Διάλεξε μέλος

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάλι την @Ιππολύτη θα πω, να μου κάνει ένα belly dance τουλάχιστο όταν με καταδικάσουν.


Ποιον θα θυσίαζες ως προσφορά στον Cthulhu και γιατί? (@Dreamweaver για σένα είναι η ερώτηση μη με απογοητεύσεις)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
H @Ιππολύτη σίγουρα αν δεν ντρεποτανε.

Ποιος είναι ο πιο παρεξηγησιαρης.

@Aura @Λένω
@Gate4 @*Serena*
@Valder @Devil @Himela
@Placebo!


Ποιος θα ήταν κ αγαπημενος του αφεντικου σε μια δουλειά κατά τη γνώμη σας ; και θα τα είχε καλά με όλους ; σχεδόν.... Εκτός από αυτους που δεν θα τα είχαν καλά με τους περισσοτερους ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Τον @akikos επειδή συνέχεια έπρηζε τα άλλα παιδάκια για το καινούριο high score του στο mario 64.
Ποτέ δεν πλατινιάζω παιχνίδια. :p.

Ποιος πιστεύεις ότι κατά βάθος είναι πολύ πιο ευαίσθητος απ' ό,τι δείχνει;
O @Devil

Με ποιον θα παρακολουθούσες ταινία;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και δεν είμαι η Σοφία θα απαντήσω γιατί είμαι σοφός. H @Agaphbou, και δεν το πιστεύω, το γνωρίζω.

Πιο είναι το μεγαλύτερο διαδικτυακό καμάκι στο forum.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Δεν ξέρω, τα κουτσομπολιά συνήθως πρέπει να στα πει κάποιος παλιός .



Με ποιον θεωρείς ότι ταιριάζεις ηθικά ;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τον @hack3r που κατανοεί την ηθική του σφυριού

Ποιος έχει τις πολιτικές απόψεις που είναι περισσότερο αντίθετες με τις δικές σου;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα λεγα οτι διαφωνω φουλ με τις αποψεις του @Volkswagen Fan, αν θυμαμαι καλα τα ποστ του και με @giannhs2001 , με ντεβιλ επισης αλλα με ντεβιλ διαφωνω στα παντα, και μια αλλη τυπισσα νομιζω konstantina??? αλλα ας μην ταγκαρω γιατι δεν θυμαμαι σιγουρα username μην τριγκαρω τζαμπα ατομα

ποιος πιστευεις θα πηγαινε στο μπατσελορ? ή μπατσελορετ οταν βγει
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσένα @Aura για να μου λες τις τρελές φιλοσοφικές απορίες σου όταν είμαι down.

Ποιον θα ψήφιζες για prom king/queen?
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
την @Agaphbou

Ποιος θα ήθελες να σου μαγειρέψει; (θα το έλεγα "σε μαγειρέψει" αλά Θεσσαλονίκη αλλά μη με ταράξετε στο δούλεμα :popcorn: )
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
O @Fast γιατί αυτά που φτιάχνει μου φαίνονται πολύ περίεργα και διαφορετικά απ' αυτά που μαγειρεύω εγώ, οπότε έχω περιέργεια να τα δοκιμάσω.



Με ποιον θα ήθελες να μοιάζει το παιδί σου (αν είχες παιδί);
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Σημείωση ΟΔ:
Επειδή η Ομάδα Διαχείρισης έχει σβήσει πολλά μηνύματα στο παρόν θέμα, που είναι άσχετα με το παιχνίδι, θα θέλαμε να σας διευκρινήσουμε τα εξής:
  • Στο section του chat 'n' fun εξακολουθούν να ισχύουν οι όροι χρήσης του forum, πράγμα που σημαίνει ότι οφείλουμε να σεβόμαστε και να μην προσβάλλουμε τον συνομιλητή μας.
  • Οι κανόνες του παιχνιδιού έχουν οριστεί από την θεματοθέτρια και είναι ξεκάθαροι. Ο καθένας απαντά στην ερώτηση του αμέσως προηγούμενου και θέτει με τη σειρά του μία νέα ερώτηση προς απάντηση από τον επόμενο. Αν επιθυμείτε να απαντήσετε επί προσωπικού σε μία αναφορά του ονόματός σας, φροντίστε πρώτα να απαντήσετε στην ερώτηση του αμέσως προηγουμένου σας και να θέσετε την δική σας, έτσι ώστε να υπάρχει συνοχή.
  • Είναι ευνόητο ότι το section του chat 'n' fun είναι ένα χαλαρό σημείο του forum μας, όπου μπορούμε να χαλαρώνουμε και να μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας ή/και να παίζουμε τα παιχνίδια μας. Η κοινότητα του e-steki και του iSchool έχει αποδειχθεί αρκετά ευρηματική στη (διαδικτυακή) διασκέδαση και όλοι μας, πιστεύω, το επικροτούμε αυτό. Όμως, καλό είναι να μην εκτροχιάζονται οι θεματικές του κάθε θέματος.
Έχοντας πει αυτά, θα κάνω επεξεργασία του πρώτου μηνύματος, ώστε οι κανόνες του παιχνιδιού να είναι ξεκάθαροι. Όποιος θέλει να συνεχίζει να παίζει το παιχνίδι, να είναι συμμορφωμένος ως προς αυτούς, ειδάλλως δεν είναι ανάγκη να συμμετέχει και να χαλάει τη διασκέδαση των αλλών.

tl;dr Μην απαντάτε σε όποια ερώτηση του θέματος γουστάρετε και κρατήστε ένα επίπεδο στη συζήτησή σας! :P
___________________________________
Μήνυμα από jj! (ως μέλος):
Απαντώ στην ερώτηση της Αγάπης, για να δώσω το καλό παράδειγμα (:hehe:).

Το παιδί μου θα ήθελα να μοιάζει στον @Nihilist. Νομίζω ότι θα με έκανε πολύ περήφανο ως γονιό!

Με ποιον θα ήθελες να πάτε εκδρομή τα Χριστούγεννα;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ εύκολη απάντηση. Με την @Agaphbou γιατί μας αρέσουν σίγουρα και στους 2 πολύ τα Χριστούγεννα και θα μπορούμε να πίνουμε ζεστές σοκολάτες(με γαλλική συνταγή) σε χρωματιστές κούπες, ενώ βλέπουμε χριστουγεννιάτικες ταινίες.

Ποιος/α πιστεύεις ότι ντύνεται πολύ ωραία;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά από το θρεντ κριτικές για ρούχα, ο @ultraviolence.

Ποιο μέλος δίνει ως δώρα παλιότερα δώρα που του είχαν κάνει και δεν του άρεσαν;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Εχω την εντύπωση ότι ο @Fast θα μπορούσε άνετα να το κάνει αυτό. Από τη μια θα ήθελε να τα ξεφορτωθεί οπωσδήποτε επειδή του την έδιναν από την άλλη θα λυπόταν να τα πετάξει οπότε η λύση να τα ξαναδωρίσει, θα ήταν η ιδανική γι΄αυτόν!

Και επειδή έχω καταλάβει ότι μετά από κάποιο σημείο σας αρέσει ν΄ανάβουν τα αίματα, κάνω την παρακάτω ερώτηση στις κυρίες του φόρουμ:

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας πορνοστάρ; Ε; :D
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτό βρε Λένω πάει στο θρεντ ρώτα με να σε ρωτώ ή στο αλήθεια ή θάρρος, δεν αφορά κάποιο άλλο μέλος. Άσε που δεν ξέρω τι να σου απαντήσω γιατί οι μόνοι άντρες πορνοσταρ που ξέρω είναι ο James Deen κι ένας που μοιάζει με τον Toby απ το PLL. Άντε, ανάμεσα σ αυτούς τους δύο θα πω τον δεύτερο.



Εμπνευσμένη απ την ερώτηση της Λενως,

Ποιος πιστεύεις ότι θα δεχόταν ευκολότερα να γυρίσει πορνο ταινία;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η πιο εύκολη απάντηση μέχρι στιγμής. Που 'σαι ρε @Viedo!!!

Ποιος πιστεύεις ότι είναι ντροπαλός στα κλαμπ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

΄Εχω την εντύπωση ότι ο @Fast θα μπορούσε άνετα να το κάνει αυτό. Από τη μια θα ήθελε να τα ξεφορτωθεί οπωσδήποτε επειδή του την έδιναν από την άλλη θα λυπόταν να τα πετάξει οπότε η λύση να τα ξαναδωρίσει, θα ήταν η ιδανική γι΄αυτόν!

Και επειδή έχω καταλάβει ότι μετά από κάποιο σημείο σας αρέσει ν΄ανάβουν τα αίματα, κάνω την παρακάτω ερώτηση στις κυρίες του φόρουμ:

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας πορνοστάρ; Ε; :D
Το πορνό καταστρέφει τον άνθρωπο και για να σου κάνω δώρο κάτι παλιό που δεν θέλω σημαίνει πως δε θα μ' ένοιαζε αν ας πούμε πέθαινες αύριο Λενώ!!!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος πιστεύεις ότι είναι ντροπαλός στα κλαμπ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το πορνό καταστρέφει τον άνθρωπο και για να σου κάνω δώρο κάτι παλιό που δεν θέλω σημαίνει πως δε θα μ' ένοιαζε αν ας πούμε πέθαινες αύριο Λενώ!!!

Δεν ξέρω αν κάνω λάθος αλλά έχω την αίσθηση ότι ο @Memetchi είναι άνθρωπος χαμηλών τόνων και είναι ντροπαλός στα κλαμπ.

Για σένα έχω την εντύπωση ότι είσαι άνθρωπος με γούστο. Επειδή όμοιος ομοίω αεί πελάζει, θεωρώ ότι και οι φίλοι σου είναι άνθρωποι με γούστο. Αυτό σημαίνει ότι δεν θα σου έκαναν δώρο κάτι εντελώς ξένο με την αισθητική σου αλλά πιθανόν κάτι που δεν θα σε ικανοποιούσε απόλυτα άρα θα σου την έδινε, θα το είχες σε αχρησία και θα ήθελες να το ξεφορτωθείς (αλλά όχι να το πετάξεις). Αυτό λοιπόν το δώρο (που όπως είπαμε δεν το χρησιμοποιούσες αλλά δεν ήταν εντελώς ξένο με την αισθητική σου), πιστεύω ότι θα μπορούσες κάλλιστα να το δωρίσεις σε κάποιον άλλο.

Το πορνό "καταστρέφει" (βαριά λέξη γι΄αυτό την έβαλα σε εισαγωγικά) τον νέο άνθρωπο που δεν έχει ξεκινήσει την ερωτική του ζωή δίνοντάς του, λάθος εικόνα για τη ρομαντική και γεμάτη συναισθηματισμό ερωτική πράξη με την κοπέλα που έχει ερωτευθεί.
Σε ενήλικες, ώριμους ανθρώπους δεν θεωρώ ότι είναι καταστροφικό.


Επαναδιατυπώνω την παραπάνω ερώτησή μου προκειμένου να ταιριάζει περισσότερο με το θέμα:

Ποιος είναι κυρίες μου ο αγαπημένος σας πορνοστάρ και με ποιον/α θα θέλατε να δείτε μαζί και να σχολιάσετε μία ταινία του;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Emma hix. Με κανέναν.


Ποιανού τις απόψεις επί παντός επιστητού αντιπαθείς περισσότερο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Emma hix. Με κανέναν.


Ποιανού τις απόψεις επί παντός επιστητού αντιπαθείς περισσότερο.

Κανενός. Όλες οι απόψεις έχουν λίγο μαύρο και λίγο άσπρο στο μυαλό μου. Μπορεί κάποιος να είναι υπέρμαχος του διεθνισμού αλλά να ειναι φιλάνθρωπος. Μπορεί κάποιος να αγαπάει την πατρίδα αλλά να είναι σκαλωμένος σε αναχρονιστικές απόψεις στις σχέσεις των δυο φύλων, κ.ο.κ.

Μπροστά σε ποιό μέλος δε θα ντρεπόσουν να κλάσεις βροντερά;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Emma hix. Με κανέναν.
Ποιος είναι κυρίες μου ο αγαπημένος σας πορνοστάρ και με ποιον/α θα θέλατε να δείτε μαζί και να σχολιάσετε μία ταινία του;

Κυρία είσαι;;;

Παρακαλώ ν΄απαντηθεί πρώτα η δική μου ερώτηση και μετά του Hack.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κανενός. Όλες οι απόψεις έχουν λίγο μαύρο και λίγο άσπρο στο μυαλό μου. Μπορεί κάποιος να είναι υπέρμαχος του διεθνισμού αλλά να ειναι φιλάνθρωπος. Μπορεί κάποιος να αγαπάει την πατρίδα αλλά να είναι σκαλωμένος σε αναχρονιστικές απόψεις στις σχέσεις των δυο φύλων, κ.ο.κ.

Μπροστά σε ποιό μέλος δε θα ντρεπόσουν να κλάσεις βροντερά;


Συγγνώμη Valder, έγγραφα την ώρα που αναρτούσες. Ας απαντηθούν με τη σειρά οι ερωτήσεις λοιπόν!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top