Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι Φοιβάκι μου, έχω αρχίσει να σε θεωρώ ύποπτη...και γέλα όσο θες.
Θα ψηφίσω όμως pitg21 για να δούμε τι στο καλό είναι και να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα.

Youki μου μην το κάνεις γιατί στρέφεις σε λάθος μέρος τις υποψίες σου! ;)

pitg21 και από εμένα! Corpse είσαι η επόμενη, αν δεν αλλάξει τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo - > Youki
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe - > pitg21
  5. pitg21
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
5- > pitg21
1 - > Youki





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
θα πρωτοτυπήσω και δε θα ψηφίσω pitg21 :P:P
δεν έχω και δικαιολογία άλλωστε.

Αλλάζω πορεία και ψηφίζω Youki. Νομίζω ότι έχει περάσει απαρατήρητο το γεγονός ότι έχει ψηφίσει ουκ ολίγους πολίτες...
ΧΑ! Η απάντησή μου θα είναι το κάτωθι πινακάκι (corpse εσύ μην το δεις...:pfff:)[με πράσινο οι πολίτες με μπλε όσοι δεν ξέρουμε τι ήταν]

Dooo-----> -, corpse, Resident
Youki---->fielda, xanp, Resident

Εχω ψηφίσει δηλαδή 1 αποδεδειγμένο πολίτη. Για πες μας λοιπόν doooλίνα που είδες τους...ουκ ολίγους πολίτες? Ή μήπως ξέρεις τι ήταν η fielda και η Res?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΧΑ! Η απάντησή μου θα είναι το κάτωθι πινακάκι (corpse εσύ μην το δεις...:pfff:)[με πράσινο οι πολίτες με μπλε όσοι δεν ξέρουμε τι ήταν]

Dooo-----> -, corpse, Resident
Youki---->fielda, xanp, Resident

Εχω ψηφίσει δηλαδή 1 αποδεδειγμένο πολίτη. Για πες μας λοιπόν doooλίνα που είδες τους...ουκ ολίγους πολίτες? Ή μήπως ξέρεις τι ήταν η fielda και η Res?
Δεν ξέρω. Υποψιάζομαι. Και βάση αυτών των υποψιών μου, κινούμαι.
Ο pitg21 πιστεύω ότι βόλεψε και τους δολοφόνους. Αν όλοι ψηφίζουμε ένα μόνο άτομο, δίνουμε γερό πάτημα στους δολοφόνους, να καλυφτούν, να μη φαίνονται και συνεπώς να μην κάνουν λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δολοφονία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
συγνώμη, δικό μου το λάθος, έχω το μωρό άρρωστο
έρχομαι αμέσως με τη δολοφονία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προκήρυξη της 30 Φλεβάρη

Παραπλανημένοι πολίτες και τρισάθλιε ρουφιάνε οι μέρες σας είναι μετρημένες. Δεχτήκαμε πλήγματα και τα 2 καλύτερα στελέχη μας μιλούν από τον τάφο αλλά δεν θα περάσει αυτό έτσι. Θα σας εξαφανίσουμε. Με τη θυσία της Vkey ελπίζουμε σε 3 γύρους να σας έχουμε ξεπαστρέψει όλους. Την δολοφονούμε γιατί πήγε ταξίδι και κοροϊδεύει τον Bill. Φοίβη να ξέρεις ότι είσαι η επόμενη. Αυτά για τώρα… No mercy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ευχαριστώωω Ρεζίτσι μπίτσι!!:kissing:

I am back! :D

Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo - > Youki
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe - > pitg21
  5. pitg21
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
5- > pitg21
1 - > Youki





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?
  6. Vkey #236 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Προκήρυξη της 30 Φλεβάρη

Παραπλανημένοι πολίτες και τρισάθλιε ρουφιάνε οι μέρες σας είναι μετρημένες. Δεχτήκαμε πλήγματα και τα 2 καλύτερα στελέχη μας μιλούν από τον τάφο αλλά δεν θα περάσει αυτό έτσι. Θα σας εξαφανίσουμε. Με τη θυσία της Vkey ελπίζουμε σε 3 γύρους να σας έχουμε ξεπαστρέψει όλους. Την δολοφονούμε γιατί πήγε ταξίδι και κοροϊδεύει τον Bill. Φοίβη να ξέρεις ότι είσαι η επόμενη. Αυτά για τώρα… No mercy!


Χαχαχαχα!!!!

Η προκύρηξη λέει αλήθεια; Εχουμε όντως βγάλει 2 δολοφόνους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!!!

Η προκύρηξη λέει αλήθεια; Εχουμε όντως βγάλει 2 δολοφόνους;
Δεν ήρθε ακόμα η ώρα για να ανακοινωθεί επίσημα κάτι τέτοιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το μόνο σίγουρο είναι ότι η Vkey ήτο δολοφόνος, σωστά????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
το μόνο σίγουρο είναι ότι η Vkey ήτο δολοφόνος, σωστά????

Ρε θα με τρελάνετε; Είμαι και από ταξίδι και δε λειτουργώ καλά. :D

Τα παραπάνω δεν ήταν ανακοίνωση της ΣΕ. Ήταν η προκήρυξη των δολοφόνων. Αντί για εικόνα, έγραψαν αυτό το κείμενο.

Πιστεύετε ό,τι θέλετε από αυτά ή δεν πιστεύετε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πιστεύετε ό,τι θέλετε από αυτά ή δεν πιστεύετε τίποτα.
Εγώ πιστεύω σε ανάσταση νεκρών :pfff:

Σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα του MVP, αν δεν απατώμαι. Right?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα του MVP, αν δεν απατώμαι. Right?
Μάλιστα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν ειχαμε βγαλει 2 δολοφονους δε θα χαμε κερδισει με αναλογια 1-6??
Γινεται να συνεχιζει το παιχνιδι μεχρι να τελειωσουν οι δολοφονοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν ειχαμε βγαλει 2 δολοφονους δε θα χαμε κερδισει με αναλογια 1-6??
Γινεται να συνεχιζει το παιχνιδι μεχρι να τελειωσουν οι δολοφονοι;

Όχι δεν νομίζω! Πρέπει να βγουν όλοι τους δολοφόνοι για να κερδίσουν οι πολίτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το παιχνίδι λήγει στις εξής περιπτώσεις κάτι που ανακοινώνεται από την ΣΕ:
  • Όταν όλοι οι δολοφόνοι είναι εκτός παιχνιδιού, όπου και νικητές είναι οι πολίτες (με τον ρουφιάνο)
  • Όταν οι δολοφόνοι είναι όσοι και οι υπόλοιποι παίκτες , στο τέλος του τρέχοντος γύρου, όπου νικητές είναι οι δολοφόνοι

Ντάξει; Κάτι άλλο τώρα που γυρίζει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πάντως βρε παιδιά, τόσο δυσνόητη προκήρυξη, μόνο ο fantasmenos θα μπορούσε να γράψει...ο Φλεβάρης γιατί είναι με κόκκινο? Οκτώβρη έχουμε :P
βρε λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ σορρυ
το φλεβάρη και τη Βίκη τα έκανα εγώ κόκκινα και μπολντ
δεν άντεξα... ήθελα να βάλω ένα τάτς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Φτου σας....

'Οχι επειδή με σκοτώσατε αλλά ούτε μια εικονίτσα δεν αξίζω; :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top