Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Επειδη δεν υπαρχει ρευμα προς αυτους και αναμεσα σε dooo, neraida και Ηρω μου κανει πιο υποτπη η dooo ψηφιζω dooo..
επειδή θα την κάνω από ότι φαίνεται στις 8, σε ευχαριστώ που δείχνεις τι είμαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ps.Ρε παιδια απο που μεγαλωνω τα γραμματα??

όπως ανοίγει το παράθυρο για να γράψεις την απάντηση σου, πάνω απ το κουτάκι του bold έχει ένα ΑΑ και μετά έχει ένα κουτάκι που λέει sizes
πατάς στο βελάκι δίπλα απ το sizes αφού έχεις μαρκάρει αυτό που θες να μεγαλώσεις κι επιλέγεις μέγεθος 4 ή μέγεθος 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ε αμα ειναι υποπτη και Χανπ, να πεσω στον Ευριπο!:P
Θα τρελλαθουμε τελειως σε λιγο...:P
:D:D:D
Τόσα γέλια και γλωσίτσες σε post στο οποίο απαντάς σε εμένα; Είσαι καλά; Μήπως νιώθεις λίγο άρρωστη; Μήπως αυγά σου καθαρίζουν; Ήηηηη μήπως με καλοπιάνεις; Δεν με έχεις συνηθίσει σε αυτό και λογικό είναι να θεωρώ ύποπτη την συμπεριφορά σου. :)
Θοδωρή αυτό το ποστ για μένα είναι για τα ... σκουπίδια... ΚΑΛΗ η προσπάθεια αλλά πέφτεις σε λούμπες! Και αν έπεσες σε λούμπα με μένα είμαι σίγουρη ότι το ίδιο έχεις κάνει και για τους άλλους σε μεγαλύτερο ή μικρότερο βαθμό.
[...]
Resident: Πατάει πάνω στη λογική και τη διαίσθησή ΤΗΣ για να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία Niyia, για την οποία εξηγεί γιατί τη θεωρει δολοφόνο. Μετά από αντιπαράθεση με τη Ηρώ, για το ρόλο της Niyia και έχοντας παρακολουθήσει την αντιπαράθεση Neraida-fandago, αλλάζει σε fandago τον οποίο τελικά θεωρεί εδώ και αρκετές ώρες τσιράκι. Μετά από επισήμανση του fandago για τη σημασία της φανερής ψηφοφορίας, επιστρέφει σε Niyia. Το μόνο επιχείρημα εναντίον του fandago είναι ότι δεν τον εμπιστεύεται και μπερδεύει τους πολίτες, ειδικά αν ο ρόλος του είναι κακός. Η πολίτης Resident ήδη από τον προηγούμενο γύρο έδειξε ότι όταν ΔΕΝ γνωρίζει ψάχνεται και αλλάζει εύκολα γνώμη στους πρώτους γύρους μέχρι να καταφέρει να κατασταλλάξει. (ψήφισε στον πρώτο γύρο Υοuki με πλήρη ανάλυση σκεπτικού και ακολούθως επέλεξε να σωθεί ψηφίζοντας Lorien, που εκείνη τη στιγμή της φαινόταν ύποπτος-και εξακολουθεί να της φαίνεται.)

I rest my case
Σιγά ρε Κούγια που τα είπες και rest your case λες και έκλεισε το θέμα. :P
Το post μου μπορείς να το χαρακτηρίσεις όπως σε βολεύει. Έχω συνηθίσει άλλωστε όταν δεν συμφέρουν κάποιους όσα λέω, αντί να το αντικρούουν, να το μειώνουν απλά.
Όσον αφορά τις διορθώσεις σου, θα ήθελα αν μπορείς να μου πεις ξεκάθαρα το σκεπτικό σου για την Niyia και την Youki, γιατί για να έχω μπερδευτεί, μάλλον δεν ήταν και τόσο ξεκάθαρα ναι; :)
Μ' αρέσει που μιλάς για τον εαυτό σου σε τρίτο πρόσωπο Φάνταγκο :D
Είναι σα να συνεργάζομαι με κάποιον που παίζει σαν εμένα, γιαυτό :P
μετάφραση: από πότε το "τράβα παραπίσω και ξαναδιάβασε" θεωρείται παραδοχή ανύπαρκτων επιχειρημάτων?
Κοριτσάκι εκτός από τα χαζοχαρούμενα posts, και το να μειώνεις τα όσα λέω, θα πεις και κάτι άλλο;
Τελικά ποια είναι τα μαμημένα σου (με το συμπάθειο) επιχειρήματα; Θα κουραστείς πολύ να μου τα πεις να τα μάθουν και όλοι; Ανάθεμα και αν τα ξέρει κάποιος εδώ μέσα. ΟΥΤΕ εσύ δεν τα ξέρεις!
Όταν μου λες τράβα πίσω ξαναδιάβασε, σου λέω δεν υπάρχει κάτι να διαβάσω γιαυτό ξαναπες τα και μου λες "επανάσταση μωρέ", τότε σημαίνει ότι είχες επιχειρήματα; :confused:
τώρα πείτε με ζαβό πείτε με ό,τι θέτε, αλλά εμένα η Ηρώ με πείθει ότι είναι πολίτης σε αντίθεση με τον fandago που.. ενώ λένε τα ίδια πράγματα πάνω κάτω... δεν με πείθει καθόλου λέμε... :hmm:
Απλά εγώ δεν είμαι της υπομονής που είναι η Ηρώ, αν λένε κάποιοι ασυναρτησίες, δεν τους πιάνω με το καλό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
@dooo
Kαι εγώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!! Εσένα σε έχω "αθωώσει" στα μάτια μου κάποια ποστ πιο πάνω ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!

Για την Ηρώ δεν ήμουν σίγουρη και προς στιγμήν την αθώωνω επίσης...

Όπως και τη Neraida με την οποία ΕΠΙΣΗΣ είστε 4-3!!!

Τι πιο προφανές? ;)
και πόσο βολικό για εσένα....αθωώνεις τελικά όλες μας και κατά τύχη....Ηρώ και Νεράιδα είναι οι αμέσως επόμενες σε ψήφους:) η ουρίτσα απ'έξω, ψήφος σε μια "αθόρυβη παίχτρια" (η Ηρώ το είπε για σένα και τσίνισες, ιφ άι ρικόλ) και όλα καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
@dooo
Kαι εγώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!! Εσένα σε έχω "αθωώσει" στα μάτια μου κάποια ποστ πιο πάνω ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!

Για την Ηρώ δεν ήμουν σίγουρη και προς στιγμήν την αθώωνω επίσης...

Όπως και τη Neraida με την οποία ΕΠΙΣΗΣ είστε 4-3!!!

Τι πιο προφανές? ;)
Και καλά η Ηρώ, σου λέει πράγματα και σε πείθει. Τις άλλες δύο πως τις αθώωσες ακριβώς; Ή χάνω posts σας, ή θεωρείτε ότι έχετε πει κάτι ενώ δεν το είπατε ουσιαστικά :P
και πόσο βολικό για εσένα....αθωώνεις τελικά όλες μας και κατά τύχη....Ηρώ και Νεράιδα είναι οι αμέσως επόμενες σε ψήφους:) η ουρίτσα απ'έξω, ψήφος σε μια "αθόρυβη παίχτρια" (η Ηρώ το είπε για σένα και τσίνισες, ιφ άι ρικόλ) και όλα καλά:)
Ευχαριστούμε για την "στημένη" ίσως κοντρίτσα σας, τώρα που πας να βγεις, βολεύει να έχεις τσακωθεί με αυτούς που θα "αθωώσεις" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τόσα γέλια και γλωσίτσες σε post στο οποίο απαντάς σε εμένα; Είσαι καλά; Μήπως νιώθεις λίγο άρρωστη; Μήπως αυγά σου καθαρίζουν; Ήηηηη μήπως με καλοπιάνεις; Δεν με έχεις συνηθίσει σε αυτό και λογικό είναι να θεωρώ ύποπτη την συμπεριφορά σου. :)
WoW! Τετοια επιχειρηματα θελεις και απο μενα?!:redface:
E ναι "γλωσσιτσες" διοτι με αυτον τον τροπο δε νοιωθεις (αδικως) θιγμενος, ωστε να αρχισεις τις προσβολες :)
Και δε θελω παλι να παρατησω το παιχνιδι, μου αρεσε και συνεχιζει να μου αρεσει..:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Τελικά ποια είναι τα μαμημένα σου (με το συμπάθειο) επιχειρήματα; Θα κουραστείς πολύ να μου τα πεις να τα μάθουν και όλοι; Ανάθεμα και αν τα ξέρει κάποιος εδώ μέσα. ΟΥΤΕ εσύ δεν τα ξέρεις!
Όταν μου λες τράβα πίσω ξαναδιάβασε, σου λέω δεν υπάρχει κάτι να διαβάσω γιαυτό ξαναπες τα και μου λες "επανάσταση μωρέ", τότε σημαίνει ότι είχες επιχειρήματα; :confused:
Κοίτα, επειδή εσύ τα διάβασες και τα προσπέρασες, δεν τα αναγνώρισες? ίσως, δε σημαίνει ότι και άλλοι δε τα κατάλαβαν. Έρχεται το τελικό επιχείρημα σε 20 περίπου λεπτά. Κάνε λίγο υπομονή, παίξε λίγο ακόμα με τις χορδές των νεύρων σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επανάληψη για να μην ψάχνουμε σελίδες πίσω
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >> dooo
  5. Corpse Bride >> Vkey
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >> dooo
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >> dooo
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
7 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe
1 Vkey


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)

2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Δευτέρα 15/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κοίτα, επειδή εσύ τα διάβασες και τα προσπέρασες, δεν τα αναγνώρισες? ίσως, δε σημαίνει ότι και άλλοι δε τα κατάλαβαν. Έρχεται το τελικό επιχείρημα σε 20 περίπου λεπτά. Κάνε λίγο υπομονή, παίξε λίγο ακόμα με τις χορδές των νεύρων σου:P
Οκ dooo, οπότε τελικά με τα νεύρα μου έπαιζες, όχι ότι είχες κάτι να πεις. ;)
Δεν προσπέρασα τίποτα, γιατί δεν είπες τίποτα. Νομίζω ότι έχω αποδείξει ότι δεν αφήνω τίποτα να πέσει κάτω. Πραγματικά με το παιχνίδι που έκανες ακόμα και κακό ρόλο να μην έχεις (απίθανη περίπτωση) θα χαρώ πολύ να φύγεις, γιατί συζήτηση δεν μπορούμε να κάνουμε :)

Παρόλα αυτά, παρακαλώ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ κατάλαβε ποια είναι τα επιχειρήματα της dooo να μου τα πει και εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την "στημένη" ίσως κοντρίτσα σας, τώρα που πας να βγεις, βολεύει να έχεις τσακωθεί με αυτούς που θα "αθωώσεις" ;)
πρώτη μου ψήφος στην Ρεζ. Άντε, πάλι δε γυρνάς προς τις πίσω σελίδες, ατιμούτσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago... Η πορεία των ψήφων μου όπως την έγραψα με κόκκινα και την έκανες quote εσύ ο ίδιος έκανες quote ΑΝΑΙΡΕΙ αυτό που λες, ότι δλδ δεν καταλήγω βάση επιχειρημάτων.

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΓΙΑ YOUKI και NIYIA εξαιρετικά αφιερωμένη στον fandago για να τη δει για 1000η φορά μπας και σταματήσει να λέει ότι δεν έχουμε επιχειρηματα
[ξανάστροφες στο fand μετά το παιχνίδι:= όσες πρίν +1]:P

ΥOUKI
Δεν εχει κάνει δολοφόνος στο στέκι [κάτι που η ίδια διόρθωσε και το είχα ξεχάσει, shoot me για αυτό!] και η ΚουΕ δεν την "γνώριζε". Την είχε δει μόνο σε παιχνίδια που λόγω φόρτου εργασίας συμμετείχε ελάχιστα (ακόμα και όταν ήταν δολοφόνος τελικά πρόσφατα). Στο Live την είδε να παίζει σε ... πλήρη δράση, μάλιστα είχε κάνει και σχόλιο τότε ότι παίζει πολύ δυναμικά και δεν της φαινόταν(!). Άρα τώρα που τη "γνώρισε" (σε συνδυασμό με την kajira που την ήξερε ότι είναι κατά κανόνα δυναμική παίκτρια) είναι μια καλή επιλογή και έχει αυξημένες πιθανότητες βάση λογικής.

ΝΙΥΙΑ
Στον πρώτο γύρο, από εκεί που μας είχε συνηθίσει να μπαίνει και να ψηφίζει τον πλέον άκυρο παίκτη χωρίς ψήφους/με 1 ψήφο [αν έμπανε at all και δεν έπαιρνε απουσία] ενώ η τάση πάει προς εμένα (είχα προηγηθεί και προηγούμουν καθόλη τη χτεσινή μέρα) μπαίνει και με το επιχείρημα "δεν είδα δεν άκουσα δεν ξέρω, ψηφίζω resident" εμένα μου φάνηκε ότι πήγε να πιαστεί και να δημιουργήσει κλίμα. Θεωρώ λοιπόν ότι έχει αυξημένες πιθανότητες βάση διαίσθησης και ψήφου στον 1ο γύρο.

Αυτές είναι οι 2 ύποπτες μου η μία βάση λογικής και η άλλη βάση διαίσθησης.

Το κατάλαβες ως σκεπτικό? Γιατί αν όχι ΜΗΝ μου τα διαστρεβλώσεις πάλι και τα παρουσιάσεις άλλα αντί άλλων γιατί θα αυξηθούν κι άλλο οι ξανάστροφες στο λέω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πραγματικά με το παιχνίδι που έκανες ακόμα και κακό ρόλο να μην έχεις (απίθανη περίπτωση) θα χαρώ πολύ να φύγεις, γιατί συζήτηση δεν μπορούμε να κάνουμε :)
Νο προμπλεμ. Σε επόμενα παιχνίδια, μήπως θα πρέπει να συνενοούμαστε πότε θα παίζει ποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@dooo:

Ναι σας αθώωνω και τις 3, ίσως λανθασμένα, μιας και έχω σκαλώσει με τις 2 κυρίες από πάνω.

Αλλά βάση συμπεριφοράς σε αυτό το παιχνίδι, περισσότερο "κουλή" μου κανει η συμπεριφορά της Neraidas και η δική σου [με αυτή τη σειρά] και λιγότερο της Ηρώς.

Sorry, αλλά έτσι πιστεύω στην παρούσα φάση.

Παρόλαυτα, δεν είμαι σίγουρη ότι κάνουμε καλά (ως σύνολο) που πέφτουμε στις 3 σας [είπαμε εγώ έχω φάει το Niyia-Youki σκάλωμα] oπότε όχι δεν θέλω να ψηφίσω καμιά από τις 3 σας!

Επιτρέπεται ή θα μου υποδείξετε και τι πρέπει να ψηφίσω? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
πρώτη μου ψήφος στην Ρεζ. Άντε, πάλι δε γυρνάς προς τις πίσω σελίδες, ατιμούτσικο.
dooo, το θυμόμουν αυτό. Φυσικά δεν σε αθωώνει κάτι τέτοιο ακόμα και δολοφόνα να ήταν η Resident. Γίνεται πολύ συχνά από δολοφόνους, στους πρώτους γύρους που δεν έχει σημασία, να αλληλοκατηγορούνται για ξεκάρφωμα ;)
Νο προμπλεμ. Σε επόμενα παιχνίδια, μήπως θα πρέπει να συνενοούμαστε πότε θα παίζει ποιος?
dooo δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί σου, απλά η αλήθεια είναι ότι το στυλ παιχνιδιού σου δεν μου ταιριάζει καθόλου. Μου την έπεσες ενώ είμαι πολίτης, το ίδιο και στην Ηρώ που την θεωρώ πολίτη. Μας την έπεσες χωρίς ΚΑΝΕΝΑ (ακόμα το λέω) επιχείρημα κάτι που αυτομάτως σε κάνει ένοχη στα μάτια μου. Όσο το διακωμωδούσες το θέμα και δημιουργούσες εντυπώσεις άλλο τόσο ισχυροποιούσες την γνώμη μου.

Το θέμα είναι ότι γενικά ξέρω την προτίμηση που δείχνεις στο στρατόπεδο των δολοφόνων, είτε ρουφιάνα ήσουν είτε ΣΕ. Δεν θα με παραξένευε να έκανες το "τσιράκι", ακόμα και πολίτης να ήσουν :P

Εννοείται ότι δεν χρειάζεται να χωρίζουμε τα παιχνίδια μας, αλλά όσο μου πας κόντρα λογικό να σου πάω και εγώ, ναι; :)

Σαφώς όλα αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι, δεν καταλαβαίνω γιατί να το παίρνεις πιο προσωπικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το ένστικτό μου μου λέει να ψηφίσω Resident.Τα έχω χάσει σε αυτό το γύρο,οπότε δεν είμαι σίγουρος για την ψήφο μου.Τέσπα,ψηφίζω dooο και ας βγω ο χειρότερος παίκτης στο τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι γενικά ξέρω την προτίμηση που δείχνεις στο στρατόπεδο των δολοφόνων, είτε ρουφιάνα ήσουν είτε ΣΕ. Δεν θα με παραξένευε να έκανες το "τσιράκι", ακόμα και πολίτης να ήσουν :P
καλέ σύζυγε? εσύ γράφεις πίσω από το νικ φαντάγκο και με ξέρεις τόσο καλά? :P
μπαμπά????

αδέρφι????????...




Σαφώς όλα αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι, δεν καταλαβαίνω γιατί να το παίρνεις πιο προσωπικά.
πήρα εγώ τίποτα προσωπικά??? όπως μιλάς, μιλάω, σόρρυ αν σου έκανα τα νεύρα κρόσια, κι αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολίτη dooo μας λες τα τελευταία σου λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ηρώ, jrot6, phoebe, vendetta, pitg21, vkey θενκς για την ψήφο εμπιστοσύνης.
Ο/οι δολοφόνος/οι που βρίσκονται ανάμεσα σε αυτά τα νικς, θα εκπλαγεί/ουν δυσάρεστα δυστυχώς.
φαντάγκο τα επιχειρήματά μου όσον αφορά την Ηρώ και εσένα, είναι ότι πέσατε σε αντιφάσεις, αλλά τις ίδιες όμως!! Τρύπες πολλές στο σκεπτικό σας, μονοπλευρη εξήγηση των ψήφων.
Η υποψία για την Ρεζ ξεκίνησε με το "δόλωμα" που η ίδια λέει ότι πέταξε, φτάνοντας μέχρι πριν λίγο, που υποχωρεί ατάκτως, μπαίνει πίσω από το δάκτυλό της και κλείνει τα μάτια της σε ό,τι συμβαίνει.

Νεράιδα, ξανπ, Γιουκι σας στηρίζω από τα παρασκήνια.
Θα προτιμούσα και οι υπόλοιποι παίκτες να έγραφαν και να επιχειρηματολογούσαν πιο συχνά, ακόμα και αν τσάντιζαν τον φαντάγκο και τους αποχαιρετούσε με το χαμόγελο στα χείλη, ανακουφισμένος που τους έβγαλε από το δρόμο του.

Η επανάσταση συνεχίζεται!! μπορεί να χάσαμε τη μάχη, αλλά όχι τον πόλεμο!!!!!
Πάλης ξεκίνημα, νέοι αγώνες...
οδηγοί της ελπίδας οι πρώτοι νεκροί ;)
άντε καλή συνέχεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. fandago >>
  7. jrot6 >>
  8. Kakerlak >>
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >>
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >>
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >>
  15. Vendetta >>
  16. Vkey >>
  17. xanp >>
  18. Youki >>
Ψήφοι



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τρίτη 16/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
Μεθαύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ΥOUKI
Δεν εχει κάνει δολοφόνος στο στέκι [κάτι που η ίδια διόρθωσε και το είχα ξεχάσει, shoot me για αυτό!] και η ΚουΕ δεν την "γνώριζε". Την είχε δει μόνο σε παιχνίδια που λόγω φόρτου εργασίας συμμετείχε ελάχιστα (ακόμα και όταν ήταν δολοφόνος τελικά πρόσφατα). Στο Live την είδε να παίζει σε ... πλήρη δράση, μάλιστα είχε κάνει και σχόλιο τότε ότι παίζει πολύ δυναμικά και δεν της φαινόταν(!). Άρα τώρα που τη "γνώρισε" (σε συνδυασμό με την kajira που την ήξερε ότι είναι κατά κανόνα δυναμική παίκτρια) είναι μια καλή επιλογή και έχει αυξημένες πιθανότητες βάση λογικής.

Κοιτα κοριτσάκι...αν είναι να χρησιμοποιείς σαν επιχειρήματα "ψυχανεμίσματα" άλλων, κοίτα να μπορείς και να τα στηρίξεις και κυρίως να τα επιβεβαιώνεις πρώτα κιόλας ναι?
Εχω παίξει και με την ΚΕ σε πολλούς γύρους στους οποίους μάλιστα συμμετείχα ενεργότατα και κανένα φόρτο εργασίας δεν είχα. Αλλά δεν σε συμφέρει να τπυς θυμάσαι ε?
Όταν ήμουν δολοφόνος πρόσφατα ήμουν επίσης πολύ ενεργή παίχτρια, μπορείς να κοιτάξεις και στο αρχείο να το επιβεβαιώσεις. Μη χρησιμοποιείς σαν επιχείρημα την ελλιπή μνήμη της ΚΕ! (Σορυ Κεδίνα!)
Τέλος, την αρχική σου εκτίμηση για τον ποιο θα μπορούσε να βάλει η ΣΕ δολοφόνο καλά κάνεις και τη λές όπως και όλοι μας, αλλά κρίνε και λίγο από τα λεγόμενα και τη συμπεριφορά των άλλων.
Εχεις κάνει σημαιούλα την αρχική σου σκέψη και συν τοις άλλοις τη στηρίζεις και με άκυρα επιχειρήματα...

Αντε γιατί με τις μπουφλίτσες του χελώνα θα σου στείλω κι εσενα μερικές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top