Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όταν το είπε η Ηρώ δεν το είδε η ΣΕ εκτοτε για να την ενημερώσει...

πήρα τηλέφωνο τον Γιώργο (να μην ενοχλήσω την dooo)....


Πολίτη Φαντάγκο μας λες τα τελευταία σου λόγια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δώσε μου ΕΝΑ λόγο xanp, μετά από αυτό για να μην σε ψηφίσω [εκτός από το ψηφίσω fantasmeno βέβαια!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τα τελευταία μου in game λόγια είναι:

Νομίζω ότι οι δολοφόνοι ξεμπροστιάστηκαν κανονικά. Δυστυχώς μέσα σε αυτούς είναι και 1-2 μπερδεμένοι (για να μην πω άσχετοι παίκτες) που βοήθησαν τους δολοφόνους. Θέλω να δω ποιος μ@λ@κας θα βγάλει το φίδι τώρα από την τρύπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όπως και να χει....

fantasmenos για αύριο.

[ας φτιάξει κάποιος πινακάκι... kakerlak και Niyia έξω με 2 απουσίες, Lorelai μία]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride
  3. fantasmenos
  4. jrot6
  5. Κακή Επιρροή
  6. kalypso
  7. Lorelai
  8. Neraida
  9. Phoebe
  10. pitg21
  11. Resident Evil -> fantasmenos
  12. vendetta
  13. Vkey
  14. xanp
  15. Youki

Υποψήφιοι
1 -> fantasmenos




Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λεπόν διαβάστε προσεκτικά γιατί είμαι σίγουρη πως είμαι η επόμενη στη λίστα για να δολοφονηθώ και δεν θα έχω πολλές ευκαιρίες ακόμα να σας πω ό,τι σκέφτομαι… Εδώ θα ήτο καλό να παρέμβει η νοσοκόμα αν γίνεται πληζ, γιατί τη θέλω τη ζωούλα μου για καμιά μέρα ακόμα- θέλω να πάω για ψώνια το Σάββατο :D


Είδατε και μόνοι σας ότι ο φαντάγκο ήταν πολίτης. Είδατε επίσης την αντίδραση του φαντασμένου, που η σωτήρια γι αυτόν παρέμβαση της Ξανπ (στις 7 και 58- έλεος δλδ) του ήρθε σαν μάννα εξ ουρανού.
Κι όμως, δε θέλω να σταθείτε τόσο σε αυτό που έκανε η Ξανπ, όσο στο γιατί το έκανε. Ο σκοπός της είναι προφανής, να προστατέψει τον φαντασμένο… Υπάρχουν λοιπόν δύο τινά- είτε η Ξανπ είναι δολοφόνα και προτιμάει να φύγει εκείνη από το παιχνίδι και να μείνει ο φαντασμένος, ως καλύτερος για το job, ώστε τελικά να έχουν περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουν τα δολοφόνια, είτε η Ξανπ είναι τσιροτέτοια και προτιμά πάλι να φύγει εκείνη, για να μείνει μέσα ο φαντασμένος.

Θέλω να δείτε ότι σε κάθε περίπτωση, ο φαντασμένος πρέπει να φύγει ΠΡΩΤΟΣ από το παιχνίδι, γιατί είναι πιο επικίνδυνος. :worry: Βλέπετε γιατί; Η Ξανπ δεν έχει τόση σημασία να φύγει αύριο, όση έχει να φύγει ο φαντασμένος.


Άλλες σκέψεις που έκανα μετά τα τελευταία ποστ-ΙΑ

Ο Μπιλλ μου φαίνεται περίεργος… Διάβασα το ποστ που ψήφισε στο τέλος τον φαντάγκο, το ξαναδιάβασα και κάτι δεν μου κόλλαγε. Επίσης άλλαξε ψήφο γύρω στις 7.30 , οπότε μου κάνει λίγο περίεργο.


Η Γιούκι πού είναι; :confused:


Η Βίκυ τι έχει να πει για όλα αυτά; Την κατηγόρησα και πριν αλλά δεν πρέπει να το έχει δει ακόμα. Με ενδιαφέρει πολύ να ακούσω τα σχόλιά της. :)


εδιτ. Ξέχασα... Ψηφίζω Φαντασμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δεν προλαβα ε;
Τι να λεω ικεγω τωρα. Παντος αν ψηφιζα δε θα ηταν κανεις απο τους 2.
Το παρακατω ποστ μου ξυνισε.
Διάβασα πολύ προσεχτικά όλα τα ποστ συν το σεντόνι ξανά και ναι Θοδωρή δεν με πείθεις καθόλου τελικά ότι είσαι καθαρός πολίτης.... Το ότι ο φαντασμένος αποσύρει την ψήφο δείχνει ότι κάτι προσπαθεί να μας πει όπως άλλωστε έλεγα και εγώ στο προήγουμενο και η Κουε στο παραπροήγουμενο και κανείς δεν άκουγε ενώ είμασταν πολίτες ....Όχι άλλος πολίτης έξω έτσι επιπόλαια........Συγνώμη dear...

fandago από μένα

Στα υποψην.

:confused::confused::confused:
oug?


:lol: jesus Κι έλεος μαζί :lol:


:knife:

εσύ τώρα δλδ είσαι πολίτης ε? :lol: οκεεεεειιιιιιιιι

Αυτο παλι δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ μα καθολου.
Συμφωνω με κορπς αδικεολογητη επιθεση, δεν λεει κατι το οτι δεν ψηφισε εναν απο τους 2. Και αν ηταν δολοφονος γιατι να μην ψηφισει υπερ αυτου που τον συμφερει; εφ'οσον γενικα ειναι ενα παιχτης που παει με το ρευμα, δεν θα υπηρχε καμια υποψια. Ξυδακι :Ρ


Μα δε θα φανεί ιδιότητα βρε Νεράιδα. Απλά θα γράφει ότι είναι πολίτης. :worry:

Ουπς...αυτο μου διεφυγε....μαμακια...αλλα και παλι ειμαι πολυ σιγουρη...μπορει να κανω τραγικο λαθος, μπορει και οχι....αλλα επειδη ξερω οτι ειμαι αθωα, και οι κινησεις του ειναι ιδιες με αυτες οταν εγω ημουν δολοφονα και εκεινος ιεροδουλη δλδ τσιρακι δις ταιμ..τον θελω εξω...γιατι ειναι καλος στον αποπροσανατολισμο...
ενιγουει....ο,τι θετε κανετε:)

Τωρα αν δεν ηξερα τον τροπο που παιζεις θα σκεφτομουν οτι το εκανες επιτηδες το λαθακι:rolleyes:

excuse me? :P



Όταν εννοώ με το ρεύμα εννοώ ότι δεν θα ψηφίσω κάτι άκυρο όπως κάνω στην αρχή κλασσικά :)

Και μιας και είσαι εσύ και ο φαντασμένος...
Και είστε 4-3...
Fandago for me ....
Κι ας κρίνουν οι άλλοι ποιος από τους δυο σας θα βγει :P


Υποπτο ποστ #4, χωρις δικεολογια χωνει ψηφο, αμα κανω λαθος διορθωστε με.


Μα εαν ειναι δυνατον οι δολοφονοι να ψηφιζαν εναν δικο τους για να τον σωσουν, οταν αμεσως ολοι αυτο θα σκεφτονταν...
Τζισους....
Μα σοβαρα, τα πιστευετε αυτα που γραφετε?!


Μπορει ομως πολυ ευκολα να ειναι και οι 2 αθωοι, δεν μπορει πολυ χαλαρα να ψηφισαν ολοι τον εναν, ετσι ωστε μετα να θεωρηθει οτι ο αλλος εμεινε απο σωσιμο και να διωξουν και αυτον; και υστερα ψαξε βρες ποιος ψηφισε τι, ποιος ειναι ο δολοφονος και ποιος απλα ακολουθει το ρευμα.




:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο Μπιλλ μου φαίνεται περίεργος… Διάβασα το ποστ που ψήφισε στο τέλος τον φαντάγκο, το ξαναδιάβασα και κάτι δεν μου κόλλαγε. Επίσης άλλαξε ψήφο γύρω στις 7.30 , οπότε μου κάνει λίγο περίεργο.

Αν δεις τί ώρα γύρισα θα καταλάβεις ότι δεν είναι και τόσο περίεργο.
Ώστε πολίτης ο fandago..:redface:

Η διαμάχη τους μου έκανε περισσότερο ότι κάποιος από τους δύο είχε ρολάκι.Και μιας και ο fantasmenos απέσυρε την ψήφο του πίστεψα περισσότερο ότι ο fandago είναι πιο ύποτος.

Βασικά ένας λόγος που πόνταρα στο να βγει ο fandago είναι ότι απέκλεια το γεγονός να είναι ο φαντασμένος για δεύτερο γύρο σερί δολοφόνος.

Μιας και ήμουν ανάμεσα σε αυτούς τους δύο, θα ψηφίσω fantasmenos γι αυτό το γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Φοβου τις συντομες και απερισκεπτες ψηφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Κι όμως, δε θέλω να σταθείτε τόσο σε αυτό που έκανε η Ξανπ, όσο στο γιατί το έκανε.
Θέλω να δείτε ότι σε κάθε περίπτωση, ο φαντασμένος πρέπει να φύγει ΠΡΩΤΟΣ από το παιχνίδι, γιατί είναι πιο επικίνδυνος. :worry: Βλέπετε γιατί; Η Ξανπ δεν έχει τόση σημασία να φύγει αύριο, όση έχει να φύγει ο φαντασμένος.

Καλυψώ με δεδομένο ότι ο φαντασμένος είναι δολοφόνος προτειμώ να φύγω εγώ αύριο...Νομίζω θα αποδειχθεί σωτήριο ....
Τώρα όσον αφορά τον fandago πρώτον τον ψήφισα γιατί είχα μείνει με την εντύπωση ότι έχουμε ψηφοφορία και δεύτερον από κάποιες υποψίες που έχω έπρεπε να ψηφίσω κάποιον, που δεν φαινόταν και τόσο καθαρός πολίτης, και αυτός σίγουρα δεν ήταν ο fandago κάθε άλλο από καθαρός πολίτης έδειξε... Αυτό θεώρησα σωστό αυτό έκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλυψώ με δεδομένο ότι ο φαντασμένος είναι δολοφόνος προτειμώ να φύγω εγώ αύριο...Νομίζω θα αποδειχθεί σωτήριο ....
Τώρα όσον αφορά τον fandago πρώτον τον ψήφισα γιατί είχα μείνει με την εντύπωση ότι έχουμε ψηφοφορία και δεύτερον από κάποιες υποψίες που έχω έπρεπε να ψηφίσω κάποιον, που δεν φαινόταν και τόσο καθαρός πολίτης, και αυτός σίγουρα δεν ήταν ο fandago κάθε άλλο από καθαρός πολίτης έδειξε... Αυτό θεώρησα σωστό αυτό έκανα...

τι λες? :confused:

Αχα, μάλιστα-και όλα αυτά τα κατάλαβες στις και 58? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
απλά εκείνη την ώρα έδωσα παράταση και στους δύο να ποστάρουν και επιπλέον για μια ώρα...ισοπαλία ήταν άλλο τι έγινε εντέλει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Bρε αγορίνα μου συγκεντρώσου! Από την αρχή λέμε ότι μόνο δολοφόνος μπορεί να κάνει τέτοιες δηλώσεις [οπότε και ο fantasmenos παίζει σωστά με το παραπάνω ποστ του], τι θα μάθουμε στο τέλος και αρλούμπες? :P


ξέρω ότι τώρα θα με πείτε τσιράκι αλλά εγώ ΠΡΕΠΕΙ να το πω αφού το σκέφτηκα....
αυτή τη στιγμή, ως δια μαγείας, ο ένας δολοφόνος απενοχοποιεί ένα πιθανό δολοφόνο

έτσι όπως έγινε κώλος η κατάσταση, και ποιος μου λέει εμένα, ότι ο Φαντασμένος το παίζει θυμωμένος και θυσιάζεται για να είναι ΕΝΤΕΛΩΣ καθαρή στα μάτια των πολιτών η ΡΕ?
Ολοι αυτή τη στιγμή θεωρούμε την ΡΕ πολιτάκι ε?

Είναι?


οκ, τώρα μπορείτε να ψηφίσετε ως αποπροσανατολιστικό στοιχείο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
δολοφόνος είναι καλέ το έιπε και μόνο δολοφόνος μπορεί να πει ο τάδε είναι ρουφιάνος και γεια σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
η ΣΕ μας λεει εαν ισχυει η δηλωση του δολοφονου περι ρουφιανου?
η στο τελος του παιχνιδιου το μαθαινουμε..πφφ...με μπερδεψατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ξέρω ότι τώρα θα με πείτε τσιράκι αλλά εγώ ΠΡΕΠΕΙ να το πω αφού το σκέφτηκα....
αυτή τη στιγμή, ως δια μαγείας, ο ένας δολοφόνος απενοχοποιεί ένα πιθανό δολοφόνο

έτσι όπως έγινε κώλος η κατάσταση, και ποιος μου λέει εμένα, ότι ο Φαντασμένος το παίζει θυμωμένος και θυσιάζεται για να είναι ΕΝΤΕΛΩΣ καθαρή στα μάτια των πολιτών η ΡΕ?
Ολοι αυτή τη στιγμή θεωρούμε την ΡΕ πολιτάκι ε?

Είναι?


οκ, τώρα μπορείτε να ψηφίσετε ως αποπροσανατολιστικό στοιχείο :redface:


Χμ...Αυτό δε το είχα σκεφτεί σαν ενδεχόμενο.:hmm:


Αυτό με το φαντασμένο τί να περιμένουμε μέχρι το τέλος;Αφού λέει στους κανόνες ότι μόνο δολοφόνος μπορεί να το κάνει αυτό.:P

2ο γύρο σερί δολοφόνος;Καλό κι αυτό.Μάλλον θα ξανακοιτάξω τα προηγούμενα ποστ από την αρχή γιατί έχει ζουμί εδώ η υπόθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτό είναι το λογικό, ότι μόνο δολοφόνος θα το κάνει. :P
Εν τούτοις το μόνο που επιβεβαιώνω είναι ότι δεν είναι η Αθηνά ρουφιάνος.. καθαρά τυπικό. :P

Λοιπόν, κι ένα τελευταίο: η ψήφος απ' τη στιγμή που είναι υποχρεωτική δεν μπορεί να ακυρωθεί, μιας και αυτό είναι - για μένα τουλάχιστον - ένα εκούσιο "δεν ψηφίζω σ' αυτόν τον γύρο", που σημαίνει ότι αναγκαστικά θα έπρεπε να τον διώξουμε. :)

(Ενδεχόμενο να δηλώσει κάποιος "αποχωρώ και θα ήθελα ν' ακυρωθούν οι ψήφοι" δεν το έχουμε σκεφτεί, δηλ. εάν θα κάνουμε δεκτό το αίτημα ακύρωσης ψήφων, αλλά για όλα υπάρχει πρώτη φορά).

Και τέλος: Don' take things so seriously, it's just a game! :)


Πάμε!


Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride
  3. jrot6
  4. Κακή Επιρροή
  5. kalypso
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe
  9. pitg21
  10. Resident Evil
  11. vendetta
  12. Vkey
  13. xanp
  14. Youki

Υποψήφιοι





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο fantasmenos με είπε ρουφιάνα και εγώ έχω ψηφίσει:
vendetta, kalypso και τον ίδιο, ενώ έχω πει ότι θέλω να μελετήσω τους:

ΚουΕ, corpse, fanta, fand κ Hρώ

Οι δύο τελευταίοι μας άφησαν χρόνους [fandago σίγουρα πολίτης και Ηρώ θεωρώ πως είναι επίσης πολίτης]ο fanta δεν άντεξε το βάρος των τύψεων από τη δολοφονία που έκανε, άρα μας μένουν:
vendetta, kalypso, ΚουΕ και corpse.

Παρόλο που η xanp δεν μου... πολυγεμίζει το μάτι, θα επστρέψω στις αρχικές μου "αγάπες"

vendetta για αύριο

[προφανέστατα το σενάριο της ΚουΕ παίζει, αλλά επειδή εγώ ... ξέρω το "ποιόν" μου δεν μπορώ να το λάβω υπόψη :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μόνο εγώ βλέπω τι κάνει ο fandago; Ψηφίστε με ρε παιδιά. Ελπίζω αύριο όμως να βγάλετε τον fandago όταν δείτε τι είμαι. Και δεν θέλω να ακούω βλακείες περί μη ψήφου του εαυτού μου. Αλλά επειδή θα τις ακούσω ακυρώνω την ψήφο στον fandago. Να μείνει κενή παρακαλώ

Και να πω και κάτι ακόμα, και να βγεις σήμερα θα φανεί ότι είσαι πολίτης. Δεν γίνεται να είσαι δολοφόνος και να παίζεις τόσο επιθετικά...Δεν έχω να πω πολλά ακόμη απλώς το ότι η ιερόδουλη αποκαλύθηκε...

Έξυπνος fantasmene μπράβο σου...Για να τα δούμε λιγάκι τα πράγματα από την αρχή...Κάτι που παρατήρησα και βλέπω ότι παρατήρησε και η εντυπωσιακή σε αυτον το γύρο kalypso είναι το παρακάτω...

Λοιπόν, έκανα ένα γρήγορο πέρασμα στις ψήφους και είδα το εξής κουλό- η Ηρώ κατηγορεί Φίλντα, ο φαντασμένος ψηφίζει Φίλντα :worry:
η Ηρώ μετά κατηγορεί φαντάγκο και πάει και ψηφίζει φαντάγκο ο φαντα(σμένος)
και τώρα έχει αφήσει "κενή την ψήφο του" :confused: αν αυτό δεν είναι περίεργο τότε τι;...

Πιάστηκες από κάποιον που ψήφισε κάποιον αθώο (θεωρώ όπως έχω ξαναπεί ότι η fielda κατά πάσα πιθανότητα ήταν αθώα)...Και όχι από κάποιον τυχαίο...Η Ηρώ μετράει πολύ σε αυτό το παιχνίδι...Ό,τι ψήφισε ψήφισες...Όταν η Ηρώ άλλαξε και ψήφισε τη Φοίβη δεν μπορούσες να κάνεις κάτι τέτοιο...Δεν μπορούσες να αλλάξεις και εσύ που σχεδόν ποτέ δεν κάνεις κάτι τέτοιο και που είχες ήδη υποψίες πάνω σου...Άλλωστε μια χαρά σε βόλευε και η fielda...Πρέπει όμως να φύγει νωρίς κάποιος πολύ σημαντικός παίκτης...Ποιός άλλος εκτός από το να φύγει ο ρουφιάνος του παιχνιδιού και μάλιστα με ψηφοφορία...Πολύ μεγάλη επιτυχία των δολοφόνων...Εφόσον ο fandago δεν ήταν δολοφόνος πιστεύω ότι ήταν ρουφιάνος...Και αυτό γιατί συνήθως στον πρώτο γύρο ψηφίζει κάποιο πιο ελαφρύ χαρτί του παιχνιδιού που μπορεί να ψαρέψει...Βλέπε εμένα ας πούμε...Δεν ψηφίζει με "ένστικτο" ένα πολύ βαρύ χαρτί του Παλέρμο (μη με πάρετε στο ψιλό με τα ελαφριά και τα βαριά χαρτιά :P ) το οποίο δεν είναι και εύκολο να ψαρέψεις...

Έχω παίξει δυο φορές και δεν έχω καταφέρει ακόμα να μάθω το παιχνίδι... Απλώς και μόνο για να μην κάνω απουσία, θα ψηφίσω Κακή επιρροή. Αναστασία sorry, δεν έχω κάτι μαζί σου, απλώς πρέπει να ψηφίσω κάποιον. Το λευκό δεν υπάρχει σαν επιλογή;

:confused::confused::confused:
Ρολάκι εδώ πέρα ή περάστε, ψηφίστε και τελειώσατε...;;;

Όσο για την κόντρα φαντασμένου- φαντάγκου, δεν ξέρω τι να πω! Με έχουν μπερδέψει εξίσου και οι 2! Κάποιος από τους δυο έχει κακό ρόλο, ελπίζω μόνο να μην είναι ο ένας πολίτης και ο άλλος τσιράκι γιατι όποιος και να βγει δεν θα μας βοηθήσει ιδιαίτερα!

Διπλωματικό ποστ πάντως...Οκ ξέρουμε ότι κάποιος έχει κακό ρόλο...Δε μας βοηθάς και πολύ όμως...Ή μήπως μας βοηθάς;;;Εάν έβγαινε ο σωστός κακός και φαινότανε ο ρόλος του θα έφευγαν και όλες οι υποψίες από πάνω σου...Ποιος θα την έπεφτε σε κάποια που βγήκε και είπε ότι αυτός ή αυτός είναι δολοφόνος...;;;Από την άλλη και ποιος να σου πει και κάτι εάν βγει κάποιος από αυτούς πολίτης...Οκ ψηφίζεις τον άλλον και λες κοιτάξτε ψήφισα τον άλλον τον "κακό"...Για να σε δω...
Θα δεχτεί ένας fantasmenos να τον προδώσουν οι συνδολοφόνοι του σε μία τέτοια περίπτωση και να του κάνουν ό,τι έκανε αυτός παλαιότερα στους συνδολοφόνους του;;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ XANP
ο vendetta λέει μπαρούφες (sorry Κώστα, με σένα είμαι πιο άνετος :P), οπότε δεν είναι καλό που συμφωνείς με όσα λέει

Υ.Γ. εμένα σωστά μου φάνηκαν αυτά που είπε ο βεντέτα προσωπική κρίση εσένα φυσικά δεν σου φάνηκαν αφού είναι αρνητικά για σένα :PΕπίσης έχε άνεση δεν παρεξηγώ....

Διάβασα πολύ προσεχτικά όλα τα ποστ συν το σεντόνι ξανά και ναι Θοδωρή δεν με πείθεις καθόλου τελικά ότι είσαι καθαρός πολίτης.... Το ότι ο φαντασμένος αποσύρει την ψήφο δείχνει ότι κάτι προσπαθεί να μας πει όπως άλλωστε έλεγα και εγώ στο προήγουμενο και η Κουε στο παραπροήγουμενο και κανείς δεν άκουγε ενώ είμασταν πολίτες ....Όχι άλλος πολίτης έξω έτσι επιπόλαια........Συγνώμη dear...

fandago από μένα

το ξέρω κουε και ρε λέτε έτσι να πόσταρα αν κάνω λάθος απλά φάτε με ελεύθερα

Κάποια νομίζω έβλεπε ότι ο fantasmenos έφευγε και τον βοήθησε λιγάκι;;;Πιάστηκες πολύ από τις μπαρούφες μου πάντως xanp και ψήφισες ό,τι και εγώ...Εάν είσαι δολοφόνα γνωρίζεις τι είμαι - πολίτης...Γιατί να μην ξεπαστρέψεις και έναν πολίτη...Πολλές αλλαγές όμως...Και εν τέλει φαίνεται αυτό και το ξέρεις και πας και αλλάζεις και ψήφο...Τώρα να είσαι δολοφόνος και να αλλάζεις σε κάποιον που ξέρεις ότι είναι πολίτης και να σώζεις τελευταία στιγμή το συνδολοφόνο σου fantasmeno είναι λίγο υπερβολικό...Μετά ξέρεις ότι θα έφευγες και εσύ και ο fantasmenos...Οπότε μήπως κι εσύ μπερδεύτηκες;;; :hmm:

Μην ξεχάσω να πω και ότι vkey και Neraida είστε ολίγον ύποπτες...Βέβαια η μία από τις νομίζω ότι είναι (αν είναι) δολοφόνα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
από την περιγραφή του ρόλου του ρουφιάνου πρώτο ποστ
Ah! Σόρρυ, τώρα σε ενόησα, είμαι πτώμα απ' το ταγκό βλέπεις! :D

Ναι, οκ, εγώ νόμιζα ότι έπρεπε να επιβεβαιώσω αν είσαι πολίτης ή όχι, κάτι που δεν μπορώ να το κάνω. Αλλά μάλλον είμαι σε άλλη συχνότητα φαίνεται [ας κάνω μία μετατόπιση φέρουσας. :P]


Ναι, προφανώς κι είναι δολοφόνι, εγώ τώρα σκεφτόμουν τώρα το εξής: εάν ένας πολίτης έβγαινε και έλεγε ότι "ρουφιάνος είναι ο Χ" κι ο Χ ήταν δολοφόνος [edit: ρουφιάνος ήθελα να πω] η ΣΕ τι θα έπρεπε να κάνει; :P


Αλλά εν προκειμένω δολοφόνι ειν' το παιδί.
Σόρρυ και για την εκ μέρους μου αναστάτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top