Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Kakerlak
  2. Angie_Ann >> kakerlak
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Neraida
  5. Corpse Bride >> Neraida
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >> Neraida
  11. pitg21 >> Neraida
  12. Resident Evil >> kakerlak
  13. Vendetta >> Resident Evil
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil [δολοφονία]
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
6 Neraida
7 kakerlak
2 Resident Evil

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Bill_Slayer... EΓΩ.
Υπάρχουν 2 άτομα που πιστεύω βρίσκονται σε αντίπαλα στρατόπεδα και τα οποία μου φαίνονται να έχουν ίσες πιθανότητες για να είναι το ένα δολοφόνος και το άλλο πολίτης.

Επιλέγω να εμπιστευτώ το ένα από τα 2 [Neraida] και πάλι... ΕΛΠΙΖΩ να μην με έχει κοροιδέψει τόσο άσχημα [αν και, να πούμε του στραβού το δίκιο, μου το χρωστάει]

Επίσης, θα προτιμούσα να πάει σε derby ισοψηφίας, αλλά δεν μπορώ σε τόσο κρίσιμη ψηφοφορία να ψηφίσω στο γάμο του καραγκιόζη μόνο και μόνο για να το στείλω σε ψηφοφορία. Αν μπει ο jrot και πιστεύει αντίστοιχα πράγματα ... ας το κάνει αυτός αν θέλει.


ΨΗΦΟΣ ΣΤΗΝ KAKERLAK


καλά μας δουλεύεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
[...]Θιγμένο άτομο σπίκινγ[...]

Μαζί με την ΚουΕ τους διαλέγουμε όλους- αΙντε
:pfff:
ΚουΕ πες! :p

λέω!!!! :P
ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!



επίσης λέω ότι έχω πολύ αγωνία :P
γράφω αυτό το ποστ για να συγχρονίσω και το ρολόι μου σε σχέση με το στέκι για την ανακοίνωση, να μη σας κρατήσω σε αγωνία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.



kakerlak..... μας λες τα τελευταία σου λόγια ... δολοφόνα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
yaaaaaaaaaaaaaaay :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Lorelai >>
  8. Neraida >>
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >>
  11. Resident Evil >>
  12. Vendetta >>
  13. Vkey >>
  14. Youki >>
Ψήφοι


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)
4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)
8. kakerlak >> ψηφοφορία #703 (δολοφόνος)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey
1 jrot6


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Υπέροχα! Επόμενοι ύποπτοι Κορπς και Σλαιερ που πήγαν να σώσουν την Κάκερλακ την τελευταία στιγμή όπως και οι παρακάτω που ψήφισαν Νεράιδα!

  1. Bill_Slayer >> Neraida
  2. Corpse Bride >> Neraida
  3. Kakerlak >>Neraida
  4. Phoebe >> Neraida
  5. pitg21 >> Neraida
  6. Vkey >> Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Υπέροχα! Επόμενοι ύποπτοι Κορπς και Σλαιερ που πήγαν να σώσουν την Κάκερλακ την τελευταία στιγμή όπως και οι παρακάτω που ψήφισαν Νεράιδα!

  1. Bill_Slayer >> Neraida
  2. Corpse Bride >> Neraida
  3. Kakerlak >>Neraida
  4. Phoebe >> Neraida
  5. pitg21 >> Neraida
  6. Vkey >> Neraida

Μην ξεχναμε και καποιους απο αυτους που αλλαξαν την ψηφο τους στην πορεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μμμ....επιτελους!:D

Κατσε να δουμε τα λογακια της και μετα θα γραψω τις σκεψεις μου για τα υπολοιπα δολοφονακια ή δολοφονακι που εχει μεινει μεσα:D

Και θα ηθελα να ρωτησω κατι...εαν εχει μεινει ενας δολοφονος μεσα...συνεχιζει το παιχνιδι μεχρι να βγει και αυτος ε?! (εαν ρωταω μπαρουφα, σχωρεστε με:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και θα ηθελα να ρωτησω κατι...εαν εχει μεινει ενας δολοφονος μεσα...συνεχιζει το παιχνιδι να παιζετε μεχρι να βγει και αυτος ε?! (εαν ρωταω μπαρουφα, σχωρεστε με:redface:)

νι :P μπαρούφα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Απρόσεκτα λόγια εγώ???? :mad::mad::mad::mad::mad::P


Παίδες ένας από τους τέσσερις και??

Σας έχουμε φάει!!!!
Δεν πρόκειται να μας βρείτε!!

Δολοφόνια συνεχίστε έτσι είμαι μαζί σας.


Νεράιδα όταν έρθω Αθήνα κανόνισε να βρεις καλή κρυψώνα!!!:devil::devil::devil::devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράιδα όταν έρθω Αθήνα κανόνισε να βρεις καλή κρυψώνα!!!:devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Χχοχοχοχο!!!
Ελα εσυ και απο κρυψωνες "ΝΑ"!!!:P
Οχι που θα σε αφηνα!:P

Και να σε πω...ηδη εχω τους υποπτους ετοιμους για σφαγη!;)
:devil:
Ααααα....και να ενημερωσω τους εναπομειναντες 2 ή εναπομειναντα 1...οτι θα ψηφισω για αυριο πριν προλαβετε να με σουταρετε με δολοφονια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εχω και αλλη μια ευκαιρη....:redface:
δε θα μας το λεγατε εαν ειχε μεινει ενας ε?:redface:

Νεράιδα διάβασε τους κανόνες (πρώτο ποστ) προσεκτικά, θα σου λυθούν όλες οι απορίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράιδα διάβασε τους κανόνες (πρώτο ποστ) προσεκτικά, θα σου λυθούν όλες οι απορίες :)

Ε τωρα...χαιρω πολυ...δεν τους εχω διαβασει ουτε μια φορα...:redface:
Καλα ντε μη μου λετε, θα ρωτηξω αλλους!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε τωρα...χαιρω πολυ...δεν τους εχω διαβασει ουτε μια φορα...:redface:

Καιρός είναι! Άντε άντε :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μμμμ για να δουμε ενα ενδιαφερον ποστ μολις πρωτοφανηκε το ρευμα για την kakerlak....

Neraida-kakerlak-Resident ε;

Χμ, δεν είμαι για καμία σίγουρη, ούτε για την αθωότητά της, ούτε για την ενοχή της!

Η Neraida, έχω την εντύπωση πως δεν παίζει όπως συνήθως! Όσες φορές είχε μείνει μέσα στο παιχνίδι, και δεν έφευγε από την αρχή, αποδεικνυόταν λίγο πολύ παραπλανημένος πολίτης και κατά την διάρκεια του παιχνιδιού δεν μιλούσε τόσο!

Την kakerlak δεν την πολυθυμάμαι να παίζει αλλά από το λίγο που έπαιξε στο προηγούμενο παιχνίδι δεν μπορώ να διακρίνω κάποια διαφορά!

Για την Resident δεν μπορώ να βγάλω κάποιο συμπέρασμα, αλλά κάτι δεν μου κολλάει.... :hmm:

Περνάει η ώρα και δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω.....

Θα ψηφίσω Neraida και μετά αν μείνω θα το κοιτάξω καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μας κόπηκε ο βήχας κάκερλακ;:) (παλιοδολοφόνι :P)

Λέω για Άντζυ σε αυτό το γύρο..Βαράει στο γάμο του καραγκιόζη..Θα μπορούσε βέβαια να μην είναι δολοφόνα αλλά να έχει ρολάκι.
Επίσης αρχίζω να έχω στα υπόψη και τη Phoebe και την Ηρώ( με ερωτηματικό)

Οπότε ψηφίζω Angie_Ann και αν προκύψει τίποτα στην πορεία βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κάποια στιγμή είχα πει (Δεν θυμάμαι αν το είχα γράψει)

phoebe, kakerlak, angie_Ann και..(ξέχασα :redface:) edit (θυμήθηκα) Vkey

Ας προχωρήσω με την επόμενη που μου κάνει "κάπως":

Ψήφος στην PHOEBE

(επίσης το αρχικό μου σεναριάκι με τον fandago τσιράκι μου κάνει όλο και πιο...φυσιολογικό στο μυαλό μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μας κόπηκε ο βήχας κάκερλακ;:) (παλιοδολοφόνι :P)

Λέω για Άντζυ σε αυτό το γύρο..Βαράει στο γάμο του καραγκιόζη..Θα μπορούσε βέβαια να μην είναι δολοφόνα αλλά να έχει ρολάκι.
Επίσης αρχίζω να έχω στα υπόψη και τη Phoebe και την Ηρώ( με ερωτηματικό)

Οπότε ψηφίζω Angie_Ann και αν προκύψει τίποτα στην πορεία βλέπουμε.

Πως σου ηρθε τωρα βρε συ?!
Την Κακερ ψηφισε!
Θα σε μπουφλησω Μπιλ!
Δε διαβαζεις καλα τα ποστ!
Μαζεψου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top