Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Στο ίσιωμα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μα άμα είσαι ανώμαλος να είσαι πολύ!! Το λίγο δεν αξίζει!! :P:P

Στη β πήγα θεωρητική επειδή ταχα μου-τάχα μου θα έδινα για νομική, και επειδή θα χα αρκετές στρωμένες δουλειές, αλλά μέχρι τον Ιανουάριο είχα απελπιστεί και σταμάτησα τα φροντιστήρια, τέλειωσα την τάξη και στην γ' πήγα θετική γιατί δεν ήθελα να αποκλείσω την ελπίδα μου για ιατρική...Τελικά έκανα μια τρύπα στο νερό αλλά είμαι περίφανη γιατί είναι καταπληκτική τρύπα!:jumpy::jumpy:
:jumpy::jumpy:
Γιατι βρε καμαρι μου που εχεις περασει? Πες μας και εμας για να ξερουμε..:xixi:
:!: Η θετικη ειναι παλουκακι..Ηταν η sister...:!:
-----------------------------------------
Στο ίσιωμα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
:jumpy::jumpy:Σε πειραξε κατι και πας πανω κατω? Με εχεις ζαλισει....:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Μα άμα είσαι ανώμαλος να είσαι πολύ!! Το λίγο δεν αξίζει!! :P:P

Στη β πήγα θεωρητική επειδή ταχα μου-τάχα μου θα έδινα για νομική, και επειδή θα χα αρκετές στρωμένες δουλειές, αλλά μέχρι τον Ιανουάριο είχα απελπιστεί και σταμάτησα τα φροντιστήρια, τέλειωσα την τάξη και στην γ' πήγα θετική γιατί δεν ήθελα να αποκλείσω την ελπίδα μου για ιατρική...Τελικά έκανα μια τρύπα στο νερό αλλά είμαι περίφανη γιατί είναι καταπληκτική τρύπα!:jumpy::jumpy:
ξερεις τι ωραια ειναι να εχεις μια τρυπα ολη δικη σου και να πεφτεις μεσα??:jumpy::jumpy::jumpy: τοσο πολυ ηθελες ιατρικη που παρατησες τη θεωρητικη??Ε η ειμαστε ανωμαλοι η δεν ειμαστε!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

:D:P
-----------------------------------------
τι κανεις αγαπητη κοτα??:D
-----------------------------------------
Στο ίσιωμα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
τι ισιωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΒAM κι εγώ το κάνω αυτό! Όχι πάντα με ιδιαίτερη επιτυχία αλλά έτσι λειτουργεί η μνήμη μου!

thanous εσύ δεν είσαι ανώμαλο! Έισαι μια χαρά νορμάλ!! Ρώτα κι εμένα που στη β λυκείου ήμουν θεωρήτικη,και στην γ πήγα θετική! :jumpy::jumpy::jumpy::P
Εμενα ευτυχως τις περισσοτερες φορες λειτουργει.:xixi:
Στις πανελλαδικες φετος θυμηθηκα με αυτον τον τροπο που σου ειπα την φεντερασιον και δεν την ειχα κανει και επαναληψη τις προηγουμενες 2 μερες (μιαμιση για την ακριβεια) πριν παω να δωσω...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Eίμαι στο γεωπονικό και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τη σχολή,απλά έχει ένα μικρό μειονέκτημα: δεν είναι ιατρική!!!!:P:P:P

thanous αμα θες περίμενε να κάνω και μια 2η για να στη στείλω!

τι ισιωσες?

Τίποτα! Ως και το μαλλί μου βαριέμαι να ισιώσω!!

BAM-BAM,δικό σουυυ: :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:είδες τί σου κάνει ο καφές??:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πραγματι εσυ αδικεισαι εδω..επρεπε να βρισκεσαι στο Χαρβαρντ η στη Νασα:jumpy::jumpy::jumpy:!!!!ΡΕ μπαμ και μενα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα (αλγεβρα 19 ειχα) αν και ημουν θεωρητικη.Δεν ξερω αν το βρειτε ανωμαλο αλλα μου αρεζε πολυ το αγνωστο!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------


Καημενη χωριατοπουλα τι τραβας και συ....:)μπαμακι τι εξετασεις εχεις να κανεις??
Πρεπει να παρω ακουογραμμα απο οριλα και δεν ξερω καν τι ειναι. :s:s
Ναι ρε χωριατοπουλα, ποιο ειναι το προβλημα σου ??? :mad::mad:
-----------------------------------------
Καλά μωρέ.
Διάβαζα και είπα να περάσω.
:D
Καλα εκανες..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eίμαι στο γεωπονικό και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τη σχολή,απλά έχει ένα μικρό μειονέκτημα: δεν είναι ιατρική!!!!:P:P:P

thanous αμα θες περίμενε να κάνω και μια 2η για να στη στείλω!



Τίποτα! Ως και το μαλλί μου βαριέμαι να ισιώσω!!

BAM-BAM,δικό σουυυ: :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:είδες τί σου κάνει ο καφές??:P:P)

:'(με συγκοινεις... ολα αυτα για εμενα?

:jumpy::jumpy: μολις εσπασα ενα ποτηρι..
Τελικα εμεις οι δυο καλα θα τα παμε..:xixi:Ειμαστε ανωμαλες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ρε τι έχασα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Πρεπει να παρω ακουογραμμα απο οριλα και δεν ξερω καν τι ειναι. :s:s
Ναι ρε χωριατοπουλα, ποιο ειναι το προβλημα σου ??? :mad::mad:
-----------------------------------------

Καλα εκανες..:xixi:
καλα πρωτα ισιωσε τα μουτρα σου και μετα πανε για ακουογραμμα......μα τι μουτσουνα ειναι αυτη....:lol::lol::lol: τρομακτικη....:!::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
:'(με συγκοινεις... ολα αυτα για εμενα?

:jumpy::jumpy: μολις εσπασα ενα ποτηρι..
Τελικα εμεις οι δυο καλα θα τα παμε..:xixi:Ειμαστε ανωμαλες..:P



Σπάστα καλεεεε! Επίσης έχω πολύ μεγάλη επιτυχία και στο σπάσιμο! Σου σπάω σερβίτσιο 12αδα και τα ασορτί ποτήρια μέσα σε μία βδομάδα,και χωρίς να το κάνω επίτηδες :P:P


Δήλαδή άμα βάλω κι αυτά::jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy::jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: τί θά κάνεις? θα κλαις μ αναφιλητά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ρε κάντε σύνδεση και πέιτε και στη Κότα να τα καταλάβει όλα αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ααααα, μην ανησυχείς καθόλου,είναι πολύ απλό! Απ αυτά που διαβάζεις, ότι καταλαβαίνεις...αυτό είναι!! :P:P Στην αρχή σου παίρνει λίγο χρόνο να το πιστέψεις,αλλά μετά συνηθίζεις!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ααααα, μην ανησυχείς καθόλου,είναι πολύ απλό! Απ αυτά που διαβάζεις, ότι καταλαβαίνεις...αυτό είναι!! :P:P Στην αρχή σου παίρνει λίγο χρόνο να το πιστέψεις,αλλά μετά συνηθίζεις!:jumpy:
η συνηθεια που εγινε λατρεια!!!:jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
:'(με συγκοινεις... ολα αυτα για εμενα?

:jumpy::jumpy: μολις εσπασα ενα ποτηρι..
Τελικα εμεις οι δυο καλα θα τα παμε..:xixi:Ειμαστε ανωμαλες..:P
Τι??????:!::!::!::!::!::!::wow::wow::wow:τωρα μου το λες??Πρωτα με ψηνεις σε καψουρευομαι το κανουμε(χθες καλε) και μου λες οτι εισαι ανωμαλη????Τι σου χω κανει και με πληγωνεις ετσι??:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλα πρωτα ισιωσε τα μουτρα σου και μετα πανε για ακουογραμμα......μα τι μουτσουνα ειναι αυτη....:lol::lol::lol: τρομακτικη....:!::wow:
ξερω που εχεις νηκιασει σπιτακι φιλτατε..:fss:




Μπροστα σου θα με βρεις...:mad2:
-----------------------------------------
η συνηθεια που εγινε λατρεια!!!:jumpy::jumpy:
-----------------------------------------

Τι??????:!::!::!::!::!::!::wow::wow::wow:τωρα μου το λες??Πρωτα με ψηνεις σε καψουρευομαι το κανουμε(χθες καλε) και μου λες οτι εισαι ανωμαλη????Τι σου χω κανει και με πληγωνεις ετσι??:'(:'(:'(:'(:'(
:who: ρε γιατι τους τα λες ολα??? δεν ειπαμε πως δεν θα το πουμε σε κανεναν ακομα????

Βρε...:zilia::zilia: δεν ειμαι ανωμαλη..το λεω για να σε πειραξω...

:hug::hug::kiss::kiss::hug:....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σπάστα καλεεεε! Επίσης έχω πολύ μεγάλη επιτυχία και στο σπάσιμο! Σου σπάω σερβίτσιο 12αδα και τα ασορτί ποτήρια μέσα σε μία βδομάδα,και χωρίς να το κάνω επίτηδες :P:P


Δήλαδή άμα βάλω κι αυτά::jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy::jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: τί θά κάνεις? θα κλαις μ αναφιλητά?:P
οχι θα καταλαβω πως εισαι λιγο πιο τρελη απο εμενα..:jumpy::jumpy:








:Dωραια περναμε και σημερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
:Dωραια περναμε και σημερα..



Ναι αλλά εγώ κούνα-κούνα έπαθα ναυτία!
Και πλησιάζει σε λίγο η ώρα που θα γίνω κολοκύθα, οπότε λέω να σας αποχαιρετήσω και να σας ευχηθώ καλό κούνημα! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Το πρωινό μου ξύπνημα μεσαααααααααααα:P


Καληνυχτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ξερω που εχεις νηκιασει σπιτακι φιλτατε..:fss:




Μπροστα σου θα με βρεις...:mad2:
-----------------------------------------

:who: ρε γιατι τους τα λες ολα??? δεν ειπαμε πως δεν θα το πουμε σε κανεναν ακομα????

Βρε...:zilia::zilia: δεν ειμαι ανωμαλη..το λεω για να σε πειραξω...

:hug::hug::kiss::kiss::hug:....:xixi:
Πανω στην καψουρα μου με εκμεταλευτηκες και σου ειπα και που νοικιασα???δεν ειναι σωστο αυτο που κανεις φιλτατη:nono:
ε δεν αντεξα και μου ηρθε ξαφνικο...:( μου πετας ενα''ειμαι ανωμαλη" και τι να βαλω με το μυαλο μου??....:Dχθες αφησες κατι αλλα το φυλαξα και το επλυνα επισης..(:sick:)...αλλη φορα να ερχεσαι η με καθαρα η να μη φορας καθολου!!! .....:jumpy::jumpy::jumpy:....:D
-----------------------------------------
Ναι αλλά εγώ κούνα-κούνα έπαθα ναυτία!
Και πλησιάζει σε λίγο η ώρα που θα γίνω κολοκύθα, οπότε λέω να σας αποχαιρετήσω και να σας ευχηθώ καλό κούνημα! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Το πρωινό μου ξύπνημα μεσαααααααααααα:P


Καληνυχτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!:bye::bye:
καληνυχτα κολοκυθα......:D.....:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν πιάνω τίποτα... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top