Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ έφτιαξα ένα με ηλίθιο όνομα, μια μέρα που σκότωνα το χρόνο μου, και λυσσάξανε να με κάνουν όλοι αντ. Ε και μετά κόλλησα κι εγώ :zilia:
Αν και μεγάλο κόλλημα είναι τα παιχνιδάκια του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εγώ έφτιαξα ένα με ηλίθιο όνομα, μια μέρα που σκότωνα το χρόνο μου, και λυσσάξανε να με κάνουν όλοι αντ. Ε και μετά κόλλησα κι εγώ :zilia:
Αν και μεγάλο κόλλημα είναι τα παιχνιδάκια του :P
εγω ειμαι της αποψεις οτι οποιος θελει να με βρει με βρισκει δεν ειναι αναγκη να εχω φβ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Είναι αργαααα γμτττ τώρρρα! Και πρέπει να διαβάσω γιατί το πρωί είχα μάθημα και το μεσημέρι είχαμε τραπέζι (μας μένουν οι καρέκλες τώρα:P), οπότε πάλι τίποτα δεν έχω κάνει σήμερα...:'(


Και δεν βρεχειιιιι κιολαααας


Πως πάτε εσείς?:jumpy:
Τι να διαβασεις βρε φοιτητρια??:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::P Μαθημα κυριακατικα???
Εμεις μια χαρα!! ουτε εδω βρεχει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
που μενετε παιδια?


ολοι βοριοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τι να διαβασεις βρε φοιτητρια??:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::P Μαθημα κυριακατικα???
Εμεις μια χαρα!! ουτε εδω βρεχει!!


:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( Μη με πατάς στον κάλο κι εσύ χρυσό μουυυυ!!!

ξαναδίνω πανελλήνιες:P:P:P


που μενετε παιδια?


ολοι βοριοι?

Πόσο βόριοι δηλαδή? Εξαρτάται από ποια μεριά κοιτάς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( Μη με πατάς στον κάλο κι εσύ χρυσό μουυυυ!!!

ξαναδίνω πανελλήνιες:P:P:P
αααα!!! Καλο κουραγιο βρε πουλακι μου!!!:D:D Και χαρα στη μαγκια σου που το πηρες αποφαση:D:D:no1::no1:!!!
-----------------------------------------
που μενετε παιδια?


ολοι βοριοι?
Σαλονικα!!:jumpy::jumpy::jumpy::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
αααα!!! Καλο κουραγιο βρε πουλακι μου!!!:D:D Και χαρα στη μαγκια σου που το πηρες αποφαση:D:D:no1::no1:!!!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
που μενετε παιδια?


ολοι βοριοι?

Κι εγώ Βόρεια είμαι, αλλά Βόρεια Προάστεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
εγω ειμαι της αποψεις οτι οποιος θελει να με βρει με βρισκει δεν ειναι αναγκη να εχω φβ:P
Σωστο αλλα τωρα να τρεχουμε εκει που μενεις (οπου ειναι αυτο για να λες βοριοι..:P) ειναι λιγο δυσκολο!!
-----------------------------------------
Που στοχευεις αν επιτρεπεται???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Που το είδες το ωραίο;:P
Εχει πολλα ωραια...κανεις γνωριμιες κρατας επαφη με τους γνωστους σου και αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Που στοχευεις αν επιτρεπεται???:D

Ααααα, έχεις βαλθεί να με καταστρέψεις εσύ σήμερα!! :P:P:P:P


Ιατρική... :zilia: :zilia: Δεν μπορούσα αλλιώς! :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Εκεί έχει κι άλλες που πίνεις μπεκρούλιακα. :P
χαχαχα ναι:D!! Πω εχω μια με κατι φιλους που πινουν 1λιτρο βαρελισια..!! Σε ενα ροκ μπαρ ειμαστε.. οταν πηρα τετοια την ειχα αγκαλια ολη την ωρα..:P:D (την τελειωσα και πολυ γρηγορα βεβαια:P).. Ειναι τοοοοοοοοοοοσο απολαυστικη!!!
-----------------------------------------
Εχει πολλα ωραια...κανεις γνωριμιες κρατας επαφη με τους γνωστους σου και αλλα.
Σ αυτο εχει ενα δικιο.. βρηκα μεχρι και γνωστους απ το δημοτικο!!!:D
-----------------------------------------
Ααααα, έχεις βαλθεί να με καταστρέψεις εσύ σήμερα!! :P:P:P:P


Ιατρική... :zilia: :zilia: Δεν μπορούσα αλλιώς! :zilia:
Τι εννοεις δεν μπορουσες αλλιως??:what::what::P
Καλο κουραγιο λοιπον και αν εισαι προσηλωμενη και χαλαρη θα πετυχεις τον στοχο σου!!:D:D:D:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σε δεχθηκα....:zilia:

καλα μονο εγω εχω τοσες πολλες φωτογραφιες...??? :jumpy: :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τι εννοεις δεν μπορουσες αλλιως??:what::what::P
Καλο κουραγιο λοιπον και αν εισαι προσηλωμενη και χαλαρη θα πετυχεις τον στοχο σου!!:D:D:D:no1::no1:

Εννοώ ότι η ιατρική είναι μεγάλος κάλος, δεν ξεφεύγεις εύκολα! :P:P
Σ ευχαριστώ ξανά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
σε δεχθηκα....:zilia:

καλα μονο εγω εχω τοσες πολλες φωτογραφιες...??? :jumpy: :lol::lol::lol:
Σοφια δε μπορεις να δεχτεις αλλα πμ,πρεπει να σβησεις μερικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μωρή ΒΑΜ, εσένα πότε θα σε δούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σοφια δε μπορεις να δεχτεις αλλα πμ,πρεπει να σβησεις μερικα.
:sorry: καλα βρε Αρη...
:sorry: μη βαρας....

εχω βαρεθει να σβυνω πμ...:(





Vampi δεν ξερω... :fss:

:xixi::xixi::xixi:
-----------------------------------------
Ε?????? πότε??????:P
-.-' καποτε θα δειτε και εμενα don't worry ....

μεχρι τοτε σας θαυμαζω εγω...:xixi:

δεν χανετε και κατι :fss:
δεν θελω να σας χασω απο φιλους μου με το να με δειτε ....:'(

















:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:sorry: καλα βρε Αρη...
:sorry: μη βαρας....

εχω βαρεθει να σβυνω πμ...:(





Vampi δεν ξερω... :fss:

:xixi::xixi::xixi:
-----------------------------------------

-.-' καποτε θα δειτε και εμενα don't worry ....

μεχρι τοτε σας θαυμαζω εγω...:xixi:

δεν χανετε και κατι :fss:
δεν θελω να σας χασω απο φιλους μου με το να με δειτε ....:'(

















:P:P:P
Πωωωωωω λες οντως πολλες βλακειες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top