Διάλεξε μέλος

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
@Devil ως καλοπροαίρετο άτομο που ότι και να γινόταν θα τα βρίσκαμε και δεν θα χαλούσε το κουμπαριλικι.



Σε ποιον ΔΕΝ θα έδινες δανεικά πιστεύοντας ότι θα σου τα φάει;
Στον πρώην φιλο του @hack3r που του ειχε πάρει τον υπολογιστη και δεν του τον ξεχρέωνε του λεγε οτι δεν έχει λεφτά ενω παραλληλα πληρωνε συνδρομες στο Μπαντου για να βρισκει γκομενάκια !

Με ποιον θα βγαινατε για ένα ποτό βράδυ ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@Lady M


Αν έκανες ένα φόνο , από ποιον θα ζητούσες βοήθεια να καλύψετε το έγκλημα;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την πρόσκληση Αύρα! Ποτακι μετα φιλοσοφίας!

Θα σκότωνα κάποιον ψεκασμένο οπότε ποντάρω στη βοήθεια του @juste un instant !

Με ποιον θα ήθελες να είσαι γείτονας;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.
Με την @Aleksa, τον @Devil και φυσικά την @Lady M για να κανουν αποψεκασμό...

Από ποιον θα ήθελες να πάρεις μαθήματα γυμναστικής;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω τη @CiNeFiL να μου κάνει ιδιαίτερα μαθήματα γιόκγα(με σπορτς μπρα)... 😏

Ποιο μέλος θα ντρεπόσουν να πεις στους γονείς σου ότι έχεις γκόμενο/α;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ωραία ερώτηση, άσε με να το σκεφτώ...

Λογικά τον @giannis2001 γιατί είναι πολύ μικρός σε ηλικία ακόμη.




Ποιον πιστεύεις ότι θα συμπαθούσε πολύ η μαμά σου;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Θέλω τη @CiNeFiL να μου κάνει ιδιαίτερα μαθήματα γιόκγα(με σπορτς μπρα)... 😏

Ωραία ερώτηση, άσε με να το σκεφτώ...

Λογικά τον @giannis2001 γιατί είναι πολύ μικρός σε ηλικία ακόμη.




Ποιον πιστεύεις ότι θα συμπαθούσε πολύ η μαμά σου;
@Gate4 αξια ανεκτιμητη

εδιτ και ξεχασα να βαλω ερωτηση gj me
σε ποιο μελος θα προτεινες να κανει στειρωση?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ε άντε να πούμε τον @hack3r για να μην αντιμετωπίσει η κοινωνία το ωραίο το υγιές το καλό άλλη μια φορά με τα παιδιά του και νιώσει φθόνο :P





Ποιον δεν θα εμπιστευόσουν προσωπικά σου πράγματα/ συνομιλίες/φωτογραφίες πιστεύοντας ότι θα τα δει από περιέργεια ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε άντε να πούμε τον @hack3r για να μην αντιμετωπίσει η κοινωνία το ωραίο το υγιές το καλό άλλη μια φορά με τα παιδιά του και νιώσει φθόνο :P





Ποιον δεν θα εμπιστευόσουν προσωπικά σου πράγματα/ συνομιλίες/φωτογραφίες πιστεύοντας ότι θα τα δει από περιέργεια ;

Ετοιμαζόμουν κι εγώ να πω τον εαυτό μου γιατί θεώρησα την ερώτηση κακόγουστη, άκρως προσβλητική και ανάξια ακόμη και για χιούμορ και δεν ήθελα να πάει κατευθυνθεί προς άλλο μέλος.


Ποιον θα διάλεγες για να ληστεψετε μια τράπεζα μαζί και γιατί.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν κι εγώ να πω τον εαυτό μου γιατί θεώρησα την ερώτηση κακόγουστη, άκρως προσβλητική και ανάξια ακόμη και για χιούμορ και δεν ήθελα να πάει κατευθυνθεί προς άλλο μέλος.


Ποιον θα διάλεγες για να ληστεψετε μια τράπεζα μαζί και γιατί.
Ναι ενώ το αν θα ντρεπομασταν για κάποιον να τον συστήσουμε είναι καλύτερη.. Ε κάποιες είναι κάπως αλλα δεν νομίζω να προσβληθεί κάνεις απο τις απαντήσεις .


Και στη δική μου ερώτηση δεν απάντησες.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι ενώ το αν θα ντρεπομασταν για κάποιον να τον συστήσουμε είναι καλύτερη.. Ε κάποιες είναι κάπως αλλα δεν νομίζω να προσβληθεί κάνεις απο τις απαντήσεις .


Και στη δική μου ερώτηση δεν απάντησες.

Α ναι, το ξέχασα, σορρυ.

Στη @Λένω, γιατί σαν μαμά που ανησυχεί τι έχει πάει λάθος με το παιδί της δεν θα δίσταζε να δει τα πάντα.

Με ποιον θα επέλεγες να ληστεψετε μια τράπεζα και γιατί.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με τον @Gaspar γιατί θα μπορούσαμε να εκμεταλλευτούμε την αστυνομική του ιδιότητα με ό,τι αυτό συνεπάγεται.



Σε ποιον θα απευθυνόσουν για να σου δώσει συμβουλές για σεξ;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Στον γκόμενο της @Feli
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στον γκόμενο της @Feli
Ερώτηση δεν έβαλες όμως.
Να σου πω εγώ μία να τη βάλεις και να σου απαντήσω;

Με ποιο μέλος έχεις διαμετρικά αντίθετες απόψεις για τις προϋποθέσεις προκειμένου να ξεκινήσεις μια σχέση; :laugh:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Ερώτηση δεν έβαλες όμως.
Να σου πω εγώ μία να τη βάλεις και να σου απαντήσω;

Με ποιο μέλος έχεις διαμετρικά αντίθετες απόψεις για τις προϋποθέσεις προκειμένου να ξεκινήσεις μια σχέση; :laugh:

Έχω ήδη σχέση οποτε δεν εχει νοημα να σου πώ :P

Αλλα αν δεν ειχα πιστευω μια @Placebo! εύκολα... δεν θα μπορουσαμε να συνενοηθουμε ουτε για να φέρουμε μια φρατζολα στο σπιτι. Ακολουθεί η γνωστή παρέα που έχω τσακωθει παλαιοτερα :P

Mε ποια αντρικά μέλη και γυναικεια θα έβγαινες απο το στέκι για εναν καφέ ;

ελα ευκολάκι ουτε καν ρωτησα με ποιον θα έβγαινες για ποτο ! Εχω μερικες ερωτησεις σας βγάζω ζευγαρια απο εδω μέσα εύκολα χαχα !
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Για να μην πω @Mhtrogoal (αιωνία η μνήμη) και @Gate4 που είναι έτσι κι αλλιώς φιλαράκια, θα πήγαινα για καζουαλ καφέ ή μπραντς με @Viedo και @Agaphbou, γιατί θεωρώ ότι μπορώ να βρω κοινά και με τους δύο και στο μυαλό μου τουλάχιστον δημιουργούν ένα safe και ευχάριστο space, όρος εξαιρετικά θετικός για κάποιον με social anxiety.

Ποιο μέλος σε έχει εκνευρίσει στο παρελθόν με αυτά που γράφει τόσο πολύ, ώστε να θες να του χώσεις μπουνίδι; (Μεταφορικά βέβαια, εδώ στο στέκι god forbid δεν υποστηρίζουμε τη βία.)
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@Devil που έχει κάνει το θέμα μπουρδέλο!

Με ποιον δεν ταιριάζεις σαν ιδιοσυγκρασία;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με αρκετούς δεν ταιριάζω θεωρώ. Θα πω τους @wthiswrongwu, @fmarulezkd, @Averkina, @Dias γιατί μπορεί να γίνουν πολύ επιθετικοί/ειρωνικοί (για το δικό μου μήκος κύματος έστω) και τους @paskmak, @juste un instant @Andypro και @vassilis498 γιατί νομίζω πως διαφωνούμε στα περισσότερα θέματα.

Με ποιανού τις απόψεις ταυτίζεσαι πιο συχνά;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Με τον @archaios19 και τον @Memetchi .

Mε ποιον θα πήγαινες διακοπές;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
με @Gate4 μετα απο τοσα χρονια καιρος θα ηταν καποια στιγμη

eeedit πολυ επαναλαμβανομενη ερωτηση με αλλη μορφη δεν μ αρεσε basic το αλλαζω
ποιος πιστευεις θα μπορουσε να ειχε κανει καριερα ως child-actor/ess σε ταινιες διαφημισεις κλπ (ειναι η εποχη του home alone γι αυτο μου ρθε)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top