Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
όόόό,τι ναναι... αν δεν είσαι δολοφόνος έχω να πω ότι δίκιο είχε ο fand τελικά... έφυγε αυτός να δούμε ποιός μ@λ@κας θα μείνει να βγάζει το φίδι από την τρύπα... I am obviously next to go!


Συμφωνώ μαζί σου σε αυτό το ποστ αλλά σε παρακαλώ μην ξαναχρησιμοποιήσεις, εσύ και οποισδήποτε άλλος αυτη την έκφραση ξανά, γιατί προσωπικά σαν πολίτη και σαν παίχτη γενικά, με προσβάλλει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαλιστα....
Απορω ωρες ωρες με αυτα που γραφετε....
Οκ...εχω αθλια διαισθηση...πειθομαι απο τους πλεον ακαταλληλους παιχτες και καποιοι συνεχιζετε να με θεωρειτε υποπτη...Αυτο και μονο κανει υποπτους εσας τους ιδιους....Και εχω και τη βλακεια, με το που καποιος με κατηγορει ενω γνωριζω οτι ειμαι πολιτης, να τον θεωρω υποπτο...και με αυτον τον τροπο εξυπηρετω τα εξυπνοπουλια..!:P
Πφφφ.....Μου φαινεται οτι τα ποστ μου μεχρι τωρα ειναι ακρως αποπροσανατολισμενα και εξυπηρετουν τους δολοφονους.....
Καλυψω, Μπιλ, Ξανπ και Βεντετα δε μου καθονται καλα....Και εαν παιζει το σεναριο με τη Ρες να ειναι δολοφονα, θα της βγαλω το καπελο....Διοτι μετα τον Φαντασμενο που ειναι ο καλυτερος παιχτης εβερ σε οσα Παλερμο εχει παιξει...η Ρες ερχεται δευτερη...

Δεν ξερω ποιον θα ψηφισω....θα δουμε αργοτερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
done και έχεις δίκιο, συγγνώμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6 -> Resident Evil
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> kalypso
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp -> Resident Evil
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
4 Resident Evil
3 kalypso
1 xanp
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε τον M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι ρε Resident..Γιατι η Καλυψω ειναι υποπτη για σενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να σου απαντήσω [και μετά φεύγω για καφέ οπότε μην μου πείτε ότι δεν απαντάω :P]

τα βάει με fielda-phoebe που για μένα είναι αθώες.

στο #153 αδυνατεί να δει την ενοχή του fantasmenou και μάλιστα απορεί για το που τη βλέπουν οι άλλοι
στο #179 όμως βρίσκει το φως το αληθινό [κλασσική συμπεριφορά fantasmenou--> κινδυνεύει, ας βγει και απο τους δολοφόνους του για να τον πιστέψουν όλοι. Το έκανα κι εγώ αν θυμάσαι όταν ημασταν μαζί εσύ, ο fand κι εγώ δολοφόνοι... Κάψαμε τον fand, αφήσαμε εσένα να "παίζει το όνομά σου, εγώ η ίδια σε κατηγορούσα remember? και τελικά το πήρα πάνω μου και μέχρι τελευταία στιγμή με είχαν λευκή περιστέρα και τους κερδίσαμε :P]
Μετά πιάνεται από την xanp, αλλά ξαφνικά βλέπει το φως το αληθινό σε αυτό που είπε ο fanta...

Το γενικότερο πλαίσιο της είναι "ζουζουνίζω" και κατηγορώ γενικά τους πάντες αλλά τελικά ψηφίζω "έξυπνα" ώστε να φεύγουν πολίτες, "βιάστηκε" να ψηφίσει χτες αλλά σήμερα είναι όλη την ώρα εδώ

και κυρίως - ξαναλέω, κι ας μην σας πείθω - μετά την "πατάτα" του φαντα που με έδωσε ως ρουφιάνα μιας και οι δολοφόνοι λανθασμένα με θεωρούσαν θέλουν να με κάψουν. Με έχουν ψηφίσει "γρήγορα-γρήγορα" 3 άτομα, μία η xanp που τη θεωρώ απλώς απροσανατολισμένη και 2 ακόμα vendetta και Kalypso που, ω του θαύματος, είναι αυτοί που είχα ψηφίσει (μαζί με τον ίδιο τον fantasmeno) όταν ο fanta με έδειξε ως ρουφιάνα.

Παρόλο που ο vendetta μου είναι πιο ύποπτος, αφενός "πρέπει" να σώσω το τομάρι μου και για αυτό δεν τον ψηφίζω σήμερα, αφετέρου η σειρά με την οποία θα βγουν οι δολοφόνοι δεν με ενδιαφέρει οπότε τι Kalypso τι vendetta το ίδιο μου είναι. Για αυτό άλλωστε έχω προκαλέσει τους πολίτες πιο πάνω, αν με βγάλουν σήμερα να βγάλουν αύριο την Kalypso Και το ανάποδο επίσης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bill...Στον πρώτο γύρο ο Bill ψηφίζει Φοίβη όπως κλασσικά κάνει και στο δεύτερο γύρο ανάμεσα σε fantasmeno kalypso pitg21 και jrot6 ψηφίζει pitg21 ως παίκτη κομήτη και στη συνέχεια βλέποντας τη δημιουργία ενός ρεύματος προς το fandago αλλάζει την ψήφο του σε fandago...Τότε ακριβώς οι ψήφοι γίνονται 6 για fantasmeno και 5 για fandago...Μόλις 25 λεπτά πριν το τέλος της ψηφοφορίας...Χρειάζεται και άλλη μία ψήφος στο fandago ώστε να ισοψηφίσει με fantasmeno και η ψήφος αυτή έρχεται αργότερα από την xanp αλλά ταυτόχρονα οι ψήφοι του fantasmenou ελλατώνονται κατά μία και ο fandago βγαίνει από το παιχνίδι...Ένα ενδιαφέρον σενάριο που καταλήγει σε Bill και xanp ως δολοφόνους...

Νομίζω ότι έγραψα ότι μπήκα εκείνη την ώρα, και ανάμεσα σε fandago και fantasmeno δεν πιστευα ότι ο δεύτερος μπορεί να είναι 2η φορά σερί δολοφόνος.Οπότε έπραξα αναλόγως.

Έβγαλαν την Youki τελικα ε; Τώρα αυτό είναι καλό ή κακό; Ήταν μέσα στις υποψίες μου! :worry:

Η δολοφονία της Youki για εμένα έχει 2 εκδοχές για την ψηφοφορία στις 8! Είτε η kalypso είναι αθώα και σκότωσαν την Youki για να κλειδώσουν την ψήφο της, είτε είναι δολοφόνος και προσπαθούν να την κάνουν να φανεί αθώα! Σε σκέψεις με βάζει βέβαια και το γεγονός οτι μέχρι τελευταία στιγμή δεν είχαν στείλει στην dooo την προκύρηξη! Απλά ξεχάστηκαν ή ήταν της τελευταίας στιγμής; :hmm:

Πιο πιθανό μου φαντάζει το σενάριο να κλειδώσει η ψήφος της στη Youki..Εκτός κι αν είναι για ξεκάρφωμα.
Το γεγονός ότι είναι μεγάλος ο αριθμός των παιχτών ακόμα δεν είναι κίνηση αναγκης για να κλειδώσει η ψήφος..

Σε συνδυασμό πάντως με την προσπάθεια του φαντασμένου να σώσει (?) τη Ρεζιντεντ λέγοντας ότι αυτή είναι ο ρουφιάνος,μάλλον περιπλέκονται τα πράγματα.

Θα ψηφίσω kalypso γι αυτό το γύρο ,γιατί δε θέλω να ρίξω ψήφο κομήτη.
Δεν ψηφίζω Ρεζιντεντ και μάλλον θα την αφήσω για αύριο όπου φαίνεται και η ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> kalypso
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6 -> Resident Evil
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> kalypso
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp -> Resident Evil
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
4 Resident Evil
4 kalypso
1 xanp
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε τον M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλυψω απο μενα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγω παντως ειμαι δολοφονος.


...πως ; Α! στο παιχνιδι τι ειμαστε εννoουσες ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> kalypso
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6 -> Resident Evil
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida -> kalypso
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> kalypso
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp -> Resident Evil
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
5 kalypso
4 Resident Evil
1 xanp
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε τον M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η ψήφος μου θα αλλάξει
αλλά έχω ένα ερώτημα

επειδή σε λίγο θα φύγω και θα πάω για φυσιοθεραπεία, μπορώ να στείλω πμ με οδηγίες σε κάποιον απ τη ΣΕ για την ψήφο μου πως θέλω να μπει?
Δεν έχουν ψηφίσει ακόμα κάποια άτομα τα οποία τα περιμένω και τα οποία θα διαμορφώσουν κατά πολύ την άποψη μου

και για να μην υπάρχουν αμφιβολίες για το τι έχω πει, το άτομο της ΣΕ θα κάνει quote το ποστ μου εδώ...

γίνεται κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγω θελω το ιδιο. Θα εχω πλαν α, πλαν β, και πλαν γ. Αν γινει καμια στραβη και δεν πιανει το κινητο χτυπηστε στον βομβητη μου. Αν πιανει η πιτσιρικα που εχω για βοηθο θα σας δωσει σαφεις οδηγιες. Ασε μας ρε κοπελια :P
Κι εμενα για αλλαγη με βλεπω αλλα δεν ξερω ποιο μονοπατι να διαλεξω..Θα περιμενω μεχρι να φυγω μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aναστασία πάντως απ΄όσο θυμάμαι από άλλα παιχνίδια κάτι τέτοιο δεν μπορεί να γίνει.
Βάλε τον άντρα σου να ψηφίσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλά, θα δω τι θα κάνω...
ή θα μπει κάποιος δικός μου με το λογαριασμό μου ή θα μπω με το κινητό μου και θα το πληρώσω πάλι χρυσάφι το παιχνίδι :P
*burned* :redface:



tks anyway :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λεπόν....

Μιλάω σοβαρά σήμερα :P

ΡΕ...δύο τινά συμβαίνουν... ή όντως είναι αθώα και ο φαν το έκανε απλά να μας αποπροσανατολίσει... ή όντως είναι συνδολοφόνος και της προσφέρει κάλυψη... Άλλωστε ο φαν δεν θα την γλίτωνε at the end...

Καλυψώ.. προσωπικά δεν βλέπω κάτι "λάθος"... ούτε τρελή αλλαγή απόψεων... Από ένα σημείο και μετά κατηγορεί συγκεκριμένα άτομα... (Ι know...Κι εμένα μαζί :P) Παρ' όλα αυτά η Φοιμπς έχει ένα πόιντ...και πολύ έξυπνο....(κι εγώ ένα άλλο δικό μου :P)

Κι έρχομαι στην xanp... αν είναι δολοφόνος ή είναι πολύ έξυπνη ή πολύ ηλίθια...σόρρυ ξανπ αλλά κάνεις την ανατροπή σε μέρα που φαίνεται τι είναι ο άλλος... Οπότε ή είσαι απλά χαζό πολιτάκι ή πολύ έξυπνη για να κάνεις το οφθαλμοφανές....

Ουφ...παρά έγραψα πολλά και πρέπει να πάω και γυμναστήριο :redface: :P
Για σήμερα Καλυψούδι με αγάπη....
Δεν μου αρέσουν οι εμμονές μαζί μου :P
(και επειδή νομίζω ότι ο φαν ήθελε απλά να κάψει τη ρες...)

Και τώρα θα σωπάσω κλασσικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
jesus! η Βίκη ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ! και το εννοώ!


Λοιπόν.... προσπάθησα όση ώρα μου έμενε να την εκμεταλλευτώ διαβάζοντας
Θεωρώ ότι οι δολοφόνοι είναι
Φαντασμένος, Βίκη, Ρεζιντεντ, Λορελάι
Η Ξανπ τσιράκι
Ο Φαντάγκο ήταν ρουφιάνος

Θα μπει τώρα η Λορελαι και τελευταία στιγμή θα ψηφίσει κι αυτή Καλυψώ
Η καλυψώ θα φύγει άκλαφτη όπως και να έχει και είναι και αθώα φυσικά

Η ψήφος μου είναι φυσικά στην Ρεζουλιναμ :P αν και νομίζω ότι δεν πρόλαβα να κάνω την διαφορά... φοβάμαι ότι δεν θα καταφέρω να σας πείσω σε τόσο λίγο χρόνο που έχω

Αν τυχών και γίνει κάποια ισοψηφία και μπει πολλ, θα ήθελα η ψήφος μου να μετρήσει υπερ της ΡΕ :redface:

Σας φιλώ γλυκά στη μούρη.. τσίκης!
(Νεράιδα άλλαξε ψήφο μαρή! μας έπιασαν στον ύπνο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έβγαλαν την Youki τελικα ε; Τώρα αυτό είναι καλό ή κακό; Ήταν μέσα στις υποψίες μου! :worry:

Η δολοφονία της Youki για εμένα έχει 2 εκδοχές για την ψηφοφορία στις 8! Είτε η kalypso είναι αθώα και σκότωσαν την Youki για να κλειδώσουν την ψήφο της, είτε είναι δολοφόνος και προσπαθούν να την κάνουν να φανεί αθώα! Σε σκέψεις με βάζει βέβαια και το γεγονός οτι μέχρι τελευταία στιγμή δεν είχαν στείλει στην dooo την προκύρηξη! Απλά ξεχάστηκαν ή ήταν της τελευταίας στιγμής; :hmm:

Ήταν της τελευταίας στιγμής καλή μου... ;)
Η Γιούκι ήταν ένα από τα άτομα που υποπτευόμουν και εγώ αλλά και άλλοι- τους συνέφερε να την κρατήσουν μέσα, ώστε να έχουν ένα άτομο που οι υπόλοιποι θα ψηφίζαμε στάνταρ κάποια στιγμή και τελικά να κερδίσουν λίγο χρόνο για να προετοιμάσουν το επόμενο βήμα τους. Μα κάτι άλλαξε... Κάτι τους ανάγκασε να κάνουν σπασμωδικές κινήσεις και μία προκύρηξη της τελευταίας στιγμής- πρώτα ενημέρωσαν την doοο για το ποιονα δολοφόνησαν και μετά από κανένα τεταρτάκι της έστειλαν την εικονίτσα. :worry:
Για σκέψου λίγο τι εμεσολάβησε...Ίσως το γεγονός ότι στράφηκα στη Ρέζιντεντ και αν με δολοφονούσαν θα σας κινούσε υποψίες;; :D


Το γενικότερο πλαίσιο της είναι "ζουζουνίζω" και κατηγορώ γενικά τους πάντες αλλά τελικά ψηφίζω "έξυπνα" ώστε να φεύγουν πολίτες, "βιάστηκε" να ψηφίσει χτες αλλά σήμερα είναι όλη την ώρα εδώ

Η Ρέζιντεντ το έγραψε αυτό νομίζω, ε; :redface:
Τέλος πάντων, όποιος και να το έγραψε- πού με είδες μέσα καλό μου όλη μέρα σήμερα;! Πριν μισή ώρα μπήκα σπίτι. :confused:


Απάντηση στο Φοιμπάκι- ρε συ αμα έβλεπα ότι υπάρχουν άλλοι πιο ένοχοι από εσένα και στο τέλος ψήφιζα πάλι εσένα "επειδή το είχα πει" δεν θα ήταν το πιο ανούσιο πράγμα έβερ; :P
Για σένα τι να σκεφτώ που με ψηφίζεις σταθερά χωρίς μάλιστα να έχεις προβάλλει κάποιο επιχείρημα άξιο λόγου; (σορρυ ναθινγκ πέρσοναλ, ιτς τζαστ α γκέημ :redface:)

Επίσης, δε θέλω να φανώ σπαστικιά και να σχολιάσω το ο,τιδήποτε για αυτούς που με ψηφίζουν, αλλά η Νεράιδα γιατί ακριβώς έχει αθωωθεί από κάποιους; :worry: Δεν έχω δει ούτε ένα ποστ της που να λέει το ο,τιδήποτε. Ψηφίζει χωρίς καν να δικαιολογεί αυτά που ψηφίζει ή το γιατί αλλάζει της ψήφους της και λέει συνέχεια "ψάξτε αλλού, δεν είστε στο σωστό δρόμο". Συγγνώμη αλλά σε άλλο παιχνίδι παίζουμε; Υπάρχουν 5 πολίτες που ψάχνουν και οι υπόλοιποι κάθονται και λένει "κρύο-ζεστό" για να δούμε αν πλησιάζουν. Τι λογική του παραλόγου είναι αυτή; :confused: Και γιατί να θεωρήσω ότι είσαι με τους πολίτες βλέποντας αυτή τη συμπεριφορά; (δεν πάει συγκεκριμένα στη Νεράιδα αυτό, αλλά σε όσους το κάνουν αυτό :P)


Όσο για την ψήφο μου, παραμένει ίδια- είμαι σίγουρη ότι η Ρέζιντεντ είναι ένοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Σαν πολυ καλοι παιχτες δεν γινατε ολοι ξαφνικα; Μπα σε καλο σας να μην μπορω εστω και μια εμμονη να αποκτησω και να την κρατησω μεχρι τελους. Απο τη μια η δολοφονια της youki κλειδωνει μια ψηφο στην καλυψω, και ταυτοχρονα την αθωοποιει(την Youki)με αποτελεσμα να πεφτουν ακομα περισσοτερες υποψιες στην καλυψω. Αυτο θα μπορουσε καλλιστα να ειναι παιχνιδακι των δολοφονων.
Απο την αλλη θα βγω anti-vendetta σε αυτο το παιχνιδι καθως μιλαει υπερβολικα πολυ, και ενω ειναι η συμπαθεια μου σε αυτο το γυρω δεν μου τα λεει καλα (παρ'ολο που στο τεραστιο ποστ του ΔΕΝ ημουν στους υποπτους). Αλλα οπως ειπα δεν με βλεπω να σταθεροποιουμαι σε μιαν αποψη στο γυρω αυτο οποτε ολα να τα περιμενετε.
Το anti-vendettiko κλιμα με οδηγει, μαζι με το γεγονος οτι καταφερε να με πεισει (η RE), στο να μη της δωσω ψηφο. Ακυρη υποψια για μενα απο ΚουΕ ταραζει τα νερα. Και ΚΥΡΙΩΣ, χωρις καμια δικαιολογια. Και σ'αυτο το ποστ
ξέρω ότι τώρα θα με πείτε τσιράκι αλλά εγώ ΠΡΕΠΕΙ να το πω αφού το σκέφτηκα....
αυτή τη στιγμή, ως δια μαγείας, ο ένας δολοφόνος απενοχοποιεί ένα πιθανό δολοφόνο

έτσι όπως έγινε κώλος η κατάσταση, και ποιος μου λέει εμένα, ότι ο Φαντασμένος το παίζει θυμωμένος και θυσιάζεται για να είναι ΕΝΤΕΛΩΣ καθαρή στα μάτια των πολιτών η ΡΕ?
Ολοι αυτή τη στιγμή θεωρούμε την ΡΕ πολιτάκι ε?

Είναι?


οκ, τώρα μπορείτε να ψηφίσετε ως αποπροσανατολιστικό στοιχείο :redface:

Μας τονιζει το αυτονοητο, και εμμεσως μας στελνει να ψηφισουμε RE, ξαφνικα στο επομενο ω, μπαινω εγω στους πολυ υποπτους χωρις να μιλησω και η RE κατεβαινει στους "χαμηλης επικινδυνοτητας". :sly:

Πιστευω εν ολιγοις περισσοτερο στο σεναριο, οτι ο φαντασμενος ειπε το ονομα της RE για να δημιουργησει ερωτηματικα και να τη βγαλουμε οπως και ναχει.

Περιμενω λιγο ακομα και δινω την ψηφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αναμεσα στις δυο, κλινω προς ρεζ, την οποια την ειχα περισσοτερο ως πιθανη για τσιρακι στη χειροτερη, κι οχι για δολοφονα, αλλα την καλυψω την εχω για ρουφιανα στη χειροτερη οποτε υπερισχυει.. Το βραδυ που θα χω χρονο θα ριξω μεγαλυτερη αναλυση, προς το παρον ΡΕΖ απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top