Διάλεξε μέλος

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,968 μηνύματα.
Εγώ.😁😁

Σε ποιο μέλος θα εμπιστευοσουν το μεγαλύτερο μυστικό σου??
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,920 μηνύματα.
Εγώ.😁😁

Σε ποιο μέλος θα εμπιστευοσουν το μεγαλύτερο μυστικό σου??
Σε όλους σας. Κρυφά τις νύχτες ντύνομαι Σαλώμη και τον παίρνω αγρίως.

Γενικα αμα θες να μεινει κατι μυστικό, ούτε στη γάτα σου.-

Ιδια ερώτηση πορνατζήδες.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 987 μηνύματα.
Γενικα αμα θες να μεινει κατι μυστικό, ούτε στη γάτα σου.-
Έτσι και μάθει η γάτα σου ότι το είπες αυτό, δεν σε βλέπω καλά. Είναι γνωστό τοις πάσι πως οι γάτες έχουν πάντα δίκιο.
Σε ποιο μέλος θα εμπιστευοσουν το μεγαλύτερο μυστικό σου??
Το μεγαλύτερο σε κανένα. Κάποια μυστικά θα μπορούσα να τα εμπιστευτώ στην @Kate1914 και τον @Poirot.

Αλλάζω λίγο την ερώτηση επειδή μου άρεσε. Σε ποιο μέλος δεν θα εμπιστευόσουν κανένα μυστικό σου, ακόμα κι αν παρουσιαζόταν ανάγκη ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,920 μηνύματα.
Έτσι και μάθει η γάτα σου ότι το είπες αυτό, δεν σε βλέπω καλά. Είναι γνωστό τοις πάσι πως οι γάτες έχουν πάντα δίκιο.

Το μεγαλύτερο σε κανένα. Κάποια μυστικά θα μπορούσα να τα εμπιστευτώ στην @Kate1914 και τον @Poirot.
Τόσο καλοί φίλοι προλάβατε και γινατε μαρη σε 2 μηνες που μοιράζεστε και μυστικά; Για πες και σε μενα μερικά, ειδικα αυτα τα σχετικα με τα πλούτη σου και τον κωδικο του θησαυροφυλακίου σου.

ΛΙΓΑ ΘΑ ΠΑΡΩ!

Αλλάζω λίγο την ερώτηση επειδή μου άρεσε. Σε ποιο μέλος δεν θα εμπιστευόσουν κανένα μυστικό σου, ακόμα κι αν παρουσιαζόταν ανάγκη ;
Απο αυτα που ειναι εδω μεσα; Πακ, κάθετα. Ούτε το τι έφαγα δε θα μαρτύραγα.
Από αυτα που έχουν φυγει: Ντεβιλ. Του το μαρτυράς σημερα σε ΠΜ, στο χτυπάει μετα απο 6 μηνες σε δημόσιο.

Ίδια ερώτηση.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Προφανώς εγώ. Ακόμα κι αυτοί που συμπαθώ, με μισούν. :/:

Ποιο μέλος θα παντρευτεί πιο σύντομα;

Για να σου το κάνω πιο ελαφρύ, θα πω πως ποτέ δεν έχουμε ακριβή εικόνα για την αναλογία. Ακόμα κι εδώ μπορούν να σε συμπαθούν άτομα που ούτε καν μπορείς να σκεφτείς. Πχ για μένα είσαι μια συμπαθής φιγούρα εδώ μέσα.

Κι αν βλέπεις κάποιους να μην προλαβαίνουν να μετρήσουν τα "μπροστά", δεν ξέρεις τα "από πίσω". 🙂
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,120 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,920 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top