Γρίφοι! Εδώ γράψτε ότι γρίφους ξερετε και αφήστε τους άλλους να μαντέψουν!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχχχ είμαι χάπι...(μπλε:P)

γυναίκα ισοβαθμεί στην τρίτη θέση!!!!! άντε γερά κορίτσια:)

scoreboard:
giostau:
10
weak: 7
nv:1
K.E.: 3
nessa: 4
exposed: 2
Insomniac: 6
Palladin: 4
klefrta: 6
Arty2: 2

nikita: 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
αχχχ είμαι χάπι...(μπλε:P)

γυναίκα ισοβαθμεί στην τρίτη θέση!!!!! άντε γερά κορίτσια:)

scoreboard:
giostau: 10
weak: 7
nv:1
K.E.: 3
nessa: 4
exposed: 2
Insomniac: 6
Palladin: 4
klefrta: 6
Arty2: 2

nikita: 4

Ναι!!!!!!!!!Ναι!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: Ξανά!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα που κατέκτησα θέση στο βάθρο αναρωτιέμαι 3 πράγματα:
1.Το ότι δεν κάνω τίποτα δυο μέρες στη δουλειά κι ασχολούμαι με τους γρίφους λέει κάτι για τον επαγγελματισμό μου;:whistle: :whistle:
2.Αυτή η κατσαρόλα μπορεί να φύγει απο το προσκήνιο;(Πως στο καλό το λύσατε;):devil: :beating: :mad17:
3.Θα μπορούσες καλή μου dooo να διορθώσεις τον αναγραμματισμό στο όνομα μου;(Τώρα που είμαι και διάσημη:P :P :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Ναι!!!!!!!!!Ναι!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: Ξανά!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα που κατέκτησα θέση στο βάθρο αναρωτιέμαι 3 πράγματα:
1.Το ότι δεν κάνω τίποτα δυο μέρες στη δουλειά κι ασχολούμαι με τους γρίφους λέει κάτι για τον επαγγελματισμό μου;:whistle: :whistle:
Οοοοοχι καλέ τι να σημαίνει:whistle::whistle:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
2.Αυτή η κατσαρόλα μπορεί να φύγει απο το προσκήνιο;(Πως στο καλό το λύσατε;):devil: :beating: :mad17:

Και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι αν και ακόμα δεν έχω καταπιαστεί με αυτό την ώρα προσπαθώ να επιλύσω την Γαλλική επανάσταση και αυτό με τους μοναχούς:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ κλεφτρούλα μου ναι, τώρα πρόσεξα ότι σε έχω γράψει άλλα'ντ'άλλων!!!

κοίτα τι ωραία όμως τώρα που φιγουράρεις στη 2η θέση.....

scoreboard:
giostau:
10
weak: 7
nv:1
K.E.: 3
nessa: 4
exposed: 2
Insomniac: 6
Palladin: 4
kleftra: 7
Arty2: 2

nikita: 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Με την γαλλική επανάσταση πρόσπαθησε να μπεις στην θέση κάποιου και θα το βρείς :D

εεε; ο weak ειναι στην δεύτερη θέση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Με την γαλλική επανάσταση πρόσπαθησε να μπεις στην θέση κάποιου και θα το βρείς :D
Σσσσσσ βρε θα έρθει η doo να σου κάνει ντου:P
Και πάλι δεν μου λεει κάτι ιδιατερο αλλα που θα πάει το σκασμένο:D

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
εεε; ο weak ειναι στην δεύτερη θέση :D
Απλά ισοβαθμούν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τσου, ίδιους πόντους έχουμε και ως γνωστόν οι γυναίκες προηγούνται :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα με θυμάστε όλοι για την κατσαρόλα τελικά....


αυτή η κατσαρόλα είναι η παρακαταθήκη μου στο φόρουμ!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
τσου, ίδιους πόντους έχουμε και ως γνωστόν οι γυναίκες προηγούνται :).
Τελίκα υπάρχουν ακόμα τζέντλεμαν στον πλανητη αυτόν:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
θα με θυμάστε όλοι για την κατσαρόλα τελικά....


αυτή η κατσαρόλα είναι η παρακαταθήκη μου στο φόρουμ!!!:P:P
Ρε giostauuuuuuu που είσαι πες μας και μας!!:D:D
2 λουκούμια είναι αυτά!:P
Το μσν μου το ξέρεισ:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
τσου, ίδιους πόντους έχουμε και ως γνωστόν οι γυναίκες προηγούνται :).

Είσαι ιππότης :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Ρε giostauuuuuuu που είσαι πες μας και μας!!:D:D
2 λουκούμια είναι αυτά!:P
Το μσν μου το ξέρεισ:whistle::whistle:


Τελικά άλλη έχει το όνομα (kleftra) και άλλη τη χάρη...:P :P :P :P :P :P


@kleftra άνευ παρεξηγήσεως έτσι; Απλά ταίριαζε το nick σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Τελικά άλλη έχει το όνομα (kleftra) και άλλη τη χάρη...:P :P :P :P :P :P

Xιχιχιχι μα εγώ???:confused::confused:
Ντροπή να σκέφτεσαι τέτοια πράγματα είμαι :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
nice sig μπανανίτσα, και όμορφο τραγούδι :).

αμάν βρε ντου, γύρνα πίσω και φέρε δυο λουκούμια, μην παω να τσακίσω το μελιτζανάκι πάλι :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Τελικά άλλη έχει το όνομα (kleftra) και άλλη τη χάρη...:P :P :P :P :P :P


@kleftra άνευ παρεξηγήσεως έτσι; Απλά ταίριαζε το nick σου:)


Όχι παρεξηγήθηκα:mad: :mad: :mad:
Έχω θιχτεί ανεπανόρθωτα:mad: :mad: :mad:
Δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις πλέον για να αποκαταστήσεις την εικόνα σου :mad: :mad: :mad:
Ίσως....ίσως λέω...... αν θα μου αποκάλυπτες την ρημαδοκατσαρόλα να γινόταν κάτι ...............:whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Όχι παρεξηγήθηκα:mad: :mad: :mad:
Έχω θιχτεί ανεπανόρθωτα:mad: :mad: :mad:
Δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις πλέον για να αποκαταστήσεις την εικόνα σου :mad: :mad: :mad:
Ίσως....ίσως λέω...... αν θα μου αποκάλυπτες την ρημαδοκατσαρόλα να γινόταν κάτι ...............:whistle: :whistle:
Να ποιος έχει και το όνομα και την χάρη :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Να ποιος έχει και το όνομα και την χάρη :whistle::whistle:

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι.........:confused: :confused:
( Αυτή τη στιγμή το πρόσωπο μου έχει την έκφραση του κυβερνητικού εκπροσώπου που μόλις ρωτήθηκε για το ασφαλιστικό,της Άντζελας (Δημητρίου) που μόλις ρωτήθηκε για τον Νοράι (κάτι σχετικό με σαπούνια), των απανταχού άπιστων που μόλις πιάστηκαν στα πράσσα).

Η απάντηση σε όλες τις περιπτώσεις αγαπητή Νικίτα είναι μια:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αυτό με τους μοναχούς το ξέρω! Καλό! Αλλά τα γράμματα δύσκολα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Αυτό με τους μοναχούς το ξέρω! Καλό! Αλλά τα γράμματα δύσκολα...:hmm:
Μπα η λύση είναι πολύ πιο απλή όσο φαντάζεσαι;)
Εμένα προσωπικά μου φάνηκε από τους πιο εύκολους γρίφους δεν ξέρω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλά ε.....δε παίζεστε!!!!! 5 ΛΕΚΟΥΜΑΚΙΑ τσακ μπαμ μέσα σε λίγες ώρες....giostau (ε καλά, μπρίκια κολλάμε τώρα?:P), kleftra (YOU go girl!!!), crazyhelen (yooohooooo new blond entry:D:D:D), nikita (hola chica :jumpy:) και palladin (μικρούλι μικρούλι αλλά τους γρίφους τους βρίσκεις άτιμο:P)

scoreboard:
giostau:
11
weak: 7
nv:1
K.E.: 3
nessa: 4
exposed: 2
Insomniac: 6
Palladin: 5
kleftra: 8
Arty2: 2

nikita: 5
crazyhelen:1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top