Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Επειδή δε σας βλέπω και πολύ κεφάτους σήμερα λέω να πηγαίνω.......

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Γειααααααααααααααααα σας!:bye:
Πέρασα να δω τί κάνετε,και θα ξανακρυφτώ στο λαγούμι μου με τα μαθηματικά κατ/σης... [που άμα δεν βραδιάσει δεν με πιάνει οίστρος, το κέρατο μου μέσα!]

Όλοι καλααα?
μαθηματικα κατευθυνσης....:sick::sick:


τωρα νιωθω καλυτερα ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μπαιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Επειδή δε σας βλέπω και πολύ κεφάτους σήμερα λέω να πηγαίνω.......

:bye:
Bye bye:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Επειδή δε σας βλέπω και πολύ κεφάτους σήμερα λέω να πηγαίνω.......

:bye:
Καληνυχτα Δημητρη..!!! :xixi::xixi:
-----------------------------------------
Γειααααααααααααααααα σας!:bye:
Πέρασα να δω τί κάνετε,και θα ξανακρυφτώ στο λαγούμι μου με τα μαθηματικά κατ/σης... [που άμα δεν βραδιάσει δεν με πιάνει οίστρος, το κέρατο μου μέσα!]

Όλοι καλααα?
Γεια σου......:hug:
Καλο διαβασμα. Κανε και κανα καφε;)
Σε καταλαβαινω. Και εγω παντα το βραδυ διαβαζα καλυτερα απο οτι ολη την υπολοιπη ημερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ναι αλλά μετά δεν θα ξυπνάω στις 9 ούτε με ξύλο! φφφφφφφ, είμαι καταδικασμένη να ζήσω σαν φυσιολογικός άνθρωπος,πρέπει να κοιμηθώ μέχρι τη 1μιση:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παντως βρηκα καποια θεματα που ηταν διαφορετικα και τα κλειδωσαν.ουτε ειχε παρει στραβη πορεια η συζητηση....νευριαζω οταν βλεπω κατι τετοια...εγω τωρα σου λεω αφαιρεσαν ολοκληρο κομματι συζητησης το οποιο ομως δεν ηταν τελειως off με το θεμα αλλα καπως πιο ειδικο.
-----------------------------------------


καλα ειμαι ρε μπαμ(αν και αυριο θα βγαλω ακτινογραφια και δε θελω)
Αν θες ενα γαλλικο φιλι πολυ ευχαριστως να στο κανω:kiss:.Τωρα γαλλικο νυχι με στρασακι δεν εχω ασχοληθει και πολυ(μαλλον ποτε )αλλα ποτε δεν ειναι αργα να μαθω...:fss::fss:
:zilia: οοοοοοο ευχαριστω για το φιλι

Οκ...θα σου μαθω εγω να μου φτιαχνεις τα νυχια.:xixi:
:(Αληθεια αυριο πας για ακτινογραφια? Και εγω πρεπει να παω αλλα δεν ξερω ποτε θα παω.Εγω εχω και αλλες εξετασεις για την σχολη..:'(
Αυριο μαλλον θα παω στο σχολειο να παρω κατι χαρτια. Και βαριεμαι...:fss:
-----------------------------------------
Ναι αλλά μετά δεν θα ξυπνάω στις 9 ούτε με ξύλο! φφφφφφφ, είμαι καταδικασμένη να ζήσω σαν φυσιολογικός άνθρωπος,πρέπει να κοιμηθώ μέχρι τη 1μιση:'(:'(:'(
Δηλαδη δεν εισαι σαν και εμενα που δεν νυσταζω μεχρι τις 2? :'(:'(:'(Ποτε δεν νυσταζα νωρις...:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μα αυτό είανι το πρόβλημα μου! Είμαι κι εγώ σαν κι εσενα! (όχι δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου,είναι ότι μέχρι τις 3 το μάτι μου είναι γαρίδα-και καραβίδα μη σου πω!)

Αλλά τώρα επειδή δεν βγαίνει αλλιώς το πρόγραμμα πρέπει να γίνω σαν κι αυτούς τους νορμάλ που 1 η ώρα πάνε για ύπνο:'(:'(:'(:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω οταν εδινα δευτερη χρονια, κοιμομουν 2-3 λυνοντας ασκησεις και ξυπναγα στις 9.30 για το μαθημα που ειχα στις 10. :P Κοιμομουν λιγο το μεσημερι, το απογευμα ελιωνα εδω μεσα και φτου κι απ' την αρχη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:zilia: οοοοοοο ευχαριστω για το φιλι

Οκ...θα σου μαθω εγω να μου φτιαχνεις τα νυχια.:xixi:
:(Αληθεια αυριο πας για ακτινογραφια? Και εγω πρεπει να παω αλλα δεν ξερω ποτε θα παω.Εγω εχω και αλλες εξετασεις για την σχολη..:'(
Αυριο μαλλον θα παω στο σχολειο να παρω κατι χαρτια. Και βαριεμαι...:fss:
-----------------------------------------

Δηλαδη δεν εισαι σαν και εμενα που δεν νυσταζω μεχρι τις 2? :'(:'(:'(Ποτε δεν νυσταζα νωρις...:'(:'(
Και εγω εχω να παω για χαρτια στο σχολειο και μετα η ακτινογραφια...τι σκατα τη θελουν?Και βαριεμαι να σηκωθω πριν απο τις 1.30.Απο τοτε που μιλαω μαζι σας εδω μεσα εχω γινει κανονικος ξενυχτης και κοιμαμαι 5 η 6.(κακιες παρεες:D)Αλλα κανεις δε σου κλεβει τα πρωτια μπαμ .....11 το πρωι ....απαπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω οταν εδινα δευτερη χρονια, κοιμομουν 2-3 λυνοντας ασκησεις και ξυπναγα στις 9.30 για το μαθημα που ειχα στις 10. :P Κοιμομουν λιγο το μεσημερι, το απογευμα ελιωνα εδω μεσα και φτου κι απ' την αρχη. :P
Εγω φετος που εδινα και εγω δευτερη χρονια κομομουν κατα τις 3 τις περισσοτερες φορες. Μαλιστα ειχαμε βαλει προγραμμα με τον καθηγητη μου να διαβαζω μεχρι τις 2 γιατι ημουν απο τους νυχτερινους τυπους στο διαβασμα.Πολλες φορες κατα τις 1:30 με επερνε και τηλεφωνο για να δει αμα κοιμαμαι :xixi: Εγω σχεδον παντα μεχρι τις τρεις θα εκανα Λατινικα. Γιατι τα αλλα χρειαζονται πιο καθαρο μυαλο.
Ξυπνουσα ομως καθε πρωι στις 8:30 γιατι 10:00 ειχα μαθημα και δεν ηταν εδω στο χωριο μου το φροντηστηριο αλλα μια ωρα απο εδω..:(
Και εγω κοιμομουν λιγο το μεσημερι και μετα ολη την υπολοιπη μερα διαβασμα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Εγω οταν εδινα δευτερη χρονια, κοιμομουν 2-3 λυνοντας ασκησεις και ξυπναγα στις 9.30 για το μαθημα που ειχα στις 10. :P Κοιμομουν λιγο το μεσημερι, το απογευμα ελιωνα εδω μεσα και φτου κι απ' την αρχη. :P
Εγω την πρωτη φορα και τελευταια(ετσι λεω τωρα τουλαχιστον) σηκωνομουν 7,30 για σχολειο- φροντιστηριο-διαβασμα και κοιμομουν στις 1 τη νυχτα συνηθως .Σπανια καθομουν παραπανω για διαβασμα.Παντως ειναι πολυ ωρα να διαβαζεις μετα τις 12(αλλα να εχεις ριξει ενα καλο υπνακο πριν) γιατι εχει τοσο ωραια ησυχια και ειναι ατμοσφαιρικα....:DΑλλα το βραδυ συνηθως εκανα λατινικα η αγνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και εγω εχω να παω για χαρτια στο σχολειο και μετα η ακτινογραφια...τι σκατα τη θελουν?Και βαριεμαι να σηκωθω πριν απο τις 1.30.Απο τοτε που μιλαω μαζι σας εδω μεσα εχω γινει κανονικος ξενυχτης και κοιμαμαι 5 η 6.(κακιες παρεες:D)Αλλα κανεις δε σου κλεβει τα πρωτια μπαμ .....11 το πρωι ....απαπα...
:!: με κανεις πλακα? Εγω πρεπει να ξυπνησω στις 7:00 το πρωι αυριο..:jumpy:
Φυσικα θα παω μονο για τα χαρτια γιατι το λυκειο μου βρισκεται αλλου και το νοσοκομειο αλλου..:PΜια εβδομαδα τωρα θα με φανε τα λεωφορεια.
Αυριο πρεπει να κλεισω και ραντευου με γιατρο στη Θεσσαλονικη...:jumpy:
Πρεπει να κανω εξεταση που δεν την κανουν σε εμας εδω...:jumpy::jumpy:τα νευρα μου...:xixi:
-----------------------------------------
Εγω την πρωτη φορα και τελευταια(ετσι λεω τωρα τουλαχιστον) σηκωνομουν 7,30 για σχολειο- φροντιστηριο-διαβασμα και κοιμομουν στις 1 τη νυχτα συνηθως .Σπανια καθομουν παραπανω για διαβασμα.Παντως ειναι πολυ ωρα να διαβαζεις μετα τις 12(αλλα να εχεις ριξει ενα καλο υπνακο πριν) γιατι εχει τοσο ωραια ησυχια και ειναι ατμοσφαιρικα....:DΑλλα το βραδυ συνηθως εκανα λατινικα η αγνωστο
Και εγω λατινινικα εκανα..:xixi:
Πραγματι για αυτο μου αρεσει να διαβαζω και εγω βραδυ..:iagree:γιατι εχει υπερβολικη ησυχια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγω οταν εδινα δευτερη χρονια, κοιμομουν 2-3 λυνοντας ασκησεις και ξυπναγα στις 9.30 για το μαθημα που ειχα στις 10. :P Κοιμομουν λιγο το μεσημερι, το απογευμα ελιωνα εδω μεσα και φτου κι απ' την αρχη. :P

Εγω φετος που εδινα και εγω δευτερη χρονια κομομουν κατα τις 3 τις περισσοτερες φορες. Μαλιστα ειχαμε βαλει προγραμμα με τον καθηγητη μου να διαβαζω μεχρι τις 2 γιατι ημουν απο τους νυχτερινους τυπους στο διαβασμα.Πολλες φορες κατα τις 1:30 με επερνε και τηλεφωνο για να δει αμα κοιμαμαι :xixi: Εγω σχεδον παντα μεχρι τις τρεις θα εκανα Λατινικα. Γιατι τα αλλα χρειαζονται πιο καθαρο μυαλο.
Ξυπνουσα ομως καθε πρωι στις 8:30 γιατι 10:00 ειχα μαθημα και δεν ηταν εδω στο χωριο μου το φροντηστηριο αλλα μια ωρα απο εδω..:(
Και εγω κοιμομουν λιγο το μεσημερι και μετα ολη την υπολοιπη μερα διαβασμα..:P



Nαι κι εγώ κάπως έτσι θα το κάνω γιατί δεν την παλεύω αλλιώς!! Θα κοιμάμαι λίγο πιο νωρίς απ το νορμάλ μου το βράδυ, κατά τις 2 και μετά λίγο το μεσημέρι! Είμαι και του ύπνου πανάθεμα με!
Και δεν μου χουν δώσει ακόμα τις οριστικές ώρες για να βγάλω πρόγραμμα,φφφφ!
ΒΑΜ θεωρητική ήσουν? Μου χες δώσει την εντύπωση για θετική! (είναι που λέμε μου κάνεις θετική εντύπωση,χαρ χαρ,ξυλιάσαμε πάλι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μα αυτό είανι το πρόβλημα μου! Είμαι κι εγώ σαν κι εσενα! (όχι δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου,είναι ότι μέχρι τις 3 το μάτι μου είναι γαρίδα-και καραβίδα μη σου πω!)

Αλλά τώρα επειδή δεν βγαίνει αλλιώς το πρόγραμμα πρέπει να γίνω σαν κι αυτούς τους νορμάλ που 1 η ώρα πάνε για ύπνο:'(:'(:'(:P:P:P
:DΒρε σιγα.. Εγω οταν πρεπει να κοιμηθω νωρις κοιμαμαι. Βαζω τη μουσικη στα χαμηλα ξαπλωνω και στην κρεβαταρα και σε μιση ή σε μια ωρα βλεπω το πρωτο ονειρο..:sleep:
-----------------------------------------
Nαι κι εγώ κάπως έτσι θα το κάνω γιατί δεν την παλεύω αλλιώς!! Θα κοιμάμαι λίγο πιο νωρίς απ το νορμάλ μου το βράδυ, κατά τις 2 και μετά λίγο το μεσημέρι! Είμαι και του ύπνου πανάθεμα με!
Και δεν μου χουν δώσει ακόμα τις οριστικές ώρες για να βγάλω πρόγραμμα,φφφφ!
ΒΑΜ θεωρητική ήσουν? Μου χες δώσει την εντύπωση για θετική! (είναι που λέμε μου κάνεις θετική εντύπωση,χαρ χαρ,ξυλιάσαμε πάλι...)
Αληθεια γιατι σου ειχα δωσει αυτη την εντυπωση ? :xixi::xixi:
Ψωφαω να μαθω..:P
Ναι Θεωρητικη...:jumpy: αν και μου αρεσουν και τα μαθηματικα πολυ:jumpy: .:P:P

αλλα λογω οπτικης μνημης η θεωρητικη μου τεριαζε πιο πολυ..:fss:
Οταν δεν θυμαμαι κατι κλεινω τα ματια και σκεφτομαι πως ειναι μεσα το βιβλιο και ψαχνω να βρω την απαντηση :!: το παιδι θαυμα..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:DΒρε σιγα.. Εγω οταν πρεπει να κοιμηθω νωρις κοιμαμαι. Βαζω τη μουσικη στα χαμηλα ξαπλωνω και στην κρεβαταρα και σε μιση ή σε μια ωρα βλεπω το πρωτο ονειρο..:sleep:
-----------------------------------------

Αληθεια γιατι σου ειχα δωσει αυτη την εντυπωση ? :xixi::xixi:
Ψωφαω να μαθω..:P
Ναι Θεωρητικη...:jumpy: αν και μου αρεσουν και τα μαθηματικα πολυ:jumpy: .:P:P

αλλα λογω οπτικης μνημης η θεωρητικη μου τεριαζε πιο πολυ..:fss:
Οταν δεν θυμαμαι κατι κλεινω τα ματια και σκεφτομαι πως ειναι μεσα το βιβλιο και ψαχνω να βρω την απαντηση :!: το παιδι θαυμα..:lol:

Πραγματι εσυ αδικεισαι εδω..επρεπε να βρισκεσαι στο Χαρβαρντ η στη Νασα:jumpy::jumpy::jumpy:!!!!ΡΕ μπαμ και μενα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα (αλγεβρα 19 ειχα) αν και ημουν θεωρητικη.Δεν ξερω αν το βρειτε ανωμαλο αλλα μου αρεζε πολυ το αγνωστο!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
:!: με κανεις πλακα? Εγω πρεπει να ξυπνησω στις 7:00 το πρωι αυριο..:jumpy:
Φυσικα θα παω μονο για τα χαρτια γιατι το λυκειο μου βρισκεται αλλου και το νοσοκομειο αλλου..:PΜια εβδομαδα τωρα θα με φανε τα λεωφορεια.
Αυριο πρεπει να κλεισω και ραντευου με γιατρο στη Θεσσαλονικη...:jumpy:
Πρεπει να κανω εξεταση που δεν την κανουν σε εμας εδω...:jumpy::jumpy:τα νευρα μου...:xixi:
-----------------------------------------

Και εγω λατινινικα εκανα..:xixi:
Πραγματι για αυτο μου αρεσει να διαβαζω και εγω βραδυ..:iagree:γιατι εχει υπερβολικη ησυχια...:P

Καημενη χωριατοπουλα τι τραβας και συ....:)μπαμακι τι εξετασεις εχεις να κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ΒAM κι εγώ το κάνω αυτό! Όχι πάντα με ιδιαίτερη επιτυχία αλλά έτσι λειτουργεί η μνήμη μου!

thanous εσύ δεν είσαι ανώμαλο! Έισαι μια χαρά νορμάλ!! Ρώτα κι εμένα που στη β λυκείου ήμουν θεωρήτικη,και στην γ πήγα θετική! :jumpy::jumpy::jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ΒAM κι εγώ το κάνω αυτό! Όχι πάντα με ιδιαίτερη επιτυχία αλλά έτσι λειτουργεί η μνήμη μου!

thanous εσύ δεν είσαι ανώμαλο! Έισαι μια χαρά νορμάλ!! Ρώτα κι εμένα που στη β λυκείου ήμουν θεωρήτικη,και στην γ πήγα θετική! :jumpy::jumpy::jumpy::P
εγω παλι ειμαι πιο πολυ ακουστικος τυπος!!Μα τι ανωμαλαρα εισαι εσυ !!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:Μα πως το κανες αυτο και γιατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μα άμα είσαι ανώμαλος να είσαι πολύ!! Το λίγο δεν αξίζει!! :P:P

Στη β πήγα θεωρητική επειδή ταχα μου-τάχα μου θα έδινα για νομική, και επειδή θα χα αρκετές στρωμένες δουλειές, αλλά μέχρι τον Ιανουάριο είχα απελπιστεί και σταμάτησα τα φροντιστήρια, τέλειωσα την τάξη και στην γ' πήγα θετική γιατί δεν ήθελα να αποκλείσω την ελπίδα μου για ιατρική...Τελικά έκανα μια τρύπα στο νερό αλλά είμαι περίφανη γιατί είναι καταπληκτική τρύπα!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ώπα χαμός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top