Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
E τι να σου πω ρε dooo, τι να σου πω..
Αν δεν ήσουν τσιράκι έκανες μια χαρά το κέφι των δολοφόνων!

Νeraida ή youki από μένα για αύριο ασυζητητί.Θα κριθεί από τη στάση της κάθε μιας. Δηλαδή από τη youki γιατί από τη Neraida δεν περιμένω να ακούσω και κάτι εκτός από το :είμαι αθώα

Resident μια χαρά σου κατσε η αθόρυβη ψήφος τελικά ε;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οριστε...πολιτης η Ντου και φαγωθηκατε!
Και μην πεσετε να την βγαλετε τσιρακι που ειναι και η ευκολη λυση....
Για να δω εσας που την ειχατε για δολοφονο...να δω τι θα πειτε.....

Χαχαχα!!! Ρε τι παθαμε...αλλοι φαινονται ενοχοι και αλλοι πρεπει να εξηγουνται! Καινουριο και αυτο:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago από εμένα.

Ελπίζω να μην θέλετε επιχειρήματα.

Στην Ηρώ αφήνω το τεκμήριο της αθωότητας [και της λοβοτομής] για την ώρα, σύν το γεγονός ότι θα προτιμούσα να δω την ιδιότητά της. Κι η Τετάρτη μέρα είναι άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Υοuki: πάντω η youki-detective που ήξερα σε αυτό το γύρο δεν είσαι. Και ναι είμαι σίγουρη για αυτό.
Επίσης, αν ήμουν σίγουρη ότι είσαι δολοφόνος θα σε ψήφιζα μανιωδώς. Προφανέστατα έχω τις αμφιβολίες μου. Ο λόγος που έκανα ανακεφαλαιώση είναι γιατί μου ζητήθηκε από τον fandago να εξηγήσω γιατί "έδειξα" με το καλημέρα σας εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
dooo, το θυμόμουν αυτό. Φυσικά δεν σε αθωώνει κάτι τέτοιο ακόμα και δολοφόνα να ήταν η Resident. Γίνεται πολύ συχνά από δολοφόνους, στους πρώτους γύρους που δεν έχει σημασία, να αλληλοκατηγορούνται για ξεκάρφωμα ;)
Τεουλη....λες βλακειες.
Οταν ψηφισε η ντου τη ΡΕ υπήρχε ήδη ρεύμα για ΡΕ. Λες να το διακινδύνευε τόσο????


πολίτη dooo μας λες τα τελευταία σου λόγια
Να σας δω τωρα....

E τι να σου πω ρε dooo, τι να σου πω..
Αν δεν ήσουν τσιράκι έκανες μια χαρά το κέφι των δολοφόνων!

Νeraida ή youki από μένα για αύριο ασυζητητί.Θα κριθεί από τη στάση της κάθε μιας. Δηλαδή από τη youki γιατί από τη Neraida δεν περιμένω να ακούσω και κάτι εκτός από το :είμαι αθώα

Resident μια χαρά σου κατσε η αθόρυβη ψήφος τελικά ε;;)
Τα ίδια παντελάκη μου...
Ημουν τόσο σιγουρη ότι με αυτό τον τρόπο θα το γύρναγες μόλις φαινόταν η ιδιοτητα της ντου...
Και γιατί χαρά μου εμένα για αύριο? Μήπως γιατί όλη μερα υπερασπιζόμουν την ΠΟΛΙΤΗ Ντου????:worry:


Δεν ξερω ακόμα τι θα ψηφίσω αύριο. Φανταγκο, Ηρώ, Jrot ΕΛΕΟΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τ


Να σας δω τωρα....


Τα ίδια παντελάκη μου...
Ημουν τόσο σιγουρη ότι με αυτό τον τρόπο θα το γύρναγες μόλις φαινόταν η ιδιοτητα της ντου...

Xaxa! Και δεν ησουν η μονη...
μονο που ειναι τοσο κοινοτυπο το κολπακι που χρησιμοποιουν, που τλχ τους πολιτες , δεν τους πειθει...και χαιρομαι δλδ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τα ίδια παντελάκη μου...
Ημουν τόσο σιγουρη ότι με αυτό τον τρόπο θα το γύρναγες μόλις φαινόταν η ιδιοτητα της ντου...
Και γιατί χαρά μου εμένα για αύριο? Μήπως γιατί όλη μερα υπερασπιζόμουν την ΠΟΛΙΤΗ Ντου????:worry:
Ήσουν τόσο σίγουρη που είχες ετοιμάσει από νωρίς και ποια στάση θα κρατήσεις και τι θα πεις ε; ;)
Μόνο οι δολοφόνοι μπορούν να ξέρουν μετά βεβαιότητας ποιοι είναι οι πολίτες, σωστά; Σωστότατα!
Φυσικά και θα κρατούσες πισινή λοιπόν youki μου και ήξερες τι θα πεις με το που έβγαινε πολίτης, ήξερες ακριβώς και σε ποιον θα την πέσεις.

Youki από μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Resident μια χαρά σου κατσε η αθόρυβη ψήφος τελικά ε;;)


Hρώ... εσένα κι αν θα σε πάρει και θα σε σηκώσει στο λέω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
@Υοuki: πάντω η youki-detective που ήξερα σε αυτό το γύρο δεν είσαι. Και ναι είμαι σίγουρη για αυτό.
Επίσης, αν ήμουν σίγουρη ότι είσαι δολοφόνος θα σε ψήφιζα μανιωδώς. Προφανέστατα έχω τις αμφιβολίες μου. Ο λόγος που έκανα ανακεφαλαιώση είναι γιατί μου ζητήθηκε από τον fandago να εξηγήσω γιατί "έδειξα" με το καλημέρα σας εσένα.

Really??? :worry:
Θες να μου πεις γιατί? Και μην ξαναλέμε τα ίδια και τα ίδια...κανείς δεν είναι σίγουρος για κανέναν εκτός από τον εαυτό του (εκτός αν είναι δολοφονος/τσιρακι/ρουφιάνος)
Θες να σου πω ποσους έχεις κατηγορήσει από την αρχή του γύρου? (Νι, εχω κάνει πινακάααααακιιιιιιι :P) να μας πεις εσύ τι ρόλο έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
καλέ σύζυγε? εσύ γράφεις πίσω από το νικ φαντάγκο και με ξέρεις τόσο καλά? :P
μπαμπά????

αδέρφι????????...
Να σου θυμίσω τα παλιά παιχνίδια που ο ρουφιάνος διάλεγε αν θα έχει καλό ή κακό ρόλο και που εσύ διάλεξες τον κακό; Να σου θυμίσω το παιχνίδι που ήσουν ΣΕ που ευνόησες τους δολοφόνους ή το άλλο παιχνίδι που ήσουν ρουφιάνα και δεν ήξερες τον ρόλο σου;
Ηρώ, jrot6, phoebe, vendetta, pitg21, vkey θενκς για την ψήφο εμπιστοσύνης.
Ο/οι δολοφόνος/οι που βρίσκονται ανάμεσα σε αυτά τα νικς, θα εκπλαγεί/ουν δυσάρεστα δυστυχώς.
φαντάγκο τα επιχειρήματά μου όσον αφορά την Ηρώ και εσένα, είναι ότι πέσατε σε αντιφάσεις, αλλά τις ίδιες όμως!! Τρύπες πολλές στο σκεπτικό σας, μονοπλευρη εξήγηση των ψήφων.
[...]
Νεράιδα, ξανπ, Γιουκι σας στηρίζω από τα παρασκήνια.
Μάλιστα. Φυσικά και δεν ήθελες να πεις όλες αυτές τις αρλούμπες πριν αποχωρήσεις από το παιχνίδι, γιατί θα μπορούσα να στις αντικρούσω και δεν θα είχες τι να απαντήσεις. Ενώ τώρα αν το κάνω, δεν μπορείς να μιλήσεις γιατί είσαι νεκρή. Έξυπνο, δε λέω. :)

Οπότε επειδή εγώ ξέρω το ρόλο μου και επειδή αθωώνεις άτομα που δεν θα έπρεπε, ΕΠΙΜΕΝΩ ότι ο ρόλος σου δεν ήταν καλός. Ίσως να ήθελες να κάνεις το κομμάτι σου και να σπάσεις πλάκα, ίσως να είχες ρόλο τσιρακίου και να ήθελες να αποπροσανατολίσεις, αλλά όσοι πραγματικά πιστεύουν ότι ήσουν αθώος πολίτης έχουν λερωμένη τη φωλιά τους.
Οριστε...πολιτης η Ντου και φαγωθηκατε!
Και μην πεσετε να την βγαλετε τσιρακι που ειναι και η ευκολη λυση....
Για να δω εσας που την ειχατε για δολοφονο...να δω τι θα πειτε.....
Σιγά που δεν το ήξερες εσύ. Φυσικά τι θα πεις αφού τώρα καλύπτεσαι και καλά ότι άλλοι σκότωσαν την "πολίτη" dooo και όχι εσύ που προτίμησες μία αθόρυβη παίκτρια (την Niyia) για να κατηγορήσεις.
fandago από εμένα.

Ελπίζω να μην θέλετε επιχειρήματα.
Εγώ σαφώς και θέλω επιχειρήματα. Χωρίς επιχειρήματα δεν πας πουθενά.

Είμαι εγώ που ψηφίζω Neraida, τόσοι άλλοι που ψήφισαν dooo και σαφώς προτιμάς να κατηγορήσεις εμένα. Έ ρε γλέντια... Πραγματικά ψάχνετε πατήματα για να φύγω ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Youki:για πες! :)

@fandago: Σε θεωρώ τσιράκι [στην καλύτερη] και Once more έχω μπερδευτεί σχετικά με το ποιοί είναι οι δολοφόνοι. Είσαι τσιράκι, κάνεις ντόρο γύρω από το όνομα σου για να κρύβονται οι δολοφόνοι. Αύριο δεν φαίνεται η ιδιότητα, άρα δεν με "πειράζει" και τόσο να βγει το τσιράκι αντί δολοφόνος [αν παρελπίδα είσαι πάλι δολοφόνος ακόμα καλύτερα!]. Ας ξεμπερδεύουμε με τους κακούς ακόμα και αν είναι απλώς για αυτόν που έχει το ρόλο του να "Αποπροσανατολίσει"..

Α... και που είσαι... δεν είμαι εγώ ο Κούγιας της υπόθεσης... Εσύ λες "τρανταχτά" πράγματα που ξεσηκώνουν τον κόσμο για να πέσουν όλοι πάνω σου και να προστατεύσεις και να βγάλεις από το προσκήνιο τους "πελάτες" σου (δλδ τους δολοφόνους).

Κλασσική συμπεριφορά τσιρακίου.

Αυτή είναι η αιτιολογία της ψήφου μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ήσουν τόσο σίγουρη που είχες ετοιμάσει από νωρίς και ποια στάση θα κρατήσεις και τι θα πεις ε; ;)
Μόνο οι δολοφόνοι μπορούν να ξέρουν μετά βεβαιότητας ποιοι είναι οι πολίτες, σωστά; Σωστότατα!
Φυσικά και θα κρατούσες πισινή λοιπόν youki μου και ήξερες τι θα πεις με το που έβγαινε πολίτης, ήξερες ακριβώς και σε ποιον θα την πέσεις.

Youki από μένα!

Άλλος είχε ετοιμάσει από νωρίς τη στάση του. Αυτός που κατηγορουσε εξαρχής τη Dooo και μόλις αποκαλύφθηκε ότι είναι πολίτης βγήκε και είπε..."α αν δεν ησουν τσιρακι επαιξες χαλια". ΕΣΥ δηλαδή.

Προφανώς και ήξερα...θα την επεφτα σε αυτούς που ΒΓΑΛΑΝ ΠΟΛΙΤΗ!!!!

Ηρούλη δεν το σώζεις...

Περιμενω να δω τι θα ψηφίσουν οι άλλοι και αναλόγως θα ψηφίσω ΗΡΩ ή JROT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σιγά που δεν το ήξερες εσύ. Φυσικά τι θα πεις αφού τώρα καλύπτεσαι και καλά ότι άλλοι σκότωσαν την "πολίτη" dooo και όχι εσύ που προτίμησες μία αθόρυβη παίκτρια (την Niyia) για να κατηγορήσεις.



Είμαι εγώ που ψηφίζω Neraida, τόσοι άλλοι που ψήφισαν dooo και σαφώς προτιμάς να κατηγορήσεις εμένα. Έ ρε γλέντια... Πραγματικά ψάχνετε πατήματα για να φύγω ε; :P

Χαχαχα!
Καλο μου, εγω το ελεγα οτι η Ντου ειναι πολιτης, αλλοι της την ειχατε πεσει...! Νοτ μι!
Και ναι χτυπησα Νιγια και εχω πει γιατι...την ειχε υποδειξει ο Λορυ στα τελευταια του λογια μαζι με την Κακερ, την οποια την τελευταια την εχω για δολοφονα σε μεγαλο ποσοστο, διοτι εντελως ξαφνικα ασχοληθηκε μαζι μου τοσο που να κατσει να βρει ολα τα ποστ μου, κατι που μονο εσυ θα εκανες, αντε το πολυ πολυ και η Ηρω...γκοτ ιτ?!;)Και μετα εξαφανιστηκε και δεν εγραψε, ενω ηταν ον λαιν...;)
Αυτο που κανεις ειναι μονο να με ψηφιζεις ε?! Το οτι την ειχες πεσει στην Ντου, αυτο δεν εγινε, ε?!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn: :popcorn:

Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Youki
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >>
  8. Kakerlak >>
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >>
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >>
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> fandago
  15. Vendetta >>
  16. Vkey >>
  17. xanp >>
  18. Youki >>
Ψήφοι
1 fandago
1 Youki
1 Neraida

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Μεθαύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
@fandago: Σε θεωρώ τσιράκι [στην καλύτερη] και Once more έχω μπερδευτεί σχετικά με το ποιοί είναι οι δολοφόνοι. Είσαι τσιράκι, κάνεις ντόρο γύρω από το όνομα σου για να κρύβονται οι δολοφόνοι. Αύριο δεν φαίνεται η ιδιότητα, άρα δεν με "πειράζει" και τόσο να βγει το τσιράκι αντί δολοφόνος [αν παρελπίδα είσαι πάλι δολοφόνος ακόμα καλύτερα!]. Ας ξεμπερδεύουμε με τους κακούς ακόμα και αν είναι απλώς για αυτόν που έχει το ρόλο του να "Αποπροσανατολίσει"..

Α... και που είσαι... δεν είμαι εγώ ο Κούγιας της υπόθεσης... Εσύ λες "τρανταχτά" πράγματα που ξεσηκώνουν τον κόσμο για να πέσουν όλοι πάνω σου και να προστατεύσεις και να βγάλεις από το προσκήνιο τους "πελάτες" σου (δλδ τους δολοφόνους).

Κλασσική συμπεριφορά τσιρακίου.

Αυτή είναι η αιτιολογία της ψήφου μου.
Λες αυτό που σε συμφέρει. Δεν αποπροσανατόλισα πουθενά. Είπα ξεκάθαρα γιατί έκανα ότι έκανα και όποιος δεν θεωρούσε ότι στέκουν, μπορούσε απλά να μην τα ακολουθήσει. Όποιος πραγματικά πίστευε ότι η dooo ήταν πολίτης από πριν, έχει σίγουρα ρόλο γιατί η dooo ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ σε τόσα posts που έγραψε. Αν κάποιος μπέρδευε με τα όσα έγραφε ήταν η dooo και όχι εγώ.
Ξαναλέω, πολύ έξυπνο το σχέδιο να στηριχθείτε στο ότι την πέσαμε στην dooo για να φανεί ότι άλλοι φάγανε "πολίτη" (δεν πιστεύω ότι ήταν τόσο άθλια πολίτης, άρα είχε ρόλο). Ειδικά εσύ το τόνιζες συνεχώς ότι την έχεις για πολίτη, αλλά και η Neraida. Ακριβώς ότι χρειαζόταν δηλαδή για να βγείτε "καθαρές". Δεν είστε όμως. :)
Χαχαχα!
Καλο μου, εγω το ελεγα οτι η Ντου ειναι πολιτης, αλλοι της την ειχατε πεσει...! Νοτ μι!
Και ναι χτυπησα Νιγια και εχω πει γιατι...την ειχε υποδειξει ο Λορυ στα τελευταια του λογια μαζι με την Κακερ, την οποια την τελευταια την εχω για δολοφονα σε μεγαλο ποσοστο, διοτι εντελως ξαφνικα ασχοληθηκε μαζι μου τοσο που να κατσει να βρει ολα τα ποστ μου, κατι που μονο εσυ θα εκανες, αντε το πολυ πολυ και η Ηρω...γκοτ ιτ?!;)Και μετα εξαφανιστηκε και δεν εγραψε, ενω ηταν ον λαιν...;)
Αυτο που κανεις ειναι μονο να με ψηφιζεις ε?! Το οτι την ειχες πεσει στην Ντου, αυτο δεν εγινε, ε?!:D
Άρα ο Lory για σένα ήταν ρουφιάνος; Καλό...
Εγώ δεν την έπεσα σε καμία dooo, γιαυτό μη λες πράγματα που δεν ισχύουν. Επί τόσα posts της ζητούσα να μου πει γιατί με κατηγορεί (το οποίο ουδέποτε έκανε) και όπως ξέρεις ψήφισα ΕΣΕΝΑ! Όπως φαίνεται θα συνεχίσω λοιπόν και θα ψηφίσω ξανά Neraida. Και αν χρειαστεί θα πάω σε Resident.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Βρε άλλη δουλειά δεν έχεις συ να με παρακολουθείς????


Δηλαδή αν ο λοριεν έλεγε εσένα κ εμένα τι θα έλεγες ???
Τι τυφλή εμπιστοσύνη είναι αυτή σε εκείνον καλέ?

Η μήπως δεν ξέρεις τι άλλο να πεις ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άλλος είχε ετοιμάσει από νωρίς τη στάση του. Αυτός που κατηγορουσε εξαρχής τη Dooo και μόλις αποκαλύφθηκε ότι είναι πολίτης βγήκε και είπε..."α αν δεν ησουν τσιρακι επαιξες χαλια". ΕΣΥ δηλαδή.

Προφανώς και ήξερα...θα την επεφτα σε αυτούς που ΒΓΑΛΑΝ ΠΟΛΙΤΗ!!!!

Ηρούλη δεν το σώζεις...
Βρε youki κρύφτηκες πίσω από μένα γιατί γνώριζες ότι κατηγορώ πολίτη και περίμενες σαν τον γύπα να φας το κουφάρι μου.

Δεν είσαι η ντεντεκτιβ youki που όλοι γνωρίζουμε. Πας να προστατευτείς και να έχεις άλλοθι, ενώ εγώ όχι.
;)
Και συ resident που είσαι τώρα ή μήπως έπαψε και η youki να είναι στους υπόπτους σου;
Καλή η στάση σου δε λέω.. όλες είστε αθώες δεν ψηφίζω καμία τη ρίχνω στη niyia που ανάθεμα κι αν μπει να ψηφίσει αύριο και τη βγάλαμε καθαρή ε;
Nice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
fandago για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε youki κρύφτηκες πίσω από μένα γιατί γνώριζες ότι κατηγορώ πολίτη και περίμενες σαν τον γύπα να φας το κουφάρι μου.

Δεν είσαι η ντεντεκτιβ youki που όλοι γνωρίζουμε. Πας να προστατευτείς και να έχεις άλλοθι, ενώ εγώ όχι.
;)
Και συ resident που είσαι τώρα ή μήπως έπαψε και η youki να είναι στους υπόπτους σου;
Καλή η στάση σου δε λέω.. όλες είστε αθώες δεν ψηφίζω καμία τη ρίχνω στη niyia που ανάθεμα κι αν μπει να ψηφίσει αύριο και τη βγάλαμε καθαρή ε;
Nice!
Ασε τα μελοδραματα...

Αμα λες ότι δεν είμαι η ντετεκτιβ που ξερετε να το αιτιολογείς κιόλας...εγώ μεχρι και σήμερα δεν φανατίστηκα και έδιωξα ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ πολιτη.
Επειδή ΕΣΥ το έκανες ΔΕΝ σε εμπιστεύομαι ότι κι αν πεις...οπότε κοίτα να πείσεις καναν άλλο γιατί με μένα χάνεις το χρόνο σου.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn: :popcorn:

Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Youki
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >> fandago
  5. Corpse Bride >>
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >>
  8. Kakerlak >>
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >>
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >>
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> fandago
  15. Vendetta >>
  16. Vkey >>
  17. xanp >>
  18. Youki >>
Ψήφοι
2 fandago
1 Youki
1 Neraida

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Μεθαύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top