Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Don't fuck with thetikous or they'll fuck you up:P

Άσε ρε. :P
-----------------------------------------
Mην λες τετοια , δεν εισαι αχρηστη .
Απλα θελει λιγο προσπαθεια να καλυψεις τα κενα που εχεις αφησει στα αρχαια.
Σου εχω πει να τα διαβασεις :P
Νταξει φυσικη δεν καταλαβενεις , τι να κανουμε .. αλλα σε κοβει .
Θεωριτικη εισαι απλα θελεις λιγο προσπαθεια και διαβασμα και θα τα κατεφερεις .
Και για ιστορικο .
Αλλα δεν δινεται τοσο βαση στη αρχαιολογια .
Κατακορων ολοι ιστορικοι γινονται και τα μαθηματα εχουν να κανουν με ιστορια αλλα υπαρχουν και ειδικα μαθηματα με καθηγητες που κανεις αρχαιολογια αμα θες και πας και σε ανασκαφες .
Το καλο ειναι οτι τελειωνοντας περνεις και πτυχιο ξεναγου και τσι .

Ναι ρε χαζό θα διαβάσω. Καλά το ότι με κόβει, άστο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
θα κάνει κάτι τελικά?? :jumpy:
μωρε θελει πολυ..:)
αλλα δεν ξερει τι θα κανει...:(
θελει και λεφτα για καθηγητη...
και χρονο για να διαβασει ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
νταρθ βειντερ ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Don't fuck with thetikous or they'll fuck you up:P

thetiki πάνε όσοι δεν μπόρεσαν να διαλέξουν ανάμεσα σε τεχνολογική ή θεωρητική, true story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
καληνυχταα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
καληνυχτα λαουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
καληνυχταα:P
καληνυχτα...:D
αντε την κανω και εγω.. :P
καληνυχτα girls and guys..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
thetiki πάνε όσοι δεν μπόρεσαν να διαλέξουν ανάμεσα σε τεχνολογική ή θεωρητική, true story.

Θετική πάνε όσοι θέλουν τρίτο πεδίο. Ακόμη πιο true story.

Καληνύχτα σ'όσους φεύγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Φεύγετε όλοι ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
καληνυχτα θανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
μωρε θελει πολυ..:)
αλλα δεν ξερει τι θα κανει...:(
θελει και λεφτα για καθηγητη...
και χρονο για να διαβασει ..:P

τα ξέρω... κ για τα λεφτά κ για το διάβασμα... :P:(

αλλά μακάρι να κάνει κάτι!!
-----------------------------------------
καληνυχτα...:D
αντε την κανω και εγω.. :P
καληνυχτα girls and guys..:bye:

καληνύχτα θάνο!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Άσε ρε. :P
-----------------------------------------


Ναι ρε χαζό θα διαβάσω. Καλά το ότι με κόβει, άστο. :P
Θα ? θα ?
Στο θα θα μεινεις και εσυ σαν εμενα που τεμπελιαζω .
Δεν ειναι να παρεις μια αποφαση , αντε θα διαβασω , αντε θα προσπαθησω να περασω εκει .
Πρεπει να προσπαθησεις και να το κυνηγησεις δεν θα'ρθει απο μονο του .
Μην καθεσε και λιωνεις 900 ωρες το 24ωρο στο pc .
Μην βλεπεις εμενα..εγω ειμαι κλασσικος τεμπελης :P
Τωρα στις διακοπες ευκαιρια για μια επαναληψη στα αρχαια σου ;)
Ειναι σοβαρα τα πραγματα , κρινεται κατα εναν βαθμο το μελλον σου .
Και ναι σε κοβει .
Επειδη δηλαδη δεν τα καταφερνεις στα μαθητικα και στην φυσικη ?
Τι σχεση εχει αυτο με την εξυπναδα :s
Ή νομιζεις πως αυτοι που τα πανε καλα με αυτα ειναι εξυπνοι .
Το μονο που κανουμε στα μαθητικα(σε αυτα του λυκειου παντα) ειναι να ακολουθουμε μεθοδολογιες . Δεν χρειαζεται να εισαι εξυπνος για να το κανεις αυτο .(εκτος απο μερικα θεματα που ειναι πιο πονηρα αλλα που παλι νταξει ειναι)
Λυνεις ασκησεις ? Θα τα πας καλα γιατι ολες ομοιες ειναι . Μαθενεις τον τροπο και λυνεις τις αλλες .
Ευκολα ειναι τα μαθηματικα αρκει να μην τα αφησεις απο την αρχη και αφησεις κενα και λες στο ευατο σου δεν τα καταλαβενω δεν ειμαι εγω για τετοια .
Μην ακους τον ευατο σου :P σε πληροφορω εισαι πολυ εξυπνη .
Και ξεκολλα λιγο πιο πολυ απο το pc αν θες να πετυχεις (και σε μενα παει αυτο γιατι το εχουμε λιωσει ) μην αναλωνεσαι τζαμπα σε ενα φορουμ , για το καλο σου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Καλά τα λες χαζό. Αλλά ποιος σε ακούει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα ? θα ?
Στο θα θα μεινεις και εσυ σαν εμενα που τεμπελιαζω .
Δεν ειναι να παρεις μια αποφαση , αντε θα διαβασω , αντε θα προσπαθησω να περασω εκει .
Πρεπει να προσπαθησεις και να το κυνηγησεις δεν θα'ρθει απο μονο του .
Μην καθεσε και λιωνεις 900 ωρες το 24ωρο στο pc .
Μην βλεπεις εμενα..εγω ειμαι κλασσικος τεμπελης :P
Τωρα στις διακοπες ευκαιρια για μια επαναληψη στα αρχαια σου ;)
Ειναι σοβαρα τα πραγματα , κρινεται κατα εναν βαθμο το μελλον σου .
Και ναι σε κοβει .
Επειδη δηλαδη δεν τα καταφερνεις στα μαθητικα και στην φυσικη ?
Τι σχεση εχει αυτο με την εξυπναδα :s
Ή νομιζεις πως αυτοι που τα πανε καλα με αυτα ειναι εξυπνοι .
Το μονο που κανουμε στα μαθητικα(σε αυτα του λυκειου παντα) ειναι να ακολουθουμε μεθοδολογιες . Δεν χρειαζεται να εισαι εξυπνος για να το κανεις αυτο .(εκτος απο μερικα θεματα που ειναι πιο πονηρα αλλα που παλι νταξει ειναι)
Λυνεις ασκησεις ? Θα τα πας καλα γιατι ολες ομοιες ειναι . Μαθενεις τον τροπο και λυνεις τις αλλες .
Ευκολα ειναι τα μαθηματικα αρκει να μην τα αφησεις απο την αρχη και αφησεις κενα και λες στο ευατο σου δεν τα καταλαβενω δεν ειμαι εγω για τετοια .
Μην ακους τον ευατο σου :P σε πληροφορω εισαι πολυ εξυπνη .
Και ξεκολλα λιγο πιο πολυ απο το pc αν θες να πετυχεις (και σε μενα παει αυτο γιατι το εχουμε λιωσει ) μην αναλωνεσαι τζαμπα σε ενα φορουμ , για το καλο σου .
:no1::iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top