Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωραια, γιναμε 3!! Φαινεται αλλωστε και απο την ωρα που ειμαστε online:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ρε δεν παλεύεται λέμε, ειλικρινά θα διαβάσω για κάθε μάθημα δυο μέρες πριν το δωσω και μη φανταστείτε οτι ασχολιόμουν και πολύ μες το εξάμηνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ουτε γω, αλλα που και που διαβαζα ενα 2ωρακι.Και τις εργασιες(μη φανταστεις οτι ηταν πολλες) τις εκανα.Αλλα και παλι νιωθω απειρες τυψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι στην κατασταση του Μιχαλη, αλλα χωρις το ελαχιστο διαβασμα:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
μου λειψε το ξενυχτι...
αντε αυριο επανερχομαι δρυμιτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
θα περιμενουμε με ανοιχτες αγγαλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αχου το το μιχαλακη μου...
σε λιγο θα βαλω καρτα και θα σου στειλω μηνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
θα περιμενω με αγονια απο το μυνιμα κρεμιεμαι
αχου μωρε ποσο μου λιψες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
σορρυ ρε που δε σου απαντουσα αλλα δε γινοταν να βαλω καρτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
τα παμε αυτα μην στεναχωριεσε θα μιλησουμε μετα μια και καλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ένι ξενύχτης στο πόδι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
πως και δεν ξενυχτησατε;
εγω ειμαι εδω παρουσα...
καλως σας βρηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
τους έλειπες εσύ!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αγαπητοι μου ξενυχτηδες..:xixi:
πολυαγαπημενα μου ζουζουνια:fss:
γλυκητατοι ασχετοι που θα διαβασετε αυτο το ποστ..:D
τι μου κανετε?:jumpy:

Με μεγαλη μου λυπη θελω να σας πω κατι..:xixi:
Ηδη καποιοι ειχαν παρατηρησει πως οι επισκεψεις μου στο αγαπημενο αυτο φορουμ ειχαν ελλατωθει. :(
Αλλα για μια εβδομαδα το λιγοτερο θα λειψω παλι απο το αι σκουλ.:P
μη ρωτησετε το λογο... δε θα τον μαθετε ποτε..:xixi:
και οκ.. το γνωριζω..:D πολυ θα πειτε "στα @@ μου ρε τι θα κανεις εσυ... μη πατησεις και ποτε" .. απλα κανω αυτο το ποστ για τους φιλους μου...:friends::)

θελω να ειστε ολοι καλα..:xixi::xixi:
να περνατε τελεια την καθε σας μερα..:jumpy::jumpy::jumpy:
:jumpy::jumpy: να γυρισω και να σας βρω ακομη πιο τρελους....
και να χαμογελατε σε ολα..:D


μη σταματησετε τα ξενυχτια μας..:'(
μη ξανα κλεισετε το μπουρδελο:fss:
και μη με ξεχασετε.. :mad2::mad2:

φιλακια πολλα σε ολους και σε οσους τα χρειαζονται..:kiss:
αγκαλιτσες απειρες σε ολους..:hug:

αυτα...:xixi:



p.s.
Η τρελο ΒΑΜι σας..:xixi:

:heart::heart::heart:




:Dκαι μια αστεια..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
γεια σου σοφακι μου...
να εισαι καλα
παρε οσες αγκαλιες και φιλια θελεις
σιγα μη σε ξεχασουμε
φιλακιααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
αντιο βαμβαμ θα λιψεις σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αγαπητοι μου ξενυχτηδες..:xixi:
πολυαγαπημενα μου ζουζουνια:fss:
γλυκητατοι ασχετοι που θα διαβασετε αυτο το ποστ..:D
τι μου κανετε?:jumpy:

Με μεγαλη μου λυπη θελω να σας πω κατι..:xixi:
Ηδη καποιοι ειχαν παρατηρησει πως οι επισκεψεις μου στο αγαπημενο αυτο φορουμ ειχαν ελλατωθει. :(
Αλλα για μια εβδομαδα το λιγοτερο θα λειψω παλι απο το αι σκουλ.:P
μη ρωτησετε το λογο... δε θα τον μαθετε ποτε..:xixi:
και οκ.. το γνωριζω..:D πολυ θα πειτε "στα @@ μου ρε τι θα κανεις εσυ... μη πατησεις και ποτε" .. απλα κανω αυτο το ποστ για τους φιλους μου...:friends::)

θελω να ειστε ολοι καλα..:xixi::xixi:
να περνατε τελεια την καθε σας μερα..:jumpy::jumpy::jumpy:
:jumpy::jumpy: να γυρισω και να σας βρω ακομη πιο τρελους....
και να χαμογελατε σε ολα..:D


μη σταματησετε τα ξενυχτια μας..:'(
μη ξανα κλεισετε το μπουρδελο:fss:
και μη με ξεχασετε.. :mad2::mad2:

φιλακια πολλα σε ολους και σε οσους τα χρειαζονται..:kiss:
αγκαλιτσες απειρες σε ολους..:hug:

αυτα...:xixi:



p.s.
Η τρελο ΒΑΜι σας..:xixi:

:heart::heart::heart:




:Dκαι μια αστεια..

:'(:'(:'(


θα τα λεμε εμεις οκ?:xixi:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Ηδη καποιοι ειχαν παρατηρησει πως οι επισκεψεις μου στο αγαπημενο αυτο φορουμ ειχαν ελλατωθει. :(

χμμ.. γιατι είχαν ελαττωθει οι επισκεψεις σου στο site?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χμμ.. γιατι είχαν ελαττωθει οι επισκεψεις σου στο site?:hmm:
κωστα θα απαντησω στο πμ σου τις επομενες μερες οκ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ολγα αν ζητησω μπορω να μπαναριστω? :what:
υπαρχει σοβαρος λογος:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top