Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ερχομαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Hello...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
καλών την...εμείς το κλείσαμε εχθές εμείς το ανοίγουμε:P:D


Ναι ρε γαμώτο... Από το πολύ το διάβασμα όλη μέρα με έχει πιάσει υπερδιέγερση και δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ... Θα το "αγοράσω" το μαγαζάκι μου φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι ρε γαμώτο... Από το πολύ το διάβασμα όλη μέρα με έχει πιάσει υπερδιέγερση και δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ... Θα το "αγοράσω" το μαγαζάκι μου φαίνεται...


Πόσο σε καταλαβαίνω!!!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Παθούσα κι εσύ??? Άντε καλή αρχή!



Παθούσα,παθούσα!
Επιτέλους,ξεκινά η χρονιά!Από τη μια,βρίζω την τύχη μου για το απίστευτο διάβασμα και από την άλλη χαίρομαι τρομερά που έφτασε ο καιρός για την αντίστροφη μέτρηση(η φοιτητική ζωή πλησιάζει...:D).Καλή αρχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
[Παιδιά να κοιμάστε νωρίς βαρια 11 δεν θα σας κάνει καλό την έπαθα και τις δύο χρονιές..χαλαρώστε και κοιμηθείτε!!:D/QUOTE]

Εύκολο να το λες... Δύσκολο να το πετύχω όμως... Απλά δε μπορώ...:'(

Παθούσα,παθούσα!
Επιτέλους,ξεκινά η χρονιά!Από τη μια,βρίζω την τύχη μου για το απίστευτο διάβασμα και από την άλλη χαίρομαι τρομερά που έφτασε ο καιρός για την αντίστροφη μέτρηση(η φοιτητική ζωή πλησιάζει...:D).Καλή αρχή!!!

:jumpy::jumpy::jumpy: Τελειώνουμε φέτος!!! Woo Hoo!!!

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι και κάνω υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι ρε γαμώτο... Από το πολύ το διάβασμα όλη μέρα με έχει πιάσει υπερδιέγερση και δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ... Θα το "αγοράσω" το μαγαζάκι μου φαίνεται...
:'(:'(:'(:'( το μαγαζι μου θες να αγορασεις?
Ηρθα και εγω καλε...... χτες δεν ημουν και στα καλυτερα μου για να μπω ...:( Αν και δεν κοιμομουν.


Ποιοι ειστε αποψε εδω???? :jumpy::jumpy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'( το μαγαζι μου θες να αγορασεις?
Ηρθα και εγω καλε...... χτες δεν ημουν και στα καλυτερα μου για να μπω ...:( Αν και δεν κοιμομουν.


Ποιοι ειστε αποψε εδω???? :jumpy::jumpy::D

τι έπαθες βρε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μπα..Είναι νωρίς για καλημέρα. Πρέπει να πάω για ύπνο. Αλλά δεν μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μολις σκωτωσα μια σαρανταποδαρουσα..... :'(:'(:'(:'(:'( φοβηθηκα πολυ!!!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι! Γιατί; Δεν σε πειράζουν. Κι εγώ πριν όταν έφτιαχνα το κλουβάκι του μωρού παραλίγο να πατήσω ένα σαλιγκάρι. Το γλύτωσα όμως.
-----------------------------------------
Καλά έχω τρελαθεί τελείως μου φαίνεται. Νομίζω ότι ακούω κάποιον να παίζει πιάνο. :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ρε ηταν στο δωματιο μου και πηγαινε σαν τρελη..Τι αλλο θα μπορουσα να την κανω? Οκ αν ηταν σαλιγκαρι εννοειτε πως δεν θα τα πειραζα. Ετσι και αλλιως ουτε εμενα μου αρεσει να τα σκοτωνω... Αλλα οταν δω σκορπιο ( ας μη τον αναφερω καλυτερα γιατι θα εμφανιστει κανενας :who:) ΄ή σαρανταποδαρουσα τρεχω μακρυα.... :jumpy:

:!::!: Μολις ειδα οτι δεν πεθανε ακομα.... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βγάλε την έξω. Καλά εγώ ούτε κουνούπι δε σκοτώνω. Ότι έντομο βρω το ακουμπάω σε φύλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
:!::!: Μολις ειδα οτι δεν πεθανε ακομα.... :'(

Καλέ δεν είναι σαρανταποδαρούσα αυτό, ο Χαϊλάντερ είναι!:jumpy:
Προσεχε μόνο γιατί νομίζω ότι τσιμπανε! [σε καθησύχασα τώρα,ε?:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ρε ηταν στο δωματιο μου και πηγαινε σαν τρελη..Τι αλλο θα μπορουσα να την κανω? Οκ αν ηταν σαλιγκαρι εννοειτε πως δεν θα τα πειραζα. Ετσι και αλλιως ουτε εμενα μου αρεσει να τα σκοτωνω... Αλλα οταν δω σκορπιο ( ας μη τον αναφερω καλυτερα γιατι θα εμφανιστει κανενας :who:) ΄ή σαρανταποδαρουσα τρεχω μακρυα.... :jumpy:

:!::!: Μολις ειδα οτι δεν πεθανε ακομα.... :'(

Μπλιάχ, τα έντομα είναι απαίσια... Για κάποιο ανεξήγητο λόγο, μόλις βλέπω ένα έντομο να κινείται, με πιάνει φαγούρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ τα λατρεύω τα έντομα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top