Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Eγω ειμαι ο τζες ειπαμε ?
ΛΟΛ ελεος , ρε συ γιωτουλα και γω ειχα τωρα ενα περιπου με ολο αυτο το γεγονος και βλεπω τωρα αυτο που εγραψες και wtf :what: :P

wtf αλλά δεν σε πιάνω!! :P
ναι σε αυτην την περίπτωση΄(όπως κ στην προηγούμενη εσύ είσαι)


σοφία πλάκα μου κάνεις!!! :!:
ρε δεν έχεις ακούσει το "ουι ο τζες"?!?!?!?!?!?!

να τους το πω ή να τους αφήσω στην άγνοια?? :P
κομμάτια να γίνει!!
τζες είναι ο "τύπος"... πως λέμε στα αγγλικά "guy"...
στα γιαννιώτικα!! :jumpy:

άντε πάλι κάτι μάθατε σήμερα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
λολ τι beatakia μωρε που δεν εχεις ιδεα απο trance...
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=ceCwc6UwemU
Oχι δεν εχω ιδεα και δεν θελω να μαθω τιποτα για μια ντεμεκ μουσικη
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rvbguX1xxPs[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
μηπως βγαίνει από τ jesus??
-----------------------------------------



Να βοήθησω???:P

άσε με να τον βρίσω εγώ, που τον έχω κ άχτι από την χυλόπιτα...
τον γελοίο!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
wtf αλλά δεν σε πιάνω!! :P
ναι σε αυτην την περίπτωση΄(όπως κ στην προηγούμενη εσύ είσαι)


σοφία πλάκα μου κάνεις!!! :!:
ρε δεν έχεις ακούσει το "ουι ο τζες"?!?!?!?!?!?!

να τους το πω ή να τους αφήσω στην άγνοια?? :P
κομμάτια να γίνει!!
τζες είναι ο "τύπος"... πως λέμε στα αγγλικά "guy"...
στα γιαννιώτικα!! :jumpy:

άντε πάλι κάτι μάθατε σήμερα!! :P
:jumpy::jumpy::jumpy:ρε το ακουω συνεχεια...

απλα δεν μου ελεγαν τι ειναι:(
:D σε ευχαριστωωωω...

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
άσχετο... "ντεμεκ"... πόσο μου αρέσει αυτή η λέξη!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
αι μπανταλό βάγιερε!!! (κ ότι κατάλαβες! :P)

α! γιώργο για εσένα μιλάω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Oχι δεν εχω ιδεα και δεν θελω να μαθω τιποτα για μια ντεμεκ μουσικη

είναι εθνικό αθλημα των ελλήνων να χαρακτηρίζουν πραγματα που δεν γνωριζουν ουτε κατεχουν στο ελάχιστο , keep that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Aντε και για να παω για υπνο .
Κωστα η ψευτομουσικουλα που ακους δεν ειναι καν μουσικη ουτε οργανα καν εχει και σχεδον πουθενα φωνιτικα και ειναι ηλεκτρονικη , ηλεκτρονικη μουσικη για μενα δεν ειναι μουσικη .
Δεν απαιτει ιδιετερες γνωσεις .
Ειναι τελειως εμπορικη , δεν εκφραζει τιποτα , δεν εχει καμια ιδεολογια ,ειναι ρηχη οπως και τα μερη που παιζεται και εχει πολυ μιρκη ιστορια .
Οι "καλλιτεχνες" dj ο οποιοι δεν ειναι καν καλλιτεχνες οι οποιοι δεν εχουν γνωσεις μουσικης πληρονωνται αδρα για να παιξουν ηδη ηχογραφημενη παρασκευασμενη μουσικη κατι ηλιθιο και εσεις πατε και πληρωνετε για να το ακουσετε και να κανετε ποζεριες και να λετε πηγα σε αυτον .
Δεν εχει λιγο ψυχη η μουσικη σου .
Και σαφως το ροκ και το μεταλ ειναι ανωτερη απο αυτην η οποια δεν εχει γινει καν κινημα σε αντιθεση με τις αλλες δυο .
Δεν λεω ροκ και τιποτα αλλο αλλα οχι και ηλεκτρονικη μουσικη που δεν ειναι καν μουσικη . Μουσικη ειναι κατι παραπανω απο νοτες ρυθμους κτλ και να φανταστεις η μουσικη σου ουτε αυτα δεν εχει καν (μονο ρυθμο) .
Εγω παντος δεν εχω δει κανα σοβαρο ατομο με γνωσεις μουσικης , απο ωδειο ξερω γω που δεν τον εχει επηρεασει και τοσο πολυ η μοδα να ακουει τρανσ κτλ .
Τωρα εξηγω τα αυτονοητα που δεν βλεπεις το οποιο ειναι δυσκολο για μενα γιατι μερικα πραγματα ειναι δεδομενα αλλα τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
είναι εθνικό αθλημα των ελλήνων να χαρακτηρίζουν πραγματα που δεν γνωριζουν ουτε κατεχουν στο ελάχιστο , keep that.
Εσυ με τις πολλες τις γνωσεις , ανεπτυξε μου τι ειναι αυτο που ακους .
Μην λες απλα οτι λεω μαλακιες αυτο μπορουν να το κανουν ολοι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Καληνύχτα "έξυπνε"!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Aντε και για να παω για υπνο .
Κωστα η ψευτομουσικουλα που ακους δεν ειναι καν μουσικη ουτε οργανα καν εχει και σχεδον πουθενα φωνιτικα και ειναι ηλεκτρονικη , ηλεκτρονικη μουσικη για μενα δεν ειναι μουσικη .
Δεν απαιτει ιδιετερες γνωσεις .
Ειναι τελειως εμπορικη , δεν εκφραζει τιποτα , δεν εχει καμια ιδεολογια ,ειναι ρηχη οπως και τα μερη που παιζεται και εχει πολυ μιρκη ιστορια .
Οι "καλλιτεχνες" dj ο οποιοι δεν ειναι καν καλλιτεχνες οι οποιοι δεν εχουν γνωσεις μουσικης πληρονωνται αδρα για να παιξουν ηδη ηχογραφημενη παρασκευασμενη μουσικη κατι ηλιθιο και εσεις πατε και πληρωνετε για να το ακουσετε και να κανετε ποζεριες και να λετε πηγα σε αυτον .
Δεν εχει λιγο ψυχη η μουσικη σου .
Και σαφως το ροκ και το μεταλ ειναι ανωτερη απο αυτην η οποια δεν εχει γινει καν κινημα σε αντιθεση με τις αλλες δυο .
Δεν λεω ροκ και τιποτα αλλο αλλα οχι και ηλεκτρονικη μουσικη που δεν ειναι καν μουσικη . Μουσικη ειναι κατι παραπανω απο νοτες ρυθμους κτλ και να φανταστεις η μουσικη σου ουτε αυτα δεν εχει καν (μονο ρυθμο) .
Εγω παντος δεν εχω δει κανα σοβαρο ατομο με γνωσεις μουσικης , απο ωδειο ξερω γω που δεν τον εχει επηρεασει και τοσο πολυ η μοδα να ακουει τρανσ κτλ .
Τωρα εξηγω τα αυτονοητα που δεν βλεπεις το οποιο ειναι δυσκολο για μενα γιατι μερικα πραγματα ειναι δεδομενα αλλα τεσπα

πηγαινε εσυ να χτυπηθεις να σπας και να ουρλιαζεις σαν το ψυχακι με την τοσο ψυχη που εχει η μουσικη σου και ασε τους αλλους...

α! και κατι αλλο,μη διαδιδεις μπαρουφες περι ηλεκτρονικης μουσικης.... ημουνα νιος κ γερασα... ουτε καν ξερεις για τι μιλας... αλλα εχω γνωρισει πολλους τετοιους σαν κ εσενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
πηγαινε εσυ να χτυπηθεις και σπας σαν το ψυχακι με την τοσο ψυχη που εχει η μουσικη σου και ασε τους αλλους...

α! και κατι αλλο,μη διαδιδεις μπαρουφες περι ηλεκτρονικης μουσικης.... ημουνα νιος κ γερασα... ουτε καν ξερεις για τι μιλας... αλλα εχω γνωρισει πολλους τετοιους σαν κ εσενα...
:lol::lol:
Πραγματικα το περιμενα .
Κοιτα να δεις τι γινεται .
Πανα αυτο γινεται .
Να φανταστεις εγω που ειμαι αστοιχειοτος και δεν ξερω τιποτα περι μουσικης μπορω να σου πω 2 μαλακιες για αυτο το θεμα .
Και παντα περνω την ιδια απαντηση .
Φυγε απο δω ρε οτι θελω θα ακουω και τετοια .
Δεν εχετε και τιποτα να πειτε και δεν ξερετε γιατι ακουτε αυτο που ακουτε γιατι ειστε απλα θυματα της μοδας .
και να φανταστεις εγω ειμαι ασχετος μπορω να σου φερω ατομα που μπορουν να σου μιλανε ωρες για αυτο και στο τελος ισως να αλλαξεις γνωμη αλλα δεν ξερω αν θα κανουν καν τον κοπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
:lol::lol:
Πραγματικα το περιμενα .
Κοιτα να δεις τι γινεται .
Πανα αυτο γινεται .
Να φανταστεις εγω που ειμαι αστοιχειοτος και δεν ξερω τιποτα περι μουσικης μπορω να σου πω 2 μαλακιες για αυτο το θεμα .
Και παντα περνω την ιδια απαντηση .
Φυγε απο δω ρε οτι θελω θα ακουω και τετοια .
Δεν εχετε και τιποτα να πειτε και δεν ξερετε γιατι ακουτε αυτο που ακουτε γιατι ειστε απλα θυματα της μοδας .
και να φανταστεις εγω ειμαι ασχετος μπορω να σου φερω ατομα που μπορουν να σου μιλανε ωρες για αυτο και στο τελος ισως να αλλαξεις γνωμη αλλα δεν ξερω αν θα κανουν καν τον κοπο..

Οτι πεις... ηρθες εδω πεταξες δυο τραγουδακια σου κ θα μας επιβληθεις κιολας!κλασσικος! Δεν ακουω trance απο μόδα,μόδα ηταν πριν πολλα χρόνια... οσο για τα φωνιτικα που ειπες πριν.. ναι βεβαια τραγουδανε φαντασματα σε αυτα που εκανα ποστ...

και δε με νοιαζει τι εισαι στην τελικη,κανε μας τη χαρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις για μια ακομη φορα οπως το εχουν κανει πολλοι ομοιοι σου .

---
Tωρα τελευταια το εχω ριξει σε baroque λιγο :P
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bXJcMedsmw8[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις για μια ακομη φορα οπως το εχουν κανει πολλοι ομοιοι σου .
https://www.youtube.com/watch?v=bXJcMedsmw8

Θα μπορουσα να πω πολλα για τη μουσικη σου οπως ειπες και συ για τη δικια μου μονο που εγω εχω μαθει να σεβομαι ολα τα είδη μουσικης γιατι το θεμα είνια τελιως υποκειμενικο. οταν κατι δεν μου αρεσει απλα δεν τον ακουωκαι δεν τρεχω να το καταδικασω ουτε να διαδιδω αναληθη πραγματα οπως κανεις εσυ για να στηριξεις την αποψη σου...

πως κ δεν σου μαθανε εσενα λοιπον να σεβεσαι εσυ που ξερεις απο μουσικη?

μαλλον ψαχνεσαι είναι το συμπερασμα... οποτε,κανε περα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Γιατι να σεβαστω μια μουσικη που δεν ειναι μουσικη :s
Τεσπα καληνυχτα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Γιατι να σεβαστω μια μουσικη που δεν ειναι μουσικη :s
Τεσπα καληνυχτα .

Ευχαριστω για την επιβεβαιωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
καληνυχτα κ απο εμενα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
:xixi:

κ εσυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top