Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δηλαδη τις θεωρεις πολιτες και αρα θα βοηθησουν τους πολιτες ;

Όχι δεν είπα αυτό! Είπα ότι καλά παιχτρόνια και ότι είναι καλό να της αφήσουμε μέσα για λίγο.
Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο!

Τι έγινε ρε φαν? πάλι στην μπούκα με έχεις???

Για εξήγα κ τους λόγους! Γιατί εγώ από ότι βλέπω για τους δολοφόνους είμαι ένα καλό θύμα για μία ακόμα φορά!:/:

Ποια η διαφορά με το προηγούμενο παιχνίδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
*Σνιφ σνιφ σνιφ*
κατι μου βρωμαει εδω ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
  1. Ήσουν στις επιλογές της ΣΕ από το προηγούμενο ακόμα παιχνίδι
  2. Έχεις καιρό να παίξεις και συνεπώς να πάρεις ρόλο
Και γιατι δεν ψηφιζεις εμενα που και με μενα παιζει το ιδιο σεναριο...συν του οτι και καλα καλοπιανω, και δε γραφω οπως στα υπολοιπα που ημουν πολιτης?!
Πφφφ...εχετε αποπροσανατολιστει και τα δυο σας....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και γιατι δεν ψηφιζεις εμενα που και με μενα παιζει το ιδιο σεναριο...συν του οτι και καλα καλοπιανω, και δε γραφω οπως στα υπολοιπα που ημουν πολιτης?!
Πφφφ...εχετε αποπροσανατολιστει και τα δυο σας....:P

Εσύ θα πάρεις αργότερα σειρά μόνο και μόνο επειδή τον υποστηρίζεις τόσο.
Έλεος ρε Neraida που ξέρεις ότι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε συ Ηρωω οτι δεν ειναι...αλλα ειναι κακο που θελω να μην τον βγαλετε για να συνεχισει να παιζει?! Αλλωστε δεν ειναι η πρωτη φορα που του την πεφτουν απο την αρχη...και παντα τον υποστηριζα...εκτος αυτου...η αληθεια ειναι οτι εγω τον εχω φαει να παιξει στο παιχνιδι...ε να μην πω και μια κουβεντα παραπανω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@fandago : ομως ειμαι και ευκολο θυμα παντα, δε νομιζεις οτι παραβγαινω ευκολα καθε φορα οτι κι αν κανω ; Το λεγαμε καποτε αυτο.

Θα αιτιολογήσω μόνο την ψήφο μου σε σένα, για τους άλλους έχουμε χρόνο (αν δεν μας φάνε μπαμπέσικα). Είναι πολύ απλό... ΜΙΛΑΣ!!! Σε πόσα παιχνίδια μιλούσες τόσο από την αρχή; Μόνο σε ένα που ήσουν πάλι δολοφόνος. :)
Σου κάνει;
Τσου. Για να το πεις αυτο πρεπει να εχεις αποκλεισει καθε αλλο λογο για τον οποιο μπορει να συμμετεχω πολυ ή λογο καθε εποχη. Αυτον τον καιρο γενικα εχω χρονο πχ :) Ε καποια στιγμη ειπα να ασχοληθω παραπανω, αν θελετε να βγω απο τωρα ,δε πειραζει εχω συνηθισει :P

Όχι; Να σου πω κι άλλο... Αν ήταν ποτέ να μπεις δολοφόνος, θα έμπαινες μαζί με τη Neraida (standard), οπότε μιας και η Neraida είναι δολοφόνα και ακολουθεί τακτική καλοπιάσματος, είσαι και εσύ.
Που το στηριζεις οτι αν ηταν να μπω δολοφονος θα εμπαινε και η Νεραιδα ; :confused: Και αν η Νεραιδα ειναι δολοφονα και καλοπιανει..αρα ειμαι κι εγω? Γιατι ; Καλοπιασα κανεναν ; Ισα ισα που κοντρα σε ολους παω μεχρι στιγμης βρε :P Και οποιος κανει κατι ιδιο με τον αλλον ειναι απαραιτητα δολοφονος κι αυτος ; :confused:

Στο παιχνίδι μιλάνε πολύ αυτοί που έχουν ρόλο και οι πωρωμένοι. Εσύ πωρωμένος δεν είσαι, οπότε... Αν μου δείξεις έμμεσα ότι έχεις κάποιο άλλο ρόλο μπορεί να το σκεφτώ. :D
Κοιτα πωρωμενος δεν ημουν ποτε. Αλλά αμα εχω λιγη ωρα, ασχολουμαι. Αλλα δεν ειχα. Τωρα θα εχω. Μπορει και να ειναι τοσο απλό, δε νομιζεις ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
@fandago : ομως ειμαι και ευκολο θυμα παντα, δε νομιζεις οτι παραβγαινω ευκολα καθε φορα οτι κι αν κανω ; Το λεγαμε καποτε αυτο.
Βασικά παίρνω την πρωτοβουλία και απαντώ εγώ, αλλά δε βγαίνεις.
Έχεις 2 ψήφους και δε στην έχει πέσει κανείς άλλος.
Κι αυτό από μόνο του πάλι δείχνει πολλά, αν ήσουν πολίτης τα δολοφόνια θα έπεφταν πάνω σου εκμεταλλευόμενοι το πρώτο μου post όπως γίνεται σε κάθε παιχνίδι και θα σε ψήφιζαν.
Τι έγινε όμως στη δική μας περίπτωση;
Σιωπήηηηηηη... ;)

O πολίτης lorien θα έλεγε ε ψηφίστε με και κάντε ό,τι θέλετε, επιμένεις όμως να δικαιολογείσαι, άρα το πιο πιθανό είναι να έχεις ρόλολολολολολολολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπορείτε πληζ να γράφετε όλοι τις ψήφους σας με κόκκινο στα ποστ σας, γιατί η καημένη η ΣουΕ έχει ξεστραβωθεί σ αυτό το γύρο;... :redface:


Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Lorien
  2. Angie_Ann >> Bill
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride >> Angie_Ann
  6. dooo >> Resident Evil
  7. fandago >> Lorien
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak >> Ηρώ
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien
  12. Neraida >> Youki
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe << Bill
  15. pitg21 >> Phoebe
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta >> Youki
  19. Vkey >> Corpse Bride
  20. xanp >> Niyia
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
3 >> Resident Evil
2 >> Angie_Ann
3 >> Youki
2 >> Bill
2 >> Phoebe
1 >> Pitg21
2 >> Lorien
1 >> Niyia
1 >> Corpse Bride
1 >> Ηρώ



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πφφφ... Λοριεν δεν ψηφίζεις γιατί ελπίζεις να φύγω εγώ από μόνη μου και να μην χρειαστεί να καρφωθείς????
Αθηνα δε καταλαβα τπτ :P Απλα δεν ειμαι και πολυ εμπειρος παικτης (ακομα) και λεω να ψηφιζω μετα απο λιγη σκεψη /διαβασμα :)

  1. Ήσουν στις επιλογές της ΣΕ από το προηγούμενο ακόμα παιχνίδι
  2. Έχεις καιρό να παίξεις και συνεπώς να πάρεις ρόλο
Είσαι ικανοποιημένος με το γιατί σε ψηφίζω τώρα;
Δε συζηταμε για το αν εχεις καποιο λογο να με ψηφισεις, αλλα για το αν εχεις καλυτερο λογο να ψηφισεις αλλον ....το οποιο απεφυγες να απαντησεις ;)

Ναι για την kakerlak είχα διαβάσει άλλα ντι άλλων.:P
Για πες μας και τι ψηφίζεις ή περιμένεις να το κάνεις τελευταία στιγμή για να δεις ποιος συνδολοφόνος σου κινδυνεύει να φυγει;
Τωρα θα ψηφισω βρε, μη με αγχωνετε , δεν το ξερω καλα το παιχνιδι ακομα. Ειμαι ο παικτης με το μικροτερο κλασμα πρωιμες αποβολες/συμμετοχες :P

Όχι δεν είπα αυτό! Είπα ότι καλά παιχτρόνια και ότι είναι καλό να της αφήσουμε μέσα για λίγο.Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο!
Mα αν τα καλα παιχτρονια ειναι δολοφονοι, δεν συμφερει τους πολιτες. Μονο αν ειναι πολιτες συμφερει. Αρα αν συμφερει τους πολιτες και το υποστηριζεις και το ζητας κι εσυ, ειναι σα να υπονοεις οτι εισαι πολιτης. :) Πολιτρια μαλλον (τι πουλας ; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
αν ήσουν πολίτης τα δολοφόνια θα έπεφταν πάνω σου εκμεταλλευόμενοι το πρώτο μου post όπως γίνεται σε κάθε παιχνίδι και θα σε ψήφιζαν.Τι έγινε όμως στη δική μας περίπτωση;Σιωπήηηηηηη... ;)
O πολίτης lorien θα έλεγε ε ψηφίστε με και κάντε ό,τι θέλετε, επιμένεις όμως να δικαιολογείσαι, άρα το πιο πιθανό είναι να έχεις ρόλολολολολολολολο :P
Μια στιγμη...σε ποιο ποστ αναφερεσαι , το οποιο θα εκμεταλευοντουσαν ; Το οτι εχω καιρο να παρω ρολο ; Ελα μωρε σιγα το επιχειρημα, δεν ειναι αρκετο για κανεναν (ελπιζω ! ). Και ο πολιτης Λόριεν ποτέ δε ξερεις τι θα κανει, γιατι ειναι παλαβός, οποτε usual rules do not apply :P

Επειδη ομως τα περι youki αρχισαν να με κανουν να γερνω προς αυτην, θα ανοιξω με Youki

Take that ! (το συγκροτημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Επειδή δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες και βιάζομαι να φύγω,είμαι ανάμεσα σε Resident και Youki αλλά δεν ξέρω ποιος είναι ποιος και τελικά ψηφίζω Lorien.Από αυτά που πρόλαβα να δω είναι ύποπτος.Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά ξαναλέω δεν έχω διαβάσει όλα τα ποστς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μια στιγμη...σε ποιο ποστ αναφερεσαι , το οποιο θα εκμεταλευοντουσαν ; Το οτι εχω καιρο να παρω ρολο ; Ελα μωρε σιγα το επιχειρημα, δεν ειναι αρκετο για κανεναν (ελπιζω ! ). Και ο πολιτης Λόριεν ποτέ δε ξερεις τι θα κανει, γιατι ειναι παλαβός, οποτε usual rules do not apply :P

Κι όμως είναι, ειδικά στον πρώτο γύρο.
Ναι οι δολοφόνοι πιάνονται από το παραμικρό και αν ήσουν πολίτης θα πιάνονταν από αυτό. Τους ξέρω καλά τι κουμάσια είναι.
Έχουν φύγει με αυτόν τον τρόπο πολλοί πολίτες που δεν είχαν καν καταφέρει να μιλήσουν και να υπερασπιστούν τη θέση τους.


Είσαι δολοφόνος lorien και όσο μιλάς με κάνει όλο και πιο σίγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έχουν φύγει με αυτόν τον τρόπο πολλοί πολίτες που δεν είχαν καν καταφέρει να μιλήσουν και να υπερασπιστούν τη θέση τους.
Δε διαφωνω. Ημουν πολλες φορες ενας απο αυτους :mad:

Είσαι δολοφόνος lorien και όσο μιλάς με κάνει όλο και πιο σίγουρη.
Καλα, καλα τ'αχουμε ξανακουσει αυτα και μετα απο 1-2 μερες "πολιτη Λόριεν πες τα τελευταια σου λογια" , και μετα καποιοι το παιζαν chinese :P Εγω απλα λεω να μη βιαζομεθα.

Αλλωστε και ο vendetta που τον θεωρεις πολιτη ψηφισε το ιδιο με μενα. :pfff: (Youki αν εισαι πολιτης , σορρυ απο τωρα ! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Την έχεις πατήσει φιλαράκι:P, όταν είμαι πολίτης δεν αφήνω τίποτα να πέσει κάτω και δεν αφήνω κανένα δολοφόνι να πει την τελευταία λέξη.

Έβγαινες αθώο μου παιδί όταν ήσουν αθώος, αυτό λέω κι εγώ. Ξαφνικά μιλάς και μιλάς πολύ για να μην έχεις ρόλο.
Τον vendetta που τον θυμήθηκες τώρα; Για να δικαιολογήσεις ότι ψήφισες τη youki;
Ρε lorien καρφώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι έγινε ρε φαν? πάλι στην μπούκα με έχεις???
Με καλύπτουν τα όσα έχει πει η Ηρώ για σένα. Δεν ήσουν τελικά δολοφόνος στο προηγούμενο παιχνίδι αν και θα μπορούσε μιας και συμμετείχες πλέον ενεργά και θα ήταν ένα δυναμικό come back. Ορίστε λοιπόν η ευκαιρία σου ;)
Που το στηριζεις οτι αν ηταν να μπω δολοφονος θα εμπαινε και η Νεραιδα ; :confused: Και αν η Νεραιδα ειναι δολοφονα και καλοπιανει..αρα ειμαι κι εγω?
Καμία σχέση, απλά η ΣΕ δεν βάζει συνδολοφόνους κάποιους που μπορεί να σφαχτούν στις συνεννοήσεις ή δεν θα συνενοούνταν ποτέ, αλλά βάζει κάποιους που γενικά έχουν μια "σύνδεση" μεταξύ τους λόγω συμπάθειας πχ. :)
Επειδη ομως τα περι youki αρχισαν να με κανουν να γερνω προς αυτην, θα ανοιξω με Youki
Τα ποια; Ποια είναι τα περι Youki που τόοοοοσες ώρες δεν υπήρχαν για να ψηφίσεις και εμφανίστηκαν τώρα που κατέληξες; Κανένα. Άρα η Youki είναι αθώα και δυστυχώς για εμάς, ευτυχώς για εσάς φάγατε έναν καλό παίκτη :worry:
Αλλωστε και ο vendetta που τον θεωρεις πολιτη ψηφισε το ιδιο με μενα. :pfff:
Σοβαρότατο επιχείρημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xmmm...xmmmm....

Η νεράιδα έχει ρόλο.....νανανανανα :P

Οκ ας σοβαρευτώ.... Δεν μου αρέσει που είσαι τόσοοοοοοοοοοοοο γλυκιά... Δεν είσαι αυτή που ξέρουμε... Εσύ τα παίρνεις...παθιάζεσαι...επιτίθεσαι... Μαλλιοτραβιέσαι με φαν....
Επίσης αλλάζεις 823549453 ψήφους.....
Νεράιδα.... τι έχεις πάθει ακριβώς;

Dooλίνακι.... μιλάς....σοβαρά.....
Εσύ πάντα κάνεις πλάκα.... Τι έπαθες και εσύ ξαφνικά;
Απαντάς σοβαρά;:hmm:

Λόρι...δεν ξέρω ακόμα.....αλλά πολύ απολογία.... (ψιτ...λίγα έγραψα για εσένα....μην με κάνεις παράθεση :P)

Απλά...αλλάζω ψήφο....
Lorien for me...

Και τι έπαθα κι εγώ και αναλύω; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Νομίζω ότι είμαστε στο 3-3-3 εγώ Youki και Lorien?

Ok... ΨΗΦΙΖΩ LORIEN και αν θέλετε βγάλτε με αύριο που φαίνεται η ιδιότητα, αν σας κάνει για ύποπτο αυτό...


Εδιτ: Λάθος κάνω γιατί πρόλαβε και ψήφισε η Vkey... Ας είναι... ελέγχουμε άλλη μέρα τη Youki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βικυ Βικακι θα σε αρχισω κι εσενα, ε?!:P
Κοιτα αλλου και εσυ...τα χαμενα κορμια δε μου δωσανε ρολακι, μα το Δια και ολο το Δωδεακαθεο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν Lorien, αν τελικά στο τέλος του παιχνιδιού βγεις πολίτης (που δεν το νομίζω), τότε την επόμενη φορά δεν θα σε παρεξηγούμε που θα γράφεις πολύ και με "επιχειρήματα" :P

Εγώ λέω one down, three to go... Ψηφίζω για την Δευτέρα Kakerlak! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top