Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ouiiii... Καιρό έχω να βγω από τον πρώτο γύρο :P. Νομίζω μία ακόμη φορά μου έχει τύχει...

Και όχι ΔΕΝ θα αλλάξω σε Angie για να σώσω το τομάρι μου [sic] μιας και για την ώρα δίνω περισσότερες πιθανότητες στην Youki να είναι δολοφόνος :)


εδιτ: επίσης όντως σαν ουράνιο τόξο έχει γίνει το πινακάκι :P

εδιτ 2: τώρα είδα ότι από 2 ψήφους έχουν επίσης Phoebe και Bill, που και για αυτούς θεωρώ ότι έχουν λιγότερες πιθανότητες από youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν είναι να φύγει η Resident πάντως θα αλλάξω την ψήφο μου από τον lorien και θα τη δώσω στη youki για τους λόγους που ανέφερα προηγουμένως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν είναι να φύγει η Resident πάντως θα αλλάξω την ψήφο μου από τον lorien και θα τη δώσω στη youki για τους λόγους που ανέφερα προηγουμένως.

Eσύ σαν να θες να με καλοπιάσεις και δεν ξέρω γιατί! :hmm:

Για έλα από δω να σε ... ανακρίνω για να δούμε τι είσαι :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βρε άι από κει που πάω και να σε καλοπιάσω.

Μη με κάνεις να γράψω πάλι ό,τι έγραψα στο παραπάνω post. Δες που αναφέρω το όνομά σου και τι λέω για σένα και ψάξε αλλού να βγάλεις λαυράκια.

Άλλος πάει να με καλοπιάσει (Neraida) ενώ την κατηγόρησα άμεσα και δε μας έχει συνηθίσει σε αυτό. Θα έπρεπε να γράψει :
"τιιιιιι; εγώ είμαι πολίτης και καθαρότερη από ποτέ, άντε μαρή παρτο πίσω γιατί θα τα κάνω όλα λαμπόγιαλο"
:P
Δεν το είπε, αλλά είπε πως είμαι πολίτης! :worry: Οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
κανονιστε....'εχω βαφτίσια σήμερα...

Αγαπητή ΣΕ, παρακαλώ αν η ώρα πλησιασει 8 και είμαι για να φεύγω, αν υπάρχει άλλος παίχτης που ψηφίζοντάς τον να σωσω το τομαράκι μου, αν γίνεται να αλλάξετε την ψήφο μου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η ψήφος μου στην Ηρώ, της το χρωστάω από την προηγούμενη φορά.
Να δούμε κ άλλα ΧΡΩΜΑΤΑ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω, κατσε καλα γιατι αααααα!!
Ακου εκει παω να σε καλοπιασω..σιγα...απλα ειπα οτι με εκεινο το ποστ σου μου θυμισες την Ηρω ως πολιτη και οχι την Ηρω δολοφονο, οπως στο προηγουμενο παιχνιδι...εαν γι αυτο καθισταμαι υποπτη...τι να σε πω...μπορεις να γραφεις ο,τι θες....
Αλλα εχεις δικιο...βαρεθηκα να κανω χαβαλε και να λεω τα δικα μου...ειπα να σοβαρευτω:P
(λεμε τωρα:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η ψήφος μου στην Ηρώ, της το χρωστάω από την προηγούμενη φορά.
Να δούμε κ άλλα ΧΡΩΜΑΤΑ:P
Α καλά kakerlak κι έλεγα ποιον ξέχασα ποιον ξέχασα!

Στην είχα πέσει στον προηγούμενο γύρο και είχε γίνει πολλή συζήτηση γύρω από το όνομά σου. Αυτό από μόνο του θα λειτουργούσε σε αυτόν τον γύρο θετικά.
Δηλαδή: Εεε.. αφήστε μωρέ την kakerlak τζάμπα την είχαμε βγάλει τότε ,στην ψυχολογία των περισσότερων παικτών και στη δική μου.
Για ακριβώς αυτόν το λόγο λοιπόν ίσως σε επέλεξε η ΣΕ.

Επιβεβαιώνεις αυτό που λέω κατά κάποιο τρόπο με μια αδιάφορη και καλά ψήφο σε παίκτη που μέχρι στιγμής δεν κινδυνεύει να βγει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρω, κατσε καλα γιατι αααααα!!
Ακου εκει παω να σε καλοπιασω..σιγα...απλα ειπα οτι με εκεινο το ποστ σου μου θυμισες την Ηρω ως πολιτη και οχι την Ηρω δολοφονο, οπως στο προηγουμενο παιχνιδι...εαν γι αυτο καθισταμαι υποπτη...τι να σε πω...μπορεις να γραφεις ο,τι θες....
Αλλα εχεις δικιο...βαρεθηκα να κανω χαβαλε και να λεω τα δικα μου...ειπα να σοβαρευτω:P
(λεμε τωρα:redface:)
Έψαξα στο αρχείο Neraida για την περίπτωσή σου (ναι τόσο καμμένη έχω γίνει :P) και το λοιπόν παρατήρησα πως σε όσους γύρους ήσουν πολίτης (όχι πως δεν το θυμόμουν περισσότερο το έκανα για να δω τι έλεγες όταν ήσουν δολοφόνα) όταν σε κατηγορούσε κάποιος θύμωνες, τον κατηγορούσες αμέσως ότι αυτός είναι δολοφόνος και σε ένα γύρο έφτασες στο σημείο να αποχωρήσεις από το παιχνίδι για αυτόν τον λόγο.
Όταν από την άλλη είσαι δολοφόνος παίρνεις με το καλό τους πολίτες, όπως είχες κάνει και σε μένα ειδικά σε έναν γύρο μαζί με τη nininaou και δρας υπογείως προσπαθώντας να παίξεις σοβαρά και μην προκαλώντας καυγάδες.

Αυτά για να ξέρουμε τι λέμε και γιατί τα λέμε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχου..... Ηρω μου ειτε οταν ημουν δολοφονα, ειτε οταν ημουν πολιτης εγραφα με τον ιδιο τροπο και αυτο οχι λογω στρατηγικης, αλλα λογω του οτι ειμαι αυθορμητη...ε δλδ ειναι κακο που ειπα να ηρεμησω λιγο να και να δω τι θα κανουν ολοι οι αλλοι και μετα να ακολουθησω το ρευμα?! :redface:
Λεπον...εγω δολοφονα δεν ειμαι και μη χανεις το χρονο σου με μενα....:P
Καποια αλλα πονηρα παιδακια ειναι...που το παιζουν μουγκα στη στρουγκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Επιβεβαιώνεις αυτό που λέω κατά κάποιο τρόπο με μια αδιάφορη και καλά ψήφο σε παίκτη που μέχρι στιγμής δεν κινδυνεύει να βγει. ;)

Δηλαδή θες να μου πεις ότι είμαι η πρώτη που σε αυτόν τον πρώτο γύρο που ψηφίζει στα κουτουρού????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αχου..... Ηρω μου ειτε οταν ημουν δολοφονα, ειτε οταν ημουν πολιτης εγραφα με τον ιδιο τροπο και αυτο οχι λογω στρατηγικης, αλλα λογω του οτι ειμαι αυθορμητη...ε δλδ ειναι κακο που ειπα να ηρεμησω λιγο να και να δω τι θα κανουν ολοι οι αλλοι και μετα να ακολουθησω το ρευμα?! :redface:
Λεπον...εγω δολοφονα δεν ειμαι και μη χανεις το χρονο σου με μενα....:P
Καποια αλλα πονηρα παιδακια ειναι...που το παιζουν μουγκα στη στρουγκα!:P
Όταν ήσουν δολοφόνα ΔΕΝ προκαλούσες και ό,τι και να λες τώρα δεν αλλάζει.
Όταν έισαι πολίτης είσαι εύθικτη και αυθόρμητη, αυτό μόνο δέχομαι γιατί μόνο αυτό ισχύει.

Κατά τα άλλα έχουν άλλοι σειρά δεν κινδυνεύεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δηλαδή θες να μου πεις ότι είμαι η πρώτη που σε αυτόν τον πρώτο γύρο που ψηφίζει στα κουτουρού????
Όχι αλλά στο σημείο που εσύ ψήφισες είχαν γραφτεί και κάποια post παραπάνω. Θα μπορούσες διαβάζοντάς τα να βγάλεις ένα έστω και βεβιασμένο συμπέρασμα μια υπόθεση βρε αδερφέ.:P
Όχι επειδή μου χεις άχτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μωρε δε με νοιαζει αν κινδυνευω....το θεμα ειναι να μη φας χρονο μαζι μου, διοτι ετσι τους αλλους θα εξυπηρετησεις...!

Οχι κακερ αλλα η Ηρω εχει και διαισθηση! Αν ασχοληθει μαζι σου και η συνονοματη μου σε εχω ψηφισει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα ήθελα να μάθω την αιτιολόγηση της Νεράιδας για την ψήφο προς εμένα....
.
.
.
.
.
τη ποιά???!?!?!?!?!?!?

επίσης πολύ μου αρέσει που στην αρχή ψήφος στην Ρεζ, και μετά υποχώρηση γιατί είναι παίκτης που μιλάει πολύ και κρατάει σε ενδιαφέρον το παιχνίδι, και ..."ε δε παίζει να είναι δολοφόνος βρε αδερφέ!".
(ξανπ και Ηρώ για εσάς χτυπάει η καμπάνα......ωραίο και συγχρονισμένο twist στην ροή του παιχνιδιού...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλη μου Ντου μην ψαχνεις για σοβαρη αιτιολογηση...ειχα πει καποια ποστ πριν το δικο σου, οτι για να διευκολυνθω, θα ψηφισω τον επομενο που θα ψηφισει την Αθηνα....ε και ο λαχνος επεσε σε σενα, ησουν η επομενη....:redface:
Αυτο δε σημαινει οτι δεν προκειται να αλλαξω γνωμη μεχρι τις 8...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
επίσης πολύ μου αρέσει που στην αρχή ψήφος στην Ρεζ, και μετά υποχώρηση γιατί είναι παίκτης που μιλάει πολύ και κρατάει σε ενδιαφέρον το παιχνίδι, και ..."ε δε παίζει να είναι δολοφόνος βρε αδερφέ!".
(ξανπ και Ηρώ για εσάς χτυπάει η καμπάνα......ωραίο και συγχρονισμένο twist στην ροή του παιχνιδιού...)
εεεε; :confused:

Καλά dooo δεν έχεις ποιον να κατηγορήσεις μου φαίνεται..
Διόρθωσε σε xanp για σένα χτυπάει η καμπάνα, γιατί η Ηρώ δεν κατηγόρησε την Resident ούτε την ψήφισε, ίσα ίσα που στο πρώτο μου post έγραψα πως συμφωνώ με το σκεπτικό της.
Άντε!
Για πες εσυ γιατί ψήφισες Resident;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Όχι αλλά στο σημείο που εσύ ψήφισες είχαν γραφτεί και κάποια post παραπάνω. Θα μπορούσες διαβάζοντάς τα να βγάλεις ένα έστω και βεβιασμένο συμπέρασμα μια υπόθεση βρε αδερφέ.:P
Όχι επειδή μου χεις άχτι.

Άρα το ίδιο θα μπορούσες να πεις κ για αυτούς που ψήφισαν νωρίς νωρίς και δεν αλλάξαν την ψήφο τους έτσι??

Μωρε δε με νοιαζει αν κινδυνευω....το θεμα ειναι να μη φας χρονο μαζι μου, διοτι ετσι τους αλλους θα εξυπηρετησεις...!
Ναι ενώ αν ήσουν δολοφόνος θα απαντούσε διαφορετικά????

Οχι κακερ αλλα η Ηρω εχει και διαισθηση! Αν ασχοληθει μαζι σου και η συνονοματη μου σε εχω ψηφισει!:P
Αν η Ηρώ είναι δολοφόνος? Τι διαίσθηση να έχει μου λες???? Όπως κ η Angie_Ann άλλωστε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοιτα Κακερ...εγω εχω χαλια διαισθηση στο ιντερνιακο τλχ παιχνιδι....συνηθως ο,τι υποπτευομαι στην αρχη απο ενστικτο και μονο πεφτει πανηγυρικα στο κενο...
Τωρα, σε ο,τι αφορα την Ηρω, απο το ποστ της μου φανηκε η Ηρω πολιτης, οπως και ειπα εξαρχης και γι αυτο μου την επεσε και η ιδια, διοτι της φανηκε ως καλοπιασμα....Απο το τι μου "φανηκε" μεχρι το τι ισχυει υπαρχει δρομος...
Περιμενω να διαβασω και τη συνονοματη μου βασικα να δω τι θα γραψει και μετα βλεπουμε....αλλα εμενα μη με ακουτε και τοσο διοτι ειμαι και αθλια παιχτρια...μην ξεχνιομαστε:redface::P

Και ναι εχεις δικιο...το ιδιο θα απαντουσα...εγω το λεω οτι παιζω με τον ιδιο τροπο...το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι...τλχ τα δολοφονια το ξερουν πολυ καλα..και θα γελανε μονα τους τωρα που μου την πεφτετε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλη μου Ντου μην ψαχνεις για σοβαρη αιτιολογηση...ειχα πει καποια ποστ πριν το δικο σου, οτι για να διευκολυνθω, θα ψηφισω τον επομενο που θα ψηφισει την Αθηνα....ε και ο λαχνος επεσε σε σενα, ησουν η επομενη....:redface:
Αυτο δε σημαινει οτι δεν προκειται να αλλαξω γνωμη μεχρι τις 8...
α οκ!!! τώρα ησύχασα:D Να αλλάξεις γνώμη όμως, είσαι σε λάθος κατεύθυνση:P

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ:
Καλά dooo δεν έχεις ποιον να κατηγορήσεις μου φαίνεται..
Διόρθωσε σε xanp για σένα χτυπάει η καμπάνα, γιατί η Ηρώ δεν κατηγόρησε την Resident ούτε την ψήφισε, ίσα ίσα που στο πρώτο μου post έγραψα πως συμφωνώ με το σκεπτικό της.
Άντε!
Για πες εσυ γιατί ψήφισες Resident;
Άλλαξες από Λόριεν σε Γιούκι, για να μην φύγει η Ρεζ. Η ξανπ άλλαξε από Ρεζ σε Γιούκι. Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο..Τη Ρεζ την ανέφερες στους υπόπτους σου, παρόλη την "υποστήριξη" που της έδωσες όπως λες στο πρώτο σου ποστ.

Για την αιτιολόγηση της ψήφου μου, κάνε κι εσύ ένα σκρολλ παραπάνω..έκανα ένα για χάρη σου, μη κάνω κι άλλο για να ξαναβάλω αυτό που είπα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top