Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βίκυ μου νομίζω υπήρχαν τεχνικά προβλήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κακόμοιροι... Σας επηρέασαν οι δολοφόνοι να με ψηφίσετε και αυτοί κερδίζουν χρόνο... Το βράδυ θα δείτε ότι επλανήθητε πλάνην οικτράν... Η εσχάτη πλάνη θα είναι χείρων της πρώτης... Αλλάξτε τις ψήφους σας πάραυτα γιατί οι δολοφόνοι είναι δολιώτατοι... Θα ψηφίσω corpse bride γιατί μυρίζομαι ότι τη γλίτωσε στο τσακ. Επίσης μην εμπιστεύεστε τους δολοφόνους. Δεν είναι διόλου απίθανο να λένε ψέματα για να σας παγιδέψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo - > Youki
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe - > pitg21
  5. pitg21 - > Corpse Bride
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
5- > pitg21
1 - > Youki
1 - > Corpse Bride





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?
  6. Vkey #236 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έλεος. Τι μούφα προκήρυξη ήταν αυτή; Επιτρέπεται τέτοια προκήρυξη; Να μιλούν οι δολοφόνοι στους πολίτες; Τεσπα...

Αποκλείεται να έμεινε μόνο ένας δολοφόνος. Δεν θα ρίσκαραν. Είναι δύο ή το χειρότερο σενάριο 3...

Ψηφίζω Corpse γιατί βεβαιώθηκα με την προκήρυξη ότι είναι killer. Θέλουν να πάρουν από πάνω της τις υποψίες. Ελπίζω αυτό να κάνουν όσοι πολίτες είναι μέσα. Πρέπει να βγει σήμερα οπωδήποτε δολοφόνος

Όσο για την doo: Πιστεύω ότι είναι η δεύτερη δολοφόνος. Πρώτον το κείμενο δεν καταλαβαίνω γιατί το θεωρεί δυσνόητο και δεύτερον προσπαθεί να ρίξει τις υποψίες αλλού. Γιατί δεν με ψήφισες αφού με κατηγορείς;

Οι εναπομείναντες πολίτες ελπίζω να ψηφίσουν Corpse. Αν υπάρχει και 3ος δολοφόνος μάλλον είναι ή η Youki ή ο pitg21

Περιμένω και απάντηση από τα άτομα που κατηγορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo - > Youki
  3. fantasmenos - > Corpse Bride
  4. Phoebe - > pitg21
  5. pitg21 - > Corpse Bride
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
4- > pitg21
2 - > Corpse Bride
1 - > Youki






Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?
  6. Vkey #236 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
fantasmene την περιμενα την επιθεση σου.. Αναρωτιεμαι γιατι ομως τωρα ;)
Επειδη εχουν παρει ηδη την τροπη τους τα πραγματα κι αν βγω και αποκαλυφθω αθωα δε σε συμφερει?.. Παραμενω στον πιτ, μονο και μονο γιατι ηδη προς τα εκει παει το πραγμα, και δε θελω παλι να βρεθω να κινδυνευω, αλλα θα σαι ο επομενος, και το ξερεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ωραία Corpse Bride. Ψηφίζω pitg21 και εγώ. Μόνο που αν αύριο το παιχνίδι συνεχιστεί και αποκαλυφθεί ότι ο pitg21 είναι πολίτης ψάξε καράβι να φύγεις.

Είσαι η επόμενη για μένα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το ότι η προκήρυξη είναι αποπροσανατολιστική το θεωρώ βέβαιο. Και εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι η Vkey δεν μπορεί να μιλήσει. Όσον αφορά την Corpse Bride, έχω την αίσθηση ότι η Xanp όταν αυτοκτόνησε κάτι ήθελε να μας πει, ίσως να ήταν και ο ρουφιάνος. Επιμένω ότι προλαβαίνετε να αλλάξετε ψήφο όσοι είστε πολίτες και να αποδώσετε το δίκαιο. Δολοφόνος δεν είμαι και θα το δείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν ακούνε φίλε pitg21. Και εγώ αυτά λέω αλλά τα λέω στο βρόντο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo - > Youki
  3. fantasmenos- > pitg21
  4. Phoebe - > pitg21
  5. pitg21 - > Corpse Bride
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
5 - > pitg21
1 - > Corpse Bride
1 - > Youki






Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?
  6. Vkey #236 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμ.... :hmm:
βγήκε ο Pit ε?



εχμ.... δυστυχώς τα δολοφόνια σας κέρδισαν πολιτάκια :P
είσαστε μέσα αυτή τη στιγμή 3 δολοφόνοι και 3 πολίτες

βγάζω το καπέλο....
αλλά πριν πω ποιος είναι τι... για πείτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
H ψηφοφορία έληξε, πολίτη pitg21 λες τα τελευταία σου λόγια!:)




















Για μισό λεπτό... :confused:




























Μα τι βλέπω;:confused:



































Μήπως με γελούν τα μάτια μου;:worry:





























Μπα.. όχι καλά βλέπω!


































Δολοφόνοι ΝΙΚΗΣΑΤΕ! :clapup::clapup:
Και μάλιστα χωρίς καμιά απώλεια!:D



Έμειναν 3 δολοφόνοι και 3 πολίτες!
Δε σας λέω ακόμα ποιοι είναι.. για μαντέψτε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
χαχαχααχχαα

Οκ το εμπεδώσατε και από τις 2 μας!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ε λογικό... H Corpse είναι στάνταρ. Και πιθανολογώ Youki και doo...

Βρήκα κανένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όχι ρε γαμώτο... :( Για άλλη μια φορά κατάλαβα οτι δεν κάνω για αυτό το παιχνίδι! :( :P

Δεν πειράζει! Συγχαρητήρια στους δολοφόνους!!! :D:D:D

Ε τώρα είναι πιο εύκολο να πω! :P Corpse, Youki και dooo!

Ο ρουφιάνος ποιος ήταν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με κάλυψαν οι από πάνω....


Και ένα έχω να πω....
Αΐ σιχτιρ Μπιλλάκο...
Κολλημένος με εμένα....:mad:

Δεν σε θέλω πια λέμε :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κορπς παλιοδολοφόνα!!!:mad: Σιγουρεύτηκα όταν είδα την προκύρηξη. :P

Εγώ που είχα περάσει την καημένη τη Φοιμπς για δολοφόνα..:redface: Και "δεν κατάλαβα", και "είμαι ανίδεη" ..αυτά παραπέμπουν σε κίλλερ που πάει να το παίξει αθώος.

Βικάκι μαλλον επεσα έξω ε;:redface:


Δε μπορώ να πω , είμαι σούπερ παίχτης στο παλέρμο.Είναι αυτό που λένε πήγαινε στην άλλη ομάδα για να κερδίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν.... δολοφόνοι ήταν οι
Corpse, Fantasmenos (!!!!!!!!!!) Youki

ρουφιάνα... Dooo


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
fantasmene ενα σου λέω! Στο επόμενο παιχνίδι δεν θα ψηφίσω τον Bill στον πρώτο γύρο αλλά εσένα! Και αυτό ειναι δεσμευση.- :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Να μη μιλήσω εγώ ε;;; Εγώ φταίω που δεν ψήφισα την Corps όταν έπρεπε αλλά δεν πρόλαβα. Δέκα λεπτά πριν τη λήξη με ψήφισε και δεν ήμουν στο στέκι για να το δω :( Συγχαρητήρια πάντως στους δολοφόνους και ειδικά στον φαντασμένο!!! Είχα δίκιο τελικά που τον ψήφισα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top