Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι και θα λιώσω. Όσο και να λιώσω αρχαία δεν τα πολυπιάνω. Τέλος πάντων.
Μπορεί να έχω ψοφήσει μέχρι του χρόνου και να ησυχάσω.^^
-----------------------------------------


Με τα αρχαία αρχίδια όπως πάντα. Τα λατινικά καλά.
ρε τι λογια ειναι αυτα..:P

το καταλαβαινω για τα αρχαια... δεν γινονται ποτε με σειρα... αντιθετα τα λατινικα μεχρι του χρονου πηγαινουν με σειρα... συμβαινει πολλα παιδια να ξερουν πολυ καλα λατινικα και στα αρχαια σκατα.. θελει να κανεις πολλα αγνωστα για να πιασεις το νοημα... και θελει βασικο συντακτικο να ξερεις οχι εξεζητημενα πραγματα.. αντιθετα τη γραμματικη πρεπει να την ξεσκισεις.. οσο για το γνωστο αυτο το μαθαινεις απ εξω οσο μπορεις.. οχι παπαγαλια..
-----------------------------------------
Τώρα που είπατε για αρχαία θυμήθηκα την α' λυκείου που τα έπερνα γιατί είχαμε αρχαία 6 ώρες τη βδομάδα:P
ηταν το καλυτερο μου..:up:
και 5 ωρες μαθηματικα..:yeah:
-----------------------------------------
πφφ, εγω το αναποδο:P
εσυ πρεπει να ξεσκισεις λιγο τα λατινικα γιατι δε σε βλεπω καλα..:P
πιαστα απο την αρχη αν ειναι αναγκη.. ειναι κριμα να μην τα πας καλα σε ενα μαθημα που ειναι σιγουρο κατα 90%..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Τι ομαδα ειναι :cool: ?(Κλασσικη ερωτηση , παντα αυτο πρωτα και μετα το ονομα)


:(
Μηπως να περασω εγω αθηνα ? Τι σε βολευει ?:P
Σαλλλλλλλλλλλλονικη καλυτερα .
Θυμασαι τι σου ειχα στειλει για την αθηνα ε ?:fss: :P
:hug:

σε ποιον λεες να έμοιασα? :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ρε τι λογια ειναι αυτα..:P

το καταλαβαινω για τα αρχαια... δεν γινονται ποτε με σειρα... αντιθετα τα λατινικα μεχρι του χρονου πηγαινουν με σειρα... συμβαινει πολλα παιδια να ξερουν πολυ καλα λατινικα και στα αρχαια σκατα.. θελει να κανεις πολλα αγνωστα για να πιασεις το νοημα... και θελει βασικο συντακτικο να ξερεις οχι εξεζητημενα πραγματα.. αντιθετα τη γραμματικη πρεπει να την ξεσκισεις.. οσο για το γνωστο αυτο το μαθαινεις απ εξω οσο μπορεις.. οχι παπαγαλια..

Πφφ δεν ξέρω. Και η μαλακία είναι ότι ήθελα τεχνολογική. Βασικά ήθελα πληροφορική αλλά ήθελα και λατινικά. Αλλά είπα΄αφού είσαι άχρηστη σε μαθηματικοφυσικές τράβα θεωρητική. Αλλά κι εκεί άχρηστη είμαι. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γεια..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν ξέρω αν το είπε κάποιος πριν αλλά φωτογραφία μόνο αθήνα αν δεν κάνω λάθος...
θέλει κ σχέδιο έτσι δεν είναι? ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Εμένα με είχε πιάσει η φιλόλογος να λέω κάτι του στυλ "γαμώ τα αρχαία" ή "κωλοαρχαία" ή κάτι τέτοιο στη φάση που αφού έχει χτυπήσει το κουδούνι την περιμένεις στην τάξη και με είχε στείλει στον διευθυντή:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εσυ πρεπει να ξεσκισεις λιγο τα λατινικα γιατι δε σε βλεπω καλα..:P
πιαστα απο την αρχη αν ειναι αναγκη.. ειναι κριμα να μην τα πας καλα σε ενα μαθημα που ειναι σιγουρο κατα 90%..

το ξερωωωωωωωω. θα κατσω τα χριστουγεννα γιατι εχω κενα. 7 εγραψα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σχέδιο είναι το μόνο που μπορώ να κάνω καλά. Σχετικό και αυτό βέβαια. Άρα δεν έχω πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Πφφ δεν ξέρω. Και η μαλακία είναι ότι ήθελα τεχνολογική. Βασικά ήθελα πληροφορική αλλά ήθελα και λατινικά. Αλλά είπα΄αφού είσαι άχρηστη σε μαθηματικοφυσικές τράβα θεωρητική. Αλλά κι εκεί άχρηστη είμαι. -.-
και εγω ειχα απογοητευτει πολυ στη β λυκειου οταν πηγα θεωρητικη...
αλλα την εβαλα κατω και της αλλαξα τα φωτα!
θελει βασικα στρωσιμο κωλου η θεωρητικη.. διαβασμα εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
και εγω ειχα απογοητευτει πολυ στη β λυκειου οταν πηγα θεωρητικη...
αλλα την εβαλα κατω και της αλλαξα τα φωτα!
θελει βασικα στρωσιμο κωλου η θεωρητικη.. διαβασμα εκει...

ο γιες. μετα σου λενε ειναι ευκολη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
το ξερωωωωωωωω. θα κατσω τα χριστουγεννα γιατι εχω κενα. 7 εγραψα:lol:
αυτα ειναι...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
γεια σου μπαμμμμμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Σχέδιο είναι το μόνο που μπορώ να κάνω καλά. Σχετικό και αυτό βέβαια. Άρα δεν έχω πρόβλημα.

κ ελέυθερο μόνο αν κ πάλι δεν κάνω λάθος...

:no1:

αλλά όσο κ να έχεις χέρι κ πάλι φροντιστήριο πρέπει να κάνεις... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Γεια Σοφία.

Καλά Σοφιάννα μη βγάζεις συμπεράσματα από τώρα. Τι να πω είδα μαθητές που ήταν πολύ μέτριοι να διαπρέπουν και άλλους που λέγαμε "αυτός θα πάει σε όποια σχολή θέλει" να βγάζουν 15 και 16. Εσύ απλά διάβαζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ο γιες. μετα σου λενε ειναι ευκολη:P
μαλακιες τα λενε οι θετικοι μη τους χεσω και αυτους τωρα...:P
ας καθισουν αυτοι να διαβασουν 100 σελιδες ιστορια απ εξω παπαγαλια..
η ολο το γνωστο της γ λυκειου που και 2 μερες παλι τσιμα τσιμα ηρθαν για το γνωστο πριν τις πανελλ.
-----------------------------------------
κ ελέυθερο μόνο αν κ πάλι δεν κάνω λάθος...

:no1:

αλλά όσο κ να έχεις χέρι κ πάλι φροντιστήριο πρέπει να κάνεις... :(
αχα... και η μανα μου θελει..:jumpy:
-----------------------------------------
Γεια σου Σοφια..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γεια Γιωτα... :jumpy::jumpy:


Γεια Λαουρα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Don't fuck with thetikous or they'll fuck you up:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
μαλακιες τα λενε οι θετικοι μη τους χεσω και αυτους τωρα...:P
ας καθισουν αυτοι να διαβασουν 100 σελιδες ιστορια απ εξω παπαγαλια..
η ολο το γνωστο της γ λυκειου που και 2 μερες παλι τσιμα τσιμα ηρθαν για το γνωστο πριν τις πανελλ.
-----------------------------------------

αχα... και η μανα μου θελει..:jumpy:
-----------------------------------------
Γεια σου Σοφια..:D

θα κάνει κάτι τελικά?? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Πφφ δεν ξέρω. Και η μαλακία είναι ότι ήθελα τεχνολογική. Βασικά ήθελα πληροφορική αλλά ήθελα και λατινικά. Αλλά είπα΄αφού είσαι άχρηστη σε μαθηματικοφυσικές τράβα θεωρητική. Αλλά κι εκεί άχρηστη είμαι. -.-
Mην λες τετοια , δεν εισαι αχρηστη .
Απλα θελει λιγο προσπαθεια να καλυψεις τα κενα που εχεις αφησει στα αρχαια.
Σου εχω πει να τα διαβασεις :P
Νταξει φυσικη δεν καταλαβενεις , τι να κανουμε .. αλλα σε κοβει .
Θεωριτικη εισαι απλα θελεις λιγο προσπαθεια και διαβασμα και θα τα κατεφερεις .
Και για ιστορικο .
Αλλα δεν δινεται τοσο βαση στη αρχαιολογια .
Κατακορων ολοι ιστορικοι γινονται και τα μαθηματα εχουν να κανουν με ιστορια αλλα υπαρχουν και ειδικα μαθηματα με καθηγητες που κανεις αρχαιολογια αμα θες και πας και σε ανασκαφες .
Το καλο ειναι οτι τελειωνοντας περνεις και πτυχιο ξεναγου και τσι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top