχω υπάρξει άπιστος στη ζωή μου. Αλλά δε μετανιώνω καθόλου τις σχέσεις στις οποίες έμεινα πιστός, ακόμα κι αν δεν μου βγήκαν όπως θα ήθελα. Από ένα σημείο και μετά για μένα δεν είχε νόημα να κερατώσω, το είδα τελείως αλλιώς, δεν λύνονται έτσι τα προβλήματα.

Νομίζω για την ανάπτυξη χαρακτήρα θα ημουν μεταξυ @hack3r και @Λένω

Είσαι απομονωμένος σε ορεινό χωριό, χωρίς ρεύμα και με ελάχιστα τρόφιμα και ξέρεις οτι θα διαρκέσει αυτό 5 ημέρες. Εχεις εκτυπώσει τα ποστ απο ένα μέλος για να τα χεις για προσάναμμα στη φωτιά, και τα ποστ απο ένα άλλο μέλος για να διαβάζεις να σου κρατά συντροφιά.

Ποιό μέλος θα διάλεγες στη μια περίπτωση και ποιό στην άλλη;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ωραία ερώτηση.
Θα διάλεγα ποστ από @Anonyme και @Ερινύς για συντροφιά και θα έκαιγα αυτά του @Fast .

Μεγαλύτερο φυτουκλάκι στο σχολείο;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ενος ατομου μονο ξερω τους βαθμους εδω μεσα οποτε, @Volkswagen Fan δικαιωματικα

και συνεχιζω σ΄αυτο το κλιμα
μεγαλυτερο snobish-popular kid στο σχολειο?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επειδή εγώ τον πρόλαβα, @epote .



Ποιος πιστεύεις ότι είναι πιο γλυκούλης/ρομαντικούλης/αγκαλίτσας στη σχέση του;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,054 μηνύματα.
@Samael

Ποιος πιστεύετε οτι έχει τα περισσότερα /ignore στο φόρουμ;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ο γερογκρινάρης @The Mountain

με ποιο μέλος του φόρουμ θα προτιμούσες να ξεβραστείς σε ερημονήσι;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τον @Fast γιατί θα επιβιώναμε.

Με ποιον θα ήθελες να περάσεις τα Χριστούγεννα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με όλους παιδιά, θα ήθελα να είμαστε μια μεγάλη παρέα και να παίξουμε κανά επιτραπέζιο, να βάλουμε μουσικές, να τραγουδήσουμε, να χορέψουμε, να φάμε μέχρι σκασμού, να μεθύσουμε, ακόμη και να τσακωθούμε λιγάκι. :P Οπότε όταν υπάρχει γιορτινό κλίμα, για μένα όλοι είναι ευπρόσδεκτοι!!


Ποια σου θυμίζει περισσότερο τη μάνα σου και ποιος τον πατέρα σου;
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μάλλον @Agaphbou γιατί έχει αυτές τις συντηρητικομικροαστικές αντιλήψεις και θέλει και να τα έχει καλά με όλους και μου πρήζει τις μπαλες για το πώς πρέπει κι εγώ να μαι κοινωνικός, να μιλάω και να στέλνω να πω χρόνια πολλά σε γνωστούς και από την άλλη το @hack3r γιατί είναι ένας street smart ξερόλας που έχει μια άποψη για τα πάντα την οποία επιδεικνύει σα λάβαρο σε συγγενείς/γνωστούς/θείες χωρίς να τον ρωτήσει κανείς και επιμένει πως έχει δίκιο γιατί διάβασε αυτή και για αυτή την έρευνα που το υποστηρίζει. Γενικώς πολύ πρήξιμο.

ποιος πιστεύεις πως στην πραγματικότητα δεν έχει καμία σχέση από αυτό που δείχνει εδώ;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
μάλλον @Agaphbou γιατί έχει αυτές τις συντηρητικομικροαστικές αντιλήψεις και θέλει και να τα έχει καλά με όλους και μου πρήζει τις μπαλες για το πώς πρέπει κι εγώ να μαι κοινωνικός, να μιλάω και να στέλνω να πω χρόνια πολλά σε γνωστούς και από την άλλη το @hack3r γιατί είναι ένας street smart ξερόλας που έχει μια άποψη για τα πάντα την οποία επιδεικνύει σα λάβαρο σε συγγενείς/γνωστούς/θείες χωρίς να τον ρωτήσει κανείς και επιμένει πως έχει δίκιο γιατί διάβασε αυτή και για αυτή την έρευνα που το υποστηρίζει. Γενικώς πολύ πρήξιμο.

επεσε πετσοκομμα εδω περα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
μάλλον @Agaphbou γιατί έχει αυτές τις συντηρητικομικροαστικές αντιλήψεις και θέλει και να τα έχει καλά με όλους και μου πρήζει τις μπαλες για το πώς πρέπει κι εγώ να μαι κοινωνικός, να μιλάω και να στέλνω να πω χρόνια πολλά σε γνωστούς και από την άλλη το @hack3r γιατί είναι ένας street smart ξερόλας που έχει μια άποψη για τα πάντα την οποία επιδεικνύει σα λάβαρο σε συγγενείς/γνωστούς/θείες χωρίς να τον ρωτήσει κανείς και επιμένει πως έχει δίκιο γιατί διάβασε αυτή και για αυτή την έρευνα που το υποστηρίζει. Γενικώς πολύ πρήξιμο.

ποιος πιστεύεις πως στην πραγματικότητα δεν έχει καμία σχέση από αυτό που δείχνει εδώ;

Πρόσεχε τι λες γιατί "η νύφη σαν θα γεννηθεί της πεθεράς θα μοιάσει" :teasing:


(συνεχίστε)


ποιος πιστεύεις πως στην πραγματικότητα δεν έχει καμία σχέση από αυτό που δείχνει εδώ;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μάλλον @Agaphbou γιατί έχει αυτές τις συντηρητικομικροαστικές αντιλήψεις και θέλει και να τα έχει καλά με όλους και μου πρήζει τις μπαλες για το πώς πρέπει κι εγώ να μαι κοινωνικός, να μιλάω και να στέλνω να πω χρόνια πολλά σε γνωστούς και από την άλλη το @hack3r γιατί είναι ένας street smart ξερόλας που έχει μια άποψη για τα πάντα την οποία επιδεικνύει σα λάβαρο σε συγγενείς/γνωστούς/θείες χωρίς να τον ρωτήσει κανείς και επιμένει πως έχει δίκιο γιατί διάβασε αυτή και για αυτή την έρευνα που το υποστηρίζει. Γενικώς πολύ πρήξιμο.
ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΣΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΙΔΙΕΣ?

οκ συνεχιστε
απλα ενιωσα λιγο τριγκερντ


ποιος δεν εχει καμια σχεση....
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Ο @vassilis498 διότι εδώ μιας και είναι παλιά πουτάνα στο φόρουμ λέει ότι θέλει όπως θέλει, αλλά irl -ίσως λόγω της μάνας του- θα είναι πιο συνεσταλμένος. Μπορεί και όχι, προχωράμε.

Ποιος έχει το χειρότερο γούστο στη μουσική?
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ο @vassilis498 διότι εδώ μιας και είναι παλιά πουτάνα στο φόρουμ λέει ότι θέλει όπως θέλει, αλλά irl -ίσως λόγω της μάνας του- θα είναι πιο συνεσταλμένος. Μπορεί και όχι, προχωράμε.

Ποιος έχει το χειρότερο γούστο στη μουσική?

εσύ ακόμη σε περιμένω να σκάσεις σε meeting :sly:

Η @Ιππολύτη . Ό,τι non mainstream τραγούδι έχω πατήσει ως τώρα στο track of the day ήταν ένα μακρόσυρτο νιαουρητό που καπάρει στα 3 bpm και με κάνει να σπαμάρω fast forward μήπως είναι κάποια εισαγωγή και τελειώνει ποτέ. μπορεί να τα βάζει για να νανουρίζει τη γάτα και να σταματήσει να αντιστέκεται στο ζούληγμα who knows

ποια (ή ποιον :shifty: ) από δω φαντάζεσαι να χει την πιο ψιλή φωνή;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top