Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προς το παρόν ζητάω να αφαιρεθεί η ψήφος μου από τη youki (ελπίζω να γίνεται) για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις και να έχω την ησυχία ανεπηρέαστη να αποφανθώ παρατηρώντας τα ποστ αναλυτικά από την αρχή.

απ όσο θυμάμαι από άλλη μία φορά που είχε ζητηθεί αφαίρεση ψήφου, αυτό δεν γίνεται
(ναι Youki, ενίοτε θυμάμαι κι εγώ :pfff: :P)
ψήφισε αν θες κάποιον άσχετο εντελώς (αν υπάρχει τέτοιο άτομο στο παλέρμο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν λέω ότι παίζω τέλεια, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ! Παίζω σύμφωνα με τον ρόλο που μου έχουν δώσει και εφόσον ξέρω ότι είμαι αθώος και εφόσον με πείθει η Ηρώ ότι είναι πολίτης, πραγματικά όσοι μας κατηγορούν δεν μας τα λένε καλά. Τόσο απλό. Η dooo λοιπόν κατηγόρησε ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ και τους δύο με λόγια όπως "επανάσταση" κτλ, άρα καλό ρόλο αποκλείεται να είχε, όσο και να το υποστηρίζετε. :)
Κι εγώ ξέρω ότι είμαι αθώα και άρα στα δικά μου μάτια είστε ύποπτοι. Και όσοι με κατηγορούν θα είναι στα δικά μου μάτια ύποπτοι.
Live with it.

(Όταν είναι από την αντίθετη μεριά δε σ'αρέσει ε???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Youki
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >> fandago
  5. Corpse Bride >>
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >>
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >>
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> fandago
  15. Vendetta >>
  16. Vkey >>
  17. xanp >>
  18. Youki >>
Ψήφοι
2 fandago
1 Youki
2 Neraida
1 Resident Evil


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Μεθαύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξέρεις ποιοι είναι οι δολοφόνοι???:confused:
Πάντως η dooo...δεν ήταν!!!:)

Όχι καρδιά μου εσύ ξέρεις ποιοι είμαστε πολίτες και δυστυχώς θα μας κουνιέσαι σε αυτόν τον γύρο μιας και δε φαίνεται ιδιότητα.
Στον προηγούμενο προτίμησες τη σιωπή για να μην εκτεθείς ή μάλλον για την ακρίβεια και ένα πεσιματάκι στην Ηρώ για τα μάτια του κόσμου.
Αν αυτό είναι η ντεντεκτιβ youki τότε θα σκίσω τα πτυχία που δεν έχω.. (γαλλικών-αγγλικών μετράνε;:P)
απ όσο θυμάμαι από άλλη μία φορά που είχε ζητηθεί αφαίρεση ψήφου, αυτό δεν γίνεται
(ναι Youki, ενίοτε θυμάμαι κι εγώ :pfff: :P)
ψήφισε αν θες κάποιον άσχετο εντελώς (αν υπάρχει τέτοιο άτομο στο παλέρμο :P)
Καλά δεν καίγομαι κιόλας κρατάτε την ως έχει, μέχρι αύριο στη 1 έχω χρόνο, γιατί μετά μιας και οι περισσότεροι λένε ότι είμαι πολίτης και δεν κινώ υποψίες πλέον με βλέπω deaaaaaaddddd
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Όχι καρδιά μου εσύ ξέρεις ποιοι είμαστε πολίτες και δυστυχώς θα μας κουνιέσαι σε αυτόν τον γύρο μιας και δε φαίνεται ιδιότητα.
Στον προηγούμενο προτίμησες τη σιωπή για να μην εκτεθείς ή μάλλον για την ακρίβεια και ένα πεσιματάκι στην Ηρώ για τα μάτια του κόσμου.
Αν αυτό είναι η ντεντεκτιβ youki τότε θα σκίσω τα πτυχία που δεν έχω.. (γαλλικών-αγγλικών μετράνε;:P)

Καλά δεν καίγομαι κιόλας κρατάτε την ως έχει, μέχρι αύριο στη 1 έχω χρόνο, γιατί μετά μιας και οι περισσότεροι λένε ότι είμαι πολίτης και δεν κινώ υποψίες πλέον με βλέπω deaaaaaaddddd
Και σε ξαναρωτάω..τα θες και τα λες?
το παοχνίδι ξεκίνησε Πέμπτη και ήμουν από τους πρωτους παίχτες που πόσταραν και πάνω από 1 φορά και την Πέμπτη και την Παρασκευή το πρωί. Σορυ που από την Παρασκευή το μεσημερι και για όλο το ΣΚ είχα υποχρεώσεις και δεν πολυμπηκα. Και το πεσιματάκι στη Ηρώ ηρθε πολύ μετά την πεσιματαρα προς την ΡΕ και το πεσιματάκι προς την Αντζυ.
Και σήμερα, όλη μερα είμαι εδω και συμμετέχω. Μη λες λοιπόν βλακείες.
Αν δεν σου κάνω για...ντετεκτιβ, σορυ δεν μπορώ να κάνω κάτι ...τα πτυχία σου κρατα τα...μπορεί να σου χρειαστουν, δεν ξέρεις ποτέ! :P

Ψ:Αν εσύ είσαι η ντετεκτιβ Ηρώ να σκίσω κι εγώ τα πτυχία μου και να φάω και τις κοτσίδες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κι εγώ ξέρω ότι είμαι αθώα και άρα στα δικά μου μάτια είστε ύποπτοι. Και όσοι με κατηγορούν θα είναι στα δικά μου μάτια ύποπτοι.
Live with it.

(Όταν είναι από την αντίθετη μεριά δε σ'αρέσει ε???)

Δεν ξέρω τι είναι η Youki, αλλά αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ, για μένα.

Ηρώ.. ούτε εσύ είσαι η ντεντέκτιβ Ηρώ σίγουρα :P

ΚΑΙ ΟΧΙ FANDAGO ΔΕΝ ΚΑΛΟΠΙΑΝΩ ΤΗ ΥΟUKI ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΡΕΥΝΩ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ! Το γράφω με κεφαλαία για να μην μου πεις ότι πάω να την καλοπιάσω για να βγω λάδι.

Και στην τελική... Με έχεις τσαντίσει τόσο με τις ασυναρτησίες που λες [τελικά ΟΛΟΙ εκτός από σένα και την Ηρώ, κι αυτοί που ψήφισαν dooo κι αυτοί που ΔΕΝ ψήφισαν δοοο... όλοι ένοχοι! ΟΟΟ,ΤΙ ναναι λέμε!] που άιντε ψοφάτε με όλοι για αύριο να βγω να τελειώνουμε με αυτή την ιστορία!

Έλεος δλδ, σε λίγο θα πρέπει να αναλύουμε και γιατί ποιό λόγο γράψαμε "ΚΑΙ" αντί για "ΣΥΝ" ξέρω γω!


[και τώρα βλέπω ακριβώς το ποστ του fand... Mην πείς στον κόπο να το γράψεις... Θα το γράψω εγώ

Αρχική Δημοσίευση από θα γράψει ο fandago:
Φυσικά και σε τσαντίζω Resident. Γιατί έχω καταλάβει το παιχνίδι που παίζεις με τη συνδολοφόνα σου τη Neraida και τη συνδολοφόνα σου την xanp (αυτό είναι wild guess δικό μου) και μιλάς χωρίς επιχειρήματα (επίσης δικό μου==εδώ γελάνε δυνατά) σε αντίθεση με μένα που μιλάω με επιχείρηματα (ξανά δικό μου=εδώ γελάνε ακόμα πιο δύνατα) που δεν μπορείς να αναιρέσεις

]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ΚΑΝΕΙΣ δολοφόνος δεν ψήφισε dooo ή άντε το πολύ ένας ακολουθώντας και καλά το ρεύμα...
Oι άλλοι 3 μοιράστηκαν σε μένα τον fandago και κάποιον άλλον άσχετο.
Δεν την ψήφισαν για να χρησιμοποιήσουν αυτό ακριβώς το επιχείρημα και να μας την πέσουν όπως και κάνουν.

Άστο Ηρώ σε αυτό τον γύρο είσαι σε λάθος κατεύθυνση. Την έπεσες άγρια στον Lorien που δεν ξέρουμε μεν τι είναι αλλά η ίδια το πρωί τον έβγαλες από τους ύποπτούς σου αφού είχες νέους περισσότερο ύποπτους.Μετά την πέφτεις στη dooo και βγαίνει πολίτης(καλός κακός δεν έχει σημασία ήταν πολίτης). Τώρα κατηγορείς όσους σε ψηφίσαμε επειδή ξέραμε και καλα ότι η ντου είναι πολίτης και δεν την φάγαμε σε μέρα που φαίνεται. Στην επόμενη άκυρη ψήφο σου τι θα πεις;Αν σε βγάζαμε σήμερα και δεν ήσουν δολοφόνος θα έκαιγες πάλι την ντου ως σίγουρη δολοφόνο φαντάζομαι και καλά σας τα έλεγα δεν το ακούγατε.
Με την λογική σου και εσύ ψήφισες ντου για να το παίξεις παραπλανημένη πολίτης μετά...Τελικά μας είπες ποιους έχεις ύποπτους τώρα που βγήκε πολίτης η ντου; Ποιοι είναι τα φίδια στον κόρφο σου;

Όχι καρδιά μου εσύ ξέρεις ποιοι είμαστε πολίτες και δυστυχώς θα μας κουνιέσαι σε αυτόν τον γύρο μιας και δε φαίνεται ιδιότητα.
Στον προηγούμενο προτίμησες τη σιωπή για να μην εκτεθείς ή μάλλον για την ακρίβεια και ένα πεσιματάκι στην Ηρώ για τα μάτια του κόσμου.
Αν αυτό είναι η ντεντεκτιβ youki τότε θα σκίσω τα πτυχία που δεν έχω.. (γαλλικών-αγγλικών μετράνε;:P)

Καλά δεν καίγομαι κιόλας κρατάτε την ως έχει, μέχρι αύριο στη 1 έχω χρόνο, γιατί μετά μιας και οι περισσότεροι λένε ότι είμαι πολίτης και δεν κινώ υποψίες πλέον με βλέπω deaaaaaaddddd

μπα εγώ σε βλέπω να ζεις μια χαρά το πας είσαι φουλ με τους δολοφόνους τους βοηθάς απίστευτα χαζοί είναι να σε φάνε; ΑΝ αυτό είναι η ντεντέκτιβ Ηρώ να σκίσουμε και εμείς τα πτυχία που έχουμε.

Η αλήθεια είναι ότι για δολοφόνος δεν μου κάνεις αλλά επειδή επηρεάζεις κόσμο και δημιουργείς ρεύμα ψήφων ίσως είναι καλύτερα αυτή την φορά να βγεις εκτός. Αλλά ξέρω θα πεις πάλι να προσπαθήσω να παίξω μόνη μου χωρίς να επηρεάζομαι(αλήθεια από ποιον επηρεάστηκα σε αυτό τον γύρο κατ εσέ;)

Δεν θα βιαστώ να ψηφίσω και αύριο μέρα είναι.

fandago τελικά είδες ότι δεν ξεκίνησα και τόσο χάλια;;;Απορώ που ακόμα στηρίζεις την Ηρώ...Μου κάνει κάτι σαν την υποστήριξη σου σε μένα στον προηγούμενο γύρο....(Ηρώ ακούς;))Το πιο πιθανό είναι ότι εσένα θα ψηφίσω πάντως και γιατί στην χρωστάω όπως είπες και γιατί παίζω χάλια από την αρχή σε αυτό τον γύρο και γιατί ο τρόπος σου μου θυμίζει προηγούμενο γύρο και γιατί θα πεις ότι δεν έχω επιχειρήματα .κ.τ.λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
απ όσο θυμάμαι από άλλη μία φορά που είχε ζητηθεί αφαίρεση ψήφου, αυτό δεν γίνεται
(ναι Youki, ενίοτε θυμάμαι κι εγώ :pfff: :P)
ψήφισε αν θες κάποιον άσχετο εντελώς (αν υπάρχει τέτοιο άτομο στο παλέρμο :P)
Αυτό ήταν αυθαίρετη απόφαση της dooo σε εκείνο το παιχνίδι. Δεν ίσχυε παλιά. Οι κανόνες όπως είναι τώρα, λένε ξεκάθαρα ότι κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να ψηφίσει, απλά αν δεν ψηφίσει θα πάρει απουσία. :)
Κι εγώ ξέρω ότι είμαι αθώα και άρα στα δικά μου μάτια είστε ύποπτοι. Και όσοι με κατηγορούν θα είναι στα δικά μου μάτια ύποπτοι.
Live with it.

(Όταν είναι από την αντίθετη μεριά δε σ'αρέσει ε???)
Δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να ισχύει. Προσωπικά δεν σε κατηγόρησα, οπότε αν με κατηγορήσεις χωρίς λόγο και αιτία όπως η dooo, θα είσαι και στα δικά μου μάτια ύποπτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μετά την πέφτεις στη dooo και βγαίνει πολίτης(καλός κακός δεν έχει σημασία ήταν πολίτης).
Πως δεν έχει σημασία αν ήταν καλός ή κακός; Σαφώς και έχει. Εσένα σου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν καλός πολίτης δηλαδή; Ή μήπως δε σε νοιάζει γιατί έπιασε τόπο η ψηφοφορία και σας έδωσε πατήματα;
Η αλήθεια είναι ότι για δολοφόνος δεν μου κάνεις αλλά επειδή επηρεάζεις κόσμο και δημιουργείς ρεύμα ψήφων ίσως είναι καλύτερα αυτή την φορά να βγεις εκτός.
Ρε δεν πάτε καλά :P
Κατηγορείτε άτομα για σίγουρους δολοφόνους και μετά λέτε ότι δεν σας κάνουν για δολοφόνοι; Εσύ δεν ήσουν που είχες σίγουρους δολοφόνους εμένα την Ηρώ και τον vendetta; Και καλά οκ, δεν την έχεις για δολοφόνα, ΠΟΙΟΥΣ έχεις; Γιατί εγώ βλέπω να κατηγορείτε μεν εμένα και Ηρώ, αλλά να μην την πέφτετε σε κάποιον άλλο.
Λογικό γιατί αν την πέσετε σε άλλον, ως δολοφόνοι που είστε, θα είναι πολίτης και θα διαμαρτυρηθεί, θα σιγουρευτεί για εσάς και θα σας ψηφίσει. Οπότε μένετε στα εξιλαστήρια θύματα, αλλά άλλα άτομα δεν έχετε πει. Μόνο κάτι σιγανά ποταμάκια που μπαίνουν μία στις τόσες, όπως η Niyia και δεν θα κάτσουν να ασχοληθούν με εσάς κατηγορείτε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλα Θοδωρη το χασες τελειως...εσύ δλδ με ποιους ασχολείσαι??? Με τα σιγανα ποταμάκια???
Και σε τελική τα σιγανα ποταμακια που μπαίνουν ψηφιζουν φευγουν ε όσο να ναι περνανε απαρατήρητα (πολλές φορές σε βάρος των πολιτών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πως δεν έχει σημασία αν ήταν καλός ή κακός; Σαφώς και έχει. Εσένα σου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν καλός πολίτης δηλαδή; Ή μήπως δε σε νοιάζει γιατί έπιασε τόπο η ψηφοφορία και σας έδωσε πατήματα;

Ρε δεν πάτε καλά :P
Κατηγορείτε άτομα για σίγουρους δολοφόνους και μετά λέτε ότι δεν σας κάνουν για δολοφόνοι; Εσύ δεν ήσουν που είχες σίγουρους δολοφόνους εμένα την Ηρώ και τον vendetta; Και καλά οκ, δεν την έχεις για δολοφόνα, ΠΟΙΟΥΣ έχεις; Γιατί εγώ βλέπω να κατηγορείτε μεν εμένα και Ηρώ, αλλά να μην την πέφτετε σε κάποιον άλλο.
Λογικό γιατί αν την πέσετε σε άλλον, ως δολοφόνοι που είστε, θα είναι πολίτης και θα διαμαρτυρηθεί, θα σιγουρευτεί για εσάς και θα σας ψηφίσει. Οπότε μένετε στα εξιλαστήρια θύματα, αλλά άλλα άτομα δεν έχετε πει. Μόνο κάτι σιγανά ποταμάκια που μπαίνουν μία στις τόσες, όπως η Niyia και δεν θα κάτσουν να ασχοληθούν με εσάς κατηγορείτε. ;)

δεν είπα ότι είναι καλός η κακός πολίτης αλλά εσύ τι συμπέρασμα έβγαλες που βγήκε η ντου σήμερα; Άλλωστε είχε σημασία σήμερα να βγει το τσιράκι;Καταλάβαμε πάρα πολλά τώρα έτσι;
Είχα δώσει 3 σενάρια από το πρωί με πιθανότερα έναν δολοφόνο και έναν τσιράκι ή έναν δολοφόνο και έναν πολίτη αλλού ντα αλλού.Προς το παρόν η Ηρώ καλύπτει τον πολίτη αλλού ντα αλλού οπότε μάντεψε τι μένει...
Για τον vendetta τώρα λόγω της έλλειψης χρόνου που έχει θεωρώ ότι δεν θα έχει ρόλο. Η RE αυτή την φορά μου κάνει για πολίτης..Η Γιούκι προς εξέταση ακόμα δεν έχω κάτι μεμπτό. Η νεράιδα λέει και κάτι κουλά ώρες ώρες αλλά κρατάω επιφύλαξη αν και την έχω για συν δολοφόνο σου.Η νιγια μάλλον αδιάφορη μου κάνει όπως είχα πει και στον πρώτο γύρο που προτιμούσα να φύγει για να μην εξαρτόμαστε σε κρίσιμο σημείο από την ψήφο της. Η βικυ μιλάει πολύ σε αυτό τον γύρο είναι η αλήθεια ...Τέλος πάντων θα πω κάποια στιγμή τους υπόπτους μου απλά περίμενα μπας και σήμερα βγάζαμε καμιά άκρη αλλά που τέτοια τύχη...

εντιτ: παίζει και η κακερλακ και η Angie_ann(που χάθηκες καλέ;;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλα Θοδωρη το χασες τελειως...εσύ δλδ με ποιους ασχολείσαι??? Με τα σιγανα ποταμάκια???
Και σε τελική τα σιγανα ποταμακια που μπαίνουν ψηφιζουν φευγουν ε όσο να ναι περνανε απαρατήρητα (πολλές φορές σε βάρος των πολιτών)
Μα τι λες; Εγώ είπα ξεκάθαρα ότι την πέφτετε σε μένα και την Ηρώ που υποστήριξαν πιο ένθερμα την ενοχή της dooo και όσοι δεν την πέφτετε σε εμάς κατηγορείτε άτομα που δεν πρόκειται να σας πουν κάτι όπως η Niyia. Αυτό το πρόβλημα το έχει ο δολοφόνος που φοβάται ότι αν κατηγορήσει πολίτη θα πέσει να τον φάει. Εσύ πόσους έχεις κατηγορήσει για παράδειγμα; Αλλά να τους έχεις κατηγορήσει σοβαρά, όχι να έχεις αναφέρει ένα ονοματάκι... Γιατί και εγώ και η Ηρώ βγάλαμε 5άδες, χωρίς να φοβόμαστε ότι θα πέσουν οι 5 να μας φάνε. :)
δεν είπα ότι είναι καλός η κακός πολίτης αλλά εσύ τι συμπέρασμα έβγαλες που βγήκε η ντου σήμερα;
Εσύ δεν έγραψες επακριβώς "Μετά την πέφτεις στη dooo και βγαίνει πολίτης(καλός κακός δεν έχει σημασία ήταν πολίτης)";;;; Λίγο πιο πάνω το έγραψες, τι το αρνείσαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Εσύ δεν έγραψες επακριβώς "Μετά την πέφτεις στη dooo και βγαίνει πολίτης(καλός κακός δεν έχει σημασία ήταν πολίτης)";;;; Λίγο πιο πάνω το έγραψες, τι το αρνείσαι; :worry:
καλά είπα αυτό ότι δεν το έγραψα;;;;
απλά λέω δεν είπα ότι είναι κακός πολίτης(1) ή είναι καλός πολίτης(2) αλλά ότι είναι πολίτης. (δεν χαρακτήρισα τι είδους πολίτης είναι πως να στο πω να καταλάβεις;;;; )
Τελικά τι καταλάβαμε που βγάλαμε κάποιον που είναι πολίτης;Αυτό σε ρώτησα αλλά μάλλον δεν σε βολεύει να το απαντήσεις αυτό ε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μετά την πέφτεις στη dooo και βγαίνει πολίτης(καλός κακός δεν έχει σημασία ήταν πολίτης).
Πως δεν έχει σημασία αν ήταν καλός ή κακός; Σαφώς και έχει. Εσένα σου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν καλός πολίτης δηλαδή;
δεν είπα ότι είναι καλός η κακός πολίτης αλλά εσύ τι συμπέρασμα έβγαλες που βγήκε η ντου σήμερα; Άλλωστε είχε σημασία σήμερα να βγει το τσιράκι;Καταλάβαμε πάρα πολλά τώρα έτσι;
Εσύ δεν έγραψες επακριβώς "Μετά την πέφτεις στη dooo και βγαίνει πολίτης(καλός κακός δεν έχει σημασία ήταν πολίτης)";;;; Λίγο πιο πάνω το έγραψες, τι το αρνείσαι; :worry:
καλά είπα αυτό ότι δεν το έγραψα;;;;
απλά λέω δεν είπα ότι είναι κακός πολίτης(1) ή είναι καλός πολίτης(2) αλλά ότι είναι πολίτης. (δεν χαρακτήρισα τι είδους πολίτης είναι πως να στο πω να καταλάβεις;;;; )
Τελικά τι καταλάβαμε που βγάλαμε κάποιον που είναι πολίτης;Αυτό σε ρώτησα αλλά μάλλον δεν σε βολεύει να το απαντήσεις αυτό ε;;;;
Παραθέτω τα λόγια μας ακριβώς. Λες ότι δεν έχει σημασία αν ήταν καλός ή κακός πολίτης, ενώ σαφώς και έχει. Αν ήταν κακός πολίτης, αυτομάτως όσοι θεωρούν ότι ήταν καλός και πατάνε σε αυτό, είναι ένοχοι. Αντίστοιχα και το ανάποδο, αν ήταν καλός πολίτης, τότε όσοι την κατηγορήσαμε είμαστε ένοχοι.

Εσένα λοιπόν σου έδειξε η dooo από την αρχή του παιχνιδιού να είναι καλή πολίτης; Εμένα όχι...

Και ναι για μένα βγήκαν συμπεράσματα. Ότι οι δολοφόνοι που ήξεραν ότι η dooo θα βγει ως πολίτης, πάτησαν σε αυτό, ΔΕΝ την κατηγόρησαν, την αθώωναν συνεχώς και τώρα βγήκαν καθαροί στα μάτια μερικών. Το θέμα είναι ότι έτσι για μένα τουλάχιστον, απλά καρφώνονται περισσότερο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
συνεννοηθήκαμε επιτέλους!

  1. dooo >> Ηρώ
  2. Neraida >> Niyia
  3. Resident Evil >> Niyia
  4. xanp >> Ηρώ
  5. Youki >> Ηρώ

οπότε βλέποντας τον πίνακα εγώ, η γιούκι, η Ρεζιντεντ και η νεράιδα είμαστε δολοφόνοι και η ντου τσιράκι για σένα σωστά;


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Bill_Slayer >> dooo
  3. jrot6 >> dooo
  4. Phoebe >> dooo
  5. pitg21 >> dooo
  6. Vendetta >> dooo
  7. Vkey >> dooo
και οι παραπάνω είναι όλοι πολίτες σωστά που την πάτησαν γιατί εμπιστεύτηκαν την Ηρώ;


  1. fandago >> Neraida
  2. Kakerlak >> Neraida
  3. Lorelai >> Neraida
και τα κορίτσια πολίτες αφού συμφωνούν μαζί σου;

εγώ πάλι νομίζω ότι οι δολοφόνοι είναι ένας από κάθε κατηγορία πλέον.Ίσως σε κάποια κατηγορία και 2 με την προϋπόθεση ότι είναι 4 ακόμα μέσα.Δεν το θεωρείς παρά κάρφωμα να ψηφίσαν όλοι οι δολοφόνοι συσπειρωμένα κάποιους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό ήταν αυθαίρετη απόφαση της dooo σε εκείνο το παιχνίδι. Δεν ίσχυε παλιά. Οι κανόνες όπως είναι τώρα, λένε ξεκάθαρα ότι κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να ψηφίσει, απλά αν δεν ψηφίσει θα πάρει απουσία. :)

Οι κανόνες (κακώς) δεν προβλέπουν τι συμβαίνει αν κάποιος ζητήσει αφαίρεση ψήφου. Αλλά σε κανένα προηγούμενο παιχνίδι δεν έχουμε δεχτεί κάτι τέτοιο (και όπως σου είχα πει και τότε με την dooo, αν έγινε κάτι τέτοιο κάποια στιγμή που εγώ δεν είχα σχέση με το παιχνίδι, κακώς έγινε - κι αυτό γιατί καταλαβαίνεις πως αν μεγάλο ποσοστό των παικτών αφαιρέσει ψήφο πχ την τελευταία στιγμή θα δημιουργηθεί πρόβλημα). Κι άλλωστε μπορεί πάντα να αλλάξει την ψήφο - αλλά άπαξ και ψηφίσεις, δεν γίνεται να ξε - ψηφίσεις. :)

(και θυμηθείτε να το βάλουμε και στους κανόνες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπον έχουμε και λέμε:

Neraida: Αρχικά με καλοπιάνει, τονίζει ότι είμαι πολίτης και χαίρεται. Αφού ψήφισα lorien και να κατηγορώ και κείνη άρχισα να γίνομαι η κακιά. Υποστηρίζει ακόμα ότι ο lorien ήταν αθώος χωρίς να μας εξηγεί το γιατί. Υποστήριζε πως η dooo επίσης είναι αθώα όπως και αποδείχτηκε. Κι εγώ ρωτάω, πως μπορείς να είναι σίγουρη; Προσπάθεια να κερδίσει τους πολίτες και να τους καλοπιάσει σε όλο το παιχνίδι μέχρι τώρα.

Resident Evil: Έχει κολλήσει από την αρχή σε 2 ονόματα niyia - youki. Καμιά από τις 2 δεν κινδύνευσε να φύγει και ειδικά η πρώτη κάτι μου λέει ότι πάλι θα αποχωρήσει από απουσίες. Αθόρυβος παίκτης που και να τον κατηγορήσεις δεν προκαλείς. Αν είναι η Resident αυτόματα δεν είναι η youki αν και δεν αποκλείω το σενάριο να είναι και οι 2 (θα εξηγήσω παρακάτω για youki). Στη συνέχεια κατηγόρησε εμένα και τον fandago, ενώ εγώ ξαφνικά την έπεισα και με έχει για πολίτη! Άλλη που πάει να με καλοπιάσει. Μας αθωώνει και τις 3 Neraida-dooo- Ηρώ και ψηφίζει niyia για να μην προκαλέσει. Δεν ήθελε προφανώς την ψήφο της Neraida (αν υποθέσουμε ότι η Neraida δεν είναι δολοφόνος) σε αυτόν εδώ τον γύρο και σίγουρα τη δική μου γιαυτό και τα : η Ηρώ είναι πολίτης

xanp: Επηρεάζεται πολύ από τους προηγούμενους γύρους, αλλά αυτό από μόνο του δεν τη δικαιολογεί. Με έχει μπερδέψει πολύ και είναι υπό μελέτη ακόμα.

youki: Με το που ανακοινώνεται η ιδιότητα τρέχει να προλάβει να πει την έτοιμη ατάκα. Ή είχε όντως συμφέρον από αυτό ή πραγματικά έχει κολλήσει με 2 άτομα και δε βλέπει αντικειμενικά. Για αυτό το λόγο ζήτησα και να αποσύρω την ψήφο μου από εκείνη για να μην επηρεάσω κανεναν άλλον.

Από τις παραπάνω κυρίες έχουμε τουλάχιστον 2 δολοφόνους με περισσότερες πιθανότητες : Neraida-Resident
Και είναι αυτές που πάνε να με καλοπιάσουν και αυτό αποτελεί λόγος που μεγαλώνουν οι υποψίες μου πάνω τους.

Και επίσης όλα αυτά φαίνονται πολύ απλά και προφανή σίγουρα υπάρχει κάποιος που έχει περάσει στη ζούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
οπότε βλέποντας τον πίνακα εγώ, η γιούκι, η Ρεζιντεντ και η νεράιδα είμαστε δολοφόνοι και η ντου τσιράκι για σένα σωστά;
και οι παραπάνω είναι όλοι πολίτες σωστά που την πάτησαν γιατί εμπιστεύτηκαν την Ηρώ;
και τα κορίτσια πολίτες αφού συμφωνούν μαζί σου;
Σε απόλυτους αριθμούς ναι. Αλλά στο Παλέρμο από τον 2ο γύρο δεν μπορούν να ισχύουν οι απόλυτοι αριθμοί, γιαυτό δέχομαι μια μικρή απόκλιση, αλλά σίγουρα όχι 1 σε κάθε κατηγορία. Ξέρουμε (εσύ μας το είπες άλλωστε) ότι πλέον με τη νοσοκόμα οι δολοφόνοι δεν ρισκάρουν να δολοφονήσουν έναν εκ των fandago-Ηρώ και προσπαθούν να τους φάνε με ψηφοφορία, οπότε ναι, θα μπορούσε αυτοί που ψήφισαν Ηρώ ή fandago να είναι οι 3 από τους δολοφόνους. :)
Οι κανόνες (κακώς) δεν προβλέπουν τι συμβαίνει αν κάποιος ζητήσει αφαίρεση ψήφου. Αλλά σε κανένα προηγούμενο παιχνίδι δεν έχουμε δεχτεί κάτι τέτοιο (και όπως σου είχα πει και τότε με την dooo, αν έγινε κάτι τέτοιο κάποια στιγμή που εγώ δεν είχα σχέση με το παιχνίδι, κακώς έγινε - κι αυτό γιατί καταλαβαίνεις πως αν μεγάλο ποσοστό των παικτών αφαιρέσει ψήφο πχ την τελευταία στιγμή θα δημιουργηθεί πρόβλημα). Κι άλλωστε μπορεί πάντα να αλλάξει την ψήφο - αλλά άπαξ και ψηφίσεις, δεν γίνεται να ξε - ψηφίσεις. :)

(και θυμηθείτε να το βάλουμε και στους κανόνες)
Ρε παιδιά, αφού δεν τους διαβάζετε τους κανόνες, γιατί λέτε ότι θέλετε; Στο ανάλογο θέμα είχε γίνει συζήτηση για αυτό, πρότεινα να μην είναι αναγκαίο να ψηφίζει κάποιος και έγινε δεχτό γιαυτό και ΜΠΗΚΕ στους κανόνες. Ορίστε για του λόγου το αληθές:

  • Καθ' όλη τη διάρκεια του γύρου, όλοι οι παίκτες ανεξαρτήτως ιδιότητας, συζητάνε δημόσια και αποφασίζουν να ψηφίσουν (υποχρεωτικά) από έναν παίκτη ο καθένας. Ο επικρατέστερος της ψηφοφορίας η οποία λήγει στις 20:00 αποχωρεί από το παιχνίδι έχοντας την δυνατότητα να μιλήσει σε ένα και μοναδικό post (τελευταία λόγια). Η υποχρέωση έγκειται στο ότι αν δεν ψηφίσουν θα χρεωθούν με απουσία (περισσότερα στις παρατηρήσεις) κάτι που μπορεί να είναι επιλογή τους.
Έληξε λοιπόν το θέμα; :)

Και είχε ισχύσει σε ένα παιχνίδι, στο οποίο εσύ πρέπει να ήσουν ΣΕ, στο οποίο η Αθηνά είχε αφαιρέσει την ψήφο της από εμένα. Άλλωστε το να αφαιρέσουν όλοι την ψήφο τους τι πρόβλημα δημιουργεί; Αφού έχουν οριστεί σαφώς οι απουσίες, το θέμα τελειώνει με μία απουσία σε όποιον δεν ψηφίσει, στις δύο συνεχόμενες αποχωρούν κτλ. Αν εγώ θέλω να αποχωρήσω και έχω ήδη ψηφίσει, σαφώς και θα αποσύρω την ψήφο μου. Αν δεν θέλω να δημιουργώ εντυπώσεις με την ψήφο που έχω δώσει, θα την αφαιρέσω μέχρι να καταλήξω κάπου αλλού. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αφού δεν τους διαβάζετε τους κανόνες, γιατί λέτε ότι θέλετε; Στο ανάλογο θέμα είχε γίνει συζήτηση για αυτό, πρότεινα να μην είναι αναγκαίο να ψηφίζει κάποιος και έγινε δεχτό γιαυτό και ΜΠΗΚΕ στους κανόνες. Ορίστε για του λόγου το αληθές:

Έληξε λοιπόν το θέμα; :)

Και είχε ισχύσει σε ένα παιχνίδι, στο οποίο εσύ πρέπει να ήσουν ΣΕ, στο οποίο η Αθηνά είχε αφαιρέσει την ψήφο της από εμένα. Άλλωστε το να αφαιρέσουν όλοι την ψήφο τους τι πρόβλημα δημιουργεί; Αφού έχουν οριστεί σαφώς οι απουσίες, το θέμα τελειώνει με μία απουσία σε όποιον δεν ψηφίσει, στις δύο συνεχόμενες αποχωρούν κτλ. Αν εγώ θέλω να αποχωρήσω και έχω ήδη ψηφίσει, σαφώς και θα αποσύρω την ψήφο μου. Αν δεν θέλω να δημιουργώ εντυπώσεις με την ψήφο που έχω δώσει, θα την αφαιρέσω μέχρι να καταλήξω κάπου αλλού. ;)

Eπειδή μιλάς με δικηγόρο ντάρλινγκ ξαναδιάβασε τους κανόνες. :P:redface::D

Καθ' όλη τη διάρκεια του γύρου, όλοι οι παίκτες ανεξαρτήτως ιδιότητας, συζητάνε δημόσια και αποφασίζουν να ψηφίσουν (υποχρεωτικά) από έναν παίκτη ο καθένας. Ο επικρατέστερος της ψηφοφορίας η οποία λήγει στις 20:00 αποχωρεί από το παιχνίδι έχοντας την δυνατότητα να μιλήσει σε ένα και μοναδικό post (τελευταία λόγια). Η υποχρέωση έγκειται στο ότι αν δεν ψηφίσουν θα χρεωθούν με απουσία (περισσότερα στις παρατηρήσεις) κάτι που μπορεί να είναι επιλογή τους.
Στο ΑΝ ΔΕΝ ψηφισουν αναφέρεται μόνο, δεν υπάρχει καμία αναφορά στο "ψηφίζουν και αφαιρούν την ψήφο τους", συνεπώς όχι δεν είμαστε οκ, διότι υπάρχει σιωπή ως προς αυτό. Αν θέλετε να το ξανασυζήτησουμε όταν τελειώσει το παιχνίδι έχει καλώς, προσωπικά δεν θυμάμαι να αφαίρεσα ποτέ ψήφο από κανέναν (αλλά δεν είμαι και σίγουρη γιατί έχω και μνήμη ελέφαντα :redface:). Σε κάθε περίπτωση διαφωνώ με το να αφαιρούνται ψήφοι και σου είπα ήδη γιατί (οκ, τραβηγμένο το παράδειγμα, αλλά αν όλοι αφαιρέσουν την ψήφο τους πέντε λεπτά πριν τις 20.00 σε περίπτωση πχ ισοψηφίας, θα γίνει μπάχαλο άνευ λόγου, τη στιγμή που μπορεί όποιος θέλει απλά να αλλάξει τη ψήφο του). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το λοιπον, διαβαζω εδω και καμια ωρα (ελεος, αλλη φορα να ειστε πιο λακωνικοι, παρλαπιπες!), την τελευταια σελιδα (εχω 032746570265 μηνυματα ανα σελιδα) ομολογω με λιγοτερη διαθεση..

Παρατηρησεις:
Η συμπνοια φανταγκο-Ηρους (βαρεθηκα μ'αυτη τη γενικη του ονοματος, στο ειπα?), δεν μ'αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ. Και μαλιστα θα βιδωθω χειροτερα αν ξαναζησω το σκηνικο του προηγουμενου γυρου, οπου ο ενας βγαινει ενοχος κι ο αλλος αρχιζει τα "ξερω οτι δε σωζομαι :~:~:~" και τελικα ΣΩΘΕΙ!.. Σχωρατε με, αλλα πολυ deja vu. Δεν μ'αρεσουν τα ψηφισματα του φανταγκο στα ποστς της ...αλλης (δεν ξαναλεω ηρους λεμε :p), δεν μ'αρεσει ολη αυτη η απολυτη συμφωνια, χωρις ιχνος πισινης, πολυ υποπτοι μου φαινεστε.

Οσον αφορα τη δολοφονια του Vice....ο πρωτος που εσπευσε να τη δικαιολογησει ως σκαρφισμα της ΣουΕ, ηταν ο φανταγκος.. βαζοντας παντα και μια εναλλακτικη για δολωματακι στην περιπτωση που δεν τους πεισει ολους. Εμενα ομως αυτο το σκηνικο μου θυμιζει και παλι προηγουμενο γυρο..που οι δολοφονιες ηταν κουκουρουκου;) Ενας παικτης που παιζει πρωτη φορα, δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ επικινδυνος για να ειναι ο πρωτος που θα φυγει απο τα δολοφονια..

Πιστευω πως η ντου ειχε καλο ρολο, για να χτυπιεται τοσο..Σε γυρους που ηταν δολοφονα, τη θυμαμαι ησυχη και αθορυβη για να περναει απαρατηρητη..

Επισης, η Νεραιδα μου φαινεται πως παιζει το ιδιο με τους προηγουμενους γυρους (γιατι παλι καταφερε να με εκνευρισει :P). Τη σκεφτομουν ως ενα απο τα σιγουρα ατομα για ρολο πια αυτη τη φορα, αλλα ισως μας γλιτωσαν παλι. Οπως και να χει για ΤΩΡΑ δεν τη θεωρω νο1 υποπτη.

Η Νιγια μου φανηκε πολυ υποπτη με το πρωτο της ντου, και την ψηφο κατευθειαν στο ψαχνο.. Οσο δεν εμφανιζεται, τοσο σκεφτομαι οτι απλα εκανε ενα γκεστ και θα ξαναεξαφανιστει..

Για κακο ρολο σκεφτομαι επισης καποιον απο Φοιμπς-Μπιλ..εχουν 2-3 γυρους να παρουν ρολο, και προς το παρον περνανε οσο πρεπει απαρατηρητοι.

Για τους αλλους, η ρεζ μου φαινεται οπως στον προηγουμενο γυρο, η κακερ ολιγον τι υποπτη, η λορελαι..μια καλη ευκαιρια να παρει ρολο, κι οι υπολοιποι δε με απασχολησαν τρελα. Θα επανελθω..αλλα προς το παρον ψηφιζω φανταγκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top