Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Έχει αρχίσει να μου φαίνεται πολύ βαρετό το παιχνίδι και γι' αυτό αποχωρώ!!! :/:
Αν θέλετε να προσθέσετε τη ψήφο για τελευταία φορά είναι: "vendetta" ...

Thanks...!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν καταρχήν δεν επιτρέπονται οι αποχωρήσεις από το παιχνίδι. [...] Αν κάποιος παίκτης έχει στο μέλλον παρόμοιο πρόβλημα θα παρακαλούσα να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω πμ ή εναλλακτικά απλώς να κάνει δύο διαδοχικές απουσίες.

Έχει αρχίσει να μου φαίνεται πολύ βαρετό το παιχνίδι και γι' αυτό αποχωρώ!!! :/:
Αν θέλετε να προσθέσετε τη ψήφο για τελευταία φορά είναι: "vendetta" ...

Thanks...!!! :)

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε παιδιά...πλάκα μας κάνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
(άσχετο)Εγώ ξέρω ότι όταν κάποιος παρακολουθεί στο σινεμά μια ταινία δε σηκώνεται και φεύγει στην αρχή της επειδή βαρέθηκε...;)Τέλος πάντων,ό,τι πει η ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το κακό είναι ότι πλέον είναι πολλοί οι δολοφόνοι για τους πολίτες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πράγμα που όμως ίσως διευκολύνει τον ρουφιάνο να ανοίξει τα μάτια στους πολίτες ;)

[ελπίζω δλδ!!!:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

Ok. θα κάνω 2 διαδοχικές απουσιες και τέλος!!!
Εκτος απο αυτό δεν έχω και χρόνο γιατί θα δώσω κάτι εξετάσεις ...και δεν μπορω να παρακολουθω τι λεει ο καθενας ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill: papas
  2. Βill_Slayer:
  3. Corpse bride:
  4. Δανάη :
  5. fandago: vendetta
  6. fantasmenos: shaman
  7. Ηρώ:
  8. Κακή Επιρροή: papas
  9. kalypso: ninaki
  10. Lorien:
  11. ninaki: vendetta
  12. Palladin: vendetta
  13. papas:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil: vendetta
  16. shaman: Κακή Επιρροή
  17. Tetragrammaton: papas
  18. vendetta: Phoebe
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Phoebe 1
vendetta 4
shaman 1
Κακή Επιρροή 1
papas 3
ninaki 1


Απουσίες


Neraida (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος είμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι σήμερα, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
λοιπόν, για την ώρα ψηφίζω papas αλλά κρατάω ανοιχτό το ενδεχόμενο να την αλλάξω αν και εφόσον μου φανεί κάποιος σίγουρα για δολοφόνος
ο λόγος που τη ρίχνω στον papas είναι ότι σαν πολίτης (αν είναι πολίτης) είναι πιθανό πάλι να βρεθούμε στη δυσάρεστη θέση να στηριζόμαστε πάνω του και να μας κάψει γιατί πείθετε πολύ εύκολα από καλοθελητάδες δολοφόνους και ιερόδουλες :mad:

από την άλλη, θεωρώ ότι μπήκε σε αυτόν τον γύρο πολύ διαφορετικά απ ότι στον προηγούμενο

φυσικά επιπλέον στοιχεία δεν έχω αλλά δυστυχώς κάποιος πρέπει να βγαίνει στον πρώτο γύρο
προτιμώ λοιπόν, αν καταλάθος είναι σε πολίτη η ψήφος μου, να είναι ένας πολίτης που υπάρχει κίνδυνος να μας κάψει σαν πολίτες στο μέλλον

Μπαινω επιθετικα σε αυτον τον γυρο γτ μπηκα καπως στο πνευμα του παιχνιδιου και θελω να γεμισω με ενοχες καποια ατομα και να αποκαλυψουν το τι ειναι...

Και οσοι με ψηφιζουμε,πλην(?) της ΚΕ,σιγουρα αναμεσα σε αυτους υπαρχει ενας δολοφο.

Επισης,παρατηρησα οτι ο vendetta,ενω στην αρχη ελεγε λογια για τον shaman,τωρα ψηφισε phoebe.

Aλλα η phoebe αντεδρασε σαν να μην εχει παθει τπτ και εδωσε στον Μπιλ την ψηφο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Phoebe 1
vendetta 3
papas 2

αυτό είναι με σειρά προτίμησης ??? :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Phoebe 1
vendetta 3
papas 2


:eek: Τώρα το είδα αυτό!


Η ΣΕ είναι με το μέρος των δολοφόνων! Είμαι σίγουρη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Aλλα η phoebe αντεδρασε σαν να μην εχει παθει τπτ και εδωσε στον Μπιλ την ψηφο.

Είμαι σταθερή αξία εγώ.:P

Ψηφίζω papas γιατί μου φαίνεται πάει να ακολουθήσει πάλι τα χνάρια του προηγούμενου γύρου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
αυτό είναι με σειρά προτίμησης ??? :P:P:P:P

Ναι...:pfff:

Εντάξει λοιπόν, το παραδέχομαι. Η σειρά βγήκε με κλήρωση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Είμαι σταθερή αξία εγώ.:P

Ψηφίζω papas γιατί μου φαίνεται πάει να ακολουθήσει πάλι τα χνάρια του προηγούμενου γύρου.:P

Go on killer!

Ακομη και αν με σκοτωσεις,θα υπαρξουν αλλοι πολιτες που θα σε βγαλουν απ το παιχνιδι:confused::P

Ή μαλλον θα γινει το αντιστροφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Aλλα η phoebe αντεδρασε σαν να μην εχει παθει τπτ και εδωσε στον Μπιλ την ψηφο.




Αντέδρασα καλέ πως δεν αντέδρασα; :P


Είμαι σταθερή αξία εγώ.:P


Ναι η σταθερή αξία που δεν μου φαίνεται τόσο ύποπτη σε αυτό το γύρο! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Go on killer!

Ακομη και αν με σκοτωσεις,θα υπαρξουν αλλοι πολιτες που θα σε βγαλουν απ το παιχνιδι:confused::P

Ή μαλλον θα γινει το αντιστροφο...

Και επίσης οταν κανεις edit το μηνυμα βαζε κι ενα "edit" μπροστά για να βλέπουμε τί αλλάζει στο ποστ:P

Χμμ..Λες να εβγαλα δολοφόνι στον πρώτο γύρο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ όπως είπα, μάλλον θα ψηφίσω αυτούς που με μπερδεύουν, είτε γιατί ψηφίζουν άκυρα, είτε δεν εξηγούν για ποιο λόγο ψηφίζουν..

Δηλαδή σε πρώτη φάση είμαι ανάμεσα από:
  • papas
  • shaman
  • neraida
  • ninaki
Αν αποχωρήσουν από μόνοι τους και ο shaman και ο papas...θα ψηφίσω Ηρώ!!!! :P
Μαγια τους κάνεις πουλάκι μου? Μολις τους υποψιαστείς...αυτοκτονούν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν αποχωρήσουν από μόνοι τους και ο shaman και ο papas...θα ψηφίσω Ηρώ!!!! :P
Μαγια τους κάνεις πουλάκι μου? Μολις τους υποψιαστείς...αυτοκτονούν!

Ακομη και αν αυτοκτονησω,θα δειτε οτι ημουν πολιτακι,και δεν αξιζει να σκοτωσετε εναν αθωο:(


Και επίσης οταν κανεις edit το μηνυμα βαζε κι ενα "edit" μπροστά για να βλέπουμε τί αλλάζει στο ποστ:P

Χμμ..Λες να εβγαλα δολοφόνι στον πρώτο γύρο;:hmm:

Μπιλ,μην καρφωνεσαι σου λεω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top