Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποιος καίγεται ρε????

Συνεχίζεις κ δεν απαντάς για το μσν μου ε??? ;)

Τι να σου απαντησω?!
Οτι δεν μπορω να μυρισω τα νυχια μου εαν εχεις αλλαξει μσν ή οχι...?!
ΑΠλα ειδα οτι δεν εισαι ον λαιν και το συνεδεσα...μπορει να κανω λαθος και να εχεις δικιο...δεν ειπα οτι εκει στηριζω την ενοχη σου?!
Μπα δεν καιγεσαι?!
Δεν ειδα κανεναν να τον προκαλεις να σε ψηφισει...ισα ισα...βλεπεις οτι μιλαω για σενα και μου την πεφτεις! Και πας να δημιουργησεις εντυπωση οτι ειμαι και τσιρακι γιατι ξερεις οτι εαν βγω θα φανει οτι ειμαι πολιτης!
Αιντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Kakerlak
  2. Angie_Ann >> kakerlak
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Resident Evil
  5. Corpse Bride >> Neraida
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >> Neraida
  11. pitg21 >> Neraida
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >> Resident Evil
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil [δολοφονία]
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
6 Neraida
6 kakerlak
3 Resident Evil

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Διαβαζοντας τα ολα πολυ βιαστικα, ομολογω οτι στα μισα ποστς της ΡΕΖ συμφωνουσα μαζι της, ενω στα αλλα μου αφηνε καποια κενα. (μη μου ζητησετε να σας πω που και τι, γιατι δεν παιζει να τα ξαναβρω και να τα παραθεσω!)

Η κακερ απ'την αλλη μου φαινεται εντελως εξιλαστηριο θυμα.. δε μου χει κινησει την περιεργεια η υποψιες..

Θα ψηφισω απ'τις 3 τους λοιπον τη Νεραιδα, αφενως γιατι πλεον οντως δε μου φαινεται να παιζει τοσο εν θερμω οσο στους προηγουμενους γυρους (αφηνοντας ομως μια πισινη, γιατι δεν την θυμαμαι ποτε πανω απο 1-2 γυρους..), αφετερου γιατι θα ξεκαθαριστουν καπως τα στρατοπεδα ο,τι κι αν ηταν.

Ελπιζω να μην κανω χοντρη πατατα, και σχωρνατε με και παλι για τις εμφανισεις-πυροτεχνηματα, σ'αυτο το γυρο δε θα πρεπε καν να χω δηλωσει συμμετοχη :S

Κατσε λιγο να ξεκαθαρισουμε το εν θερμω, διοτι αν και το εχω γραψει ξανα προφανως δεν το ειδες...
Εντονα και αυθορμητα παιζω και τωρα, απλα δεν υπαρχει λογος να τα παρω στην κρανα, διοτι πλεον δεν προσβαλλομαι οπως γινοταν τις αλλες φορες, και ας θεωρουσες εσυ και οποιοι αλλοι υπερβολικη την αντιδραση μου....:)...καλα κανατε...δεν ειμαστε ολοι ιδιοι...:)

Τωρα για την ψηφο σου σε μενα...τι να σου πω...οταν και εαν βγω θα καταλαβεις, και ελπιζω μετα με τους υπολοιπους να κανετε το σωστο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οκ εμπιστεύομαι τη Νεράιδα,αλλάζω την ψήφο μου από Ρέζιντεντ(μιας και δεν υπάρχει περίπτωση να βγει σήμερα)και ψηφίζω Kakerlak...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τι να σου απαντησω?!
Οτι δεν μπορω να μυρισω τα νυχια μου εαν εχεις αλλαξει μσν ή οχι...?!
ΑΠλα ειδα οτι δεν εισαι ον λαιν και το συνεδεσα...μπορει να κανω λαθος και να εχεις δικιο...δεν ειπα οτι εκει στηριζω την ενοχη σου?!
Μπα δεν καιγεσαι?!
Δεν ειδα κανεναν να τον προκαλεις να σε ψηφισει...ισα ισα...βλεπεις οτι μιλαω για σενα και μου την πεφτεις! Και πας να δημιουργησεις εντυπωση οτι ειμαι και τσιρακι γιατι ξερεις οτι εαν βγω θα φανει οτι ειμαι πολιτης!
Αιντε!


Όπως και στο προηγούμενο παιχνίδι (που ήμουν πολίτης) έτσι κ τώρα κολλούσα από το πρώτο γύρο σε έναν παίκτη. Στον προηγούμενο είχα κολλήσει στην Ηρώ ήμουν σίγουρη κ είχα δίκιο ήταν δολοφόνος . Έτσι κ με εσένα είμαι σίγουρη ότι είσαι δολοφόνος κ αν όχι τσιράκι.

Εσύ είσαι αυτή που με φοβάται όχι εγώ κ αυτό θα αποδειχτεί πάλι στης 8 όταν θα βγει για μία ακόμα φορά ότι πολίτης.

Εγώ μόνο για σένα φωνάζω που είμαι σίγουρη.

Ούτε για λοριεν είπα ότι είναι πολίτης όυτε για Ηρώ ούτε για Ρε ούτε για κανέναν αντίθετα με σένα που είσαι για όλα σίγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Οκ εμπιστεύομαι τη Νεράιδα,αλλάζω την ψήφο μου από Ρέζιντεντ(μιας και δεν υπάρχει περίπτωση να βγει σήμερα)και ψηφίζω Kakerlak...

Σε έπεισε κ εσένα ε? Μπράβο τι να πω΄!! Ρε παιδιά διαβάστε λίγο τα ποστ για πόσα πράγματα είναι σίγουρη η Νεράιδα πως μπορεί δηλαδή να τα ξέρει όλα αυτά ε????

Σας κάνουν ότι θέλουν ξυπνήστε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν απαντάς ε? τι να πεις κ εγώ δεν θα απαντούσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Kakerlak
  2. Angie_Ann >> kakerlak
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> kakerlak
  5. Corpse Bride >> Neraida
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >> Neraida
  11. pitg21 >> Neraida
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >> Resident Evil
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil [δολοφονία]
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
6 Neraida
7 kakerlak
2 Resident Evil

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όπως και στο προηγούμενο παιχνίδι (που ήμουν πολίτης) έτσι κ τώρα κολλούσα από το πρώτο γύρο σε έναν παίκτη. Στον προηγούμενο είχα κολλήσει στην Ηρώ ήμουν σίγουρη κ είχα δίκιο ήταν δολοφόνος . Έτσι κ με εσένα είμαι σίγουρη ότι είσαι δολοφόνος κ αν όχι τσιράκι.

Εσύ είσαι αυτή που με φοβάται όχι εγώ κ αυτό θα αποδειχτεί πάλι στης 8 όταν θα βγει για μία ακόμα φορά ότι πολίτης.

Εγώ μόνο για σένα φωνάζω που είμαι σίγουρη.

Ούτε για λοριεν είπα ότι είναι πολίτης όυτε για Ηρώ ούτε για Ρε ούτε για κανέναν αντίθετα με σένα που είσαι για όλα σίγουρη.

Εγω δε φοβαμαι καθολου να βγω και δε φοβαμαι εσενα, απλα εαν βγεις και δουν οτι εισαι δολοφονα, ισως με παρουν μια φορα στα σοβαρα...
Το σιγουρο ειναι οτι ειμαστε σε αντιθετα στρατοπεδα...και αυτο με το τσιρακι μην το μασουλας, δε θα πεισει κανεναν...
Καλως η κακως καποιους τους εμπιστευομαι οταν λενε οτι ειναι πολιτες...αλλες φορες εχω φαει τα μουτρα μου και αλλες οχι...
Αν αποδειχτει οτι εισαι αθωα θα ζητησω συγγνωμη και δε θα ξαναμιλησω στο παιχνιδι...μη σου πω οτι μπορει να μην ψηφισω καν, να παρω απουσιες και να βγω ετσι απο μονη μου...θα ειστε με εναν παιχτη, εξαιρετικα αθλιο μειον...χωρις να αναλωνεστε σε ψηφους στην αφεντομουτσουναρα μου...:)
Αυτα....:)
Τωρα πες ο,τι θες...εγω προσωπικα...απο την αρχη εχω γραψει ενα σωρο....:) Ας μη γραφω τα ιδια και τα ιδια....συνεχεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλα... μου ρθε τρελό σετάκι τώρα [μάλλον το κρεμοσάπουνο dove πειράζει τον εγκέφαλό μου :worry::P] ... Ηρώ, Neraida, Αngie_Ann...

αλλά άμα παίζει τέτοιο σενάριο θα πάω να κρεμαστώ από το στρίνγκ μου στη σημαία έξω από τη Βουλή στο Σύνταγμα! :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ποτέ μη λες ποτέ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε αντε μη σας πατησω μπουφλες!
ΕΙπαμε να εχεις φαντασια ρε Αθηνα, αλλα οχι και ετσι!
αιντε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ψηφίζω Νεράιδα τελικά και είναι οριστικό...
Μόνο ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή.
Για να δούμε θα αλλάξει κανείς την ψήφο του από neraida σε kakerlak?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Kakerlak
  2. Angie_Ann >> kakerlak
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Neraida
  5. Corpse Bride >> Neraida
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >> Neraida
  11. pitg21 >> Neraida
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >> Resident Evil
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil [δολοφονία]
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
7 Neraida
6 kakerlak
2 Resident Evil

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ψηφίζω Νεράιδα τελικά και είναι οριστικό...
Μόνο ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή.
Για να δούμε θα αλλάξει κανείς την ψήφο του από neraida σε kakerlak?:whistle:

Αν εισαι εσυ ο τεταρτος δολοφονος που ψαχνω κα ο φαν ηταν το τσιρακι...ξανθια σκυλα που σε εφαγε!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aυτό με το στρινγκ έχει γίνει πολύ μόδα τελικά!!! :P

Για να δούμε τι θα δούμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν βγω..θα δειτε οτι ειμαι πολιτης, σας το λεω απο τωρα..φροντιστε μονο και μετα τα τελευταια μου λογακια να κανετε το σωστο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Βρε παιδιά μου καλά, βρε παιδιά μου χρυσά...γιατί βάζετε τα χεράκια σας και βγάζετε τα ματάκια σας; Τα ίδια με τον προηγούμενο γύρο μου φαίνεται θα χουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Επίσης δεν έχω καταλήξει αν θα διατηρήσω την ψήφο μου στην Neraida ή όχι. Αν όχι θα τη στείλω δώρο στην Kakerlak πάντως.

Bill_Slayer... EΓΩ.
Υπάρχουν 2 άτομα που πιστεύω βρίσκονται σε αντίπαλα στρατόπεδα και τα οποία μου φαίνονται να έχουν ίσες πιθανότητες για να είναι το ένα δολοφόνος και το άλλο πολίτης.

Επιλέγω να εμπιστευτώ το ένα από τα 2 [Neraida] και πάλι... ΕΛΠΙΖΩ να μην με έχει κοροιδέψει τόσο άσχημα [αν και, να πούμε του στραβού το δίκιο, μου το χρωστάει]

Επίσης, θα προτιμούσα να πάει σε derby ισοψηφίας, αλλά δεν μπορώ σε τόσο κρίσιμη ψηφοφορία να ψηφίσω στο γάμο του καραγκιόζη μόνο και μόνο για να το στείλω σε ψηφοφορία. Αν μπει ο jrot και πιστεύει αντίστοιχα πράγματα ... ας το κάνει αυτός αν θέλει.


ΨΗΦΟΣ ΣΤΗΝ KAKERLAK

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top