Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οπα οπα οπα!
Μη μου αρχιζεις παλι τα του προηγουμενου παιχνιδιου!

Δηλαδη απο τον πρωτο κιολας γυρο εαν ειχα τετοιο ρολακι θα πηγαινα να ψηφισω ο, τι και οι δολοφονοι?! Να κανω μπαμμ....με υποτιματε παλι μου φαινεται....:P
Ηρω δεν τα λες καλα...καθολου καλα...ε μα να σου ειναι ειδικα η ΚΕ δολοφονος!
Και οταν αλλαξα ψηφο, εγραψα γιατι το εκανα...οχι θα αφησω να παει σε ισοπαλια η ΚΕ που θεωρω πιο αθωα απο ολους σας, ωστε να μη φανω υποπτη....δεν παμε καλα μου φαινεται...
Ω ναι! Θα ψήφιζες ό,τι ψήφισε και ο δολοφόνος που ξέρεις! Δε θα μπορούσες να κάνεις αλλιώς σε μια τόσο επικίνδυνη ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
youki για πες μου δυο πραγματάκια πάνω σε αυτό...
Λοιπόν...Μπαίνεις και αλλάζεις την ψήφο σου σε Bill_Slayer...Το σκεπτικό σου δεν είναι άσχημο...Ο Slayer όμως δεν είναι ένας παίκτης ο οποίος θα σου ζητήσει έντονα τα ρέστα...Το παιχνίδι του είναι το ίδιο πάντα είτε έχει καλό είτε έχει κακό ρόλο...
Μετά από λίγο όμως έρχεται και η Angie_Ann η οποία δεν πρόλαβε όπως είπε να διαβάσει όλα τα ποστς στο παιχνίδι και σώζεται ψηφίζοντας τον Bill_Slayer και αυτή...Εμένα τώρα εδώ κάτι μου βρωμάει...Μου βρωμάει μία συνεννόηση μεταξύ δολοφόνων και περισσότερο μιας και όλα αυτά έγιναν πολύ λίγο πριν το τέλος της ψηφοφορίας...
Δυστυχώς στο παρελθόν κάτι ανάλογο είχε οδηγήσει σε δύο δολοφόνους (Bill και xanp που έσωσαν τελευταία στιγμή το fantasmeno και έδιωξαν το fandago)...
Επομένως youki από μένα για την επόμενη ψηφοφορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν η Angie ήταν πολίτης και μιας και η ψηφοφορία είχε αυτή τη μορφή που ανά πάσσα στιγμή θα μπορούσε να φύγει δικός τους, τότε οι δολοφόνοι θα την ψήφιζαν. Δεν το έκαναν, άρα η Angie δεν είναι πολίτης.;)

Τι λες ακριβως? Γιατι αρχιζω να σε χανω...
ΚΕ ειχε 2
Αντζυ επισης 2
Γουαιτ και αυτη 2

και εγω αλλαξα απο γουαιτ σε σλειερ μετα απο αυτο που εγραψε για ΚΕ....
τι σεναριο ατοπο ειναι αυτο! Αποπροσανατολιζεις Ηρω και αυτο δε μου αρεσει καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλά Ηρώ, σορρυ δεν σκοπεύω να τσακωθούμε σε αυτόν τον γύρο, αλλά σε ότι αφορά το άτομο μου είσαι ή βαθύτατα αποπροσανατολισμένη ή βαθύτατα μη αθώα :P
η συνέχεια αύριο, πρέπει να κλείσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Bill slayer τελικα βλεπω βγηκε. Ε μην βγαινω ολο εγω 1ο γυρο !

Ενώ ψηφίστηκε η Angie και κινδύνευε να βγει έρχονται οι youki και η Neraida και τη σώζουν!
Χμ...δεν διαφωνω στην παρατηρηση σου, αλλα τουλαχιστον η youki εδωσε μια αιτιολογια. Εσυ ψηφισες angie-ann "ετσι για το γμτ" :worry:...ποιο απο τα 2 σου φαινεται πιο υποπτο ;

Αν η Angie ήταν πολίτης και μιας και η ψηφοφορία είχε αυτή τη μορφή που ανά πάσσα στιγμή θα μπορούσε να φύγει δικός τους, τότε οι δολοφόνοι θα την ψήφιζαν. Δεν το έκαναν, άρα η Angie δεν είναι πολίτης.;)
Μισο για να σε παρακολουθησω. Οποιοσδηποτε πολιτης και να φυγει, δεν θα ειναι ικανοποιημενοι οι δολοφονοι ; φανταζομαι πως ναι. Αρα γιατι να πανε να ψηφισουν ολοι μαζι καποιον και να καρφωθουν ; Τα λεω καλα ή δεν το χω ;

Ω ναι! Θα ψήφιζες ό,τι ψήφισε και ο δολοφόνος που ξέρεις! Δε θα μπορούσες να κάνεις αλλιώς σε μια τόσο επικίνδυνη ψηφοφορία.
Γιατι αυτη η ψηφοφορια ειναι επικινδυνη ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 13/1

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >>
  3. Dark_kronos >>
  4. fantasmenos >>
  5. jrot6
  6. Kakerlak
  7. Lorien >>
  8. Neraida >>
  9. papas
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. vendetta >> Youki
  13. Vkey >>
  14. WhiteDrum >>
  15. Youki >>
  16. Ηρώ >>
  17. Κακή Επιρροή >>
Ψήφοι
1 Youki


Αποχωρήσεις
1.
Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???)


Απουσίες
1 jrot
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
μπλα μπλα μπλα....

Και νταξ, ο Κρονος μπορεί να μην καταλαβε τι εννούσα. Όμως η Ηρώ δεν δικαιολογείται (στο δικό μου μυαλό) μετά από τόσους γύρους (ιντερνετικού αλλά και live) παιχνιδιού να μην καταλαβε τι εννοώ. Και το ότι έσπευσε να με κατηγορήσει συμφωνώντας με τον Κρονο μου φαίνεται ύποπτο...πολύ ύποπτο.

Παρόλαυτά, δεν την ψηφίζω ακόμα και πιθανότατα δεν θα την ψηφίσω σημερα. Θα ψηφίσω αργότερα και σίγουρα κάποιον απο αυτούς που δεν θα έχουν ψηφίσει.
Όπως φαίνεται κάποιοι (κανουν πως) δεν κατάλαβαν.


Λεπόν...
Καταρχάς δεν έχουν ψηφίσει οι AngieAnn, BillSlayer, Jrot, Kakerlak, Papas (σωστά?). Παρόλο που κάποιοι είναι αόρατοι και δεν μπορώ να ξέρω αν έχουν μπει στο φόρουμ και στο συγκεκριμένο θέμα σήμερα, μου κάνει εντύπωση που η Κακερλακ και ο Μπιλ ενώ μπήκαν (ο Μπιλ έγραψε κιολας αν δεν κάνω λάθος) δεν ψήφισαν.

Από την άλλη θα συμφωνήσω και με την ΚΕ για την περίεργη συμπεριφορά της Whitedrum.

Θα ψηφίσω BillSlayer για σήμερα μιας και αν θυμάμαι καλά την ίδια ακριβώς συμπεριφορά (είμαι στο φορουμ, διαβαζω το παιχνίδι αλλά τελικά...δεν προλαβαίνω να ψηφισω/ξεχνιεμαι) είχε και τη φορά που ήταν δολοφόνος ή τσιράκι.
Μπορεί να κανω και λάθος αλλά προτιμώ να δω Dr House από το να ψάξω στο αρχείο να επιβεβαιώσω!:P
Λοιπόν, θεωρώ και έχω πει πολλές φορές ότι τουλάχιστον ένας από τους δολοφόνουν απέχει από την 1η ψηφοφορία για να εχει καταρχας το "αλλοθι" "μα καλά αμα ήμουν δεν θα ψήφιζα για να βοηθήσω τα συνδολοφόνια" και για να καταστρέφει τα πινακάκια μας. Ως εκ τούτου είπα εξαρχής ότι θα ψηφίσω κάποιον από αυτούς που δεν θα έχουν ψηφίσει. Ε σόρυ, ψήφισα 7.30 δεν θα περίμενα και μεχρι τις 7.59 με κίνδυνο να φάω απουσία.

Αυτά ως πρώτη απάντηση σε αυτούς που με κατηγορούν διότι "έσωσα" την αντζυ. Και συνεχίζω...


κρίμα που δεν μπορεί να μας απαντήσει ο Μπίλ αφού θεωρούσε την Angie ύποπτη γιατί ψήφισε εμένα ενώ η Angie είχε ήδη κύμα με δύο ψήφους
Ίσως να τη γλύτωνε κι όλας
Κι αν η Αντζυ ήταν δολοφόνος και ο Μπιλ τσιρακι που την γνώριζε? Ε σε αυτή την περίπτωση θα αυτοκτονούσε για να σώσει τον δολοφόνο.
Η κι αν ήταν ρουφιάνος και βλέποντας ότι πάει για σέντρα ψήφισε κάποιον από τους δολοφόνους που ήξερε?

Λοιπόν όπως είπα από την αρχή Angie_Ann και Youki είναι ύποπτες.
Ενώ ψηφίστηκε η Angie και κινδύνευε να βγει έρχονται οι youki και η Neraida και τη σώζουν!
Οχι κούκλα μου. Ψηφισα, ήρθε η αντζυ και ψήφισε κάτι που θα την βοηθούσε να μείνει στο παιχνίδι και μετά ήρθε η νεραιδα και την "έσωσε".
Αν θες να βρεις πατήματα για να με ψηφίσεις τουλάχιστον μη γράφεις ότι σου κατέβει...

Αν η Angie ήταν πολίτης και μιας και η ψηφοφορία είχε αυτή τη μορφή που ανά πάσσα στιγμή θα μπορούσε να φύγει δικός τους, τότε οι δολοφόνοι θα την ψήφιζαν. Δεν το έκαναν, άρα η Angie δεν είναι πολίτης.;)
Κι αν οι δολοφόνοι δεν ήταν μέσα εκείνη την ώρα? Αν δεν πρόλαβαν να το σώσουν δεδομένου ότι όλα γίναν τελευταίο μισάωρο? Αν ο Σλειερ ήταν τσιράκι και η αντζυ πολίτης, άρα κινδυνεύαν 2 πολίτες (πολίτες στο μυαλό των δολοφόνων δεδομένου ότι δεν θα μπορούσαν στον πρώτο κιολας γυρο να ανγνωρίσουν το τσιρακι) γιατι να μπουν στον κόπο να ψηφίσουν την αντζυ? Αυτά δεν τα σκέφτηκες ε?

youki για πες μου δυο πραγματάκια πάνω σε αυτό...
Λοιπόν...Μπαίνεις και αλλάζεις την ψήφο σου σε Bill_Slayer...Το σκεπτικό σου δεν είναι άσχημο...Ο Slayer όμως δεν είναι ένας παίκτης ο οποίος θα σου ζητήσει έντονα τα ρέστα...Το παιχνίδι του είναι το ίδιο πάντα είτε έχει καλό είτε έχει κακό ρόλο...
Μετά από λίγο όμως έρχεται και η Angie_Ann η οποία δεν πρόλαβε όπως είπε να διαβάσει όλα τα ποστς στο παιχνίδι και σώζεται ψηφίζοντας τον Bill_Slayer και αυτή...Εμένα τώρα εδώ κάτι μου βρωμάει...Μου βρωμάει μία συνεννόηση μεταξύ δολοφόνων και περισσότερο μιας και όλα αυτά έγιναν πολύ λίγο πριν το τέλος της ψηφοφορίας...
Δυστυχώς στο παρελθόν κάτι ανάλογο είχε οδηγήσει σε δύο δολοφόνους (Bill και xanp που έσωσαν τελευταία στιγμή το fantasmeno και έδιωξαν το fandago)...
Δεν άλλαξα καμια ψήφο μου. Δεν είχα ψηφίσει μέχρι εκείνη την ώρα. Το τι έκανε η αντζυ και για ποιο λόγο ρώτα εκείνη. (Εσυ γιατί αφήνεις τη νεραιδα απέξω παρόλο που ήταν αυτή που έδωσε την τελευταία ψήφο στο Σλειερ και έσωσε την αντζυ??) Ενας ακόμα που προσπαθεί να βρει λόγο να με κατηγορήσει. Ε ρε κόλλημα...


ΗΡΩ επειδή από την αρχή προσπαθείς να ρίξεις πάνω μου υποψίες και μάλιστα με παιδιάστικα επιχειρήματα και επειδή δεν σε κόβω για αποπροσανατολισμένη πολίτη


ΗΡΩ για αύριο

εκτός κι αν υπάρξει ρεύμα προς whitedrum οποτε και θα προτιμήσω να μάθω τι είναι το νεούδι του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χμ...δεν διαφωνω στην παρατηρηση σου, αλλα τουλαχιστον η youki εδωσε μια αιτιολογια. Εσυ ψηφισες angie-ann "ετσι για το γμτ" :worry:...ποιο απο τα 2 σου φαινεται πιο υποπτο ;

Ψήφισα Angie_Ann έχοντας την από το πρώτο μου ποστ στις υποψίες μου όσον αφορά τον τρόπο που θα διάλεγε η ΣΕ. Συμπλήρωσα ότι θα ψήφιζα κάποιον που δεν έχει μιλήσει και έτσι διάλεξα ανάμεσα στους 3 που είχα, την Angie.
Eπίσης με αυτή μου την ψήφο μια χαρά έβγαλα τα συμπεράσματά μου!


Μισο για να σε παρακολουθησω. Οποιοσδηποτε πολιτης και να φυγει, δεν θα ειναι ικανοποιημενοι οι δολοφονοι ; φανταζομαι πως ναι. Αρα γιατι να πανε να ψηφισουν ολοι μαζι καποιον και να καρφωθουν ; Τα λεω καλα ή δεν το χω ;

Γιατι αυτη η ψηφοφορια ειναι επικινδυνη ; :worry:
Ναι θα είναι ικανοποιημένοι, αλλά όπως είπα σε αυτή την ψηφοφορία που όλοι σχεδόν είχαμε από 1 ψήφο κινδύνευε να φύγει ανά πάσα στιγμή δολοφόνος για κείνους αρκεί να αλλάξει μια ψήφος.
Έτσι θα έπεφταν σίγουρα σε κάποιον που θα έφευγε σίγουρα. Δηλαδή αν η Angie_Ann ήταν πολίτης θα έπεφταν σε αυτή εκμεταλλευόμενοι την ψήφο μου. Τώρα το έπιασες;;)

Λοιπόν, θεωρώ και έχω πει πολλές φορές ότι τουλάχιστον ένας από τους δολοφόνουν απέχει από την 1η ψηφοφορία για να εχει καταρχας το "αλλοθι" "μα καλά αμα ήμουν δεν θα ψήφιζα για να βοηθήσω τα συνδολοφόνια" και για να καταστρέφει τα πινακάκια μας. Ως εκ τούτου είπα εξαρχής ότι θα ψηφίσω κάποιον από αυτούς που δεν θα έχουν ψηφίσει. Ε σόρυ, ψήφισα 7.30 δεν θα περίμενα και μεχρι τις 7.59 με κίνδυνο να φάω απουσία.

Άμα ήσουν δολοφόνα δε θα έκανες εκείνο, άμα ήσουν δολοφόνα δε θα έκανες αυτό.. αλλά όλα κατόπιν εορτής.
Έτσι κάνουν όλοι οι δολοφόνοι προκειμένου να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.. αλλά ευτυχώς όλα μένουν στο ιντερνετικό παλέρμο και δεν μπορείς να πάρεις τίποτα πίσω.
Ότι πήγες να βγάλεις ότι μπορεί να ήταν δολοφόνος ο Bill Slayer είναι ανέκδοτο πραγματικά!
:D


Φυσικά Youki από μένα!
(Αν υπάρχει ρεύμα προς Angie_Ann θα ψηφίσω εκείνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
youki νομίζω πως έχεις δίκιο... :redface:
Δεν είχες όντως ψηφίσει μέχρι που ψήφισες τον Bill_Slayer...Μπερδεύτηκα όταν κοίταξα το πινακάκι του fandago στη σελίδα 7 όπου υπήρχε μία ψήφος για το Bill_Slayer και ήταν η δική σου ενώ το ποστ σου με την ψήφο αυτή ακολουθούσε λίγο πιο κάτω...
Ίσως βέβαια κάτι τέτοιο να μπέρδεψε την Angie_Ann τώρα που το σκέφτομαι...Και έχεις και πάλι δίκιο στο ότι η Angie_Ann σώθηκε τελευταία στιγμή από τη Νεράϊδα...Η Νεράϊδα είναι στους υπόπτους μου μετά το ποστ της περί 2 δολοφόνων και όχι 3 όπως θα έπρεπε να γράφει ότι ψάχνει...Και στηρίζει πολύ έντονα την ΚουΕ...Προσπαθεί πολύ έντονα να περάσει ότι είναι αθώα η ΚουΕ...
Angie_Ann ΚουΕ πρέπει να είναι δολοφόνες με τη Νεράϊδα το τσιράκι για να τη στηρίζει με αυτόν τον τρόπο...
Αλλάζω την ψήφο μου σε Angie_Ann...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Άμα ήσουν δολοφόνα δε θα έκανες εκείνο, άμα ήσουν δολοφόνα δε θα έκανες αυτό.. αλλά όλα κατόπιν εορτής.
Έτσι κάνουν όλοι οι δολοφόνοι προκειμένου να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.. αλλά ευτυχώς όλα μένουν στο ιντερνετικό παλέρμο και δεν μπορείς να πάρεις τίποτα πίσω.
Ότι πήγες να βγάλεις ότι μπορεί να ήταν δολοφόνος ο Bill Slayer είναι ανέκδοτο πραγματικά!
:D

Τουλάχιστον διάβαζε προσεχτικά τα ποστ μου για να μη γράφεις τόσο τραγικές μπαρούφες. Ξαναδιάβασέ το για να δεις ότι η πρόταση είναι μεσα σε εισαγωγικά και αναφέρεται σε αυτά που θα έλεγε ένας δολοφόνος για να καλύψει τον πωπό του πίσω από τη δικαιολογία "Δεν ψήφισα σε αυτό το γύρο. Αμα ήμουν δολοφονος θα ψήφιζα για να βοηθήσω τους συνδολοφονους μου".
Τωρα το καταλαβες ή να στο κάνω ακόμα πιο λιανά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι ωραία ψηφίζετε σε αυτό το γύρο, με μεγάλα, κόκκινα και υπογραμμισμένα γράμματα!
Τι καλά παιδιά που έχωωωω :D:D


Λίστα για Τρίτη 13/1


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann >>
  2. Bill >>
  3. Dark_kronos >>
  4. fantasmenos >>
  5. jrot6
  6. Kakerlak
  7. Lorien >>
  8. Neraida >>
  9. papas
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. vendetta >> Angie_Ann
  13. Vkey >>
  14. WhiteDrum >>
  15. Youki >> Ηρώ
  16. Ηρώ >> Youki
  17. Κακή Επιρροή >>
Ψήφοι
1 Angie_Ann
1 Youki
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις
1.
Bill_Slayer >> ψηφοφορία (???)


Απουσίες
1 jrot6
1 kakerlak
1 papas


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τουλάχιστον διάβαζε προσεχτικά τα ποστ μου για να μη γράφεις τόσο τραγικές μπαρούφες. Ξαναδιάβασέ το για να δεις ότι η πρόταση είναι μεσα σε εισαγωγικά και αναφέρεται σε αυτά που θα έλεγε ένας δολοφόνος για να καλύψει τον πωπό του πίσω από τη δικαιολογία "Δεν ψήφισα σε αυτό το γύρο. Αμα ήμουν δολοφονος θα ψήφιζα για να βοηθήσω τους συνδολοφονους μου".
Τωρα το καταλαβες ή να στο κάνω ακόμα πιο λιανά???
Κοίτα youki το ότι έχουμε συναντηθεί κάποιες φορές , δε σημαίνει ότι σου επιτρέπω να μου μιλάς σε αυτό το ύφος..
Επαναδιατύπωσε το ποστ σου σε παρακαλώ λοιπόν από την αρχή γιατί αρκετά έχω ανεχτεί από σένα..

Έλα, έλα σώπα έχεις δίκιο..
Είμαι στραβή:P

Το είδα φούντωσα και αναφώνισα: Αυτή είναι η δολοφόνα πιάστε την!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κοίτα youki το ότι έχουμε συναντηθεί κάποιες φορές , δε σημαίνει ότι σου επιτρέπω να μου μιλάς σε αυτό το ύφος..
Επαναδιατύπωσε το ποστ σου σε παρακαλώ λοιπόν από την αρχή γιατί αρκετά έχω ανεχτεί από σένα..

Έλα, έλα σώπα έχεις δίκιο..
Είμαι στραβή:P

Το είδα φούντωσα και αναφώνισα: Αυτή είναι η δολοφόνα πιάστε την!!! :P

Ρε βλαμενοοοοοο ψαρωσα!!!!!!!!:mad:
Διαβασα την πρωτη προταση και τα πηρα κρανιο!!!
Αμα ειχες παρεξηγηθει στ'αληθεια θα σε εδερνα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε βλαμενοοοοοο ψαρωσα!!!!!!!!:mad:
Διαβασα την πρωτη προταση και τα πηρα κρανιο!!!
Αμα ειχες παρεξηγηθει στ'αληθεια θα σε εδερνα!!! :P

:lol:

Αυτός ήταν ο σκοπός μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Νεράϊδα είναι στους υπόπτους μου μετά το ποστ της περί 2 δολοφόνων και όχι 3 όπως θα έπρεπε να γράφει ότι ψάχνει...Και στηρίζει πολύ έντονα την ΚουΕ...Προσπαθεί πολύ έντονα να περάσει ότι είναι αθώα η ΚουΕ...

Ναι η ΚΕ ειναι ενοχη και εγω την υποστηριζω σαν τσιρακι! Το τσιρακι τωρα θα γελαει μαζι μας....και εαν εισαι αθωος, διαβαζε καλυτερα τα ποστ....

Σου απαντησα τι εννοουσα περι 2 δολοφονων. Μη διαβαζεις επιλεκτικα και μετα τα χρησιμποιεις ως επιχειρηματα...
Και εαν ειναι παλι να μου βγει η πιστη για να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας, αφου γινουν τα νευρα μου κροσια...σορρυ αλλα δις ταιμ δε θα παρω....
Εσενα παντως στο ειπα, οτι θα σε εχω υπο στενη παρακολουθηση και χαιρομαι που γραφεις κιολας.....

(Α, και για να μην ξεχνιομαστε :P....ειμαι εντονος ανθρωπος :P...τα παραπονα σου στο μπαμπα μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

Βεβαια ειμαι σιγουρη πως μεσα σε αυτους που εχουν μιλησει στανταρντ θα εχουμε και τους 2 δολοφονους τλχ..
(διαφορετικα μαυρο φιδι που σας εφαγε δολοφονιακια. το καλο που σας θελω ειναι να εχετε μιλησει:mad:)....

Βεντετα...ασε τις σκεψεις τις περιεργες....απλα υποστηριζω και θελω να ελπιζω οτι τλχ οι 2 απο τους 3 πρεπει να εχουν μιλησει. Διαφορετικα τα δολοφονακια ειναι φαουλ για μενα.....

Δε στέκει ρε Νεράϊδα ετσι όπως τα παρουσιάζεις...Θα έχουμε και τους δύο δολοφόνους τουλάχιστον;;;Το και αυτό που κολλάει;;;
Η απάντησή σου λογική αν σκεφτώ πως θέλεις να ξεκαρφωθείς... ;)

Και εκτός αυτού σώζεις κυριολεκτικά τελευταία στιγμή την Angie_Ann όπως παρατηρήθηκε από Ηρώ και youki...Αυτό πως το εξηγείς;;;Τη στιγμή που άλλαξες ψήφο και ψήφισες το Slayer δεν μπορούσες παρά να τον διώξεις...Έτσι έμεναν στο παιχνίδι και η ΚουΕ και η Angie_Ann με 2 ψήφους αμφότερες...Ειδικά τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα έμενε στο παιχνίδι ο στόχος σου που ήταν όχι η Angie_Ann αλλά η ΚουΕ...Έσωσες την ΚουΕ όχι την Angie_Ann...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη αυριο μπορει να μην προλαβω (αναθεματισμενα φροντιστιρια, αναθεματισμενες τριτες...), και επειδη βεντεντας και Youki, πολυ βρωμανε, και πολυ το παιζουν μεταξυ τους, Ψηφιζω Youki!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε στέκει ρε Νεράϊδα ετσι όπως τα παρουσιάζεις...Θα έχουμε και τους δύο δολοφόνους τουλάχιστον;;;Το και αυτό που κολλάει;;;
Η απάντησή σου λογική αν σκεφτώ πως θέλεις να ξεκαρφωθείς... ;)

Και εκτός αυτού σώζεις κυριολεκτικά τελευταία στιγμή την Angie_Ann όπως παρατηρήθηκε από Ηρώ και youki...Αυτό πως το εξηγείς;;;Τη στιγμή που άλλαξες ψήφο και ψήφισες το Slayer δεν μπορούσες παρά να τον διώξεις...Έτσι έμεναν στο παιχνίδι και η ΚουΕ και η Angie_Ann με 2 ψήφους αμφότερες...Ειδικά τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα έμενε στο παιχνίδι ο στόχος σου που ήταν όχι η Angie_Ann αλλά η ΚουΕ...Έσωσες την ΚουΕ όχι την Angie_Ann...

ρε αγορι...το "και" ηταν λαθος στην εκφραση... το "τλχ" δεν το βλεπεις?
...σου εξηγησα απο κατω τι εννοουσα με αυτο....γιατι προσπαθεις να βρεις πραγματα που δεν υπαρχουν?
Και ναι η ΚΕ δεν ηθελα να βγει σε ισοπαλια και να φυγει....γιατι θεωρω γελοιο απο οσα ποστ εχουμε δει απο την ΚΕ, να τη θεωρουμε ενοχη....εσυ δειχνεις πιο υποπτος απο εκεινη πχ....
Και βεβαια με την ψηφο του ο Σλειερ που φανηκε πολυ υποπτος, ειδικα τελευταια στιγμη...τι να εκανα ? Να το αφηνα ως εχει και να φυγει αυτος που θεωρω αθωος ή λιγοτερο ενοχος?! ε, οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Συγνώμη παιδιά που δεν ψήφισα σήμερα αλλά ενώ όλη μέρα διάβαζα τελικά έπρεπε να φύγω κάπου έκτακτα sorry.:redface:
An και έχω μπερδευτεί θα πω την άποψη μου κ ας μπορεί είναι τελείως άκυρη.

Καταρχήν θέλω να υπερασπιστώ λιγουλάκι την Νεράιδα το ότι γενικός κ σε προηγούμενα παιχνίδια υπερασπιζόταν κάποια άτομα απλά ως ένστικτο όπως τώρα Κουέ έτσι κ στο προηγούμενο παιχνίδι Ηρώ αλλά κ σε 2 παιχνίδια πριν την συνονόματη της.

Αν κ δεν παίζει κ τόσο αυτό αλλά την Κουέ δεν πιστεύω ότι θα την διάλεγαν μετά από την θέση που είχε ως ΣΕ.
Όπως κ τον Λοριεν για τι να το διακινδυνεύσουν να τον βάλουν δολοφόνο ρουφιάνο/ τσιράκι όταν έχει πολλές πιθανότητες να διωχθεί από τον πρώτο γύρο?
Ο Κρόνος δεν ξέρω αλλά σε αυτόν το γύρο κ ειδικά στο τέλος δεν συμμετέχει κάπως παραπάνω?
Η Υούκι τώρα...:hmm: Αυτό το κορίτσι δεν ξέρω αλλά πολλές φορές με μπερδεύει πάντα πιστεύω ότι είναι ύποπτη.
Τον βεντέτα δεν τον θυμάμαι γενικός ίσως να μην έχω παίξει μαζί του αλλά γενικός ασχολείται πολύ αλλά κ κολλάει σε σημεία που άλλος δεν ασχολιόταν καν.
Η Ηρώ μας :) αλλάζει ''πλευρά'' πάλι έτσι για να μην λέμε ότι κολλάει σε κάποιον συγκεκριμένα αλλά κ για να κόψει υποψίες κλασική (πιστεύω:redface:) πολίτης Ηρώ.
Αυτά προς το παρόν


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ εχω μπερδευτεί και όλα μου φαίνονται λογικά! Δεν υπάρχει κάποιος που να τραβάει περισσότερο τις υποψίες μου!

Επειδή δεν ξέρω αν θα προλάβω να γραψω στο θέμα πριν τη 1, θα ψηφίσω τον vendetta, δεν ξέρω αν είναι δολοφόνος αλλά κάτι δεν μου κάθεται καλά! :hmm: Άμα σωθώ θα κοιτάξω καλύτερα τους πιθανούς δολοφόνους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top