Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

goldy

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είναι το όνομα μου μεταφρασμενο στ΄αγγλικά (Χρυσή) :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nocturnal_ March

Νεοφερμένος

Ο Nocturnal_ March αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το δικό μου είναι τίτλος απο ένα τραγούδι των psychotic waltz που είναι και αυτοί μεγάλη αγάπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί δε θέλω να έχω την ευθύνη για συμβουλές που μπορεί να δώσω μέσα από ένα forum....
όταν ο άλλος βλεπει ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ.... το σκεφτεται καπως καλύτερα το αν θα ασπαστεί την άποψη μου - συμβουλή μου...


Δεν είμαι ευθυνόφοβη... απλά ποτέ δεν ξέρεις ποιος είναι πισω απ την οθονη και τι σκεφτεται και πως θα τον επιρρεασεις.... οποτε... ας το σκεφτει καλυτερα πριν με διαβάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Γιατί δε θέλω να έχω την ευθύνη για συμβουλές που μπορεί να δώσω μέσα από ένα forum....
όταν ο άλλος βλεπει ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ.... το σκεφτεται καπως καλύτερα το αν θα ασπαστεί την άποψη μου - συμβουλή μου...


Δεν είμαι ευθυνόφοβη... απλά ποτέ δεν ξέρεις ποιος είναι πισω απ την οθονη και τι σκεφτεται και πως θα τον επιρρεασεις.... οποτε... ας το σκεφτει καλυτερα πριν με διαβάσει  :P
μου άρεσε αυτό,καλό :thumbsup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
katerina.. γιατι απο φαντασια τα παμε τελεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ka (karin) -li (lia). Έχω δύο ονόματα αλλά μ' αρέσει γιατί παραπέμπει στην θεά Κάλι ( :P :P :P), γιατί θυμίζει το επίθετο καλή :devil: (για ξεκάρφωμα γιατί μόνο κάλή δεν έιμαι) και γιατί έχει κάτι από Ασία!!!

Είμαι πολυδιάστατη προσωπικότητα!!!!!!!!! :bleh: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ka-li δηλαδή ειμαστε συνονόματες? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
ka-li δηλαδή ειμαστε συνονόματες? :D
Ναι και συγγνώμη για την καθυστέρηση... :redface: είμαι πολύ αφηρημένη τελευταία και δεν προσέχω.... :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ka-li :
Ναι και συγγνώμη για την καθυστέρηση... :redface: είμαι πολύ αφηρημένη τελευταία και δεν προσέχω.... :redface: :redface:

Μήπως...λέω μήπως...υπάρχει έρωτας στην μέση για την αφηρημάδα; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Μήπως...λέω μήπως...υπάρχει έρωτας στην μέση για την αφηρημάδα; 8)

Λες; Τότε το έχω χάσει εδώ και τέσσερα χρονάκια :inlove:. Ήρθε και η δουλειά και με αποτελείωσε!!! :wacko: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Το ψευδώνυμο μου είναι το όνομα του drummer των Iron Maiden :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
...... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
βασικα δεν ειναι ψευδωνυμο ειναι το ονομα μου και η ηλικια μου δεν ειχα ποτε ψευδωνυμο ολι κατερινα με ελεγαν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Του Rattlehead πρέπει να είναι από το όνομα του σκετελού που κοσμεί τα εξώφυλλα των MEGADETH!

Μέσα έπεσες :) Vic Rattlehead είναι η μασκότ των Megadeth, καθώς και τραγούδι τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εμ δεν είναι ακριβώς ψευδώνυμο. :hmm:
Αλλά το ονομά μου. :redface:
Φιλιά. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ξεκινάω εγώ, είμουν μια φορά πριν 2-3 χρόνια με έναν φίλο μου σε μια πλατεία και τότε κάπου είχα κοπεί και για να μην τρέξει το αίμα στα ρούχα άρχισα να το ρουφάω και τότε αυτός μου είπε σιγά ρε bloodsucker και έτσι μου ήρθε και έκανα το nick μου bloodsucker και τώρα πρόσφατα το άλλαξα σε billthevampire γιατί μου πάει πιο πολύ. :P

Για πείτε και εσείς πως σας ήρθε η θεία έμπνευση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
απο την δασκαλα τον θρησκευτικον που μου το ειχαι βγαλη και μου το φωναζε (κατι σαν παρατσουκλη)και του <<κρονου>> ειχαι βγαλη και σε αλλους συμαθητες μου . και καθε φωρα που μας τα φωναζε γελουσε ολη η ταξη (για να δουμε φετος θα τα θειματε? κανεις δεν ξερει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μπορουμε να αλλαξουμε ψευδώνυμο;;:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billpapad:
Μπορουμε να αλλαξουμε ψευδώνυμο;;:baby:
Ναι αλλά κατ'εξαίρεσιν και πρέπει να το ζητήσεις απο κάποιο διαχειριστή. Αυτό γίνεται για να μην αλλάζουν ψευδώνυμα κάθε τρεις και λίγο.

Να ξέρεις οτι αν σου αλλάξουμε μια φορά ψευδώνυμο τότε είναι σχεδόν απίθανο να σου αλλάξουμε και δευτερη γι'αυτό σκέψου το καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top