Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τα μετράς λάθος
δεν υπολογίζεις την ψήφο του jrot
ακόμα κι αν άλλαζε η ψήφος της Φοιμπς (που δε θα άλλαζε αλλά ας πουμε ότι θα άλλαζε) θα ήταν οι ψήφοι
Καγίρα, Βεντεττα, Ξανπ που είχε κλειδώσει, Φαντάγκο, jrot υπερ της ΚΟΡΠΣ και θα τελείωνε έτσι κι αλλιώς
για να μην τελειώσει το παιχνίδι θα έπρεπε ο jrot να μην ψηφίσει Κορπς... κάτι που ήταν αδύνατον λόγω του ότι ο jrot ήταν το τσιράκι :P

ναι σόρρυ λάθος μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Resident καθόλου άσχημο παιχνίδι...Γέλασα πολύ σε δύο σημεία μαζί σου...Κάποια στιγμή που αναφέρεις ότι αν δε γίνει έτσι και γίνει αλλιώς τότε...τον ήπιαμε...Και πιο πρόσφατα που κάνεις στην xanp μα τον Άγιο...Φαίνεται η καταγωγή δεν κρύβεται...:D
Angie_Ann να πω εδώ ότι εσένα καρφώσαμε ως ρουφιάνα...Μόλις είπες την τετράδα σου λέμε οκ αυτήν είναι...Μάλιστα λέγαμε και ότι μπορεί να μην έχεις διαβάσει ότι οι κανόνες αλλάξαν και να μην ξέρεις ότι ο ρουφιάνος δεν πρέπει να καρφώνεται τόσο εύκολα...Όταν βγήκε ότι η μαντεψιά ήταν λάθος μείναμε...μαλ...ε...κόκκαλο...Αυτό θα πει άκουα φόρτε...
Corpse και μόνο που έκανες ένα σώσιμο μια χαρά τα πήγες...
jrot6 πολύ καλό παιχνίδι... :clapup:
fantasmenos δε μου άρεσε όπως το σκέφτηκες να το παίξεις κυρίως επειδή σου γύρισε μπούμερανγκ...Δεν μπορούσες μετά να πείσεις κάποιον... :/:
xanp επηρρεάζεσαι και πιάνεσαι πολύ από τα λεγόμενα ενός και μόνο παίκτη νομίζω...Τα κατεβατά δε λένε πάντα την αλήθεια...Μου άρεσε το πάθος που είχες σε αυτό το γύρο...Εννοείται και εσύ ήσουνα στους υπόπτους μας για τσιράκι... :D
Ομάδα μια χαρά τα πήγαμε...
Πάμε για το καινούργιο...
ΚουΕ πραγματικά πολύ καλές επιλογές... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
xanp o καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει, μη σκας εσύ για αυτό :P
Όλοι μας έχουμε κάνει τραγικά παιχνίδια και όλοι μας πάμε να το παίξουμε έξυπνοι.

Ηρώ το ξέρω ότι εγώ φταίω σε μεγάλο βαθμό που υποστήριξα τόσο έντονα τον Θοδωρή αν και με παραξένεψαν οι τόσες θετικές που έβαζε.
Αλλά να μου λέει ο φαντασμένος ότι είμαι η χειρότερη παίχτρια ever επειδή με έχει συνηθίσει να κάνει ότι πιο τρελό υπάρχει για να κερδίσει όταν είναι δολοφόνος και να μη μιλάει καθόλου σχεδόν όταν είναι πολίτης ή το χειρότερο να μας μπερδεύει και σαν απλός πολίτης δεν νομίζω να φταίω εγώ.
Και ναι το ξανάπα ότι προτιμώ να χάσω από τον fandago ,RE ,corpse ,Angie και όλους σας γιατί παίζετε λογικά παρά να χάσω από τον φαντασμένο που είναι αλλού πατάω και αλλού βρίσκομαι.Και στο τέλος κατέληξε ότι είμαι και η χειρότερη παίχτρια :/: Το ότι δεν μπορώ να τον εμπιστευτώ με τίποτα δεν του λέει κάτι μάλλον.Ακόμα και να μου το έλεγε ξεκάθαρα είμαι ο ρουφιάνος δεν θα τον πίστευα.

Μπράβο στους δολοφόνους και σε όλους τουλάχιστον εγώ τον απόλαυσα αυτόν τον γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και ο σοβαρός παίχτης θα έβγαζε και εμένα και τον fandago αλλά ξέχασα ο fandago είναι πάντα αθώος ο fantasmenos είναι πάντα ένοχος... Ήμαρτον

Όσο για το says who του fandago: Αγόρι μου η Ηρώ βγήκε από λάθος επιλογή ρουφιάνου (η μοναδική αποχώρηση δολοφόνου) και πριν βγω έδωσα όλα τα ονόματα χωρίς να σας δώσω την ευκαιρία να με καρφώσετε.

4 που έδειχνε πέρυσι και ο Ρίμπο στους γαύρους. Τώρα να με μειώσεις δεν έχει καμία σημασία χάσαμε, γιατί 2 πολίτες δεν ήθελαν να με εμπιστευτούν. Δε σε χάλασε που όλο το ΣΚ έγραφες καττεβατά για να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας. :P
Όντως το σωστό ήταν να βγάλουν και εμένα και εσένα. Το είπα κιόλας αλλά δεν με άκουσαν, αρκούσε για να τους πείσω. ;)

Η Ηρώ βγήκε γιατί καρφώσαμε την Angie Ann που ήταν η μόνη που είχε πει 3 ονόματα δολοφόνων με σιγουριά, χωρίς κανένα στοιχείο (αμάν αυτή η διαίσθηση ρε Angie :P). Εσύ είχες κατηγορήσει μόνο έναν και ΝΑΙ, εγώ προσωπικά δεν άφησα την Ηρώ να καρφώσει εσένα.

Το ότι έδωσες όλα τα ονόματα δείχνει για άλλη μια φορά πόσο "ανήθικα"-τσάτσικα παίζεις. Για μένα, σε αυτό σου το post έδωσες την ταυτότητα σου και καταπάτησες τους κανόνες. Δεν ξέρω όμως τι λέει η ΣΕ είναι προς συζήτηση. Θα είσαι πάντα η αιτία, να γράφονται λεπτομέρειες στους κανόνες, επειδή πάντα ψάχνεις παραθυράκια για να κάνεις τις τσατσιές σου. Αλλά είπαμε, ευχαριστούμε που είσαι αυτός που είσαι :)

Τώρα ποιος χαλάστηκε περισσότερο δεν ξέρω. Εγώ πραγματικά το διασκέδαζα, γιατί ΠΑΝΤΑ έγραφα κατεβατά και ΠΑΝΤΑ έπειθα τουλάχιστον κάποιους. Οπότε πως μπορεί ο χαμένος να τη λέει στο νικημένο απορώ... Κάπως πρέπει να νιώσεις και εσύ ότι έκανες κάτι ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... και για όσους δεν έχουν καταλάβει ακόμα :P
Δολοφόνοι : Φαντάγκο, Ηρώ, Βεντέττα, Καγίρα
Τσιράκι : Jrot
Ρουφιάνος : Φαντασμένος
Νοσοκόμα : Corps


το σκεπτικό που μπήκαν οι ρόλλοι έτσι (όχι δεν ήταν ψηφοφορία φυσικά :P)
επειδή ακούστηκε ότι λόγω φιλίας μπλα μπλα μπλα... καμία σχέση
θέλαμε ένα συνταρακτικό και δυνατό παιχνίδι (πράγμα που θεωρούμε ότι υπήρξε)
βάλαμε λοιπόν αρχικά Φαντάγκο και Ηρώ συνδολοφόνους... ο Βεντέττα μπήκε ως συνδολοφόνος λόγω του ότι επειδή είναι κολλητός, αν δεν έμπαινε θα τους καταλάβαινε αμέσως και θα χάλαγε η σούπα. Η καγίρα δεν μπήκε επειδή είναι φίλη μου (έλεος δλδ, όποιος το σκέφτηκε αυτό!) μπήκε ως εύκολος δολοφόνος.... θεωρούσαμε δυνατούς τους άλλους οπότε βάλαμε ένα "Αδύναμο" δολοφόνο που θεωρητικά θα έπρεπε να εχει βγει απ τους πρώτους γύρους ως συνήθως... ε δεν τη βγάλατε ως συνήθως, δεν φταίμε εμείς, και τελικώς γύρισε σε κρυφό χαρτί παίζοντας αλλά Βίκυ :P

Το τσιράκι
Θέλαμε έμπειρο παίχτη αλλά όχι πολύ γνωστό
Νοσοκόμα
Θέλαμε εμπειρο παίχτη, έξυπνο και με διαίσθηση που θα καθόταν μέσα ως το τέλος του παιχνιδιού περνώντας αρχικά απαρατήρητος... πέσαμε διάνα! (μπράβο μας, τα λέω μόνη μου τα μπράβο :P)
Ρουφιάνος
Θέλαμε ένα δυνατό παίχτη κόντρα σε μια δυνατή ομάδα
Θεωρώ ακόμα ότι ο φαντασμένος ήταν πολύ καλή επιλογή
Θεωρώ ότι έχει δίκιο που διαμαρτύρετε ότι δεν τον εμπιστεύτηκαν λόγω πρότερου μη έντιμου βίου :P

Θέλαμε δυνατούς παίχτες, νομίζω τους είχαμε
Γενικώς πιστεύω ότι ήταν ένας ανεπανάληπτος αγώνας και προσωπικά χαίρομαι που ήμουν ΣΕ κι όχι παίχτρια, θα έτρωγα τα νύχια των ποδιών μου


Ζητώ και συγγνώμη για το λάθος μας με το 2+1 για άλλη μια φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και για να σου πω λοιπόν εσύ που νομίζεις ότι κάναμε τραγικές επιλογές (ω μέγα παίχτη), σε πληροφορώ ότι το δώρο της νοσοκόμας που έσωσε την Resident ήταν μέγιστο και χάρηκα περισσότερο από το να την δολοφονούσαμε τότε. Αν τη δολοφονούσαμε δύσκολα θα έπειθα ότι είμαι πολίτης για πολύ ακόμα, ενώ έτσι έπαιξα το ρόλο του χαρούμενου πολίτη, ότι έχουμε ακόμα ευκαιρία να το γυρίσουμε και ΚΑΝΕΝΑΣ από αυτούς που ήθελα δεν καιγόταν να κάνει την σωστή επιλογή.

Αθώο παιδάκι αν ήταν 5-5 στην ψηφοφορία της παρασκευής ήμουν αποφασισμένος 8 παρά 1 να ψηφίσω vendetta και να γράψω ότι έγραψα. Θα αυξάνονταν κατακόρυφα οι πιθανότητες να κερδίσουμε Αλλά δυστυχώς δεν υπολόγισα την παράμετρο της kajiras

λέγε ότι θες λέγε

Και αν ξαναπείς για τστσιλίκι θα σε πάρει. Ούτε έγραψα σε άλλα θέματα για να το παίξω αθώος ούτε προφανώς θα έπιανα συζητήσεις σε msn με πολίτες. Σε έχω ικανό να το κάνεις ακόμα και αν δεν το έκανες

Σε βαρέθηκα λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όντως το σωστό ήταν να βγάλουν και εμένα και εσένα. Το είπα κιόλας αλλά δεν με άκουσαν, αρκούσε για να τους πείσω. ;)

Η Ηρώ βγήκε γιατί καρφώσαμε την Angie Ann που ήταν η μόνη που είχε πει 3 ονόματα δολοφόνων με σιγουριά, χωρίς κανένα στοιχείο (αμάν αυτή η διαίσθηση ρε Angie :P). Εσύ είχες κατηγορήσει μόνο έναν και ΝΑΙ, εγώ προσωπικά δεν άφησα την Ηρώ να καρφώσει εσένα.

Το ότι έδωσες όλα τα ονόματα δείχνει για άλλη μια φορά πόσο "ανήθικα"-τσάτσικα παίζεις. Για μένα, σε αυτό σου το post έδωσες την ταυτότητα σου και καταπάτησες τους κανόνες. Δεν ξέρω όμως τι λέει η ΣΕ είναι προς συζήτηση. Θα είσαι πάντα η αιτία, να γράφονται λεπτομέρειες στους κανόνες, επειδή πάντα ψάχνεις παραθυράκια για να κάνεις τις τσατσιές σου. Αλλά είπαμε, ευχαριστούμε που είσαι αυτός που είσαι :)

Τώρα ποιος χαλάστηκε περισσότερο δεν ξέρω. Εγώ πραγματικά το διασκέδαζα, γιατί ΠΑΝΤΑ έγραφα κατεβατά και ΠΑΝΤΑ έπειθα τουλάχιστον κάποιους. Οπότε πως μπορεί ο χαμένος να τη λέει στο νικημένο απορώ... Κάπως πρέπει να νιώσεις και εσύ ότι έκανες κάτι ε; :P

:D

καλά fandago το αν εγώ θεωρούμαι άνθρωπος που θα έκανε τα πάντα για τη νίκη άσε καλύτερα να το ξέρω εγώ. Κάτι παραπάνω θα γνωρίζω για τον εαυτό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θεωρώ ότι έχει δίκιο που διαμαρτύρετε ότι δεν τον εμπιστεύτηκαν λόγω πρότερου μη έντιμου βίου :P
Αυτό το πάθαινα και εγώ ως τώρα. Γιαυτό και έβγαινα στους πρώτους γύρους. Με την προσθήκη της νοσοκόμας όμως... είδα το φως το αληθινό, γιατί έχω ένα άλλοθι πλέον (επιτέλους) :P

xanp θέλω να σου ζητήσω να με συγχωρέσεις δημόσια και να μην κρατάς όπλο στη συνάντηση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
xanp θέλω να σου ζητήσω να με συγχωρέσεις δημόσια και να μην κρατάς όπλο στη συνάντηση :worry:

ΛΟΛ... :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
έλα έλα ηρεμία καταλαβαίνεις φαντασμένε ότι δεν έχω προσωπικά κάποιο πρόβλημα μαζί σου απλά λέω ότι στο παιχνίδι αυτό δεν μπορώ με τίποτα να σε εμπιστευτώ.
Δεν νομίζω όμως ότι πρέπει για ένα παιχνίδι να χαλάμε και τις σχέσεις όποιες και αν είναι αυτές.Πρέπει να είμαστε έτοιμοι και να χάνουμε και να κερδίζουμε.

Θοδωρή το ξεκαθάρισα ότι προτιμούσα να χάσω επειδή είσαι εσύ δολοφόνος. Δεν σε εμπιστεύτηκα τυφλά που είπατε αλλά είχες λογική οπότε εμένα με έπεισε.Άσε που όντως με τους κανόνες τα πήρα άλλωστε το πρωί κάποια στιγμή είχα ποστάρει να με βγάλετε έξω δεν παίζω άλλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εννοείται ότι είμαι ΣΕ και στο επόμενο...
όποιος θέλει να είναι μαζί μου, περιμένω να ακούσω προσφορές :P
γιατί κάποιοι κάποιοι κάτι είπαν ότι η ΣουΕ να αλλάξει κλπ...
θέλω καλό λόγο για να κάνω κάποιον ΣουΕ μαζί μου που θα ανταλλάσσω πμ και τηλέφωνα και μσν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αθώο παιδάκι αν ήταν 5-5 στην ψηφοφορία της παρασκευής ήμουν αποφασισμένος 8 παρά 1 να ψηφίσω vendetta και να γράψω ότι έγραψα. Θα αυξάνονταν κατακόρυφα οι πιθανότητες να κερδίσουμε Αλλά δυστυχώς δεν υπολόγισα την παράμετρο της kajiras
Πολλά δεν υπολόγισες, πολλά λάθη έκανες, γιαυτό και έχασες. Δεν είναι κακό να το παραδεχτείς, αντί να κατηγορείς άλλους που δεν σε πίστεψαν. Και εγώ έχω άσχημο παρελθόν, αλλά τουλάχιστον εγώ έπεισα. ;)
Και αν ξαναπείς για τστσιλίκι θα σε πάρει. Ούτε έγραψα σε άλλα θέματα για να το παίξω αθώος ούτε προφανώς θα έπιανα συζητήσεις σε msn με πολίτες. Σε έχω ικανό να το κάνεις ακόμα και αν δεν το έκανες
Είσαι τσάτσος... :worry:

Με πήρε; :worry:

:P
καλά fandago το αν εγώ θεωρούμαι άνθρωπος που θα έκανε τα πάντα για τη νίκη άσε καλύτερα να το ξέρω εγώ. Κάτι παραπάνω θα γνωρίζω για τον εαυτό μου...
Γκουχ γκουχ γκουχ...
Πάντως... "είχε πλάκα η σύγκρουσή μας. ;)" (sic) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
έλα έλα ηρεμία καταλαβαίνεις φαντασμένε ότι δεν έχω προσωπικά κάποιο πρόβλημα μαζί σου απλά λέω ότι στο παιχνίδι αυτό δεν μπορώ με τίποτα να σε εμπιστευτώ.
Δεν νομίζω όμως ότι πρέπει για ένα παιχνίδι να χαλάμε και τις σχέσεις όποιες και αν είναι αυτές.Πρέπει να είμαστε έτοιμοι και να χάνουμε και να κερδίζουμε.

Το ξέρω καλή μου αλλά έχει παραγίνει το κακό. Όποτε παίζω νιώθω σαν να πρέπει να σας δείξω το μνμ που έστειλε η ΣΕ. Ε, είναι ψυχοφθόρο να παίζεις και να σε έχουν στη μπούκα όλοι οι παίχτες. Εμένα δεν με νοιάζει αν έχασα αλλά στο λαιμό σου πήρες όλους τους πολίτες με την επιμονή σου. Και για να μην μοιάζει σαν παρακάλια για καλύτερη αντιμετώπιση σε επόμενα παιχνίδια σταματάω να παίζω. Βαρέθηκα πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
boys will be boys :P
σταματήστε καλέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είσαι τσάτσος... :worry:

Με πήρε; :worry:

:P

Γκουχ γκουχ γκουχ...
Πάντως... "είχε πλάκα η σύγκρουσή μας. ;)" (sic) :lol:

Είσαι κόπανος...;)

αλλά καλός κόπανος :)

θέλω ban τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
εννοείται ότι είμαι ΣΕ και στο επόμενο...
όποιος θέλει να είναι μαζί μου, περιμένω να ακούσω προσφορές :P
γιατί κάποιοι κάποιοι κάτι είπαν ότι η ΣουΕ να αλλάξει κλπ...
θέλω καλό λόγο για να κάνω κάποιον ΣουΕ μαζί μου που θα ανταλλάσσω πμ και τηλέφωνα και μσν :P

Εγώ είπα να αλλάξει...Πάλι θες ΣουΕ;;;Τέλος πάντων μάλλον μαζί θα είμαστε...Το τελευταίο παιχνίδι ήταν πολύ έντονο καιρός για μία μικρή αποτοξίνωση...Όπως είπα μικρή μόνο...Αποχή δεν έχει... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άσε τους να σφάζονται, θα τους βάλουμε να κάνουν αγκαλίτσες στη συνάντηση.:P
edit: exmmm μάλλον όχι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ είπα να αλλάξει...Πάλι θες ΣουΕ;;;Τέλος πάντων μάλλον μαζί θα είμαστε...Το τελευταίο παιχνίδι ήταν πολύ έντονο καιρός για μία μικρή αποτοξίνωση...Όπως είπα μικρή μόνο...Αποχή δεν έχει... :D

θες να είμαστε μαζί αλλά δε μου δίνεις καλό λόγο :P
απλά επειδή έτσι? αμ δε! :P
δεν θα αφήσω εγώ το καλυψούδι μου έτσι απλά... δώσε μου καλό λόγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είσαι κόπανος...;)

αλλά καλός κόπανος :)

θέλω ban τώρα
Έλα βρε, όλα στο παιχνίδι δεν τα λέμε; Πως κάνεις έτσι; :P

Άκου κόπανος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ένα λάθος μας στοίχισε:η αλλαγή ψήφου της resident τότε που είχαμε ισοψηφία εγώ και η ηρώ:P
Κάτα τ'άλλα περίμενα την xanp για δολοφόνα αντί του vendetta...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top