Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago...δεν με πείθεις. Δεν έχω κάτι άλλο να πω, βάλε με τώρα μέχρι αύριο και πυροβόλα με για έλλειψη επιχειρημάτων... δεν έχω κάτι άλλο να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Την πατησαμε.. Πολιτης τελικα η dooo..

Θα ψηφισω RE την πρωτη μου υποπτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
H ψήφος μου με αγάπη στην αγαπητή μου NERAIDA


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Jrot..τι ψηφιζεις?
Αλλοι την κατηγορουσαν την Ντου και εσυ ψηφιζεις Ρες?!
ελα Δια και Αθηνα!!!
Και να εισαι σιγουρη Ηρω οτι θα μπει να ψηφισει η Νιγια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Kaker...βρε ματια μου μην καρφωνεσαι τοσο πολυ ψηφιζοντας με...!!!
Και ναι εχω εμπιστοσυνη σε καποια ατομα και καμμια σε καποια αλλα που ψηφιζουν με δηθεν επιχειρηματα χωρις λογο και αιτια....;)

Δολοφονακια..να ειστε σιγουρη πως σε φαση οπου η ιδιοτητα ειναι κρυφη δε θα σας αφησω να με βγαλετε! Αν σας βασταει (εσεις που με ψηφιζετε), ψηφιστε με οταν θα ειναι φανερη!
Παντως οσο περναει απο το δικο μου χερι δεν προκειται να βγω οταν δε θα φαινεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ρε νεραιδα και εγω ψηφισα dooo..Δεν σημαινει οτι ειμαι δολοφονος..Εσυ λες ολοι οι δολοφονοι να ειναι τοχο χαζοι που πεσαν πανω στην dooo να την φανε???

Απλα διαβαζοντας τα ποστ της RE μου κανει για υποπτη..Δεν ειχε και ρολο στο προηγουμενο παιχνιδι..

Και αυριο εδω θα ειμαι λογικα πριν την ψηφοφορια..Θα ξαναδιαβασω προσεκτικα,θα δω πως παει και η ψηφοφορια και θα λαβω την τελικη μου αποφαση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παντως ειμαι αναμεσα σε Κακερ, Φανταγκο, Ηρω και Νιγια...
Για την ωρα θα την δωσω στον Φανταγκο
...διοτι τον θελω εξω ειτε ειναι τσιρακι ειτε δολοφονος...παρασυρει κοσμο και δεν ειναι καλο.....
Αλλα εαν δω οτι μπορει να κινδυνευω, θα την αλλαξω..το λεω απο τωρα για τυχον παρεξηγησεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λ
Άρα ο Lory για σένα ήταν ρουφιάνος; Καλό...

Παντως δολοφονος και τσιρακι δεν ηταν και ναι του εχω εμπιστοσυνη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Kaker...βρε ματια μου μην καρφωνεσαι τοσο πολυ ψηφιζοντας με...!!!
Και ναι εχω εμπιστοσυνη σε καποια ατομα και καμμια σε καποια αλλα που ψηφιζουν με δηθεν επιχειρηματα χωρις λογο και αιτια....;)

Δολοφονακια..να ειστε σιγουρη πως σε φαση οπου η ιδιοτητα ειναι κρυφη δε θα σας αφησω να με βγαλετε! Αν σας βασταει (εσεις που με ψηφιζετε), ψηφιστε με οταν θα ειναι φανερη!
Παντως οσο περναει απο το δικο μου χερι δεν προκειται να βγω οταν δε θα φαινεται!;)
Γιατί κοριτσάρα μου προσπαθείς τόσο πολύ να δείξεις ότι είσαι αθώα????
Εγώ σε ψήφισα σε φανερή αλλά δυστυχώς δεν βγήκες!!
Αλλά κ πολίτης να ήσουν αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είσαι από την αντίθετη πλευρά έτσι? ;)
Ενώ το δικό σου επιχείρημα είναι δικηγορικό έτσι?? ''Ψηφίζω κάκερλακ γιατί έτσι είπε ο Λόριεν''

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αμα λες ότι δεν είμαι η ντετεκτιβ που ξερετε να το αιτιολογείς κιόλας...εγώ μεχρι και σήμερα δεν φανατίστηκα και έδιωξα ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ πολιτη.
Η dooo είναι πολίτης μόνο κατ' όνομα. Δεν είναι αποδεδειγμένος πολίτης. Αν εσένα η συμπεριφορά της σου έκανε για πολίτη, τότε τι να πω...
Jrot..τι ψηφιζεις?
Αλλοι την κατηγορουσαν την Ντου και εσυ ψηφιζεις Ρες?!
ελα Δια και Αθηνα!!!
Και να εισαι σιγουρη Ηρω οτι θα μπει να ψηφισει η Νιγια:D
Τι έγινε; Ήθελες να πέσουν όλοι πάνω στην Ηρώ και τον fandago; Αυτό ήταν το σχέδιο από την αρχή; Γιαυτό αθώωνες την dooo και τόνιζες πόσο πολίτης ήταν, άσχετα αν η συμπεριφορά της έδειχνε το αντίθετο;
Φυσικά και η Rez και εσύ, για τον ίδιο λόγο όπως είπα (ότι αθωώνατε στο άσχετο την dooo και καλά από "διαίσθηση") είστε το ίδιο ένοχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΚΑΝΕΙΣ δολοφόνος δεν ψήφισε dooo ή άντε το πολύ ένας ακολουθώντας και καλά το ρεύμα...
Oι άλλοι 3 μοιράστηκαν σε μένα τον fandago και κάποιον άλλον άσχετο.
Δεν την ψήφισαν για να χρησιμοποιήσουν αυτό ακριβώς το επιχείρημα και να μας την πέσουν όπως και κάνουν.

Προς το παρόν ζητάω να αφαιρεθεί η ψήφος μου από τη youki (ελπίζω να γίνεται) για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις και να έχω την ησυχία ανεπηρέαστη να αποφανθώ παρατηρώντας τα ποστ αναλυτικά από την αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε νεραιδα και εγω ψηφισα dooo..Δεν σημαινει οτι ειμαι δολοφονος..Εσυ λες ολοι οι δολοφονοι να ειναι τοχο χαζοι που πεσαν πανω στην dooo να την φανε???

Απλα διαβαζοντας τα ποστ της RE μου κανει για υποπτη..Δεν ειχε και ρολο στο προηγουμενο παιχνιδι..

Και αυριο εδω θα ειμαι λογικα πριν την ψηφοφορια..Θα ξαναδιαβασω προσεκτικα,θα δω πως παει και η ψηφοφορια και θα λαβω την τελικη μου αποφαση..

Δεν ξερω με σενα ακομα τι παιζει...
Το θεμα ειναι οτι εσυ τλχ δε φωναζες για την ενοχη της Ντου και την ανυπαρξια των επιχειρηματων της...;)
Οποτε εαν εισαι πολιτης ξανασκεψου λιγο που θα ριξεις την ψηφο σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η dooo είναι πολίτης μόνο κατ' όνομα. Δεν είναι αποδεδειγμένος πολίτης. Αν εσένα η συμπεριφορά της σου έκανε για πολίτη, τότε τι να πω...

Τι έγινε; Ήθελες να πέσουν όλοι πάνω στην Ηρώ και τον fandago; Αυτό ήταν το σχέδιο από την αρχή; Γιαυτό αθώωνες την dooo και τόνιζες πόσο πολίτης ήταν, άσχετα αν η συμπεριφορά της έδειχνε το αντίθετο;
Φυσικά και η Rez και εσύ, για τον ίδιο λόγο όπως είπα (ότι αθωώνατε στο άσχετο την dooo και καλά από "διαίσθηση") είστε το ίδιο ένοχες.
Τι λες ωρέ...τα σκέφτεσαι????
Εσείς κατηγορείτε κάποιον - αυτός ο κάποιος φεύγει - αποκαλύπτεται η ταυτότητα - είναι πολίτης = είστε αθώοι
εμείς τον υπερασπιζόμασταν = είμαστε ένοχοι.

Λες συνέχεια ότι οι άλλοι παίζουν χάλια...εσύ νομίζεις ότι παίζεις καλά??? Θα μας τρελάνεις τελείως???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η dooo είναι πολίτης μόνο κατ' όνομα. Δεν είναι αποδεδειγμένος πολίτης. Αν εσένα η συμπεριφορά της σου έκανε για πολίτη, τότε τι να πω...

Τι έγινε; Ήθελες να πέσουν όλοι πάνω στην Ηρώ και τον fandago; Αυτό ήταν το σχέδιο από την αρχή; Γιαυτό αθώωνες την dooo και τόνιζες πόσο πολίτης ήταν, άσχετα αν η συμπεριφορά της έδειχνε το αντίθετο;
Φυσικά και η Rez και εσύ, για τον ίδιο λόγο όπως είπα (ότι αθωώνατε στο άσχετο την dooo και καλά από "διαίσθηση") είστε το ίδιο ένοχες.

Κοινοτυπο το κοπλακι και ειχε αναφερθει πριν καν φυγει η Ντου...ασε Φαν...δεν πειθεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ΚΑΝΕΙΣ δολοφόνος δεν ψήφισε dooo ή άντε το πολύ ένας ακολουθώντας και καλά το ρεύμα...
Oι άλλοι 3 μοιράστηκαν σε μένα τον fandago και κάποιον άλλον άσχετο.
Δεν την ψήφισαν για να χρησιμοποιήσουν αυτό ακριβώς το επιχείρημα και να μας την πέσουν όπως και κάνουν.
Ξέρεις ποιοι είναι οι δολοφόνοι???:confused:
Πάντως η dooo...δεν ήταν!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλα καλα...πισω εχει αχλαδα την ουρα και εγω θα γελαω στο τελος ομως!
Εσεις για την ωρα κακερ και φαν ας βαζετε θετικες ο ενας στον αλλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλα καλα...πισω εχει αχλαδα την ουρα και εγω θα γελαω στο τελος ομως!
Εσεις για την ωρα κακερ και φαν ας βαζετε θετικες ο ενας στον αλλο:D
Έβαλα εγώ θετική στο φαν κ δεν το ξέρω?????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έβαλα εγώ θετική στο φαν κ δεν το ξέρω?????:worry:

Βαζει εκεινος!
Σειμ θινγκ για μενα!
Σορρυ που τα γραφω γρηγορα και μισα....εχω και ντειτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι εσυ τλχ δε φωναζες για την ενοχη της Ντου και την ανυπαρξια των επιχειρηματων της...;)
:)
Μη με κάνεις να γίνω πολύ επιθετικός πάλι. Μήπως εσύ είχες βρει τα επιχειρήματα της και δεν το ξέρω; Μη λες πράγματα τα οποία δεν μπορείς να στηρίξεις λοιπόν. :confused:
Τι λες ωρέ...τα σκέφτεσαι????
Εσείς κατηγορείτε κάποιον - αυτός ο κάποιος φεύγει - αποκαλύπτεται η ταυτότητα - είναι πολίτης = είστε αθώοι
εμείς τον υπερασπιζόμασταν = είμαστε ένοχοι.

Λες συνέχεια ότι οι άλλοι παίζουν χάλια...εσύ νομίζεις ότι παίζεις καλά??? Θα μας τρελάνεις τελείως???:confused:
Μου αρέσει όταν χρησιμοποιείτε δικές μου τακτικές για να μου την πέσετε. Ακριβώς επειδή ξέρανε κάποιοι ότι η dooo είναι πολίτης, δεν την ψήφισαν σε φανερή ψηφοφορία και εκτός αυτού, το διατυμπάνιζαν κιόλας "η dooo δεν είναι πολίτης, είναι αθώα και την πιστεύω". Το θέμα είναι ότι η dooo ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ και ότι θέλετε ας λέτε, ούτε έδειχνε αθώα. Λογικό βρίσκω να την ψήφισαν τόσοι. Ομολογώ ότι έβρισκα υπερβολικό το κάρφωμα της για να είναι τόσο εύκολο και γιαυτό δεν την ψήφιζα.

Δεν λέω ότι παίζω τέλεια, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ! Παίζω σύμφωνα με τον ρόλο που μου έχουν δώσει και εφόσον ξέρω ότι είμαι αθώος και εφόσον με πείθει η Ηρώ ότι είναι πολίτης, πραγματικά όσοι μας κατηγορούν δεν μας τα λένε καλά. Τόσο απλό. Η dooo λοιπόν κατηγόρησε ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ και τους δύο με λόγια όπως "επανάσταση" κτλ, άρα καλό ρόλο αποκλείεται να είχε, όσο και να το υποστηρίζετε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλα καλα...πισω εχει αχλαδα την ουρα και εγω θα γελαω στο τελος ομως!
Εσεις για την ωρα κακερ και φαν ας βαζετε θετικες ο ενας στον αλλο:D

Εσύ επί σειρά ποστ υπερασπίζεσαι τόσους παίκτες κ τώρα μου δίνει μια θετική ο φαν κ ξαφνικά είμαστε κόμμα?

Ρε Νεράιδα αν δεν σκέφτεσαι πρώτα αυτά που λες μην τα γράφεις κ δημιουργούνται παρεξηγήσεις, ο ένας στο άλλον αν δεν απατώμαι σημαίνει ότι κ εγώ του έδωσα έτσι δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top