Διάλεξε μέλος

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω ήδη σχέση οποτε δεν εχει νοημα να σου πώ :P

Αλλα αν δεν ειχα πιστευω μια @Placebo! εύκολα... δεν θα μπορουσαμε να συνενοηθουμε ουτε για να φέρουμε μια φρατζολα στο σπιτι. Ακολουθεί η γνωστή παρέα που έχω τσακωθει παλαιοτερα :P

Mε ποια αντρικά μέλη και γυναικεια θα έβγαινες απο το στέκι για εναν καφέ ;

ελα ευκολάκι ουτε καν ρωτησα με ποιον θα έβγαινες για ποτο ! Εχω μερικες ερωτησεις σας βγάζω ζευγαρια απο εδω μέσα εύκολα χαχα !
Αχ βρε @Devil αρχίσαμε πάλι να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε!
Σου πρότεινα να γράψεις την ερώτηση: "Με ποιο μέλος έχεις διαμετρικά αντίθετες απόψεις για τις προϋποθέσεις προκειμένου να ξεκινήσεις μια σχέση;" ώστε να σου απαντήσω εγώ: "Με τον Devil!" επειδή πριν κάποιους μήνες είχαμε διαφωνίσει ριζικά γι΄αυτό, στο θέμα "Χωρισμός".
Δεν σου είπα να την απαντήσεις!:laugh: Τέλος πάντων!


με @Gate4 μετα απο τοσα χρονια καιρος θα ηταν καποια στιγμη

ποιον θα καλουσες σπιτι σου τα χριστουγεννα?
Ειλικρινά όλους αυτούς που έχουμε πει 5 κουβέντες παραπάνω! Δεν υπεκφεύγω! ΟΛΟΥΣ!

Με ποιον δυσανασχετείς όταν βλέπεις ότι είναι μέσα όταν μπαίνεις στο φόρουμ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@Devil Δεν αμφιβάλλω καθόλου, εξάλλου η ερώτηση δεν ήταν ποιους θεωρείς κακούς χαρακτήρες αλλά με ποιους εσύ δεν ταιριάζεις. Με τα άτομα που είπα σχολιάζουμε σε εντελώς διαφορετικά θρεντ κι ακόμη και στα 2-3 που θα συναντηθούμε, σπανίως θα ανταλλάξουμε αντιδράσεις. Αυτό ήταν το σκεπτικό μου.

@CiNeFiL Σου απάντησαν στην παλιά ερώτηση μάλλον, οπότε εδώ θα επιλέξω εσένα για την ερώτηση του child actress. Θα σε φανταζόμουν άνετα να παίζεις στην οικογένεια Addams πχ και γενικά να εξωτερικεύεις τα συναισθήματά σου μέσω της ηθοποιίας.

@Λένω Παλιότερα με τον McManus γιατί έγραφε τραγικά πράγματα για τις γυναίκες και τον έπαιρνα στα σοβαρά. Πλέον με κανέναν, αλήθεια. Ακόμη κι αυτοί που με εκνευρίζουν ή φέρνουν το χάος στα θρεντ είναι το guilty pleasure μου.




Σε ποιανού το αυτοκίνητο θα φοβόσουν περισσότερο να μπεις;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@The Mountain τάχα μας το παίζει Παναγίτσα στην οδήγηση και ρίχνει παναγίες στους άλλους οδηγούς, δε σ εμπιστεύομαι ρε ποιος μου λέει ότι δε θα με σκοτώσεις εσύ;;;

Ποιος πιστεύεις ότι δε σηκώνει το ποτό;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
@Λένω νομίζω

Ποιος πιστεύεις ότι θα έμπαινε φυλακή για ναρκωτικά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Απαντω στην ερώτηση του Devil για το με ποιον θα έβγαινα για καφέ!
Με την @Aleksa που είναι γατομάνα επίσης και γενικότερα μου είναι πολύ συμπαθής!

Ποιον θα θέλατε για πεθερό/πεθερά σας;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μα βρε @Devil, ένας χρειάζεται να σου απαντήσει στην ερώτηση, επομένως αφού απάντησε η Ιππολύτη το παιχνίδι συνεχίζεται και βάζεις άλλη ερώτηση.

@Lady M για πεθερό θα ήθελα τον @The Mountain γιατί θα είναι ο παππούς που μας πεθαίνει όλους στο δούλεμα και για πεθερά θα ήθελα την @Himela γιατί με συμπαθεί αλλά και να μη με συμπαθούσε, δε θέλει πολλά πολλά με πεθερικά και συγγενολόγια, οπότε φαντάζομαι πως δε θα ανακατευόταν στα πόδια μας.



Ποιος πιστεύεις ότι μπορεί να έχει πολύ υψηλό δείκτη IQ; (επίτηδες δε λέω έξυπνος γιατί ο καθένας ορίζει την εξυπνάδα διαφορετικά.)
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τον @Fast ! Υποτίθεται πως θέλει μια γκλαμουνάρα κάρχια αλλά deep down αποζητά δούναι και λαβείν ασφάλειας και φροντίδας. @Λένω δεν έχεις άποψη, θα τον πάρεις.

Ποιος/ποια σου έστειλε τελευταίος/α dm? :cool:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τι είναι τα dms?
Deiktis Mazas Somatos.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αντε να σας ξελασπωσω πάλι. Ο @Fast, αφού στη μόδα δεν τα βρήκαμε και τσακωνομαστε, πλέον έχουμε γίνει gourmet buddies.



Ποιον θα ντρεπόσουν λιγοτερο να σε δει γυμνό/η;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για βγάλε μας ζευγάρια βρε @Devil που είπες ότι το έχεις ευκολάκι, να διασκεδάσουμε λίγο γιατί με τόση κλεισούρα, θα κόψουμε φλέβες τελικά!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο ποιος μου έστειλε τελευταίος, εξηγώ και το γιατί.

Ξαναρωταω

Ποιον θα ντρεπόσουν λιγοτερο να σε δει γυμνό/η;
Μην με παρεξηγείς! Η καραντίνα φταίει.

Λοιπόν στην ερώτησή σου δυστυχώς δεν μπορώ ν΄απαντήσω επειδή δεν θα ντρεπόμουν κανέναν λιγότερο. Θα τους ντρεπόμουν όλους το ίδιο καθώς δεν έχω την άνεση να κυκλοφορώ γυμνή μεταξύ αγνώστων.

Η ερώτησή μου είναι η παραπάνω που έγραψα στον @Devil.
Πώς θα ζευγάρωνες τους γνωστούς σου άγνωστους του φόρουμ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σας έπιασαν οι ντροπές σας τώρα, έτσι;;;
΄Αντε θα το κάνω ευκολότερο.

Ποια θα ήταν τα πιο αταίριαστα ζευγάρια από τους γνωστούς άγνωστους του φόρουμ;:D
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
@Fast @olivi@ φαντάζεσαι να λέει στην Ολίβια ο Fast ότι οι γυναίκες είναι όντα φτιαγμένα για να υπηρετούν τους άντρες; :P :P


@Aura @hack3r θα ξεκινούσαν ήρεμες φιλοσοφικές συζητήσεις και θα κατέληγαν σε καβγάδες σε όλα τα μήκη και πλάτη της γης

@Gate4 @nPb εδώ και αν θα σκοτωνοντουσαν μέχρι και για το καλημέρα


Ποιος/α πιστεύεις είναι ο/η πιο/α ώριμος/η στο forum;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Είναι πολλοί (πολλές μάλλον) που το ξέρουν και οι ίδιοι, αλλά νομίζω on top είναι η @Lysippe.





Ποιος πιστεύεις ότι μπορεί να είναι περισσότερο kinky;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@nPb by far.

Ποιος πιστεύεις είναι ο πιο Βασιλάκης Καιλας (εχει περάσει τις μεγαλύτερες στερήσεις/δυσκολίες)
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@Valder



Ποιο μέλος θα προξένευες σε φίλο/φίλη πιστεύοντας ότι είναι το καλό παιδί/κοπέλα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με αρκετούς δεν ταιριάζω θεωρώ. Θα πω τους @wthiswrongwu, @fmarulezkd, @Averkina, @Dias γιατί μπορεί να γίνουν πολύ επιθετικοί/ειρωνικοί (για το δικό μου μήκος κύματος έστω) και τους @paskmak, @juste un instant @Andypro και @vassilis498 γιατί νομίζω πως διαφωνούμε στα περισσότερα θέματα.

Με ποιανού τις απόψεις ταυτίζεσαι πιο συχνά;
Άσχετο αλλά επειδή έγινε και το παιχνίδι κουτσομπολιό , τους άλλους δεν τους ξέρω αλλά αυτός @wthiswrongwu είναι ευγενικός.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στην ερώτηση της Αγάπης, τους @Objectivism και @olivi@ που καλύπτονται από ένα πέπλο μυστηρίου (ή εγώ απλώς δεν έχω κάτσει να τους ψάξω στα σοσιαλ).

Ποιο μέλος πιστεύεις πως συνδυάζει σεξ με φαγητό;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eυκολάκι το έχω , αρκει να έχετε θάρρος και τόλμη και όχι δισταγμούς. Οι δεσμευμένοι / δεσμευμένες εξαιρούνται.

- Με ποιον θα έβγαινες για ποτό στο ε-στεκι με βάση
ειτε την εμφανιση του (εάν την έχεις δεί) είτε με βάση την ελκυστικοτητα/γοητεία που διακρίνεις απο τα γραφομενά του.

Εννοειται οτι η απαντηση απο μια κοπέλα ΔΕΝ θεωρειται ΠΡΟΤΑΣΗ ουτε κάν έμμεση γιατι θέλουμε οι ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΔΕΣ που κυκλοφορουν να κάνουν επιτέλους μια κινηση και να μην φλωρεύουν φοβούμενοι την απορριψη.

Enjoy ! Λοιπον αφού ήθελες.... :D
Στη μεταξύ μας συνεννόηση δημιουργούνται κενά.΄Αλλες φορές μιλάμε μια χαρά και άλλες, άλλο λέω εγώ και άλλο καταλαβαίνεις εσύ ή άλλο εννοείς εσύ και άλλο καταλαβαίνω εγώ. Δεν πειράζει όμως, έχει πλάκα!:D
Εγώ νόμιζα ότι εσύ θα έκανες πρόταση ζευγαρώματος μεταξύ των μελών για να διασκεδάσουμε (όπως ο @giannhs2001 που ζευγάρωσε τα αταίριαστα ζευγάρια) και όχι ότι το κάθε μέλος θα διαλέγει το "ζευγάρι" του.
΄Οπως και να ΄χει εμένα μ΄ έχεις εξαιρέσει καθώς είμαι δεσμευμένη.

Ποιο μέλος πιστεύεις πως συνδυάζει σεξ με φαγητό;
Η @Agaphbou η οποία δεν θέλει με τίποτα να χάσει τα κιλά που πήρε οπότε όλο και κάτι θα τσιμπολογάει την ώρα του σεξ για ν΄αναπληρώσει τις θερμίδες που καίει.


Ποιο μέλος σας έχει δώσει την εντύπωση ότι θα μπορούσε να γίνει ένας πραγματικά καλός σας φίλος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στη μεταξύ μας συνεννόηση δημιουργούνται κενά.΄Αλλες φορές μιλάμε μια χαρά και άλλες, άλλο λέω εγώ και άλλο καταλαβαίνεις εσύ ή άλλο εννοείς εσύ και άλλο καταλαβαίνω εγώ. Δεν πειράζει όμως, έχει πλάκα!:D
Εγώ νόμιζα ότι εσύ θα έκανες πρόταση ζευγαρώματος μεταξύ των μελών για να διασκεδάσουμε (όπως ο @giannhs2001 που ζευγάρωσε τα αταίριαστα ζευγάρια) και όχι ότι το κάθε μέλος θα διαλέγει το "ζευγάρι" του.
΄Οπως και να ΄χει εμένα μ΄ έχεις εξαιρέσει καθώς είμαι δεσμευμένη.


Η @Agaphbou η οποία δεν θέλει με τίποτα να χάσει τα κιλά που πήρε οπότε όλο και κάτι θα τσιμπολογάει την ώρα του σεξ για ν΄αναπληρώσει τις θερμίδες που καίει.


Ποιο μέλος σας έχει δώσει την εντύπωση ότι θα μπορούσε να γίνει ένας πραγματικά καλός σας φίλος;

Εσύ ma chérie :give_rose: Και η @Gate4, η @Ιππολύτη και αν αποκτηθεί περισσότερη οικειότητα και η @Aura.




Ποιον θα επέλεγες για να πάτε μαζί σε πανηγύρι με κλαρίνα και γουρνοπούλα;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος πιστεύεις ότι ήταν πολύ ανήσυχος στο σχολείο και τον έβγαζαν συνέχεια απ την τάξη;
Τον @akikos επειδή συνέχεια έπρηζε τα άλλα παιδάκια για το καινούριο high score του στο mario 64.

Ποιο μέλος πιστεύεις πως θα χόρευε τον καλύτερο χορό της κοιλιάς;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top