Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 12 Ιανουαρίου 2008

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. Dark_kronos >> Υοuki
  5. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  6. jrot6
  7. Kakerlak
  8. Lorien
  9. Neraida
  10. papas
  11. Phoebe >> Bill
  12. pitg21 >> Neraida
  13. vendetta
  14. Vkey
  15. WhiteDrum
  16. Youki
  17. Ηρώ
  18. Κακή Επιρροή
Ψήφοι
1 Κακή Επιρροή
1 Υouki
1 Neraida

1 Bill


Αποχωρήσεις
1.



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, έτσι να σκάσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγω παντος ειτε περιμενουμε μια μερα ειτε μερικοι παρουν απουσιες, καμια διαφορα δεν μου κανει...

Εγω ψηφιζω yuki γιατι πολοι επιμενει να παρουν απουσιες.. Μαλλον θελει να παρουν ποδι πολιτες χωρις να χρειαστει να τους δολοφονισει...

Τάσο μου δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Το ίδιο ακριβώς ήθελα να γράψω για τη youki.
Η youki εξήγησε το σκεπτικό της. Δεν μου αρέσει να παίζω σε ένα παιχνίδι, να έχω παίξει τόσους γύρους χωρίς να κάνω ΟΥΤΕ ΜΙΑ απουσία και να σκάνε τα δολοφονάκια και να κρύβονται πίσω απο απουσίες για να ξεκαρφωθούν και μάλιστα να συζητάμε την ακύρωση μιας ψηφοφορίας που σε τελική (μικρες οι πιθανότητες αλλά έχει συμβεί) θα μπορούσε να βγάλει δολοφόνο απο το παιχνίδι.
Οποιος δεν καιγεται να παίξει ας μη δηλώνει συμμετοχή, αλλά αν δηλώσει και δεν ψηφίσει ναι θα πάρει απουσία. So simple.
Και νταξ, ο Κρονος μπορεί να μην καταλαβε τι εννούσα. Όμως η Ηρώ δεν δικαιολογείται (στο δικό μου μυαλό) μετά από τόσους γύρους (ιντερνετικού αλλά και live) παιχνιδιού να μην καταλαβε τι εννοώ. Και το ότι έσπευσε να με κατηγορήσει συμφωνώντας με τον Κρονο μου φαίνεται ύποπτο...πολύ ύποπτο.

Παρόλαυτά, δεν την ψηφίζω ακόμα και πιθανότατα δεν θα την ψηφίσω σημερα. Θα ψηφίσω αργότερα και σίγουρα κάποιον απο αυτούς που δεν θα έχουν ψηφίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε!!!! Ωραίγιαααααα!!!! :D

Είναι πολύ νωρίς για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα και όσο περισσότερο, τόσο πιο δύσκολο και περίπλοκο γίνεται!

Η ψήφος μου πάει στον αγαπητό Bill!!! :D

Λίστα για Δευτέρα 12 Ιανουαρίου 2008

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. Dark_kronos >> Υοuki
  5. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  6. jrot6
  7. Kakerlak
  8. Lorien
  9. Neraida
  10. papas
  11. Phoebe
  12. pitg21 >> Neraida
  13. vendetta
  14. Vkey
  15. WhiteDrum
  16. Youki
  17. Ηρώ
  18. Κακή Επιρροή
Ψήφοι
1 Κακή Επιρροή
1 Υouki
1 Neraida


Έχω ψηφίσει και εγώ τον Bill! Είχα ξεχάσει να το τονίσω! Σορρυ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ηρώ !
Σαν περίεργα να μας τα λέει η Ρούλι. Αν και τη συμπαθώ δεν θα την αφήσω να ξεκάνει κοσμάκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε!!!! Ωραίγιαααααα!!!! :D

Είναι πολύ νωρίς για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα και όσο περισσότερο, τόσο πιο δύσκολο και περίπλοκο γίνεται!

Η ψήφος μου πάει στον αγαπητό Bill!!! :D

Ρε συ Φοίβη με όλο το σεβασμό αλλά δε βαρέθηκες να ψηφίζεις στον πρώτο γύρο το Bill και ο Bill να ψηφίζει εσένα;;;Είναι σαν να ξεκινάτε πάντα το παιχνίδι σας από το δεύτερο γύρο... :/:

Τώρα...
Νομίζω ότι η youki σε όλο αυτό που λέει περί απουσιών έχει ένα δίκιο...Είναι βέβαια κάπως επίμονη και όσο να'ναι είναι ύποπτο αυτό...Είναι ένα καλό πάτημα για να την κατηγορήσει κάποιος...Αλλά η εξήγησή της δεν περνάει και απαρατήρητη...Είναι μία καλή εξήγηση...

ΚουΕ δε στηρίχτηκες ποτέ στο σκεπτικό του πως μπορεί να επέλεξε η ΣΕ τους ρόλους;;;Είναι λιγάκι ύποπτο να προσπαθείς τόσο εσύ όσο και η Νεράϊδα να το ακυρώσετε μιας και είναι κατά τη γνώμη μου ένας πολύ καλός τρόπος να ξεκινήσει κανείς το παιχνίδι του...Και πιστεύω ότι η οποιαδήποτε ΣΕ και να μπει αν όχι όλα τα άτομα κάποια θα τα επιλέξει με βάσει τις επιθυμίες της...Άλλωστε μην ξεχνάμε ότι η Καλυψώ είχε πει ότι είχε ήδη εδώ και αρκετό καιρό επιλέξει τους δολοφόνους της...Βέβαια με την Καγίρα στη ΣΕ τα πράγματα ίσως αλλάξανε λιγάκι αλλά δεν παύουν μερικά να έμειναν τα ίδια όπως τα σκέφτηκε η Καλυψώ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρε συ Φοίβη με όλο το σεβασμό αλλά δε βαρέθηκες να ψηφίζεις στον πρώτο γύρο το Bill και ο Bill να ψηφίζει εσένα;;;Είναι σαν να ξεκινάτε πάντα το παιχνίδι σας από το δεύτερο γύρο... :/:


Εεεεε..... όχι; Δεν ξέρω για τον Bill, εγώ πάντως όχι!
Στον πρώτο γύρο εγώ ποτέ δεν μπορώ να καταλάβω ποιος είναι αθώος και ποιός είναι ένοχος, όχι οτι μπορώ να το κάνω στους υπόλοιπους :P, οπότε όποιον και να ψηφίσω άσχετος θα είναι! Με αυτό το σκεπτικό ψηφίζω πάντα τον Bill! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να δω με ποιον θα τσακωθώ σε αυτό το γύρο.. Κουε, youki ετοιμαστείτε!

Θα ψηφίσω κάποιον που δεν έχει μιλήσει έτσι για το γμτ.
Angie_Ann από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚουΕ δε στηρίχτηκες ποτέ στο σκεπτικό του πως μπορεί να επέλεξε η ΣΕ τους ρόλους;;;Είναι λιγάκι ύποπτο να προσπαθείς τόσο εσύ όσο και η Νεράϊδα να το ακυρώσετε μιας και είναι κατά τη γνώμη μου ένας πολύ καλός τρόπος να ξεκινήσει κανείς το παιχνίδι του...Και πιστεύω ότι η οποιαδήποτε ΣΕ και να μπει αν όχι όλα τα άτομα κάποια θα τα επιλέξει με βάσει τις επιθυμίες της...Άλλωστε μην ξεχνάμε ότι η Καλυψώ είχε πει ότι είχε ήδη εδώ και αρκετό καιρό επιλέξει τους δολοφόνους της...Βέβαια με την Καγίρα στη ΣΕ τα πράγματα ίσως αλλάξανε λιγάκι αλλά δεν παύουν μερικά να έμειναν τα ίδια όπως τα σκέφτηκε η Καλυψώ... ;)
Κωστή μου στηρίχθηκα πολλές φορές εκεί... ΜΕΧΡΙ που πιστεύω ότι απέδειξα ατράνταχτα ότι δεν πρέπει να στηριζόμαστε στο τι θα έβαζε ΠΙΘΑΝΑ η ΣΕ
Σας έβλεπα να πιθανολογείτε τι μπορεί να είχε σκεφτεί η ΚουΕ και να είχε βάλει τους δολοφόνους και γελούσα
Να θυμίσω ότι στο προηγουμενο ακριβώς παιχνίδι η Νίγια που έφυγε από απουσίες ήταν δολοφόνος??????
Δλδ πως αλλιώς να πω ότι για μένα, ΠΛΕΟΝ, είναι άκυρο αυτό το επιχείρημα, ΕΙΔΙΚΑ τη στιγμή που η Καλυψώ είναι μέσα στη ΣΕ και η Καλυψώ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ στο πόσο αστείο είναι να ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ οι παίχτες ποιοι θα είναι οι δολοφόνοι
Αν τώρα όλο αυτό με κάνει ύποπτη στα μάτια σου τι να πω....


Λοιπόν, για μένα αυτή τη στιγμή, υπάρχουν κάποιοι ύποπτοι
Νο 1 ΑΥΤΗ τη στιγμή και για αυτό το λόγο θα δώσω και την ψήφο μου είναι η whitedrum
Ο λόγος είναι περισσότερο ενστικτώδης με ένα μικρό συνδυασμό κάποιων "συμπτώσεων"
Δε μου άρεσε δε καθόλου ο τρόπος που την έπεσε στην Ηρώ

Whitedrum από μένα για σήμερα



Αύριο, θα κινηθώ ανάμεσα σε angie ann, krono και youki

edit
και φυσικά τον Φαντασμένο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Νομίζω ότι προς το παρόν μου αρκούν τα λόγια σου ΚουΕ για να σε κάνω λιγάκι στην άκρη :P και να δώσω την ψήφο μου στην Angie_Ann...Είναι η τρίτη κατά σειρά ύποπτή μου που δεν έχει μιλήσει καθόλου...Εάν μιλήσει εγκαίρως τότε ίσως να αναθεωρήσω αναλόγως τα λεγόμενά της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. Dark_kronos >> Υοuki
  5. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  6. jrot6
  7. Kakerlak
  8. Lorien
  9. Neraida
  10. papas
  11. Phoebe >> Bill
  12. pitg21 >> Neraida
  13. vendetta >> Angie_Ann
  14. Vkey
  15. WhiteDrum >> Ηρώ
  16. Youki
  17. Ηρώ >> Angie_Ann
  18. Κακή Επιρροή >> Whitedrum
Ψήφοι
1 Κακή Επιρροή
1 Υouki
1 Neraida

1 Bill
2 Angie_Ann
1 Whitedrum
1 Ηρώ

Αποχωρήσεις
1.



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, έτσι να σκάσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρώτος γύρος οπότε κλασσικά ψηφίζω κάποιον που δεν έχει πάρει κανένα ψήφο για ευνόητους λόγους....
Οπότε...χμμμ...papas για εμένα με αγάπη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σχωράτε με τώρα μπήκα στο φόρουμ.:redface:

Για πρώτο γύρο θα ψηφίσω Phoebe..

Βεντέτα σόρρυ αν σου τη σπάμε :redface:, αλλά
α) είναι παράδοση
β) ο πρώτος γύρος είναι σχεδόν πάντα φλου.

Οι υπόλοιποι πού στο καλό είναι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αργοπορημενος και συγνωμη,αλλά εχω κατι τρεξιματα και θα δυσκολευομαι και τις επομενες ημερες.

Εκανα μια πολυ πολυ γρηγορη αναγνωση και πρεπει να πω οτι συμφωνω με ΚΕ, την οποια πεισματικα δεν ακουει ο pitg21, ενω ο vendetta μου φαινεται πολυ ανησυχος και νευρικος, χωρις ιδιαιτερα σωστα επιχειρηματα. Θα ψηφισω vendetta, γιατι δε ξερω ποτε θα ξαναπρολαβω να διαβασω/ψηφισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Βικυ θα μας τρελλανιιιιιιιιιιιιιιιιιιειιιιιιις!!!Που λενε και οι Θηβαιοι!:P

Ρε γμτ...ψηφιζετε τη συνονοματη χωρις καν να εχει μιλησει. Τωρα αυτο δεν ειναι υποπτο..
Απο την αλλη η White την πεφτει στην Ηρω, που απο τη μια δικαιολογημενα φανηκε υποπτο που υποπτευθηκε τα λεγομενα της Γιουκι που ομως δεν την ψηφιζει...
Καλα οσο για τον Φαντα που ψηφισε ΚΕ, δεν εχω να πω τιποτα...
Βεβαια ειμαι σιγουρη πως μεσα σε αυτους που εχουν μιλησει στανταρντ θα εχουμε και τους 2 δολοφονους τλχ..
(διαφορετικα μαυρο φιδι που σας εφαγε δολοφονιακια. το καλο που σας θελω ειναι να εχετε μιλησει:mad:)....
Οποτε, σιγουρα θα ψηφισω αναμεσα σε αυτους που εχουν μιλησει μεχρι τωρα...και περισσοτερο απο ενστικτο διοτι δεν εχει γραφτει και τιποτα το ιδιαιτερο...
Σε λιγακι ομως..μπας και γραφτει και τιποτα παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Angie Ann
  2. Bill >> Phoebe
  3. Bill_Slayer
  4. Dark_kronos >> Υοuki
  5. fantasmenos >> Κακή Επιρροή
  6. jrot6
  7. Kakerlak
  8. Lorien >> vendetta
  9. Neraida
  10. papas
  11. Phoebe >> Bill
  12. pitg21 >> Neraida
  13. vendetta >> Angie_Ann
  14. Vkey >> papas
  15. WhiteDrum >> Ηρώ
  16. Youki >> Bill_Slayer
  17. Ηρώ >> Angie_Ann
  18. Κακή Επιρροή >> Whitedrum
Ψήφοι
2 Angie_Ann
1 Bill
1 Bill_Slayer
1 Ηρώ
1 Κακή Επιρροή
1 Neraida

1 papas
1 Phoebe
1 vendetta
1 Whitedrum
1 Υouki


Αποχωρήσεις
1.



Απουσίες


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 13/1 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, έτσι να σκάσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Βεβαια ειμαι σιγουρη πως μεσα σε αυτους που εχουν μιλησει στανταρντ θα εχουμε και τους 2 δολοφονους τλχ..(διαφορετικα μαυρο φιδι που σας εφαγε δολοφονιακια. το καλο που σας θελω ειναι να εχετε μιλησει:mad:)....

Τρεις είναι ξέρεις οι δολοφόνοι σε αυτό παιχνίδι...Μάλλον τον ένα τον έχεις ήδη στο μυαλό σου (...τώρα με ποιο τρόπο δεν ξέρω...) και ψάχνεις τους άλλους δύο...Και μάλλον είσαι και σίγουρη για το δολοφόνο που έχεις στο μυαλό σου...Ε;;; :hmm:

Αργοπορημενος και συγνωμη,αλλά εχω κατι τρεξιματα και θα δυσκολευομαι και τις επομενες ημερες.

Εκανα μια πολυ πολυ γρηγορη αναγνωση και πρεπει να πω οτι συμφωνω με ΚΕ, την οποια πεισματικα δεν ακουει ο pitg21, ενω ο vendetta μου φαινεται πολυ ανησυχος και νευρικος, χωρις ιδιαιτερα σωστα επιχειρηματα. Θα ψηφισω vendetta, γιατι δε ξερω ποτε θα ξαναπρολαβω να διαβασω/ψηφισω.

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
O papas είναι η; :confused: :hmm: :P
Πρώτο γύρο βαράω πάντα στο ντούκου...
Και πραγματικά δεν ξέρω αν μίλησε όντως...αλλά δεν κινδυνεύει να βγει :P

Μην ξανά 'ρθεις Θήβα σου κάνει κακό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τρεις είναι ξέρεις οι δολοφόνοι σε αυτό παιχνίδι...Μάλλον τον ένα τον έχεις ήδη στο μυαλό σου (...τώρα με ποιο τρόπο δεν ξέρω...) και ψάχνεις τους άλλους δύο...Και μάλλον είσαι και σίγουρη για το δολοφόνο που έχεις στο μυαλό σου...Ε;;; :hmm::confused:

Βεντετα...ασε τις σκεψεις τις περιεργες....απλα υποστηριζω και θελω να ελπιζω οτι τλχ οι 2 απο τους 3 πρεπει να εχουν μιλησει. Διαφορετικα τα δολοφονακια ειναι φαουλ για μενα.....
Κανεναν δεν υποπτευομαι με σιγουρια...κλεινω λιγο περισσοτερο προς Γουαιτ επειδη την επεσε με σιγουρια στην Ηρω...αλλα και εσυ που ψηφισες την Angie για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω καταλαβει το λογο. Οκ η Ηρω το κανει απο ενστικτο και μονο και προφανως για να κοψει αντιδρασεις ποιος ισως τσιμπησει...αλλα εσυ γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν...
Καταρχάς δεν έχουν ψηφίσει οι AngieAnn, BillSlayer, Jrot, Kakerlak, Papas (σωστά?). Παρόλο που κάποιοι είναι αόρατοι και δεν μπορώ να ξέρω αν έχουν μπει στο φόρουμ και στο συγκεκριμένο θέμα σήμερα, μου κάνει εντύπωση που η Κακερλακ και ο Μπιλ ενώ μπήκαν (ο Μπιλ έγραψε κιολας αν δεν κάνω λάθος) δεν ψήφισαν.

Από την άλλη θα συμφωνήσω και με την ΚΕ για την περίεργη συμπεριφορά της Whitedrum.

Θα ψηφίσω BillSlayer για σήμερα μιας και αν θυμάμαι καλά την ίδια ακριβώς συμπεριφορά (είμαι στο φορουμ, διαβαζω το παιχνίδι αλλά τελικά...δεν προλαβαίνω να ψηφισω/ξεχνιεμαι) είχε και τη φορά που ήταν δολοφόνος ή τσιράκι.
Μπορεί να κανω και λάθος αλλά προτιμώ να δω Dr House από το να ψάξω στο αρχείο να επιβεβαιώσω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
A καλά ό,τι να ναι πραγματικά!

Και έλεγα να αλλάξω ψήφο.. και να ψηφίσω τη Vkey.
Πλάκα θα είχαν σε poll όλα αυτά τα ονόματα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top