Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όλους τους απέκλεισες βρε Νεράιδα, ποιος έμεινε τελικά; Να ξέρουμε να κρίνουμε κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εσυ λες πως για σενα σου φανταζουν περισσοτερο υποπτοι οι: Angie_Ann, Lorien, Nininaou, Pitg21,Kakerlak, Jrot6, Neraida...
Δεν είπα ότι είναι ΥΠΟΠΤΟΙ, είπα ότι το παιχνίδι τους μπορεί να μπερδέψει, για τους λόγους που είπες πάνω κάτω κι εσύ παρακάτω.
Ανέλυσα το σκπετικό μου αποκλείοντας σε πρώτη φάση κάποιους και δίνοντας περισσότερες πιθανότητες σε κάποιους άλλους.
Ο pitg21 για παράδειγμα έχει το ίδιο στυλ σε κάθε παιχνίδι όπως και η Angie_Ann μιλούν λίγο, ψηφίζουν και φεύγουν. Αν διατηρήσουν τον ίδιο ύφος θα είναι πολύ δύσκολο να τους ανακαλύψουμε.
Η kakerlak παρόλο που στον προηγούμενοι γύρο αποχώρησε από απουσίες, σε αυτό το γύρο ξεκαθάρισε ότι θα συμμετέχει. Γιατί να την αποκλείσω; :worry:
Η Nininaou θα φανεί, αλλά με τη δικαιολογία ότι κάποιος δεν έχει χρόνο, μπορεί να περάσει μια χαρά στα μουλωχτά χωρίς να τον πάρουμε χαμπάρι.
Ο Lorien βρίσκεται απλά στην ίδια κατηγορία με τους υπόλοιπους.
Ο jrot6 με αυτό το στυλ κατάφερε όντας δολοφόνος να μας ξεγελάσει και αν είναι πάλι τον ίδιο τρόπο θα ακολουθήσει.
Εσύ είτε έχεις κακό είτε καλό ρόλο παίζεις το ίδιο. Ακόμα και όταν είσαι πολίτης μπερδεύεσαι και μπερδεύεις.

Ακόμα λοιπόν και την πρώτη μου ψήφο δεν τη ρίχνω κουτουρού. Προσπαθώ να ακολουθήσω μια λογική σειρά. :)

Έχω αφήσει απ΄έξω όλους τους υπόλοιπους πολύ απλά γιατί κάνουν posts και θα φανούν αργά ή γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όλους τους απέκλεισες βρε Νεράιδα, ποιος έμεινε τελικά; Να ξέρουμε να κρίνουμε κιόλας...

Να σε πω εσενα μιστερ πινοκιοψευτοφαντασμενε, να γελασεις σε προετρεψα και οχι να με ειρωνευτεις! αιντε τωρα μην τα παρω στην απιστευτη κρανα μου, βρω ταξι, χαπια και φυγω:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Να σε πω εσενα μιστερ πινοκιοψευτοφαντασμενε, να γελασεις σε προετρεψα και οχι να με ειρωνευτεις! αιντε τωρα μην τα παρω στην απιστευτη κρανα μου, βρω ταξι, χαπια και φυγω:mad::P

Ε καλά αν πάρεις χάπια πάω πάσο :P Πάντως θα περιμένω την λίστα των υπόπτων σου με τα πέντε ονόματα για να αποκλείσω τουλάχιστον μερικούς (τους πέντε που θα πεις). Αυτό ήταν ειρωνεία :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε καλά αν πάρεις χάπια πάω πάσο :P Πάντως θα περιμένω την λίστα των υπόπτων σου με τα πέντε ονόματα για να αποκλείσω τουλάχιστον μερικούς (τους πέντε που θα πεις). Αυτό ήταν ειρωνεία :P :D

Αυτο ηταν αστειο, χαβαλες, πλακα...:)

Όλους τους απέκλεισες βρε Νεράιδα, ποιος έμεινε τελικά; Να ξέρουμε να κρίνουμε κιόλας...

Αυτο ηταν ειρωνεια..:) Καλη ηταν..δε μιλησα για κακεντρεχεια...νοου γουορις....δεν ενοχλουμαι με τετοια..:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επειδή δεν θα ξαναμπώ πριν τις 8 και επειδή βλέπω οτι κινδυνεύω και δεν θέλω να φγω από την πρώτη μέρα, ψηφίζω pitg21!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε! :clapup:

Η πρώτη μου σκέψη είναι ότι αυτός ο γύρος είναι σχετικά εύκολος αν λάβουμε υπόψιν την αναλογια 15/4 (καλοί πολίτες/δολοφόνοι). Αν δε ψηφίζουμε στου διαόλου τη μάνα ειδικά σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα και αν ο ρουφιάνος είναι προσεκτικός, τότε τους έχουμε χαλαρά.
......................................
Άρα σε πρώτη φάση και μή έχοντας δει post που θα διαμορφώσουν ολοκληρωμένη άποψη πιστεύω πως θα κινηθώ ανάμεσα σε αυτούς: Angie_Ann, Lorien, Nininaou, Pitg21,Kakerlak, Jrot6, Neraida

Μπορεί να είμαι άπειρη στο συγκεκριμένο παιχνίδι, αλλά ρε συ κόρη πως μπορείς να έχεις άποψη για τον καθένα μας από το πρώτο γύρο κ να γράψεις όλο αυτό το κατεβατό ???:worry:


Αφού το λες απο μόνη σου ποιο κάτω :eek:

Οκ πρώτος γύρος είναι και δεν μπορείς να έχεις στοιχεία για κανέναν

Είναι γνωστό ότι τακτική μου είναι να ρίχνω άδεια (κατηγορώντας) για να πιάσω γεμάτα και η απάντησή σου δεν μπορεί να περάσει αδιάφορη. ;)
Ας είναι κ στους περισσότερους γνωστό, αλλά από πότε αποκαλύπτουμε στους ''αντιπάλους'' την τακτική μας? Μήπως όταν θέλουμε να δικαιολογήσουμε την στάση μας?

Ο pitg21 για παράδειγμα έχει το ίδιο στυλ σε κάθε παιχνίδι όπως και η Angie_Ann μιλούν λίγο, ψηφίζουν και φεύγουν. Αν διατηρήσουν τον ίδιο ύφος θα είναι πολύ δύσκολο να τους ανακαλύψουμε.

Από ότι κατάλαβα ο pitg21 είναι καλός παίκτης όπως λες!! μήπως για αυτό τον φοβάστε κ τον ψηφίζετε???:)

Λέω τώρα εγώ, γιατί δεν μπορείς να είσαι καλός μόνο ως δολοφόνος. έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να σου πω μαρη βικανθρωπισσα, απο ποτε το καθιερωσες αυτο με την ψηφο σ'εμενα;
Να το ξεκαθιερωσεις :devil:
Από τότε που είδα την ταινία σου και ζήλεψα που δεν ήμουν εγώ η πρωταγωνίστρια :pfff: :P

Αφού σε ψόφισα 2 παιχνίδια σερί...είπα να το καθιερώσω :devil:

Δεν ξέρω ποιον να ψοφήσω ακόμα, είμαι και στο γραφείο κι έχω ανελέητη δουλειά για να διαβάσω προσεκτικά. Αλλά επειδή προβλέπεται τρελό πήξιμο σήμερα και μπορεί και να μη ξαναμπω ως τις 20.00, θα πω στην τύχη Vkey, επειδή ξέρω πως δεν θα μου θυμώσει. :redface::hug::baby: :P

Ποιος σου το είπε αυτό μαντάμ; :hmm: :mad: :P








:hug: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλά η Ηρώ φημίζεται για τα κατεβατά της αγαπητή Kakerlak. Αν και από ότι βλέπω όντως πέφτει αρχικά σε αντιφάσεις και αναφέρεται στη τακτική της. Μπορεί όμως απλώς να είναι ο πρώτος γύρος όπου όλοι τα έχουμε χαμένα... Προς το παρόν κρατάω την ψήφο μου στον Lorien αλλά θα παρακολουθώ Ηρώ και Kakerlak. Προς το παρόν υποπτεύομαι την δεύτερη περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι άπειρη στο συγκεκριμένο παιχνίδι, αλλά ρε συ κόρη πως μπορείς να έχεις άποψη για τον καθένα μας από το πρώτο γύρο κ να γράψεις όλο αυτό το κατεβατό ???:worry:
Exmm πάντα τέτοια κατεβατά γράφω και συνήθως στα πρώτα μου post είμαι και πιο εύστοχη. μετά το χάνω :P


Από ότι κατάλαβα ο pitg21 είναι καλός παίκτης όπως λες!! μήπως για αυτό τον φοβάστε κ τον ψηφίζετε???:)
Μα δεν είπα ότι είναι καλός παίκτης. :worry:
Ακόμα και ο ίδιος το λέει για τον εαυτό του πως δεν είναι. Είναι λογικό γιατί έχεις χάσει κάποια παιχνίδια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 24/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >> Phoebe
  3. Bill_Slayer >> Neraida
  4. Corpse Bride >> Phoebe
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Lorien
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >> Vkey
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Neraida >>Pitg21
  14. Nininaou >>
  15. Phoebe >> Pitg21
  16. Pitg21 >>
  17. Resident Evil >>Pitg21
  18. Vendetta >>
  19. Vkey >> Corpse Bride
  20. Xanp >>

Ψήφοι

2 : Phoebe
1 : Corpse Bride
1 : Lorien
1 : Neraida
3 : Pitg21
1 : Vkey



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλά η Ηρώ φημίζεται για τα κατεβατά της αγαπητή Kakerlak. Αν και από ότι βλέπω όντως πέφτει αρχικά σε αντιφάσεις και αναφέρεται στη τακτική της. Μπορεί όμως απλώς να είναι ο πρώτος γύρος όπου όλοι τα έχουμε χαμένα... Προς το παρόν κρατάω την ψήφο μου στον Lorien αλλά θα παρακολουθώ Ηρώ και Kakerlak. Προς το παρόν υποπτεύομαι την δεύτερη περισσότερο.
Εγώ όμως δεν το γνωρίζω αυτό ,αν δεις στο αρχείο έχω πάρα πολύ καιρό να παίξω κ δεν θυμάμαι καν αν έχω παίξει ποτέ μαζί της,Ενώ συμφωνείς αρχικά μαζί μου γιατί στην συνέχεια με θεωρείς ύποπτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για να κρατήσω τη λίστα να κάνω και μερικά μικρά σχόλια (δεν μιλάτε και πολύ):

  1. Angie_Ann >> μάλλον θα πάρει απουσία (ίσως δεν ξέρει ότι ξεκινήσαμε), ελπίζω να μην παρατήσει το παιχνίδι
  2. Bill >> Phoebe κλασσικά
  3. Bill_Slayer >> Neraida χωρίς να πει πολλά πολλά
  4. Corpse Bride >> Phoebe με όρεξη για ζουζουνιές :P
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Lorien λογική σκέψη, δεν έχει μπει δολοφόνος (ο Lorien) καιρό, θα μπορούσε
  7. Ηρώ >> μπλα μπλα, καλό το πρώτο post, αναλώθηκε σε μια "κοντρίτσα" με Neraida
  8. Jrot6 >> απουσία;
  9. Kajira >> Vkey έχει καιρό να παίξει, από το προηγούμενο παιχνίδι της νομίζω θα φανεί σύντομα η ιδιότητα της (είναι από τους ομιλιτικούς). Ψηφίζει χωρίς ιδιαίτερο λόγο όπως οι περισσότεροι.
  10. Kakerlak >> καιρό έχω να τη δω να παίζει, θα μπορούσε να έχει ρόλο "επαναφοράς" αφού επιβεβαίωσε ότι έχει χρόνο
  11. Lorelai >> απουσία; (αυτή όμως ξέρει ότι ξεκινήσαμε)
  12. Lorien >> θεωρώ ότι έχει πιθανότητες για ρόλο οπότε ίσως μια απουσία είναι μελετημένη
  13. Neraida >> Pitg21 πάλι ακολουθεί το ρεύμα και πυροβολεί αδιακρίτως (δεν τη νοιάζει να αλλάξει ψήφο). Αν έπρεπε να διαλέξω κάποιον να φύγει για το καλό των πολιτών θα ήταν αυτή.
  14. Nininaou >> απουσία;
  15. Phoebe >> Pitg21 άλλαξε εξίσου εύκολα ψήφο από την κλασσική της στο Bill. Βέβαια έχει τη δικαιολογία ότι σώζει το τομάρι της :)
  16. Pitg21 >> απουσία;
  17. Resident Evil >> Pitg21
  18. Vendetta >> είναι δυνατόν να μην έχει μιλήσει ακόμα;
  19. Vkey >> Corpse Bride μιλάει περισσότερο από συνήθως, ήταν βέβαια και πριν δολοφόνα, θα δείξει
  20. Xanp >> που χάθηκε;
Όχι ότι βγαίνει τίποτα από τον πίνακα, απλά για να το εμπλουτίζω αργότερα, το γεμίζω από τώρα. ;)

Μου κάνει εντύπωση που στον πρώτο γύρο, έχει περισσότερες ψήφους κάποιος που δεν έχει μιλήσει καν και μάλιστα που κανείς δεν ενδιαφέρεται να τον σώσει. Δεν πιστεύεται ότι αυτό αποδεικνύει την αθωότητα του; :worry:

Αντίστοιχη εντύπωση μου κάνουν οι αρκετές απουσίες. Θα προλάβουν άραγε σε 3 ώρες να μπουν; Είμαι σίγουρος ότι μέσα σε αυτές είναι και κάποια εσκεμμένη για να γλιτώσει την προσοχή, αλλά θα φανεί στη συνέχεια.

Αν έπρεπε να βάλω κάποιους πιο πιθανούς για ρόλο, λόγω συγκυριών (προτίμηση της ΣΕ, καιρό να παίξουν, καιρό να πάρουν ρόλο) θα διάλεγα τους: Slayer, Ηρώ, Kajira, Kakerlak, Lorien, Neraida, Pitg21, Resident. Αλλά είναι πολλοί, οπότε προς το παρόν τους τσεκάρω :P

Το γενικό σχόλιο είναι ότι με μόνο τόσα άτομα που μίλησαν, δεν μπορώ να πω τίποτα σίγουρο, πόσο μάλλον να έχω στοιχεία για δολοφόνο. Θα ξαναμπω σίγουρα σε κάμια ώρα, αλλά μέχρι τότε θα ψηφίσω Neraida γιατί θεωρώ ότι ακόμα και πολίτης να είναι κάνει τον δολοφόνο καλύτερα και από δολοφόνος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε εισαι αλλου γι αλλου Θοδωρη! Λεω στην τυχη καποιον και αυτο μετα απο προτροπη καποιου αλλου και παλι ακολουθω ρευμα που δεν υπαρχει?! Ε δεν πας καλα!
Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπαρχει παιχνιδι που να μην ασχοληθεις μαζι μου απο το πρωτο κιολας ποστ σου με σκοπο να τσιγκλισεις...τζισους ντιαρ!
Και εαν ειναι αντι να κανουμε χαβαλε να εκνευριζομαι...ψιφηστε με να βγω γκαις...και νεξτ ταιμ που θα παιζει ο Θοδωρης εγω αυτοματως θα βγαινω απο τη λιστα....του ματς φορ μι..αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρε Νεραιδα ελεος ρε παιδι μου σε καθε γυρο τα ιδια. Αμα σε χαλαει τοσο πολυ, κοφτο το ρημαδι! ΩΩΩΩΩωωωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε Νεραιδα ελεος ρε παιδι μου σε καθε γυρο τα ιδια. Αμα σε χαλαει τοσο πολυ, κοφτο το ρημαδι! ΩΩΩΩΩωωωω.

εσυ τι προβλημα εχεις? !
στην καμπουρα σου με εχεις?!

ΩωωωωωωωωωωΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε Νεράιδα προσέχεις τι λες; Μόνη σου παραδέχεσαι ότι ψηφίζεις με προτροπή άλλου, δεν είναι αυτό "πάω όπου με πάνε" = με το ρεύμα; Τσιλ άουτ λοιπόν. Τα ίδια έκανες και στο προηγούμενο και σε κάθε παιχνίδι. Σου τη λένε και αρχίζεις τα "δεν ξαναπαίζω" "φεύγω" και τελικά κάθε φορά μένεις και μέχρι το τέλος του παιχνιδιού, όπου παραδέχεσαι τις πατάτες που έκανες. Τι παραπονιέσαι λοιπόν όταν σου το λένε; Ιτ ισ τζάστ ε γκέιμ που θα έλεγες και εσύ.

Και επίσης δεν ασχολήθηκα μόνο μαζί σου, με όλους ασχολήθηκα απλά εσένα σε ψήφισα κιόλας, οπότε λογικό να "ασχοληθώ" περισσότερο. Γιατί πρέπει να δικαιολογούμαι δηλαδή; Αν το σηκώνεις έχει καλώς, αν όχι την λύση την ξέρεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν σας έχω παρακολουθήσει (πνιγομαι λέμε!) αλλά επειδή άνθρωπο στο λαιμό μου εγώ δεν παίρνω από τον 1ο γύρο και επειδή πολλάν περίεργο μου φαίνεται πως πιαστήκανε 2 άτομα (neraida k phoebe) από την ολωσδιόλου άκυρη ψήφο μου, αλλάζω και με την εις άτοπο (ποιός δεν έχει πάρει ψήφο) και με επιφανειακή ανάγνωση του πίνακα λέω xanp (σόρυ είσαι η τελευταία στη λίστα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λέω ΗΡΩ

θα έλεγα Phoebe για να σπάσω το γρουπ που αρχίζει κ δημιουργεί η Ηρώ αλλά προς το παρόν δεν έχω κάτι το τόσο ύποπτο για εκείνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top