Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και επίσης έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι θα κάνουν Corpse και jrot6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
5 Neraida
5 kakerlak
3 Resident Evil

αυτό.. γίνεται δλδ

5 Neraida
4 kakerlak
4 Resident Evil

γιατί άραγε Youki σε εξυπηρετεί να βγει η Neraida? :hmm:


Αγαπητή μου, αμα με εξηπυρετούσε να βγει η Νεραιδα, θα ψήφιζα Νεραιδα. Τόσο απλό.

Τώρα γιατί ξαφνικά εσύ και η Ηρω που μέχρι πριν 2 ωρες σφαζόσασταν και ξαφνικά η Ηρώ μέχρι και που προσπαθεί να σε σώσει ψηφίζοντας kakerlak...είναι απορίας άξιο!
Είδομεν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
απείλησα ότι θα της κάψω το σπίτι. :P

Νταξ τώρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Kakerlak
  2. Angie_Ann >> pitg21
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Resident Evil
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>Neraida
  8. Lorelai >> kakerlak
  9. Neraida >> kakerlak
  10. Phoebe >> Neraida
  11. pitg21 >> Neraida
  12. Resident Evil >> Neraida
  13. Vendetta >> Resident Evil
  14. Vkey >> Neraida
  15. xanp >> Resident Evil [δολοφονία]
  16. Youki >> kakerlak
Ψήφοι
5 Neraida
5 kakerlak
3 Resident Evil
1 pitg21

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Βρε παιδιά λέτε να είναι τίποτε του στυλ Μπιλ, πιτγκ21, Κορπς, ζροτ η τετράδα και μεις τρωγόμαστε άδικα;

Αν και πιστεύω ότι τουλάχιστον έναν ομιλητικό παίκτη, έστω για τσιράκι θα έχει βάλει η ΣΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αγαπητή μου, αμα με εξηπυρετούσε να βγει η Νεραιδα, θα ψήφιζα Νεραιδα. Τόσο απλό.

Τώρα γιατί ξαφνικά εσύ και η Ηρω που μέχρι πριν 2 ωρες σφαζόσασταν και ξαφνικά η Ηρώ μέχρι και που προσπαθεί να σε σώσει ψηφίζοντας kakerlak...είναι απορίας άξιο!
Είδομεν....

Δηλαδη τι υποπτευεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε παιδιά λέτε να είναι τίποτε του στυλ Μπιλ, πιτγκ21, Κορπς, ζροτ η τετράδα και μεις τρωγόμαστε άδικα;

Αν και πιστεύω ότι τουλάχιστον έναν ομιλητικό παίκτη, έστω για τσιράκι θα έχει βάλει η ΣΕ

ΚΟιτα...εαν οι δολοφονοι δεν ειναι ομιλητικοι, θα τους γδαρω:P
Μα το Δια!:mad:


Και εσυ ρε Αντζυ τι πας και ψηφιζεις Πιτ?!
Αντε ψηφισε αυτον που θεωρεις πιο υποπτο, ακομα και εαν αυτος ειμαι εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λοιπόν αποφάσισα.
Και επειδή βλέπω ότι γίνεται μια προσπάθεια να σωθεί η Resident(η οποία χτες μετά την αποχώρηση του φαντάγκο δήθεν νόμιζε ότι ένα ποστ που είχε διαβάσει ήταν της Ηρούς αλλά τελικά ήταν της Νεράιδας) και σε συνδυασμό με τη δολοφονία της xanp,έχουμε και λέμε:
Ηρώ,Youki,Resident Evil δολοφόνοι με έναν απ'τους Lorelai και Bill τσιράκι και τον άλλο δολοφόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δηλαδη Σλειερ, η Κακερ σου δινει την εντυπωση της αθωας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δηλαδη Σλειερ, η Κακερ σου δινει την εντυπωση της αθωας?
Θα σταματήσεις να ασχολήσε μαζί μου??? όσο ύποπτη είμαι εγώ άλλο τόσ είσαι είσαι εσύ!!

ΆΣΕ που εγώ έχω πάρει κ 2 ψήφους από τους συν δολοφόνους σου.



και ούτε στο μνμ που σου έγραψα για το μσν απάντησες!

Εκτός αν δεν είσαι δολοφόνος. Τι άλλο θα μπορούσες να είσαι ε???? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Για την Κάκερλακ δεν παίρνω θέση.Γιατί δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα σταματήσεις να ασχολήσε μαζί μου??? όσο ύποπτη είμαι εγώ άλλο τόσ είσαι είσαι εσύ!!

ΆΣΕ που εγώ έχω πάρει κ 2 ψήφους από τους συν δολοφόνους σου.

Εκτός αν δεν είσαι δολοφόνος. Τι άλλο θα μπορούσες να είσαι ε???? ;)

Χαχαχα!
Οχι μαρη εσεν θα σε εχω στο ματι μεχρι να βγεις:P Και θελω να βγεις σε φανερη ψηφοφορια, μπας και το καταλαβουν για σενα και οι υποιποι πολιτες! Και οσο ασχολεισαι μαζι μου, αλλο τοσο μου επιβεβαιωνεις το ποσο ενοχη εισαι!:D
Και να σε πω...ποιους θεωρεις δολοφονους εκτος απο μενα? Οχι τπτ αλλο, αλλα για να τους αθωωσω στα δικα μου ματια κατευθειαν:)
Και μην υποννοεις οτι ειμαι τσιρακι, γιατι εαν ημουν δε θα σε ψηφιζα με μανια
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χαχαχα!
Οχι μαρη εσεν θα σε εχω στο ματι μεχρι να βγεις:P Και θελω να βγεις σε φανερη ψηφοφορια, μπας και το καταλαβουν για σενα και οι υποιποι πολιτες! Και οσο ασχολεισαι μαζι μου, αλλο τοσο μου επιβεβαιωνεις το ποσο ενοχη εισαι!:D
Και να σε πω...ποιους θεωρεις δολοφονους εκτος απο μενα? Οχι τπτ αλλο, αλλα για να τους αθωωσω στα δικα μου κατευθειαν:)
Και μην υποννοεις οτι ειμαι τσιρακι, γιατι εαν ημουν δε θα σε ψηφιζα με μανια
:P

τι είσαι δηλαδή??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λοιπόν να ψηφίσω ΚΑΚΕΡΛΑΚ και γω...αλί όμως σε κάποιον (ναι εσένα λέω Νεράιδα :P) αν μας βγει πολίτης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τι είσαι δηλαδή??? :P

Χαχα!
Προετοιμαζεις το εδαφος σε περιπτωση που βγω και φανει οτι ειμαι πολιτης ε?! Να με δειξεις τσιρακι?!:D
Τι εξυπνο και κοινοτυπο! Δεν πιανει!;)
Εγω καρδια μου θελω να φανει οτι δεν ειμαι δολοφονα...και δε με πειραζει να με ψηφισουν, εσυ ομως?!
Νομιζω καιγεσαι να νη βγεις....και μην χτυπιεσαι πολυ...ελπιζω μονο να το δουν και αλλοι να κανουν το σωστο, μπας και μπουν καποια πραγματα στη θεση τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λοιπόν να ψηφίσω ΚΑΚΕΡΛΑΚ και γω...αλί όμως σε κάποιον (ναι εσένα λέω Νεράιδα :P) αν μας βγει πολίτης :P

Μονο δες ποσο καιγεται να μη βγει και αρκει αυτη η ενδειξη της ενοχης της....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για την Κάκερλακ δεν παίρνω θέση.Γιατί δεν ξέρω...

Το οτι καιγεται να μη βγει και παει να δημιουργησει ρευμα οτι και καλα ειμαι τσιρακι, γιατι πολυ καλα ξερει οτι δολοφονα δεν ειμαι...και εαν βγω θα φανει οτι ειμαι πολιτης....δεν το βλεπεις?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το οτι καιγεται να μη βγει και παει να δημιουργησει ρευμα οτι και καλα ειμαι τσιρακι, γιατι πολυ καλα ξερει οτι δολοφονα δεν ειμαι...και εαν βγω θα φανει οτι ειμαι πολιτης....δεν το βλεπεις?!
Ποιος καίγεται ρε????

Συνεχίζεις κ δεν απαντάς για το μσν μου ε??? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Διαβαζοντας τα ολα πολυ βιαστικα, ομολογω οτι στα μισα ποστς της ΡΕΖ συμφωνουσα μαζι της, ενω στα αλλα μου αφηνε καποια κενα. (μη μου ζητησετε να σας πω που και τι, γιατι δεν παιζει να τα ξαναβρω και να τα παραθεσω!)

Η κακερ απ'την αλλη μου φαινεται εντελως εξιλαστηριο θυμα.. δε μου χει κινησει την περιεργεια η υποψιες..

Θα ψηφισω απ'τις 3 τους λοιπον τη Νεραιδα, αφενως γιατι πλεον οντως δε μου φαινεται να παιζει τοσο εν θερμω οσο στους προηγουμενους γυρους (αφηνοντας ομως μια πισινη, γιατι δεν την θυμαμαι ποτε πανω απο 1-2 γυρους..), αφετερου γιατι θα ξεκαθαριστουν καπως τα στρατοπεδα ο,τι κι αν ηταν.

Ελπιζω να μην κανω χοντρη πατατα, και σχωρνατε με και παλι για τις εμφανισεις-πυροτεχνηματα, σ'αυτο το γυρο δε θα πρεπε καν να χω δηλωσει συμμετοχη :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δεν μας τα λες καλά Κορπς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top