Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ξερωγω μωρε. xanp
Μ'αγαπατε τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλο μου, ψηφισα χανπ.. Τι αλλο να κανω πια?! :P

Επισης, αν θετε τη γνωμη μου, πιστευω οτι καποιοι παικτες εχουν περασει εντελως απαρατηρητοι κι εκει βρισκεται σιγουρα καποιος που κρυφογελαει γιατι ασχολουμαστε με ασχετα πραματα ενω αυτος ειναι στο απυροβλητο ακομη.

Ρε σουε θα μας πεις ποσα δολοφονια εχουν ξεμεινει ποτεεεε??

Αρχική Δημοσίευση από Lorelai:
Μ'αγαπατε τωρα;
Σε λατρευουμε ζωουλα μας!
(Παπαμιχαηλ σε Βουγιουκλακη- Το ξυλο βγηκε απ'τον παραδεισο :knife: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Edit: τωωωωωωρα επιασα τι εννοεις. Πιστευεις οτι με ΜΙΑ ψηφο στο αντιπαλο δεος, ειμαι ικανη να κανω οντως αντιπαλο δεος?! Πολυ εγωκεντρικα το βλεπεις το παιχνιδι ;)

Σορρυ, αλλα στο σημειο που ειναι το παιχνιδι εστω και μια ψηφος παιζει ρολο...δεν εχει να κανει με εγωκεντρισμο...και απορω με το συμπερασμα σου...τι πιο λογικο εαν ειναι ενοχη να θελουν να κλειδωσουν μια ασχετη ψηφο?! τς τς τς ενιγουει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ας κάνω την ηχώ της ΣΕ :angel:


Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride -> xanp
  3. jrot6 -> xanp
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->xanp
  6. Lorelai -> xanp
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

7 xanp
1 Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Σήμερα μαθαίνουνε τίποτις??
Δεν ξέρω :D
(ούτε πόσα δολοφόνια είναι ξέρω... μόλις με καθάρισαν!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλο μου, ψηφισα χανπ.. Τι αλλο να κανω πια?! :P
Πότε ψήφισες καλό μου και δεν το είδαμε; Τώρα ψήφισες. :P

Ρε σουε θα μας πεις ποσα δολοφονια εχουν ξεμεινει ποτεεεε??
Θα μιλήσω με τα αφεντικά και θα σας πω.


Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride ->xanp
  3. jrot6 ->xanp
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->xanp
  6. Lorelai ->xanp
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

7 xanp
1 Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@ Ηρώ

Αρχική Δημοσίευση από κορπσίδι:
Τι εννοεις;

Edit: τωωωωωωρα επιασα τι εννοεις. Πιστευεις οτι με ΜΙΑ ψηφο στο αντιπαλο δεος, ειμαι ικανη να κανω οντως αντιπαλο δεος?! Πολυ εγωκεντρικα το βλεπεις το παιχνιδι ;)


Η δολοφονια του καλυψουδιου δε μου κανει εντυπωση, αθωο το ειχα, και μαλλον στα χναρια καποιων.. Ψηφιζω χανπ, χωρις να ειμαι πολυ σιγουρη, σε περιπτωση που δεν ειναι συμπτωση η εμμονη της μικρης για την ενοχη του χανπ.

Να καλέ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε συ Λορελάι με εντυπωσιάζεις με το πόσο εύκολα ξεχνάς ποιος είχε ψηφίσει για τους δύο δολοφόνους που έφυγαν

Αντίθετα, ΕΣΥ, ανάμεσα σε πολίτη και δολοφόνο ψηφίζεις μονίμως τον πολίτη... γιατί άραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Απρόσμενη δολοφονία νομίζω...Και πιο πολύ επειδή φαίνεται και η ιδιότητα της Καλυψούς...Μάλλον για ΚουΕ πήγαιναν αλλά φοβήθηκαν τη νοσοκόμα... :hmm:
Και τώρα πως εμένα έχει αρχίσει να μου μοιάζει ύποπτος ο κύριος Μπιλλ με τις ψήφους του στην Καλυψώ τις οποίες έδινε απλόχερα πρώτος πρώτος και συνήθως μετά από λίγο άλλαζε;;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Α δε θα με τρελανετε εσεις! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Α δε θα με τρελανετε εσεις! :pfff:

What???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ψηφίζω Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Απρόσμενη δολοφονία νομίζω...Και πιο πολύ επειδή φαίνεται και η ιδιότητα της Καλυψούς...Μάλλον για ΚουΕ πήγαιναν αλλά φοβήθηκαν τη νοσοκόμα... :hmm:
Και τώρα πως εμένα έχει αρχίσει να μου μοιάζει ύποπτος ο κύριος Μπιλλ με τις ψήφους του στην Καλυψώ τις οποίες έδινε απλόχερα πρώτος πρώτος και συνήθως μετά από λίγο άλλαζε;;; :whistle:


Για μένα δεν ήταν και τόσο απρόσμενη
πρώτον, ήταν σίγουρη η Λορελάι ότι δεν θα βγω ;)
δεύτερον, ήταν πλέον τόσο οφθαλμοφανές ότι η Καλυψώ είναι πολίτης και έπεφτε και μέσα ώστε να μην θέλουν τις επόμενες ψήφους της και να είναι και δώρον άδωρον το να κάτσει μέσα...
δεν τους εξυπηρετεί σε κανένα επίπεδο
Για μένα ναι, ΙΣΩΣ, φοβήθηκαν τη νοσοκόμα, ίσως και να μην ανησυχούν γιατί έχω φάει "κόλλημα" με τη Λορελάι...

Να στραφώ στον Μπιλ που όντως δεν μας τα λέει καλά και ήταν ο επόμενος μου μετά τη Λορελάι?
Ίσως και να πρέπει....
Για την ώρα δεν θα αλλάξει κάτι βέβαια, ισχύει η υπάρχουσα ψήφος μου και για αύριο θα τα πούμε μετά τις 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να στραφώ στον Μπιλ που όντως δεν μας τα λέει καλά και ήταν ο επόμενος μου μετά τη Λορελάι?
Ίσως και να πρέπει....

Για πες μας και για ποιο λόγο είμαι ένοχος;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Bill.... για την βλακώδη ( :P ) αθωότητα που προβάλεις σε όλο το game κι επειδή έχεις ήδη κάνει μια στραβή στις ψήφους και αλλαγές της τελευταίας στιγμής που είναι πραγματικά πολύ ύποπτα όλα αυτά

Σήμερα αν δεν σου το τόνιζα το θέμα με την καλυψώ, εσύ θα επέμενες καλυψώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Tι εννοεις να ξεδιπλωσουμε την ψηφο μας?
Να τις βγάλετε έξω να τις μετρήσετε! :hehe:



Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride ->xanp
  3. jrot6 ->xanp
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->xanp
  6. Lorelai ->xanp
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 -> Neraida
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

7 xanp
1 Corpse Bride
1 Neraida

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντα.
Αύριο Τρίτη μαθέντε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ορίστε με βγάλατε τι καταλάβατε;;;Το παιχνίδι όπως βλέπετε δεν τελείωσε ακόμα και δεν πρόκειται να τελειώσει όπως φαίνεται...Μερικοί κάνουν πολύ καλά την δουλειά τους.Η Καλυψώ βγήκε γιατί όλοι καταλάβαμε ότι ήταν πολίτης λίγο πριν σκοτωθεί η Βίκυ δεν ήθελε και καμιά ιδιαίτερη φαντασία. Επίσης το ότι η Κουε μιλάει τόσο και λέει τόσα γύρισε υπέρ της...Ψήφισε και 2 δολοφόνους τον έναν συνειδητά τον άλλο ήταν ενάντια στον fantago οπότε αυτόν θα ψήφιζε..Και τώρα περνάει σαν αθώα πολίτης...μην παραξενευτείτε που θα χάσουμε το παιχνίδι οι πολίτες...ήδη βρήκε θύματα να στρέψει τον κόσμο...Αρκεί να μένει μέσα....Καλή συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill->
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή ->
  5. Lorelai ->
  6. Neraida ->
  7. pitg21 ->
  8. vendetta ->

Υποψήφιοι



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο Τρίτη μαθέντε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[φωνή από το υπερπέραν] με το 60% των παικτών εκτός μήήήήήήπως είναι η ώρα να αναφέρει η ΣΕ αριθμό "καλών" και "κακών" εντός παιχνιδιού???? :angel: [/φωνή από το υπερπέραν]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μηπως ειναι η ωρα να ψηφισουμε ΚΕ να δουμε τι ειναι; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top