Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μπράβο, κορίτσια.
Εγώ έχω τελειώσει οδοντιατρική στη Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λοιπόν την κάνω κι εγώ..Μπούιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :)
Τα λέμε αύριο την ίδια ώρα :xixi:
-----------------------------------------


Ναι ναι,εξιχνίαση εγκλημάτων ;)
:bye: γεια καμαρι........αυριο μη μας στησεις..!!! :lol::lol:
Θα σε περιμενουμε....:P
-----------------------------------------
Μπράβο, κορίτσια.
Εγώ έχω τελειώσει οδοντιατρική στη Θεσσαλονίκη.
:no1: Μπραβο σου πραγματικα. Απο οτι εχω ακουσει ειναι μια πολυ καλη σχολη. Σωστα? :D
-----------------------------------------
Το ΠΜ inbox σας είναι 90% γεμάτο.
Η ώρα είναι 08:27 σε GMT +3


:fss::fss: βαριεμαι να διαγραφω τωρα...................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είναι πολύ απαιτητική σχολή.
Το "μετά" είναι αμφίβολο σήμερα, όπως συμβαίνει σε όλες τις ιατρικές σχολές.
Υπάρχει κορεσμός, αλλά διαπιστώνω ότι υπάρχουν παιδιά που επιθυμούν διακαώς να περάσουν στην ιατρική. Μα, δεν τους έχει ενημερώσει κανείς για τα χάλια που επικρατουν έξω; Μάλλον όχι.

Θα μου πεις, πού δεν είναι δύσκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το μελλον ειναι αβαιβεο για ολους μας... Οι περισσοτεροι τελειωνουν , οπως θα κανουμε και εμεις, μια σχολη με την προπτικη αυτο το πτυχιο να μπορεσουν να το αξιοποιησουν. Να αναδειχθουν σαν προσωπικοτητες και σαν επαγγελματιες. Να κανουν πραγματικα κατι που αγαπουν.. Ολοι ελπιζουν η δουλεια τους να τους εξασφαλισει ενα καλυτερο αυριο. Αυτο ομως δεν το γνωριζει κανεις.. Μια δουλεια που εχει πολυ ζητηση τωρα και πολυ αποκατασταση σε 4 χρονια να γινει ενα απο τα κορεσμενα επαγγελματα με αποτελεσμα να βγαινουν χιλιαδες πτυχιουχοι καθε χρονο αλλα να αυξανονται και ολο τοσο οι ανεργοι καθε χρονο. Σε ολα τα επαγγελματα βρισκει καποιος δυσκολιες.. και γενικα ολη μας η ζωη ειναι γεματη δυσκολιες και εμποδια..
Ναι πραγματι πολυ ειναι ανενημερωτοι για το τι καταντια υπαρχει εκει εξω αλλα ειτε γρηγορα ειτε αργα ολοι θα το καταλαβουν καποια στιγμη..
Ασχετο λιγο αλλα επειδη το εχω ξανα πει και μου αρεσει να το λεω θα το πω και εδω...Η ζωη μας ειναι γεματη αδικιες.. Ολοι ζηταμε να εχουμε τα ισα δικαιοματα ή απο την αλλη να μη μας κλευει την δουλεια ο καθε χ ψ επειδη εχει το μεσο....ΑΔΙΚΙΑ επικρατει πολυ στην χωρα μας....Τωρα θα μου πεις και εξω δεν υπαρχει? Και εξω υπαρχει αλλα εξω κανουν και πραγματα προς βελτιωση εδω δεν ειδα να γινετε τιποτα..Και εξαλλου για την Χωρα στην οποια ζω μ ενδιαφερει οχι για τις αλλες...
Εδω δεν υπαρχει δημοκρατια μεσα στα ιδια μας τα σπιτια πως να την βρουμε εξω? το πρατραβηξα πολυ....:D ε....τι να κανουμε...... τα κεφια της ωρας :fss:
-----------------------------------------
Είναι πολύ απαιτητική σχολή.
Το "μετά" είναι αμφίβολο σήμερα, όπως συμβαίνει σε όλες τις ιατρικές σχολές.
Υπάρχει κορεσμός, αλλά διαπιστώνω ότι υπάρχουν παιδιά που επιθυμούν διακαώς να περάσουν στην ιατρική. Μα, δεν τους έχει ενημερώσει κανείς για τα χάλια που επικρατουν έξω; Μάλλον όχι.

Θα μου πεις, πού δεν είναι δύσκολα;

οχι..συμφωνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
:bye:
She Always Takes It With A Heart Of Stone
'Cause All She Does Is Throws It Back To Me
I've Spent A Lifetime
Looking For Someone
Don't Try To Understand Me
Just Simply Do The
Things I Say

Love Is A Feeling
Give It When I Want It
'Cause I'm On Fire
Quench My Desire
Give It When I Want It
Talk To Me Woman
Give In To Me
Give In To Me

You Always Knew Just How To Make Me Cry
And Never Did I Ask You Questions Why
It Seems You Get Your Kicks From Hurting Me
Don't Try To Understand Me
Because Your Words Just Aren't Enough

Love Is A Feeling
Quench My Desire
Give It When I Want It
Takin' Me Higher
Love Is A Woman
I Don't Wanna Hear It
Give In To Me
Give In To Me

You And Your Friends
Were Laughing At Me In Town
But It's Okay
And It's Okay
You Wont Be Laughing Girl
When I'm Not Around
I'll Be Okay
And I, Im Just Fine
I've Got, Got Peace Of Mind No

Don't Try To Tell Me
Because Your Words
Just Aren't Enough

Love Is A Feeling
Quench My Desire
Give It When I Want It
Takin' Me Higher
Talk To Me Woman
Love Is A Feeling
Give In To Me
Give In To Me
Give In To Me
Aaah

Love Is The Feeling
I Don't Wanna Hear It
Quench My Desire
Takin' Me Higher
Tell It To The Preacher
Satisfy The Feeling
Give In To Me
Give In To Me

I Don't Wanna
I Don't Wanna
I Don't Wanna Dream Now

Give It To The Fire
Talk To Me Woman
Quench My Desire
Act Like A Lady
Talk To Me Baby
Give In To Me

Give In To The Fire
Give In To Me
Give In To Me
Give In To Me

Love A Woman
Give In To Me
Give In To Me
Give In To Me
Give In To Me

'Cause I'm On Fire
Talk To Me Woman
Quench My Desire
Give It To The Feeling

Λαλαλαλααα .... :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κι εγώ μια μέρα έπαθα αυτό που έπαθε η μπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ πολλές φορές ξενυχτάω μέχρι τις 3 διαβάζοντας ιταλικά!
Ξενυχτάω με τον πιο πρωτότυπο τρόπο, ε??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ειλικρινα σας θαυμάζω ξενύχτηδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ειλικρινα σας θαυμάζω ξενύχτηδες:P
:D σε ευχαριστουμε................!








Αγαπητοι ξενυχτηδες.... σε 5 ωρες ελπιζω να σας βρω εδω :fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εγώ τον ήπια τον εσπρέσο μου, πριν 10 λεπτά.
Όλα κι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ τον ήπια τον εσπρέσο μου, πριν 10 λεπτά.
Όλα κι όλα.
και εγω τωρα πινω ακομα τον φραπε μου.... :fss:


μας περιμενει δυσκολο βραδυ....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μετά από το διάβασμα που έριξα συνεχόμενο από τις 12 το μεσημέρι μέχρι πριν λίγο στη Χημεία Κατεύθυνσης, μου φαίνεται εδώ θα τη βγάλω απόψε. Δε με βλέπω να μου έρχεται ύπνος. Είμαι σε κατάσταση υπερδιέγερσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο.
Σήμερα δεν κοιμήθηκα το μεσημέρι και νυστάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αχ, ναι πρέπει να αλλάξουν τα ωράρια... Γιατί δε μας βλέπω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να ξενυχτάω εδώ γιατί όλοι 4 η ώρα κοιμάστε -.-
Εμα αμάν -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
υπέροχο θεματάκι!!!άντε γιατι δν ξέρω τι να κάνω τα βράδυα!!!!ΒΑΜ ΒΑΜ είσαι υπέροχη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:yeah: :yeah::yeah: θα εχουμε και αλλον στν παρεα.................. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να ξενυχτάω εδώ γιατί όλοι 4 η ώρα κοιμάστε -.-
Εμα αμάν -.-

Μέχρι αρχές Αυγούστου έμενα μέχρι τις 6-7 το πρωί. Τώρα λέω να φτιάξω ένα πρόγραμμα σιγά σιγά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
υπέροχο θεματάκι!!!άντε γιατι δν ξέρω τι να κάνω τα βράδυα!!!!ΒΑΜ ΒΑΜ είσαι υπέροχη:D


υπερβολες............ :fss:




















:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top