Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μμμμμμ δεσποινιδεσ εε μπαμ οκ

με συγχωρειτε δεσποινησ μπαμ

κονφουσιουσ τι σπουδαζεισ βρε
Σε συγχωρω επειδη ειμαι καλα...
:hug::hug::P
-----------------------------------------
Ο μι τζι, είσαι ο δράκουλας!!! Γι αυτό δεν ανεβάζεις φωτός σου!!
Το βρηκα-το βρήκα-το βρήκα!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
:hmm: γιατι ρε ?? εσυ εχεις ανεβασει???

καποιοι απο εδω μεσα με ειδαν χθες..:fss:

:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ουυυυυυυυυυυυ σε μενα δεν εχει φιλια ζηλευω


που στοχευεισ κονφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
:hmm: γιατι ρε ?? εσυ εχεις ανεβασει???

καποιοι απο εδω μεσα με ειδαν χθες..:fss:

:xixi::xixi:


Ναι αλλά εγώ κοιμάμαι το βράδυ! :P:P:P
Πλας έχεις δει τη μισή μου μούρη (βέβαια στην αλλη μισή είμαι ο σπάιντερμαν:P

που στοχευεισ κονφου


Ιατρική :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ιατρικη εεεε

μμμμμμμμμμ 19 φευγα

βγαζουν καποιοι γιατι οχι και εσυ

διαβαζμα ομωσ οχι μαλακ...
για την ακριβεια συνειδητοποιημενο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Κοίτα,θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ, 9 μήνες είναι,μπορώ να διαβάσω απεριόριστα!
Τώρα αν μου κατσεεεει...μου αλλάζει την ζωή!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ναι αλλα μη εχεισ αυτο το σκεφτικο οτι εχεισ εννεα μηνεσ

ξερεισ ποσο ευκολα μπορεισ να ξοδεψεισ τον χρονο σου [οπωσ φευυγουν τα ευρω ][παρομοια περνα και η ωρα για τον υποψιφιο][για να μην σου πω εισ τον κυβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
χαχα :lol:, έχεις δίκιο,ήδη όμως έχω ξεκινήσει μαθήματα και διάβασμα,
Γι αυτό έβγαλα και πρόγραμμα σήμερα,για να χω ένα πλάνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παντα εβγαζα και εγω προγραμα

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΟΥΣΑ

μονο στην τριτη λυκειου το ψιλοτηρησα

παντωσ να μην πεισ ποτε εεεεεεεεεε ελα μωρε χεστο τωρα μετα θα το κανω εχω πολλη ωρα μπροστα μου
ετσι και αλλιωσ δεν εχω και σχολειο
ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ
αλλα εσυ εισαι καλο κοριτσι δεν τα κανεισ αυτα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
παιδιά το θέμα λέει για τους ξενύχτηδες... έχει ξημερώσει εδώ και 6 ώρες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
παντα εβγαζα και εγω προγραμα

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΟΥΣΑ

μονο στην τριτη λυκειου το ψιλοτηρησα

παντωσ να μην πεισ ποτε εεεεεεεεεε ελα μωρε χεστο τωρα μετα θα το κανω εχω πολλη ωρα μπροστα μου
ετσι και αλλιωσ δεν εχω και σχολειο
ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ
αλλα εσυ εισαι καλο κοριτσι δεν τα κανεισ αυτα ..

Είμαι-είμαι,με κατάλαβες,συγκινούμαι :'(:'( :P:P
Μεταξύ μας κι εγώ δεν είμαι του προγράμματος γενικά,όμως αυτή τη φορά είναι πολύ πολύ συγκεκριμένος ο στόχος μου,δεν τα άφησα όλα στη μέση για πλάκα, κι ελπίζω πως θα καταφέρω να προσπαθήσω όσο περισσότερο γίνεται. :zilia:

παιδιά το θέμα λέει για τους ξενύχτηδες... έχει ξημερώσει εδώ και 6 ώρες... :P

Καλέ οι ξενύχτηδες είναι ράτσα!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΔΡΟΜΟ

γερα και μαλλον ξεσ εσυ.. ολα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ζω! Αφού κατάφερα και έβγαλα το σημερινό δε με φοβίζει τίποτα. Κόντεψα να ξεραθώ κάποια στιγμή στο διαγώνισμα αλλά πέρασε κι αυτό. Μας τσάκισε βέβαια με τα θέματα, αλλά δε βαριέσαι? Ευχαριστώ για τη νυχτερινή υποστήριξη και ελπίζω να στρώσω σύντομα τον ύπνο μου και να μη σας μιλάω από εδώ :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδιά το θέμα λέει για τους ξενύχτηδες... έχει ξημερώσει εδώ και 6 ώρες... :P
και εγω το ιδιο τους ειπα και μου το εξηγησαν οτι ειναι απλα για οσους ξενυχτουν οχι μονο για τις συγκεκριμενες ωρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Άλλη vampi μας βρήκε(τουλάχιστον εσύ να μην ακούς him:P). Αμάν ρε τώρα που ήρθα να πω τίποτα και να καληνυχτήσω βγήκατε?

Τι πρόβλημα έχεις; Ακουω διάφορα δεν είμαι κολλημένη σε ένα είδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τι πρόβλημα έχεις; Ακουω διάφορα δεν είμαι κολλημένη σε ένα είδος.

Καταρχάς δεν είναι κακό να σαι κολλημένος σε ένα είδος, αν αυτό σε ευχαριστεί. Επίσης δεν έχω κάποιο πρόβλημα, αρέσκομαι στο να σε τσιγκλάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έγραψα εγώ πουθενά ότι είναι κακό;
Ε, τώρα τι να σου πω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Έγραψα εγώ πουθενά ότι είναι κακό;
Ε, τώρα τι να σου πω.:P

Ήμουν σίγουρος ότι θα μου απαντήσεις έτσι:P
Απλά διέκρινα έναν αρνητισμό. Λες και αν ήσουν μπροστά μου, θα είχες υφάκι ρε παιδί μου:P

Πες μου ό,τι θες. Θα το δεχτώ, όπως δέχονται οι απογυμνωμένες βουνοκορφές τα επαναλαμβανόμενα και ανελέητα ραπίσματα του εξαγριωμένου ανέμου(:P).

Για τους HIM(Hμε ι μανασου), δεν το συζητώ:P
https://frikipaideia.wikia.com/wiki/HIM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πω ρε φίλε μου. Κόλλημα με τους ΗΙΜ.

Μπα. Δεν είχα υφάκι. :P
Για τα ραπίσματα του ανέμου τι να πω. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Καλημερααααααααααααα!!!!:D
(ας πουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ρε, σταμάτα με τα spoiler. Τα είδα τα χθεσινά σου και έφριξα. :P

Καλημέρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top