Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
βασικα ειναι 2 διαφορετικα:P εγω τα βαλα μαζι,επρεπε να διευκρυνησω πως ηταν διαφορετικα.Μοιαζει πολυ λιγο απλα επειδη ο Σεφερης μιλα για βραδινες σκεψεις που του δημιουργει η οψη του φεγγαριου σε μπερδεψε καπως:)..


Α, δεν το κατάλαβα ότι ήταν διαφορετικά... Είμαι και της θετικής...:P
Κυρίως αυτό που λέει στο πρώτο, "Νύχτωσε. Ώρα πού αναρωτιέται κανείς τι έπραξε στη ζωή του.", μου θύμισε πολύ το σημείο που λέει ο Σεφέρης, για το αλφαβητάρι των άστρων κλπ κλπ...
-----------------------------------------


Πολύ καλό συγκρότημα... Οι Louise Attaque μου αρέσουν πιο πολύ βέβαια.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0emXuhPTWUM[/ame][ame="https://www.youtube.com/watch?v=0emXuhPTWUM"][/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Α, δεν το κατάλαβα ότι ήταν διαφορετικά... Είμαι και της θετικής...:P
Κυρίως αυτό που λέει στο πρώτο, "Νύχτωσε. Ώρα πού αναρωτιέται κανείς τι έπραξε στη ζωή του.", μου θύμισε πολύ το σημείο που λέει ο Σεφέρης, για το αλφαβητάρι των άστρων κλπ κλπ...
Και εγω της Θετικης ημουν:P τα ποιηματα δεν εχουν κατευθυνση:)ναι ναι καταλαβα πως το συνδεσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Α, δεν το κατάλαβα ότι ήταν διαφορετικά... Είμαι και της θετικής...:P
Κυρίως αυτό που λέει στο πρώτο, "Νύχτωσε. Ώρα πού αναρωτιέται κανείς τι έπραξε στη ζωή του.", μου θύμισε πολύ το σημείο που λέει ο Σεφέρης, για το αλφαβητάρι των άστρων κλπ κλπ...
-----------------------------------------



Πολύ καλό συγκρότημα... Οι Louise Attaque μου αρέσουν πιο πολύ βέβαια.

https://www.youtube.com/watch?v=0emXuhPTWUM

Εχεις παντως κατι με το βιολι εε??? Kansas, Louise Attaque....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εχεις παντως κατι με το βιολι εε??? Kansas, Louise Attaque....:)


:D Ναι... Παρόλο που κάνω 11 χρόνια πιάνο, το βιολί με έχει εντυπωσιάσει πιο πολύ, δεν ξέρω γιατί...Και σκέφτομαι να το ξεκινήσω μετά στο πανεπιστήμιο...
Είναι που ακούω και πολύ τους kansas, και με έχει επηρεάσει...

Να παίζω και κανένα κομματάκι...
Προς το παρόν, παίζω Jethro Tull στο πιάνο, κάτι Aqualung ή Locomotive Breath, τα έχω βγάλει μια χαρά. Μου αρέσει το γρήγορο πιάνο, σε στυλ "σαλούν" και blues.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ανέβασε καμιά ηχογράφηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
καληνυχτα και καλή συνεχεια στο ξενύχτι!!!!!!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:D Ναι... Παρόλο που κάνω 11 χρόνια πιάνο, το βιολί με έχει εντυπωσιάσει πιο πολύ, δεν ξέρω γιατί...Και σκέφτομαι να το ξεκινήσω μετά στο πανεπιστήμιο...
Είναι που ακούω και πολύ τους kansas, και με έχει επηρεάσει...

Να παίζω και κανένα κομματάκι...
Προς το παρόν, παίζω Jethro Tull στο πιάνο, κάτι Aqualung ή Locomotive Breath, τα έχω βγάλει μια χαρά. Μου αρέσει το γρήγορο πιάνο, σε στυλ "σαλούν" και blues.
Ειχα ενα προαισθημα πως σ αρεσουν και οι Jethro Tull και να που επιβεβαιωθηκα:D:D!!! Locomotive Breath και Aqualung πολυ ωραια κομματακια!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
:wow::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ανέβασε καμιά ηχογράφηση.

Λες? Εσείς εδώ τα εκτιμάτε δεόντως κάτι τέτοια απ'ότι έχω καταλάβει...:P
Αν βρω χρόνο, μπορεί... Θα παίξω κάτι σε στυλ "Love Potion Number 9"

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iQgKOcjIh4M[/ame]


To κομμάτι που είναι το πιάνο σόλο, το παίζω πολύ καλά...


καληνυχτα και καλή συνεχεια στο ξενύχτι!!!!!!!!!!:P:P:P


Στάσου, μη φέυγεις... Μύγδαλα...

:P

Καληνύχτα!


Ειχα ενα προαισθημα πως σ αρεσουν και οι Jethro Tull και να που επιβεβαιωθηκα:D:D!!! Locomotive Breath και Aqualung πολυ ωραια κομματακια!!:no1::no1:
Ου! Αυτοί, οι Kansas και οι Queen, είναι οι αγαπημένοι μου... Τώρα τελευταία βεβαια μόνο Jethro Tull έχω βγάλει στο πιάνο...
Μου αρεσουν πάρα πολύ... Αυτούς, καταφερα να τους δω live.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Στάσου, μη φέυγεις... Μύγδαλα...

:P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Νομίζω πως αν δεν το πω πουθενά δεν θα το νιώσω ποτέ. Κι αφού δεν μπόρεσα να είμαι στην κηδεία ας το γράψω έστω εδώ. Αντίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είδα ένα ξωτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Από τη μέση και πάνω.
Πέρασε από μπροστά μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Περιέγραψέ το λίγο... Έμοιαζε με κανένα troll από 'δω μέσα μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top