Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Kαι εγώ τα φόβαμαι..δεν ξέρω γιατί..μόλις βλέπω ένα φεύγω από το δωμάτιο,από το σπίτι,από την πόλη...αχ πολύ τα φοβάμαι..:'(

Μα δεν σε πειράζουν. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα φοβάστε τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ρε ηταν στο δωματιο μου και πηγαινε σαν τρελη..Τι αλλο θα μπορουσα να την κανω? Οκ αν ηταν σαλιγκαρι εννοειτε πως δεν θα τα πειραζα. Ετσι και αλλιως ουτε εμενα μου αρεσει να τα σκοτωνω... Αλλα οταν δω σκορπιο ( ας μη τον αναφερω καλυτερα γιατι θα εμφανιστει κανενας :who:) ΄ή σαρανταποδαρουσα τρεχω μακρυα.... :jumpy:

:!::!: Μολις ειδα οτι δεν πεθανε ακομα.... :'(

Χα, χα! Μου θύμισες μια επακριβώς ίδια φάση πέρυσι το καλοκαίρι. Μπήκε από την ανοιχτή μπαλκονόπορτα στο δωμάτιό μου και άρχισε να σέρνεται αργά, ύπουλα και αρκετά προκλητικά προς το κρεβάτι μου. Την εξουδετέρωσα εν τέλει. :P

Βγάλε την έξω. Καλά εγώ ούτε κουνούπι δε σκοτώνω. Ότι έντομο βρω το ακουμπάω σε φύλλα.

Είναι θέμα επιβίωσης. :D

Μπλιάχ, τα έντομα είναι απαίσια... Για κάποιο ανεξήγητο λόγο, μόλις βλέπω ένα έντομο να κινείται, με πιάνει φαγούρα.

Τα σκέφτεσαι να αναρριχώνται στα πόδια σου και να σε γαργαλούν μήπως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
και τις κατσαριδες τυπου καναντερ?

Δεν κάνω διακρίσεις.:xixi:
Μου αρέσει ο τρόπος που λειτουργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Δεν κάνω διακρίσεις.:xixi:
Μου αρέσει ο τρόπος που λειτουργούν.

πως λειτουργουν?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Είναι θέμα επιβίωσης. :D

Τι σου προσφέρει αν το σκοτώσεις; Δεν θα πεθάνουμε αν μπει μια σαρανταποδαρούσα στο δωμάτιο.:P
-----------------------------------------
πως λειτουργουν?!?

Ξέρεις, έτσι όπως επιβιώνουν. Κάθομαι και τα βλέπω σε ντοκιμαντέρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μα δεν σε πειράζουν. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα φοβάστε τόσο.


Είναι λίγο γλοιώδη, δηλαδή άμα τα πατήσεις, βγάζουν 15 διαφορετικούς χυμούς, και έτσι όπως περπατάνε πάνω στις επιφάνειες, με ανατριχιάζουν, γι'αυτό με πιάνει φαγούρα προφανώς. (Τώρα μ'έπιασε πάλι)
Έχουν πολλά πόδια, και γενικά είναι σιχαμερά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τι να πω. Εγώ είμαι αντίθετης άποψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι σου προσφέρει αν το σκοτώσεις; Δεν θα πεθάνουμε αν μπει μια σαρανταποδαρούσα στο δωμάτιο.:P

Όταν όμως έχει τύχει να διαβάσεις άρθρα σαν και το παρακάτω, δεν θα κάτσεις να το φιλοσοφήσεις και πολύ. Απλά θα επιβληθείς. :P

Hazards to humans

Some species of centipede can be hazardous to humans because of their bite. Although a bite to an adult human is usually only very painful, it can be dangerous to small children and those with allergies to bee stings. Smaller centipedes usually do not puncture human skin, while the bite of larger centipedes can induce anaphylactic shock in such people.

https://en.wikipedia.org/wiki/Centipede
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
............................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τις σαυρούλες τις μικρές συμπαθώ εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ και πάλι θα την έβγαζα έξω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ακριβώς. Κι αν το καλοσκεφτείς στο περιβάλλον τους είμαστε. Εμείς είμαστε οι παρείσακτοι όχι αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ακριβώς. Κι αν το καλοσκεφτείς στο περιβάλλον τους είμαστε. Εμείς είμαστε οι παρείσακτοι όχι αυτά.
Ε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Κακιά συνήθεια το ξενύχτι..αν την αρχίσεις μικρός και έπειτα κι η δουλειά σου είναι απόγευμα κάνεις τις νυχτερίδες και λοιπά χαριτωμένα ζωάκια κολλητούς!Καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τι ε; Στο περιβάλλον τους ζούμε. Πριν από εμάς ήταν αυτά εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
΄:!::!: ακομα ακουω κατι?

ΡΕ σαντοου.....αυτο μου ελειπε... να ανεβει και στα ποδια μου....:'(:'(



Α...και το καλυτερο... πριν βρω την σαρανταποδαρουσα βρηκα μια ακριδα..... ολα στο δωματιο μου μαζευτηκαν :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τελικα ειναι αρκετοι νυκτοβιοι εδω μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ και πάλι θα την έβγαζα έξω. :P

Στις τρεις με τέσσερις το πρωί σίγουρα δεν είχα άλλη δουλειά να κάνω. :P

Πολλά έντομα είναι επικίνδυνα για τον άνθρωπο...αράχνες,σκορπιοί κτλ...αλλά δεν επιτιθέντονται στην ουσία αλλά αμύνονται είχα δει ένα ντοκιμαντέρ με αυτά..

Μηχανισμοί άμυνας είναι, ναι. Ας το δούμε έτσι. Και εγώ και η Bam Bam αμυνθήκαμε λοιπόν στην πιθανή επίθεση του εισβολέα. :P

Ακριβώς. Κι αν το καλοσκεφτείς στο περιβάλλον τους είμαστε. Εμείς είμαστε οι παρείσακτοι όχι αυτά.

Βασικά στο δικό μου περιβάλλον βρέθηκε. :P

Τέλος πάντων, καλό είναι να είμαστε συνειδητοποιημένοι και ευαισθητοποιημένοι αλλά τώρα αγγίζουμε τα όρια της βλακείας. Δεν έχω συνηθίσει να κοιμάμαι γνωρίζοντας πως κυκλοφορεί ελεύθερα κάπου στο δωμάτιο μια σκολόπενδρα. Ένστικτα είναι και αυτά, αν θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D:D:D χαιρομαι που ειμαστε τοσα πολλα ατομα αποψε.... εχω εγω και η ψωφια σαρανταποδαρουσα διπλα μου παρεα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που του άρεσε το angels and demons?Ξεκίνησα να το βλέπω πριν 3 ώρες κι έχω κάνει 2 μεγάλα διαλείμματα... με το ζόρι ταινία δεν γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top