Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωραία, έφτιαξες τους δικούς σου κανόνες λογικής:
"Κάποιος έχει δίκιο όταν δεν δίνει εναλλακτικές" - Ηρώ 23 Ιουνίου το σωτήριο έτος 2008

Helloooooo! :confused:

Εσένα θύμησέ μου να σε δείρω όταν τελειώσει το παιχνίδι! :P

Λέω ότι εγώ είμαι τόσο σίγουρη πως θα τελειώσει σήμερα, αν βγει η neraida. Και σας παροτρύνω αν αυτό δε γίνει να με βγάλετε αύριο!
Εσύ δεν είσαι σίγουρος για την ενοχή μου και παρ΄ολα αυτά, με ψηφίζεις!

Εγώ λοιπόν σου λέω, να ψηφίσεις σήμερα shaman, αν δεν μπορείς να ψηφίσεις neraida, μιας και τον θεωρείς ύποπτο και να βγάλεις εμένα αύριο.
Θα το κάνεις;;):P

Δε νομίζω.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Nομίζω πως η ΣΕ το ξεκαθάρισε με το να αλλάξει την ψήφο της youki αυτόματα, αφού έγινε πριν τη δολοφονία.
Μη χαίρεσαι!
Εσύ να μη χαίρεσαι γιατί αυτό επιβεβαιώνει τα όσα λέω τόση ώρα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τελικα ψηφιζω νεραιδα....

1)Ψηφιζε ακυρα ατομα στις ψηφοφοριες οταν υπηρχαν δολοφο
2)Υπαρχει εμμεσο support αναμεσα σε αυτην και τον fandago
3)Τα λεει πολυ Λακωνικα
4)Τρελαινεται με το 1 λεπτο της δολοφονιας...
papas, θα αρχίσω και εγώ τα δραματικά μου φαίνεται. :mad:

Σε όλο το παιχνίδι είχα το support της Ηρούς αλλά δεν σου έκανε αίσθηση. Τώρα που στηρίζω ότι η Ηρώ ή ο shaman είναι δολοφόνοι είναι δυνατόν να μην υποστηρίζω έναν πολίτη, ξέροντας ότι αν βγει από το παιχνίδι χάνουμε; Ξύπνα!

Επίσης πρεπει να συνειδητοποιήσεις ότι το ότι η Neraida τρελαίνεται για το ένα λεπτό είναι καθαρά θέμα κανόνων. Αν όντως ισχύσει αυτό που θέλει η Neraida ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ! Σκέψου λίγο!

Όσο για το επιχείρημα ότι τα λέει λακωνικά, θα σου συνιστούσα να ξαναδεις τον ορισμό του λακωνικός:
λακωνικός -ή -ό [lakonikós] E1 : 2α. (για λόγο) που τον χαρακτηρίζει συντομία και περιεκτικότητα: Έδωσε μια λακωνική απάντηση. β. (για πρόσ.) λιγόλογος: Eίναι ~ στο λόγο του. λακωνικά EΠIPP κατά τρόπο σύντομο και περιεκτικό:
:worry:
Λέω ότι εγώ είμαι τόσο σίγουρη πως θα τελειώσει σήμερα, αν βγει η neraida. Και σας παροτρύνω αν αυτό δε γίνει να με βγάλετε αύριο!
Ρε Ηρώ ξεκόλλα πια από αυτό το τροπάρι. Και εγώ μπορώ να πω ότι είμαι σίγουρος ότι αν δεν τελειώσει το παιχνίδι αφού φύγεις εσύ ή ο shaman ψηφίστε με μετά, αλλά δεν το λέω γιατί ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ είναι ΣΗΡΙΑΛ. :confused:
Εσύ δεν είσαι σίγουρος για την ενοχή μου και παρ΄ολα αυτά, με ψηφίζεις!
Αν ήμουν σίγουρος, θα έπρεπε να έχω κάποιον παραπάνω ρόλο, δεν νομίζεις; :confused:
Εγώ λοιπόν σου λέω, να ψηφίσεις σήμερα shaman, αν δεν μπορείς να ψηφίσεις neraida, μιας και τον θεωρείς ύποπτο και να βγάλεις εμένα αύριο.
Θα το κάνεις;;):P
Μα αυτό συμφέρει εσένα που είσαι για μένα ύποπτη! Θα μας τρελάνεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nα σου θυμήσω fandago ότι σε αυτό το ποστ : 908 σε " έτσουξε" και ΄σένα εκτός από τη neraida, για το αν μετράει η ψήφος ή όχι και λίγα ποστ πιο κάτω: 920 , είπες ότι το λεγες από την αρχή εσυ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καταρχάς με ζαλίσατε :P

Ετσι για την πόρωση αλλάζω σε Νεραιδα. Αν δεν με φανε θα σας πω και το γιατι!!!

Κατά δεύτερον το ποστ αυτό εστάλη 13:01, οπότε ύστερα απο συνεννοήση με την υπόλοιπη ΣΕ [συγχωρείστε με για αυτό δεν έχω ποστάρει τόση ώρα περιμενα να συνεννοηθώ με τους υπόλοιπους :redface:] θεωρείται εκπρόθεσμο και δεν λαμβάνεται υπόψη. Η λίστα επομένως είναι:

Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas : Neraida
  6. shaman : Ηρώ
  7. [Youki] : Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 4
Neraida 3

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
  10. Youki #873 (δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, μάθaτε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος

Ζητώ συγγνώμη για τις παρανοήσεις που μπορεί να έγιναν από την ολιγωρία μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αρα αν δεν αλλαξει καμια ψηφος,το παμε σε βραδινη εκτακτη ψηφοφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Nα σου θυμήσω fandago ότι σε αυτό το ποστ : 908 σε " έτσουξε" και ΄σένα εκτός από τη neraida, για το αν μετράει η ψήφος ή όχι και λίγα ποστ πιο κάτω: 920 , είπες ότι το λεγες από την αρχή εσυ.;)
Δεν με έτσουξε καθόλου, απλά μου φάνηκε παράξενο! Μην παραποιείς τα λεγόμενα μου κατα πως σε συμφέρει. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αρα αν δεν αλλαξει καμια ψηφος,το παμε σε βραδινη εκτακτη ψηφοφορια

Αφού είναι Ηρώ 4 ψήφοι Νεράιδα 3 τι ψηφοφορία καλέ;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να μη μιλήσω μιας και το όλο θεμα αφορά τη δική μου ψήφο.
α) Οι κανονες νομιζω λενε ξεκαθαρα ότι μέχρι τη στιγμη ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ της δολοφονίας μπορεί ο κάθε παίχτης που δολοφονείται να μιλάει!
β) Υπάρχει προηγούμενο, όπου ψήφοι που έγιναν μετά τη 1 μετρησαν κανονικά εφόσον δεν είχε γίνει η ανακοινωση της δολοφονίας.
γ) Δεν εχω κανενα προβλημα να αλλαξουν οι κανονες, αλλά πρώτα θα συζητηθούν θα αλλάξουν και θα εφαρμοστουν και όχι το αντίστροφο.

Αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
φωνή λαού οργή Θεού...

Δεδομένου ότι το ποστ της Youki πήρε 2 ψήφους, συν η γνώμη της 3 σύν του fandago 4 και μιας και οι άλλοι 2 λείπουν το παίρνω πάνω μου [και δεν ξαναμπαίνω και σε το πήρα απόφαση :P]

μετράει το ποστ της Youki. Λόγω της περίεργης κατάστασης though η ανακοίνωση της αποχώρησης [και το δικαίωμα ψήφου] παρατείνεται για 1 ώρα, δηλαδή μέχρι τις 21:00
Είπα και ελάλησα και τώρα πέστε να με φάτε λοιπή ΣΕ και παίκτες. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγω τώρα έχω δικαίωμα να ψηφίσω ποστ? :P

(κάντο 9 παρά πέντε, στις 9 αρχίζει το τελευταίο επεισοδιο Μαρίας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγω τώρα έχω δικαίωμα να ψηφίσω ποστ? :P

(κάντο 9 παρά πέντε, στις 9 αρχίζει το τελευταίο επεισοδιο Μαρίας :P)

πόστ που δεν επηρεάζουν το παιχνίδι ναι :P
και το αφήνω 9, τελευταίο επεισόδιο, σιγά μην αρχίσει 9 θα μας #@$@#$ στις διαφημίσεις μέχρι να αρχίσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οπότε έχουμε:

Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas : Neraida
  6. shaman : Ηρώ
  7. [Youki] :Neraida
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Neraida 4
Ηρώ 3

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
  10. Youki #873 (δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αρα αν δεν αλλαξει καμια ψηφος,το παμε σε βραδινη εκτακτη ψηφοφορια
Πάντως papas ξέρεις τι; Δεν περίμενα να πέσεις έτσι εύκολα θύμα...

Δηλαδή πες ότι βγαίνει η Neraida και ΔΕΝ τελειώνει το παιχνίδι άρα ΔΕΝ ήταν δολοφόνα. Τι θα καταλάβεις; Ποιον θα βγάλεις μετά; Την Ηρώ; Και αν δεν είναι ούτε η Ηρώ αλλά είναι ο shaman;

Να σου θυμίσω ότι ο shaman σε ψήφισε 2 φορές και καμία φορά δεν έχει ψηφίσει δολοφόνο αλλά εσύ ούτε καν που τον θεωρείς ύποπτο. Τι γίνεται αν η Ηρώ είναι ιερόδουλη (άλλωστε κατάφερε να μπερδέψει αρκετό κόσμο ως τώρα αλλάζοντας έτσι στρατόπεδα) και ο shaman δολοφόνος;

Δες το με πράξεις, αν η Neraida και η Ηρώ δεν είναι δολοφόνες, εσύ έχεις χάσει και όχι μόνο έχεις χάσει, αλλά έχεις πάρει το παιχνίδι πάνω σου και χάνουμε όλοι οι πολίτες!

Δηλαδή δεν μπορώ να δεχτώ ότι εμπιστεύεσαι ακόμα την Ηρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ηρω,ωρα να πεσουν οι μασκες...

Κλειδωνω στην Ηρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
papas ηΡώ η νεράιδα βρε καλό μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ηρω,ωρα να πεσουν οι μασκες...

Κλειδωνω στην Ηρω.

Βαση αυτού ΦΕΥΓΕΙ Η ΗΡΩ

δεν αλλάζει κανείς πλέον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ηρω !Αντε,πειτε τα αποτελεσματα,γτ εχει και Μαρια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top